من دیدم دوستان من مورد ضرب و شتم توسط پلیس. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شهرستانها اولویت بندی اموال بیش از سیاه و سفید زندگی می کند.

dispatch-chicago-theintercept

درگیری معترضان با پلیس در شیکاگو در اعتراض به مرگ جورج فلوید در 30 مه سال 2020 است.

عکس: جیم Vondruska/NurPhoto via Getty Images

به عنوان شهرستان پس از شهرستان شروع به برخاستن خواستار پایان دادن به نژادپرستی پلیس آمریکا به خصوص نسبت به مردم سیاه و سفید, من می دانستم که — همانطور که همه با چشم و گوش می دانستند — که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از شیکاگو به حال خود را در انفجار در واکنش به قتل وحشتناک از جورج فلوید. پلیس شیکاگو بخش هیچ غریبه ای به قتل پلیس از مردم سیاه و نژاد پرستی و یا فساد آن است که این مدل برای فساد و نژادپرستانه پلیس در آمریکا ساخت های ملی و بین المللی عناوین تاریخی خود را جنایت علیه بشریت نژادپرستانه قتل غیر مسلح سیاه, جوانان, استفاده از سایت و توانایی خود را برای جلب نظارت دولت.

در مه 31, سومین روز از تظاهرات بیدار شدم به یک شهر وارد چه احساس کامل مستند. اخبار گزارش شده که این پل اتصال مرکز شهر شیکاگو با northside شهر مطرح شده بود قطع این شهرستان از صحنه هایی از تخریب اموال. در پایان روز شهردار اعلام خواهد کرد از طریق توییتهایی که این شهر مرکز شهر خواهد بود تحت دسترسی محدود به “آزاد کردن منابع و اجازه تکمیلی پشتیبانی به محله.” اما صبح که از “منابع” و “تکمیلی پشتیبانی” آمد و در قالب صدها پلیس در پا و در Suv ها و هلیکوپتر چرخش در بالا. گارد ملی خواهد بود به نام در کنار راه اندازی ایستگاه های بازرسی.

پس از گوش دادن به nonstop sirens و هلیکوپتر از پنجره من Southside آپارتمان برای 30 دقیقه من تصمیم به گرفتن یک پیاده روی. عنوان رهبری تا 47 — خیابان که آشغال با کسب و کارهای محلی — من تو را دیدم دو عرض شکسته شده بود به. پلیس همه جا به شدت در حال حرکت ساکنان محله از بلوک خود را. آن را نه در همه آنچه که من تا به حال دیده می شود در گزارش های خبری: پلیس رومینگ شهر ثروتمند و سفیدتر مرکز شهر حلقه گرد کردن “خرابکاری” و “غارتگران است.”

بعد از آن روز من با حضور یک سازماندهی ملاقات با دیگر فعالان و سازمان دهندگان از اطراف محله اکثریت قریب به اتفاق آنها درگیر شده بود در مردمی سازماندهی برای زندگی مهم جنبش است. ما در مورد یک راهپیمایی در این نزدیکی هست. آن را به عنوان نزدیک چند از ما تصمیم به پیوستن به تظاهرات مسالمت آمیز آن را به عنوان ساخته شده راه خود را از شرق از طریق هاید پارک و به سمت دریاچه. آن به پایان رسید مسالمت آمیز فقط خجالتی از Lake Shore Drive — عمده عروق است که اجرا می شود در امتداد lakefront. به عنوان معترضان تلاش برای بازگشت غرب به اتومبیل های خود را و به حمل و نقل عمومی و این پلیس با تشکیل یک خط جلوگیری ما از پراکنده. هنگامی که معترضان اصرار هنوز مسالمت آمیز پلیس شروع به فشار ما را با باطوم. به عنوان من دیدم پلیس ضرب و شتم و حول یکی از دوستان من به عنوان دوست من در شفاعت او را با خود به آرام کردن. به عنوان معترض بودند که با حمله پلیس دیگران اقدام به کشیدن آنها را از راه آسیب است. این خواهد بود که آخرین بار این گروه از پلیس خواهد به ما حمله.

پس از حدود 90 دقیقه ایستاده با CPD آنها در نهایت اجازه دهید خود را خط. اما همانطور که ما با نزدیک شدن یک راهرو از عرض در 53 خیابان پلیس که بوده است پراکنده شروع به نوبه خود یکی یکی و اجرا نسبت به ما. همانطور که من با نزدیک شدن به تقاطع دیدم دوستان ما افتاد توسط یک افسر پلیس است. در عرض چند ثانیه او را مورد ضرب و شتم بی وقفه توسط یک گروه از پنج یا شش افسران. بیشتر پلیس نشان داد تا به عنوان ناظر و معترضان فریاد زد پلیس برای متوقف کردن.

همانطور که ما با نزدیک شدن یک راهرو از عرض در 53 خیابان پلیس که بوده است پراکنده شروع به نوبه خود یکی یکی و اجرا نسبت به ما.

دو نفر دیگر از گروه ما شروع به پریدن کرد در بالای دوستان ما با استفاده از بدن خود را به محافظت از او را از غوغا از باتون بازدید و دریافت سهم عادلانه خود را از ضرب و شتم در این فرآیند است. یکی دیگر از اعضای گروه ما شروع به پریدن کرد بر بالای او نامزد و در تلاش برای محافظت از او را از باتوم ،

در مجموع پنج افرادی بودند مورد ضرب و شتم به بستری شدن در بیمارستان توسط پلیس شیکاگو گروه افسران. چهار نفر که دستگیر شده بودند همه دچار تکان مغزی استخوان شکسته بریدگی و کبودی. یک نفر نیاز به توجه فوری پزشکی برای زخم های سر و منتشر شد به زندان از خیابان پزشکان که با حضور در راهپیمایی. یک معترض شد و فلفل اسپری برای فیلمبرداری این حمله توسط پلیس. اچ دادند در مقابل یک حرکت رزمناو پلیس توسط یک CPD افسر و من نیز تحت فشار قرار دادند به زمین من به عنوان فرار به جلو و او را از در مقابل SUV. این تنها بخشی از هزاران نفر از معترضان که بدون شک حمله شده است مورد ضرب و شتم ساخته شده برای تحمل و قدرت جنسیتی ضد همجنس و/یا transphobic تهمت به حال حقوق خود را به کمک های قانونی محروم برای همه به سادگی در حال حاضر به دفاع از زندگی سیاه از خشونت جاری از پلیس.

آن شب به بعد اخبار شروع به گسترش به سرعت که معترضان در شیکاگو بودند که ناپدید شد و به زندان بی سابقه از برای چند ساعت خود را از حق داشتن وکیل و تماس تلفنی نکردن و درخواست های خود را به صورت ماسک را تکذیب کرد — با وجود این واقعیت است که بسیاری از زندان ها Covid-19 نقاط. شهردار شیکاگو لری Lightfoot ستایش خشم معترضین را به عنوان صالح در رسانه های اجتماعی و گفت: محدودیت و گارد ملی پست های بازرسی وجود دارد برای محافظت از Chicagoans. در واقع شهرداری محدودیت رفت و دست در دست با خشونت پلیس و مصونیت از مجازات. محدودیت های خود را که شامل شهردار تصمیم به پایان گرفتن و رفتن ناهار برنامه ارائه شده به دانش آموزان مدرسه در میان Covid-19 مستند همراه با حضور قریب به اتفاق از پلیس شبیه یک شکل از مجازات دسته جمعی بیش از یک استراتژی برای حفاظت از معترضان و تلاش برای حفاظت از اموال ثروتمندان مرکز شهر. موجی از پلیس در محلات و ناتوان کننده محدودیت برانگیخته خاطرات نگران کننده از کمبود وجود داشته است که در جوامع در سراسر زمان رکود اقتصادی سال 2008 و برخی چند بار قبل از آن. Lightfoot را تمسخر به اصطلاح تظاهر کنندگان نشان می دهد یک نا سازگاری معادله ملک — ساختمان از آجر و ملات به زندگی است. ما آن را تنها به تقویت آنچه که در ریشه ضد سیاهی که این کشور افزایش یافته است تا در اعتراض به: نژادی سرمایه داری. پس از همه, کسی نمی تواند متراکم کردن ثروت یک میلیاردر بدون درگیر شدن در و تایید نژادپرستی.

تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس نیز تماس بگیرید برای سرمایه گذاری در منابع نهادها و شیوه های بازسازی که در طول تاریخ نادیده گرفته شده جوامع و مردم است.

به عنوان تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس اسپرد در سراسر کشور متناقض و پاسخ از لیبرال و میانه شهرداران صداقت سیاست مترقی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر قابل مشاهده است. Lightfoot اعزام بیش از حد تهاجمی پلیس ضد شورش به خصوص در محلات به خشونت سرکوب زاد نژادپرستی معترضان خشونت پلیس حتی به عنوان او ستایش آنها. اعتراض و قیام — مانند رای, مانند اعتصاب — ابزار که متعلق به مردم است. آنها فقط به عنوان مهم به دموکراسی به عنوان دیگر ابزار سیاسی در اختیار مردم و برای مردم و قیام و اعتراض شده است ابزار قدرتمند در مبارزه برای آزادی است.

در مرحله قفل با طرح های پیشنهادی از حزب دموکرات رهبری, شهردار, پلیسی, پیشنهاد برای پلیس اصلاحات در حال فرار از مطالبات برای defunding از اداره پلیس شیکاگو ارائه یک “سلامتی” برنامه و بودجه بیشتر برای پلیس به عنوان مخالف به امداد برای جوامع و جوامع از رنگ وحشت توسط اجرای قانون برای نسل های که اخیرا با مته سوراخ کردن فشار دولت آمریکا را شکست حاوی Covid-19 شیوع.

آنچه که شهردار نتواند به درک این است که خواستار defunding پلیس نه تنها در مورد بخشی خود را در قریب به اتفاق اقتدار و قدرت و منابع است. مطالبات پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جریان از یک شرکت غیر قابل انکار این واقعیت که مردم همچنان به آزار و سوء استفاده توسط یک سیستم است که با استفاده از پلیس به خشونت شامل کنترل و تمرکز است که خشونت در جوامع و جوامع دیگر از رنگ. علاوه بر این مطالبات پال خواستار قطع بودجه دولت و حتی انحلال ادارات پلیس در حال تماس به محروم از موسسات است که آسیب های سیاه مردم در میان آنها رئیس پلیس و زندانها. تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس نیز تماس بگیرید برای سرمایه گذاری در منابع نهادها و شیوه های جدید بیشتر موثر شیوه — که در واقع بازسازی تاریخی غفلت جوامع و مردم است. به reallocate این مبلغ گزاف از پول و منابع با توجه به اجرای قانون به جوامع شده اند که به طور مستقیم تحت تاثیر نژادپرستانه و خشونت آمیز پلیس برای نسل های. در حال حاضر آن است تا به سیاستمداران برای دیکته به توده های مردم تغذیه با این کشور را به ناتوانی در آدرس خود را نژادپرستانه تاریخ با هر ماندگار و یا معنی دار قصد. نقش خود را — در صورت وجود — به گوش دادن و عمل در دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>