یخ بارها موفق به مهار بیماری های واگیردار تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد. این یک خطر است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Coronavirus تهدید شلوغ مهاجرت و گمرک امکانات با سابقه طولانی نادرست بیماری های عفونی است که می تواند به سرعت در حال گسترش خارج از دیوار ProPublica بررسی هزاران صفحه از گزارش مرگ یافت.

یخ جمعیت ارائه یک خطر خاص به عنوان جوامع دست به گریبان با رمان بیماری است. این تجزیه و تحلیل نشان داد که یخ بارها موفق به پیروی از قوانین به منظور مهار بیماری های مسری در داخل آن بازداشتگاه که می تواند تبدیل به پرورش زمینه را برای بیماری. به عنوان نگهبانان و پرستاران ترک امکانات و رفتن به خانه کسانی که شیوع بیماری می تواند گسترش.

در حومه شهر دنور یخ مرکز شفق مرکز بازداشت 10 تن از بازداشت شدگان در حال حاضر شده است در قرنطینه به صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض coronavirus. یخ کارمند در نیوجرسی بازداشتگاه دارای آزمایش مثبت است.

در سال گذشته بیش از 5,200 زندانی قرنطینه به عنوان یخ سعی داشته باشد اوریون و آبله مرغان. یک تجزیه و تحلیل توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در سال گذشته در بر داشت اوریون موارد مشخصی در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته بندی شده بیشتر و بیشتر مردم به محله های نزدیک. بسیاری از کسانی که بازداشت شدگان مریض شدم در حالی که در زندان فدرال نه قبل از CDC یافت.

مشکلات با دست زدن به بیماری مسری در داخل بسته بندی یخ امکانات festered برای سال. ProPublica بررسی بیش از 70 گزارش جزئیات شرایط اطراف بازداشت شدگان مرگ و میر در طول دهه گذشته و پیدا پزشکی کارکنان اغلب نمی دنبال قوانین سختگیرانه برای تست بیماری های مسری.

پاسخ به سل یک بیماری تنفسی است که می تواند به راحتی گسترش در محدود و شلوغ فضاهای قوی است نشانه ای از چگونه آنها را پاسخ به دیگر بیماری های مسری کارشناسان پزشکی می گویند.

در موارد ده ProPublica بررسی کارشناسان پزشکی که نامیده می شدند در بررسی یک مرگ در یخ حضانت مطرح آلارم است که کارکنان تا به حال موفق به دنبال ملی استانداردهای پذیرفته شده.

ProPublica شناسایی شش مورد که در آن شکست به آدرس بیماری مسری خطرات — مانند عملی پرستاران با آموزش های رسمی و انتظار بیش از حد طولانی به اطلاع پزشکان از بيماران بد حال بود و بعد از آن یافت شده است عوامل مؤثر در مرگ و میر مهاجران.

دکتر مارک استرن یک متخصص پزشکی استفاده می شود که به بازرسی یخ امکانات به عنوان یک پیمانکار برای وزارت امنیت داخلی گفت: شرایط شلوغ در زندان آنها را هدف نخست برای شیوع است.

“بیشتر مردم شما را کمتر اجتماعی فاصله شما می توانید انجام دهید” استرن گفت. “این حوادث در حال رفتن به سخت تر برای مدیریت به کارکنان نمی توانند به کار به دلیل آنها مریض و یا آنها را مجبور به ماندن در خانه با بچه های خود را.”

این زمان در سال گذشته پس از سوم شیوع در چهار ماه در شفق بازداشتگاه از جمله اوریون و آبله مرغان, شفق عضو شورای شهر آلیسون Hiltz شد بانک مرکزی با مرکز خصوصی مدیریت شرکت برای هشدار نیست شهر است.

“آنها گزارش خود را از بیماری های مسری و که شامل آبله مرغان است که آنها تا به حال یک زن و شوهر از ماه قبل از آن” Hiltz گفت.

او تحت فشار قرار دادند از طریق یک شهر فرمان نیاز به GEO گروه زیادی یخ پیمانکار به گزارش سلامت عمومی نگرانی به محلی آتش نشانی. در همان زمان یک تازه کار دموکرات کنگره, Jason کلاغ خواستار دسترسی به تسهیلات و به نام یخ برای انجام بازرسی ماهانه. اخیرا در ماه فوریه یکی از کسانی که بازرسی در بر داشت بیماری هنوز هم خشمگین در مرکز با 68 نفر قرنطینه با آنفولانزا و اضافی 70 با اوریون. ژئو معاون اجرایی رئیس جمهور پابلو E. Paez گفت: این شرکت به شرح زیر بهترین شیوه ها در مدیریت بیماری ها.

در میان جهانی coronavirus همه گیر جغرافیایی گفت: هیچ یک از قرنطینه زندانیان در شفق قطبی تایید شده است به عنوان بیمار مبتلا به این بیماری است.

اما Hiltz گفت: GEO باید گام تا نظارت خود را از ویروس.”اگر شما نگاه در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر هیچ واکسنی برای این” او گفت:. “این فقط طول می کشد یک فرد در یک مرکز است که می خواهم به گسترش به سرعت و بدون هیچ ایمنی برای کارکنان که در حال آمدن و رفتن و گرفتن کودکان خود را به مدرسه و خرید مواد غذایی.”

در آرورا و در سراسر کشور یخ بارها تلاش برای مهار بیماری های مسری است که می تواند در جهات شبیه به coronavirus بررسی گزارش مرگ یافت. این گزارش با تمرکز بر سوابق پزشکی از زندانیان اما روشن کند که آیا آنها آلوده به دیگران است.

طی یک بررسی پزشکی در ژانویه 2018, بازداشت شدگان Yulio کاسترو-Garrido که مشغول به کار در آشپزخانه در بازداشتگاه استوارت در گرجستان به حال تب و نبض سریع سرفه و آبریزش بینی علائم شبه آنفولانزا. اما کادر پزشکی نه سفارش او را به ماندن در سلول خود و اجازه دهید او را به بازگشت به آشپزخانه که در آن پزشکی محققان بعدا نوشت: او می توانست “انتقال بیماری مسری.”

او ماه آینده در سن 33 از ذات الریه و آنفولانزا.

بعد از آن در سال 2018 پزشکی screeners در Otay مسا بازداشتگاه در کالیفرنیا در زمان X-ray از 62 سال از مکزیک و شواهد از TB. به جای بلافاصله جداسازی این تسهیلات اجازه Augstina Ramirez-Arreola به تماس نزدیک با دیگر زندانیان برای نزدیک به سه ساعت است.

او دو ماه بعد درگذشت.

دموکرات ها در واشنگتن به انتقاد یخ را پر از لکه رکورد دست زدن به بیماری های عفونی با استناد به نگرانی های که ازدحام بیش از حد در میان مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست تحمل صفر افزایش مییابد خطر کشنده ویروسی پخش شده است.

یخ نمی, پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط ProPublica در روز سه شنبه.

در وب سایت خود آژانس می گوید: این نظارت گسترش COVID-19 و اپیدیولوژی ردیابی شیوع و کار با کارکنان در آن یخ خدمات سلامت در سپاه.

“یخ در ادامه به ترکیب CDC COVID-19 هدایت شده است که پس از تاسیس در حال حاضر بیماری های عفونی نظارت و مدیریت پروتکل در حال حاضر در حال استفاده توسط آژانس. علاوه بر یخ است که به طور فعال همکاری با دولت های محلی و شرکای صحی برای تعیین اگر هر زندانی نیاز به تست اضافی و یا نظارت برای مبارزه با گسترش ویروس” وب سایت می گوید.

Paez های جغرافیایی سخنگو گفت: این شرکت برای جدید کروناویروس قرار داده و 10 شفق بازداشت شدگان “را در زیر مشاهده است.” او نگفت که آیا جغرافیایی آزمایش قرار گرفته است و دیگران تحت شرکت مراقبت.

“هفته گذشته در فراوانی از احتیاط یک گروه از 10 افراد قرار داده شد و تحت نظارت به عنوان یک اقدام احتیاطی بر اساس اظهارات یک بازدید کننده به مرکز” Paez گفت. “هیچ کدام از این افراد به نمایش گذاشته اند هر COVID-19 علائم. در این زمان همه یخ پردازش مراکز باید قطع غیر قانونی ملاقات است.”

در ضمن حقوق مدنی وکلای باید درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و طرح دعوی در دادگاه دوشنبه استدلال برای آزادی زندانیان آسیب پذیر که به طور بالقوه می تواند بیمار در داخل کشور شلوغ مهاجر بازداشت سیستم.

الیزابت اردن دنور مبتنی بر وکیل که نشان دهنده شفق بازداشت شدگان نشده است قادر به ملاقات با مشتریان به عنوان coronavirus گسترش یافته است. طرح دعوی در دادگاه واصل در سال گذشته توسط اردن و یک تیم از وکلای مهاجرت متهم یخ گسترده غفلت و جنس بنجل مراقبت های پزشکی.

“با قبلی شیوع یخ به کار گرفته شده در آن بسیار ضعیف” اردن گفت. “این پتانسیل را دارد که سفارشات از قدر بدتر است.”

در این مرحله او گفت: مشتریان او هستند احتمال بیشتری برای بیمار از کسی آوردن این ویروس به امکانات بسته بندی شده.

“آنها در حال نشسته اردک,” او گفت:.

دارا لیند کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im