“من نمی توانم صحبت منفی در مورد رئیس جمهور می گوید:” مقام متهم با محرک نظارت


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

زمانی که کنگره بود که با توجه به گذشت بیش از 2 تریلیون دلار coronavirus نجات دو ماه پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و چشم انداز خود را برای نظارت روشن است. “من نظارت,” او گفت:.

مراقبت عمل سبب تعدادی از دفاتر مختلف را به مطمئن شوید که پول را صرف عاقلانه و بدون طرفداری. مدت کوتاهی پس از او آن را امضا و به قانون تهمت سرنگون بازرس کل بود که میله میله به رهبری نظارت — یکی از پنج ناظران رییس جمهور در این پاکسازی در کمتر از دو ماه.

تهمت نیز با صدور و امضای بیانیه تصریح می کند که او می تواند چشم پوشی نظارت مفاد نجات و قانون که در کنگره ندارد به مشورت شود. “دولت من خواهد درمان این ماده به عنوان hortatory اما اجباری نیست,” او نوشت.

ما صحبت کرد و به طور رسمی فقط استخدام برای انجام یکی از مشاغل تهمت ذکر شده در امضای بیانیه. او به ما گفت که تهمت حرکت او را ساخته اند به خصوص مراقب باشید برای جلوگیری از هر گونه “سوء” نظرات در مورد دولت.

لیندا میلر شروع به کار این هفته به عنوان معاون اجرایی مدیر Pandemic پاسخ پاسخگویی کمیته یا PRAC. میلر صرف یک دهه در غیر حزبی و مستقل دولت پاسخگویی در اتاق که در آن او حفر شده به صورت کج نیروی دریایی پیمانکار با نام مستعار چربی لئونارد. او گفت که او آموخته است که فساد اغلب در بالا شروع می شود.

در اینجا یک ویرایش متن گفتگوی ما با میلر. او در صحبت با “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” شرکت میزبان ایلیا Marritz چند روز قبل به طور رسمی از پیوستن به PRAC. (ما قسمت همچنین شامل مصاحبه با بهارات Ramamurti عضو نجات کنگره دیده بان.)

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: شما هشدار داده من تولید کننده زمانی که ما رزرو این مصاحبه که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نمی توانید بحث در مورد و یا در مورد صحبت نمی. فقط بنابراین من می دانم که چه کسانی هستند که همه چیز ؟

لیندا میلر: آه هر چیزی که می تواند در هر راه نامطلوب به دولت چیزی است که من نمی تواند اظهار نظر در هر راه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: منظورتون از “عوارض جانبی به دولت”?

میلر: من نمی توانم صحبت منفی در مورد رئیس جمهور یا هر یک از تصمیم گیری های او ساخته شده است به خصوص وقتی که می آید به IG جامعه است. که بزرگترین احتمالا سیاسی فوتبال در اطراف من نقش جدید. IG جامعه است و بدیهی است که تحت مقدار زیادی از استرس و موشکافی.

وجود دارد بسیاری از سیاست ها و مردم درخواست شده است من آنچه در آن است رفتن به می خواهم برای رفتن به کار در بازرس کل جامعه است. من می توانم صحبت می کنند واقعی گسترده. من فقط چیزی را می گویند که در هر راه موهن در مورد رئیس جمهور زیرا بدیهی است که در من نقش من نیاز به ماندن به عنوان بی طرف به عنوان ممکن است به منظور اساسا باقی ماندن در نقش من رک و پوست کنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: و این که قضاوت خود را در آینده به این کار.

میلر: راست. که قضاوت من.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: من می دانم که در حرفه خود تخصص تشخیص خطر تقلب. شما این کار را در دولت پاسخگویی ، شما نیز آن را در بخش خصوصی است. چه هستند برخی از تقلب است که شما باید کشف?

میلر: تخصص من است کمتر در بررسی تقلب و بیشتر در کمک به سازمان های جلوگیری از تقلب از اتفاق می افتد. اغلب زمانی که یک تقلب رویداد رخ می دهد من در آمده است پس از آن و کمک به این سازمان و یا گاهی اوقات بخش خصوصی شرکت فکر می کنم در مورد چگونه آنها را آسیب پذیر است.

من مطمئن هستم که اگر شما با آن آشنا هستید بسیار بزرگ نیروی دریایی رسوایی آن محبت شناخته شده به عنوان “چربی لئونارد” رسوایی. یک پیمانکار که رشوه یک تنوع از مقامات ارشد دولتی تمام راه را تا به admirals به منظور دریافت اطلاعات است که او را یک مزیت رقابتی است.

خاص که رسوایی تکان دهنده بود برای مقیاس و دامنه. وجود رشوه مربوط به روسپی و وعده های غذایی و جواهرات و تمام انواع چیزهای.

و من اغلب استفاده از این تقلب به عنوان مثال زمانی که من صحبت کردن در مورد چگونه تقلب خود را آشکار و به خصوص زمانی که رهبری این است که به هیچ وجه مشارکتی در آن است. و من همیشه در بر داشت که جالب است که افرادی که در غیر این صورت نمی خواهد قبول رشوه و یا شرکت در یک تبانی طرح که دیگر مردم آن را انجام می دهند و افرادی که آنها را به انجام آن هستند و مردم به آنها احترام آنها تمایل به فکر می کنم آن ممکن است بسیار بد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: راست. شما می گویید اگر مردم در بالا و یا در نزدیکی بالای آن را انجام دهید هر کس دیگری فکر می کند آن را OK.

میلر: آره. دقیقا. و آن را تکان دهنده چگونه بسیاری از طرح های تقلب هستند مرتکب ارشد رهبری سازمان است. اغلب مردم در زیر آنها را نمی خواهد سوال تصمیم گیری آنها چون آنها مسئول است. به طوری که آنها کردم این همه قدرت و با استفاده از آن قدرت سوء استفاده از قدرت است که واقعا از راه های معمول که تقلب نشان می دهد تا هر دو در دولت و در [این] بخش خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: بنابراین ما در حال صحبت کردن در فقط چند روز قبل از شروع به کار به عنوان معاون اجرایی مدیر Pandemic پاسخ مسئوليت کميته PRAC. آن زمان مردم از شنیدن این کار شما خواهد شد در PRAC در حال حاضر. چگونه شما فکر کردن در مورد چگونه شما در حال رفتن به انجام این کار ؟

میلر: من واقعا هیجان زده در مورد فرصت ها برای این نقش جدید. منظورم این است که PRAC ایجاد شده توسط مراقبت عمل است که coronavirus محرک عمل می کنند. به عنوان بسیاری از مردم می دانند که وجود دارد بیش از $2.4 تریلیون دلار از پول فدرال که رفت و در آن محرک لایحه. بنابراین بدیهی است که یک فرصت برای تقلب به رخ می دهد در سراسر تنوع از راه برنامه ها و بهره مندی از برنامه های مختلف سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: پس چه هستند این دسته اصلی از تقلب است که شما به دنبال ؟ کمک به ما فکر می کنم در مورد که در آن همه چیز می تواند به اشتباه.

میلر: من می خواهم بگویم شماره 1 در لیست من از نگرانی های سرقت هویت است. بزرگترین تفاوت بین بازیابی قانون بازگشت در سال 2009 و در حال حاضر تعداد زیادی از نقض رخ داده است در 12 سال گذشته.

بدیهی است که [حقوق] برنامه حفاظت واز بسیاری از موشکافی و ما خواهد شد نگاه عمیق تر شیرجه رفتن به [آن].

و پس از آن من فکر می کنم یکی دیگر از منطقه است که من تصور PRAC بازی در نقش یک ساختمان است برخی از داده های پیشرفته تجزیه و تحلیل قابلیت های است که می تواند نگاه در سراسر سازمان های دولتی مختلف و شناسایی الگوهای روند با aspirational هدف از اصل بودن قادر به ارائه شاخص و پرچم قرمز به سازمان. چون شما می دانید بسیاری از IG جهان است آنچه ما تماس بگیرید “پرداخت و تعقیب است.” پول به خارج رفته و ما در حال تلاش برای رفتن و رسیدن آن را به عقب.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: شما باید به دنبال در قرارداد هست ؟

میلر: بله قطعا. بدیهی است هنگامی که شما با قرار دادن این مقدار پول و فرصت برای پیمانکاران برای به دست آوردن مزیت بیش از رقبای خود آنها شروع به شرکت در انواع فعالیت های جعلی از جمله رشوه و رشوه و تبانی و همه این انواع از طرح های فساد. و دوستی بین رهبری و شرکت های پیمانکاری راه بیش از حد اغلب نقش مهمی در که می شود یک قرارداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: در ابتدای این مصاحبه من در واقع به نوعی شما را شگفت زده در واقع گفت: “من نمی توانم خشم رئیس جمهور. بنابراین با توجه به این که شما از این نگرانی در مورد عصبی جمهور و دانستن است که تحقیقات شما و یا نتیجه گیری شما در قرعه کشی می تواند خشم رئیس جمهور چگونه شما انجام کار خود را ؟ منظورم این است که می بینیم بسیاری از پتانسیل conundrums برای شما است که شما ممکن است به صورت بسیار بسیار به سرعت.

میلر: شما می دانید من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به در طرف اشتباه از رئیس جمهور در اینجا در PRAC. من فکر می کنم که آنچه که ما واقعا در تلاش برای انجام دهید این است که پس از رفتن بی پروا بازیگران که ممکن است تلاش کرده اند برای دریافت کمک های مالی آنها به عنوان.

ما قصد داریم به دنبال در بچه ها بد در خارج از دولت است. ما در حال رفتن به در به دنبال سرقت هویت حلقه و ما در حال رفتن به دنبال در روزمره بازیگر بد که می خواهد به پول نقد در در برنامه دولت است. و بنابراین ما همه در همان سمت در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.: من درک می کنم وجود دارد چیزهایی که شما نمی خواهید به می گویند اما رئیس جمهور ساخته شده است آن را بسیار روشن است که او می بیند دولت به عنوان یک ابزار برای پاداش دادن به متحدان و منتقدان و دشمنان.

در اینجا این شمع عظیمی از پول است که بیرون رفتن. آن را به بیرون رفتن از طریق واحد اجرایی سازمان. یکی می تواند تصور کنید هر تعداد از حالات که در آن رئیس جمهور خواهد بود ناراضی نور که تابیده بر چیزهای بد در حال انجام در آن سازمان یا قوانین شکسته شدن در آن سازمان یا قوانین خم در آن سازمان. بنابراین اگر و وقتی که می آید به آن لحظه چه می خواهید انجام دهید ؟

میلر: شما می دانید, چیزی که من در حال استخدام برای انجام, و چیزی که من برای 10 سال در گائو: برای حفظ به طور کلی پذیرفته شده دولت حسابرسی استانداردهای.

من مؤمن بزرگ در, مامان می گفت “همیشه خود را در کنار خیابان را تمیز کنند.”

که واقعا به معنای تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید کنترل. و برای من یک ماموریت و من یک کار برای انجام در این نقش است. و من واقعا هیجان زده هستم و احساس می کنم یک احساس مسئولیت است. واقعا حس عالی مسئولیت به شهروندان آمریکایی و مالیات دهندگان آمریکایی برای حمل آن نقش ، و هیچ چیز به تغییر در مورد چگونه به من کمک خواهد کرد و مستقیم سازمان ما در پیوستن به این استاندارد ها.

و من فکر می کنم که آنچه در این کشور تاسیس شد. و یک دلیل وجود دارد که بازرسان به طور کلی ایجاد شد در سال 1978. و من فکر می کنم این ماموریت مهم است در حال حاضر اگر نه بیش از آن تا کنون شده است.

تماس با ما

شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق سیگنال واتساپ یا پست صوتی در 347-244-2134. در اینجا بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تماس با ما ایمن.

شما همیشه می توانید به ما ایمیل در [email protected].

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن Inc در Marketplace

155 خیابان های آمریکا, طبقه 13th

نیویورک 10013

“مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” یک تولید WNYC استودیو و ProPublica. حمایت از کار ما با مراجعه به donate.propublica.org و یا با تبدیل شدن به یک حمایت عضو WNYC. عضویت در اینجا و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im