من پوشش پلیس به عنوان یک خبرنگار تحقیقی. در اینجا پنج روش شما می توانید شروع به برگزاری بخش خود را پاسخگو باشد.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس کشیده شده تاریخی میزان علاقه به سوء رفتار پلیس کشیده و محکومیت از اجرای قانون رهبران در سراسر کشور.

به عنوان یک خبرنگار در پوشش اجرای قانون برای Asbury پارک مطبوعات در نیوجرسی و در حال حاضر در همکاری با ProPublica محلی, گزارش, شبکه, من با استفاده از گزارش های تحقیقی تکنیک های تقویت پلیس پاسخگویی. دیگر روزنامه نگاران انجام همان. اما در حقیقت هر شهروند می تواند اعمال همان روش برای اطمینان از اجرای قانون سیستم آنها بودجه است و خدمت به آنها را به خوبی.

پلیس فرهنگ می تواند منزوی و سخت به نفوذ. اما من شگفت زده چگونه اغلب آن را ممکن است هر چند وقت گیر به افشای مسائل مهم با درخواست و بررسی سوابق و اطلاعات از ادارات پلیس و دیگر سازمان های دولتی و تعامل با شهروندان و رهبران کلیدی. بنابراین در اینجا پنج تکنیک های نگران شهروندان و روزنامه نگاران و سیاستگذاران می توانید استفاده کنید برای بررسی پلیس رفتار در جوامع خود.

1. درک سیاست ها و قوانین حاکم بر پلیس انجام شده است.

اگر شما نگران چه چیزی شما را دیدم در مینیاپولیس و یا دیگر حوادث اخیر آشکار پلیس سوء اولین گام این است که برای پیدا کردن اگر آژانس در سوال یک سیاست نوشته شده در استفاده از زور. سیاست دیکته زمانی که افسران باید یا نباید استفاده از زور استفاده جنسی کند ؟ چه تاکتیک آنها مجاز به استفاده از? وجود دارد هر گونه حکومت در برابر خفگی یک مظنون ؟

مهم است بدانید که اگر ماموران درگیر شدند و در پی سیاست ها و روش های که قرار است برای هدایت رفتار خود را. اقدامات پلیس که اعتصاب یک ناظر به عنوان نامناسب در واقع ممکن است در بخش قوانین. این امکان وجود دارد که قوانین خود را در تضاد با بهترین شیوه در جای دیگر.

درخواست این گروه برای سیاست های خود را بر این شیوه است که نگرانی شما مانند ضابط مظنون و یا استفاده از اسپری فلفل یا اسلحه تیزر. شما همچنین ممکن است نیاز به درخواست قوانین تعیین شده توسط شهرستان و یا دولت باشند. درخواست نوشته شده نسخه. شما ممکن است نیاز به فایل رسمی سوابق درخواست که من را توصیف کنید. و اگر وجود دارد هیچ موجود سیاست نوشته شده است که ممکن است چیزی به ارزش سوال خود را.

اگر شما با داشتن مشکل درک سیاست سعی کنید آن را در حال اجرا با یک وکیل علمی منتخب رسمی و یا یک روزنامه نگار در جامعه خود را.

چگونه من آن را انجام داد: من یک شیرجه عمیق به سیاست های مورد تست مواد مخدر پس از یک سروان پلیس کشته شد در یک تصادف ماشین در سال 2016 و من در معرض که او مست بود و بر مواد مخدر ، من صحبت کرد و به رئیس خود را و آموخته های خود را اداره نمی کند باید یک سیاست به صورت تصادفی تست مواد مخدر. من تعجب که چرا این مورد بود و نگاه به دولت و دادستانی کل که مجموعه بسیاری از پلیس قوانین. قوانین مجاز ادارات به انتخاب کنید که آیا آنها می خواستند به انجام آزمایش تصادفی و گزارش شناسایی بیش از 100 که نیست. پس از داستان ما دولت دادستان کل موظف تصادفی تست مواد مخدر برای پلیس در سراسر کشور.

2. شما مجاز به سوابق عمومی است که می تواند نشان دهد که آیا قوانین به دنبال داشت. آنها را دریافت کنید.

دلار مالیات خود را پرداخت برای فقط در مورد همه چیز یک اداره پلیس می کند که شامل تولید تن گزارش اعزام سیاهههای مربوط به فیلم های ضبط شده و اطلاعات در مورد آنچه که افسران هر روز انجام دهید. هر شهروند حق دارد برای دیدن آن سوابق به درک چگونه دولت کار می کند.

آژانس ممکن است می گویند سوابق قانون اجازه نمی دهد شما را به دسترسی به برخی از اسناد و اطلاعات محرمانه خبرچینان و سوابق پزشکی ، قوانینی که تعیین می کند چه چیزی در نظر گرفته شده عمومی توسط دولت متفاوت است پس از بررسی های ملی راهنمای توسط خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات است. اطلاعات آژانس معتقد حد نیز ممکن است redacted و ممکن است زمان برای دریافت پاسخ.

حتی با زحمتی و محدودیت سوابق قوانین توانمند سازی هستند و من شگفت زده شده توسط من چقدر می تواند دست آوردن. من سیاست است که همیشه به درخواست و سوابق کارمند توضیح دهد که چرا من نمی توانم باید مالیات دهندگان تامین می شود ، پیگیری برای اطمینان از مهم درخواست نیست از دست داده و یا نادیده گرفته شود. فرض کنیم شما باید قادر به دیدن همه چیز است. دولت خود را با سوابق قانون حتی ممکن است شامل یک فرض است که پرونده باز هستند و معافیت یک استثنا هستند. شما ممکن است به اجرا موانع است که شما نمی توانید غلبه بر خود را. در برخی موارد, روزنامه نگاری, سازمان مجبور به شکایت به دست آوردن سوابق عمومی است. بودجه خود را ممکن است اجازه می دهد تا برای یک وکیل اما برخی متحده به واسطه آن شما می توانید به اگر شما فکر می کنم درخواست خود را در حال غلط را تکذیب کرد.

آن را قابل توجه چقدر اطلاعات دولت جمع آوری اما پس از آن نه نقد و بررسی. بنابراین ممکن است شما اولین کسی باشید که بخواهید برای یک بدن خاص از سوابق و آنها را با هم به شناسایی یک روند مهم است که شما می توانید به اشتراک گذاری با رهبران که نبود توجه به این مسئله است. خود روزنامه نگاران محلی نیز ممکن است بسیار علاقه مند به اطلاعات شما را جمع آوری کرده اند.

گاهی اوقات آن را سخت و حتی می دانم که در پرونده وجود داشته باشد. که در آن اسناد و مدارک معمولا شناخته شده به عنوان سوابق نگهداری برنامه در مفید آمده است. سازمان های دولتی با استفاده از این برای پیگیری که سوابق آنها را نگه دارید و چه مدت آنها را نگه دارید بر روی آنها. با استفاده از این برنامه برای کمک به شما برای دیدن آنچه که شما ممکن است قادر به دست آوردن. این در دسترس هستند در سراسر کشور است. فقط برای تفریح من نگاه کردن شهر لس آنجلس — آنها تماس بگیرید سوابق وضع برنامه ها و آنها را برای سازمان ها اعم از اداره پلیس به باغ وحش. آژانس مورد علاقه شما ممکن است استفاده از یک نام برای سند, بنابراین آنها تماس بگیرید و بپرسید اگر آنها نوشته شده راهنمای که نشان می دهد که سوابق آنها را حفظ و برای چه مدت.

چگونه من آن را انجام داد: من شروع به تحقیق در مورد ماشین پلیس تعقیب پس از من تو را دیدم دولت نگه می دارد و خلاصه از این حوادث از جمله چگونه بسیاری از مردم بازداشت و یا زخمی شدند. من تو را دیدم من می توانم اضافه کردن این اعداد و ارقام و ببینید اگر مزایای تعقیب خطرات و آسیب برساند. من کشف کرد که تعقیب در سال های اخیر معمولا پایان ندارد با بازداشت و تعداد زیادی از مردم صدمه دیده از جمله پلیس و تماشاگران.

اگر شما علاقه مند در نقد نوع سوء رفتار ما در مینیاپولیس شما می تواند درخواست استفاده از زور ، نیوجرسی ساخته شده کسانی عمومی چند سال پیش و نیوآرک Star-Ledger روزنامه نگاران استفاده می شود آنها را به اثر بزرگ است. ProPublica است که داده ها در اینجا در دسترس برای هزینه.

اگر من بررسی یک مورد از خشونت توسط پلیس, من می خواهم برای درخواست:

  • استفاده از زور به گزارش ظ توسط ماموران درگیر است.
  • مربوط به گزارش حادثه.
  • کامپیوتر-کمک به اعزام ،
  • 911 تماس تلفنی ضبط شده است.
  • بدن فرسوده و خودرو-نصب دوربین ضبط شده است.

من نیز ممکن است درخواست سیاست است که تعیین می کند چگونه یک آژانس شکایات علیه افسران. برخی از ایالت ها در نظر اثبات شکایت علیه فرد ماموران به سوابق بنابراین شما می تواند درخواست آنها را بسته به جایی که شما زندگی می کنند. WNYC مفید است تفکیک که در آن است که اطلاعات عمومی است. اگر شما به دنبال تصویری از پلیس دوربین های خبرنگاران کمیته دارای یک راهنمای که نشان می دهد مکان های که در آن در نظر گرفته شده است. اگر شما می خواهید برای به دست آوردن ضبط 911 تماس آنها یک راهنمای برای کسانی که بیش از حد.

شما همچنین می تواند کلی تر و از بخش های مربوطه برای اثبات امور داخلی شکایت وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد در سال گذشته و یا اگر کسانی هستند که در دولت خود را. بخش ممکن است نگه دارید خلاصه داده ها در امور داخلی شکایت بنابراین درخواست برای جدید ترین نسخه از آن بیش از حد.

3. شناسایی قدرت بازیکنان و تعامل با آنها را.

درگیر شدن اجرای قانون رهبران ضروری است به درک پلیس و مشارکت خود را کلید رفع مشکلات است. من دسترسی و تجربه به عنوان یک مرد سفید پوست که با این نسخهها کار برای یک سازمان خبری ممکن است متفاوت دیگری را تجربه کنید. آن نیز بستگی دارد که شما را به صحبت و باز بودن خود را به انتقاد. اما من فکر می کنم ما ایستاده بهترین شانس یک نتیجه خوب اگر ما در برخورد با یکدیگر با احترام.

بسیاری از policing مسائل به کار گرفته شده در محلی شهرستان و یا در سطح دولت است. بخشی از کار خود را شامل خواهد شد تا بدانند چه کسی مسئول این موضوع شما نگران.

“همه پلیس محلی” سابق میلواکی رئیس پلیس Edward A. فلین به من گفت. مانند بسیاری از شهرستانها میلواکی نیز دچار ناآرامی و انتقاد از پلیس. فلین شناخته شده اجرای قانون رهبر تشویق گفتگو میان شهروندان و پلیس احتمالا با کمک یک شخص ثالث بی طرف مانند یک محلی ایمان رهبر.

“کلید برای تغییر پلیس است که در سطح زمین,” او گفت:. او افزود که این کمک می کند تا برای شهروندان به ستایش کار خوب آنها از افسران خود را. او را تشویق به در نظر گرفتن آمار جرم و جنایت در هنگام مورد نقد و تاکتیک های پلیس.

من پیدا کرده اند که پلیس خود را اغلب باز به صحبت کردن به من در مورد مشکلات در حرفه خود. بسیاری از من می کردیم به احساس بدی که همه چیز به اشتباه است.

چگونه من آن را انجام داد: من شگفت زده است که مایل به صحبت کردن با من وقتی که من به سادگی زمان را بپرسید. به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به ماشین پلیس در تعقیب من به یک پلیس سابق است که از دست او افسر پلیس هنگامی که وسیله نقلیه خود را زده بود در طول با سرعت بالا پیگیری. من لمس شد راه او ساعت از زندگی پر مشغله خود را به من بگویید برخی از دردناک ترین خاطرات و به اشتراک گذاری بینش او به عنوان یک پلیس سابق.

من در یافته های من به دادستان کل این ایالت پلیس و اتحادیه به نمایندگان مجلس قول داد که اقدام است. “به نظر می رسد به من وجود دارد مقدار زیادی بیشتر آسیب انجام می شود از خوب در حال حاضر” یکی از آنها گفت: در مورد سرعت بالا حوادث.

“اگر جامعه یک مسئله مثبت یا منفی خود را با اجرای قانون و سپس آنها قطعا باید یک گفتگو با شهردار تهران و رئیس پلیس” گفت: نیوجرسی, مجلس گوردون جانسون یک پلیس سابق که در آنها شرکت داشته و در جامعه بحث و گفتگو در مورد پلیس مسائل.

اطلاعات تماس برای اجرای قانون رهبران اغلب در دسترس آنلاین. آنها ممکن است به طور منظم در جلسات که به مردم باز هستند.

4. ارائه نتايج عادلانه و در یک شیوه ای متقاعد کننده است که یک راه قدرتمند برای خار اصلاحات.

نشان می دهد پلیس رهبران این مشکل که موجب نگرانی شما می شود با استفاده از نمونه های خاص و کمیت آسیب گسترده. نشان می دهد آنها آسیب برساند. مراقب باشید به عادلانه باشد. قاب نقض با نشان دادن آنها چگونه در برابر سیاست ها و یا قوانین و یا بهترین شیوه. پشت کردن آنچه شما می گویید با مدارک شما به دست آورد.

چگونه من آن را انجام داد: برای برجسته کردن خطرات ناشی از ماشین پلیس تعقیب من معرفی خوانندگان به اریک لارسون یک پدر جوان کشته شدند که اتومبیل خود بود ضربه توسط یک موتورسوار در حال فرار از پلیس. سپس من کمی آسیب بر اساس سوابق من به دست آمده بود: “پلیس نیوجرسی حرفه کشته شدن دست کم 55 نفر در دهه گذشته و مجروح شدن بیش از 2500.”

به یاد داشته باشید که همیشه وجود دارد یک دید متفاوت به چشم انداز خود را. ادغام آن را به ارائه خود را اگر آن را مشروع است. اذعان counterpoints شما کمک می کند تا تمرکز و پرسیدن سوالات سخت تر. در تعقیب ماشین, داستان من مطمئن ساخته شده به همچنین توجه داشته باشید حوادث که در آن پلیس در تعقیب یک مظنون قاتل و مردان می خواستم در ارتباط با تیراندازی. گاهی اوقات پلیس در تعقیب جنایتکاران اما آن را ارزشمند برای پلیس به تعقیب کسی برای نقض ترافیک?

پلیس کار سختی است و بار وجود دارد که پلیس با استفاده از توجیه استفاده از زور است. افتراق چگونه شما شماره شناسایی انحراف از چه چیزی مناسب است.

5. پیگیری بی وقفه تا زمانی که تغییر ساخته شده است.

تغییر افزایشی و می تواند سال ها طول بکشد. شما به احتمال زیاد به خودتان را تکرار و اصرار در تلاش های خود را. اما اگر شما یافت یک موضوع جدی و عمومی اهمیت — مانند استفاده از زور حوادث دیده ایم به تازگی از پلیس — ممکن است در حال انجام نمونه شما می توانید نقطه به نقطه به عنوان شما را در مورد خود را به تصمیم گیرندگان.

ممکن است ارزشمند برای رسیدن به روزنامه نگاران محلی با آنچه شما پیدا کرده ام. رسانه های خبری اغلب یک نکته خط شما می توانید تماس بگیرید. و یا پیدا کردن یک خبرنگار را پوشش می دهد که مسائل مشابه و تماس و یا ایمیل آنها را با آنچه شما پیدا کرده ام. من تماس مانند این اغلب و به جلو نگاه به آنها. دانشگاهیان که به مطالعه عدالت کیفری نیز ممکن است علاقه مند. شما می توانید آنها را در محلی خود را به کالج و یا دانشگاه. هنگام رسیدن به خبرنگاران و یا دانشگاهیان نگه داشتن آن کوتاه و تمرکز بر حقایق است.

موج تظاهرات توسط هدف قرار دادن خانه برای بسیاری از مردم از جمله در اتاق خبر در نیوجرسی. روز دوشنبه پلیس دستگیر من Asbury پارک مطبوعات همکار Gustavo مارتینز Contreras پس از او فیلم برداری افسران مقابله با دو افراد زیر سن قانونی به زمین در اسبوری پارک.

من در ادامه به بررسی پلیس پاسخگویی مشکلات در نیوجرسی در سال جاری در همکاری با ProPublica محلی گزارش شبکه. اگر شما یک نکته برای من لطفا آن را به اشتراک.

اگر شما سوالی در مورد استفاده از پیشنهادات در این ستون لطفا به من ایمیل در [email protected]. و اگر شما پیدا کردن چیزی جالب به عنوان شما شروع به بررسی شیوه اجرای قانون, لطفا اجازه دهید من می دانم. من ممکن است می خواهند به دنبال و یا ترویج کار خود را آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im