“من نمی خواهم به آن را بشنوند!’ ویکتوریا Blindsided هنگامی که پیتر می فرستد و او را به خانه

آن را نهایی شمارش معکوس! پیش از لیسانس: زنان به همه ویژه روز دوشنبه 2 مارس پیتر وبر مجبور به انتخاب نهایی خود را 2 و ارسال یک زن خانه است.

زیر است هفته گذشته مطلب یا داستان جالب مدیسون Prewett راه دور به عنوان پیتر 28 خواهش کرد که او را به ماندن. پس از او نشان داد او صمیمی خود را در طول فانتزی مجموعه تاریخ او فکر نمی کنم او می تواند ادامه. در ضمن هانا ان Sluss و ویکتوریا فولر نیست هیجان زده است که او را به او داده اند اتمام حجت.

Madison, 23, دیر رسیدم به افزایش مراسم و بستری کریس هریسون که او گیج شده بود و پس از آخرین تاریخ. “من در حال سقوط در عشق با او و پس از آن شب گذشته اتفاق افتاد و در حال حاضر من واقعا نمی دانم,” او گفت:.

پیتر او اولین گل رز به هانا ان, 23, و سپس انتخاب مدیسون دوم. از طریق اشک او پرسید که آیا او می خواهم او را قبول افزایش یافت. “او متوقف شد اما در نهایت گفت: “آره.” او سپس پرسید: “شما مطمئن هستید ؟” اما او اطمینان او را به عنوان آنها را در آغوش کشید.

Peter Weber Madison Prewett
پیتر وبر و مدیسون Prewett در ‘کارشناسی است.’ ABC

خلبان پس از آن تا به حال به می گویند خداحافظی به ویکتوریا 25. قبل از رفتن او به ماشین جفت نشستم و او سعی در توضیح انتخاب خود.

“من فقط می خواهم شما بدانید که چگونه واقعی همه چیز برای من بود. به خدا قسم میخورم ویکتوریا. و من در حال سقوط در عشق با شما است.” “من فقط می دانم که قلب من است که بیشتر همراه با دو تن دیگر از دختران است.”

زمانی که ویرجینیا بومی به او گفت که او احساس احمق او به او گفت که او نباید. “شما واقعا قرار دادن قلب خود را خارج وجود دارد,” او گفت:. او سریع به پاسخ: “من می دانم و من نمی خواهم به آن را بشنوند. واقعا من نمی. من آن را دریافت کنید. من نمی دانم چه بگویم. آن است که آنچه در آن است.”

Victoria Is Blindsided When Peter Sends Her Home on The Bachelor
ویکتوریا F در ‘کارشناسی است.’ ABC

در حالی که در ماشین, ویکتوریا شروع به گریه و اعتراف او فقط می خواستم برای پیدا کردن عشق: “نیست که چه کسی امید؟”

پیتر سپس رفت و برگشت به هانا Ann Madison. زمانی که آنها خود را مطرح شامپاین, عینکی, Madison گفت: “در اینجا برای دیدن اگر عشق می تواند تسخیر تمام.”

در حالی که بینندگان باید صبر کنید تا هفته آینده دو شب آخر برای پیدا کردن که پیتر انتخاب زنان به همه به ویژه ویکتوریا فرصتی برای صحبت به سابق خود را دوباره. زمانی که آنها چهره به چهره در این زمان او در خیلی بهتر ارواح.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما, فقط برای, چگونه بیمار شما با من بودند این کل کل های نجومی,” او گفت: به پیتر. “که به معنی بسیار است. تماشای پشت, آن را مانند ” چگونه است که او در برخورد با من؟'”

Peter Weber Victoria Fuller
پیتر وبر و ویکتوریا فولر در ‘کارشناسی: زنان بگویید ، ABC

ویکتوریا نیز عذرخواهی کرد. “من شما را از طریق جهنم و شما نمی همیشه سزاوار آن,” او گفت:, با نفس بریده بریده. به طور کلی آنها را در یک جای خوب و موافقت آنها قادر به رشد از تجربه.

“من فقط خوشحالم که هیچ دشمنی از آنجا که من به شما عشق ورزیدن و عشق که واقعی بود به من,” او گفت:. “من می دانم که من یاد گرفتم خیلی از شما و رابطه ما و من حمل آن به بعد رابطه.”

لیسانس آخر لگد کردن در ABC دوشنبه, مارس 9 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>