نگهبانان ICE “به طور نظام مند” تجاوز جنسی بازداشت شدگان در بازداشتگاه ال پاسو ، وکلا می گویند

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با مجله تگزاس تریبون منتشر شده است، یک اتاق خبری غیرانتفاعی و غیر حزبی محلی که با تکسان ها اطلاع می دهد و با آن ها درگیر می شود. ثبت نام برای هفته نامه مختصر برای دریافت تا سرعت در پوشش ضروری خود را از مسائل تگزاس.

نگهبانان در یک بازداشتگاه مهاجر در ال پاسو در یک «الگو و عمل» از سوء استفاده، به زندانیان تجاوز جنسی و آزار می کردند، بر اساس شکایتی که یک گروه مدافع تگزاس یازدک می کشه از دادستان های محلی ناحیه و دادستان های فدرال درخواست کرده که یک تحقیق جنایی انجام دهند.

ادعاها، جزئیات در یک پرونده سازی برای اولین بار توسط ProPublica و تریبون تگزاس به دست آمده، حفظ است که نگهبانان به طور نظام مند حمله به حداقل سه نفر در یک مرکز نظارت توسط مهاجرت و اجرای گمرک – اغلب در مناطق از بازداشتگاه قابل رویت نیست به دوربین های امنیتی. نگهبانان به قربانیان گفتند که هیچ آنها را باور نمی کند زیرا فیلم وجود ندارد و آزار و اذیت افسران درگیر به عنوان یک ستوان بلند رتبه.

بنابر شکایت ی که به دفتر بازرس کل وزارت امنیت داخلی و به اشتراک گذاشته شده با دادستان ها، چندین نگهبان “به اشد” بخش های صمیمی دست کم یک زن را بوسید و لمس کردند. او در هفته آینده با تبعید روبرو می شود – به این معنی که محققان می تواند شاهد کلیدی از دست بدهند. وکیل های او درخواست کرده اند که مقامات مهاجرت توقف اخراج او در انتظار بررسی این موضوع.

زن در یک مصاحبه تلفنی گفت که او را ترجيح می دهم به مکزیک بازگردند، حتی اگر او در خطر است. او گفت که او نگران در بازداشتگاه برای صحبت کردن در مورد سوء استفاده.

او نگفت: «این کار الان بدتر خواهد شد. “ديگه نميتونم از پسش بر بيام”

از آنجا که این شکایت چهارشنبه به ثبت می رسه، دو زن دیگر، از جمله یکی که در حال حاضر در مرکز ال پاسو بازداشت شده و کسی که قبلاً در آنجا نگه داشته شده بود، با اتهامات سوء استفاده پیش آمده اند. حداقل یک زن دیگر پس از حمله یک نگهبان به او تبعید شد، بازداشت شدگان به وکلای گفت.

سخنگوی دفتر دادستانی ناحیه ال پاسو گفت که آژانس “اتهامات جنایی بالقوه” را به دفتر بازرس کل DHS فرستاده است، که به ایمیل های به دنبال نظر پاسخ نمی دهد. سخنگوی دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه غربی تگزاس گفت که شکایت را دریافت کرده است و ادعاهای “سوء رفتار توسط مقامات دولتی به شدت جدی است.”

سخنگوی ICE در ایمیلی نوشت که آژانس از این اتهامات آگاه است و آنها را بررسی می کند، از جمله توسط دفتر مسئولیت حرفه ای آن. قانون سال 2003 در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر چنین سوء استفاده مجموعه استاندارد های سخت برای بازداشتگاه.

ICE دارای “هیچ تحملی برای هر نوع سوء استفاده جنسی و یا حمله علیه افراد در بازداشت آژانس و بسیار جدی می گیرد تمام اتهامات سوء رفتار کارکنان،” سخنگوی نوشت. “وقتی که به طور لازم عمل شود، اقدام مناسبی انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im