“من نمی توانم نفس بکشم.” آن اتفاق می افتد, در مدارس, بیش از حد.


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون

16-year-old boy در کالامازو, میشیگان, درگذشت این بهار پس از کارگران دوخته او را به طبقه در مرکز مسکونی که در آن او زندگی می کردند — پس از او می خواهم پرتاب ساندویچ در ناهار. در حالی که برگزار می شود بر روی زمین, او به آنها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

حداقل 70 نفر فوت کرده اند در اجرای قانون حضانت در دهه گذشته پس از گفتن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” اخیر نیویورک تایمز بررسی یافت. اما فقط به عنوان بزرگسالان کشته شده اند و در حال مهار بنابراین باید کودکان است.

و اگر ما مواجه می شوند هیچ تلفات ما نیز بارها و بارها دیدم کسانی که کلمات در میان 50,000 صفحات مدرسه گزارش حادثه در محدودیت و انزوا که ما بررسی برای اتاق آرام تحقیقات منتشر شده در سال گذشته است. مدرسه کارگران مستند آنها تا به حال مهار یک کودک در یک صورت به پایین و یا در معرض موقعیت و دانش آموز التماس کرد و باید اجازه دهید تا گفت که او و یا او نمی تواند نفس بکشد.

حالات مشابه به کالامازو مورد که در آن تصویری منتشر شده در این هفته نشان می دهد کورنلیوس Fredericks بود مهار در کافه تریا در لیکساید آکادمی برای حدود 20 دقیقه به مدرسه کارگران برگزار کردن بازوها و پاهای خود را و نشسته در بالای قفسه سینه و شکم است.

“من نمی توانم نفس بکشم” او گفت: کارکنان برگزار شد که او با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل از طرف خود و مستغلات. کالبد شکافی در بر داشت او از آسفیکسی و سه کارمند بودند به اتهام قتل شبه عمد و سوء استفاده از کودکان در مرگ او. آنها علنا گفت که آنها به دنبال تسهیلات پروتکل های.

عاقبت جوانان و خانواده خدمات که در عمل برای سود تسهیلات گفته است که کارگران نه دنبال سیاست و خویشتن داری است استفاده می شود تنها در مواقع اضطراری است.

Fredericks درگذشت آوریل 1 کمتر از یک ماه قبل از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که برگزار شد رو به پایین در خیابان به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او. او در تلاش برای گفتن افسران که او نمی تواند نفس بکشد. متن مینیاپولیس پلیس فیلم ساخته شده در این هفته نشان داد که فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” بیش از 20 بار.

اتاق آرام تحقیقات منتشر شده توسط شیکاگو تریبون و ProPublica ایلینویز نشان داد که در 100 مکان عمومی, مدارس, کودکان از لحاظ جسمی مهار بیش از 15000 بار در بین ماه های آگوست تا دسامبر 2017 و 2018.

مدرسه کارکنان اغلب در زمان یادداشت مفصل در این حوادث; آنها نوشت که دانش آموزان گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که مهار حداقل 30 بار در طول دوره زمانی ما مورد بررسی با توجه به تجزیه و تحلیل ما از سوابق. آن را به احتمال زیاد اتفاق افتاده است بیشتر از آن که ما هیچوقت پیگیری هر حادثه در آن اشاره کرد که دانش آموزان تا به حال مشکل در تنفس.

ما در بر داشت که در حدود 1800 نفر از خویشتن حوادث ما وارد مدرسه کارگران استفاده رو پایین محدودیت که حداقل 31 ایالت دیگر ممنوع است و در مدارس.

در طول مستعد محدودیت مدرسه کارگران انجام “حذف” را به نیروی دانش آموزان به زمین و نگه داشتن آنها را در بازوها و پاها و باسن. مدرسه, کارکنان, روش یادگیری در جلسات آموزشی; برخی از رفتار مدیریت شرکت های ارائه آموزش به اجرای قانون نیز هست. آنها به طور معمول روشن است که محدودیت می تواند خطرناک باشد و نباید انجام شود که اعضای هیات عصبانی هستند و یا اگر وجود دارد هیچ اضطراری است.

در اینجا سه تا از بیش از دو دوجین از موارد ما در بر داشت که در آن ایلینوی کودکان گفت: مدرسه کارگران ضابط آنها که نمی توانستم نفس بکشم:

“من نمی توانم نفس بکشم” — مارس 2, 2018

سوابق از کارگران در A. E. R. O. آموزش و پرورش ویژه تعاونی در Burbank نیست توضیح دهد که چرا یک پسر بچه را در وقت ناهار با دانشجویان دیگر را بردند و فقط او بود که با “دانشگاهی ناهار.” او شروع به “ترش مورد میز” مدرسه کارگران نوشت: در یک حادثه گزارش پس دیگر کارکنان نامیده می شدند تا او را به انزوا.

زمانی که او حاضر به رفتن به انزوا اتاق و سعی کردم به جلو و دور کارگران در ابتدا مهار او را در حالت نشسته. زمانی که او سعی در سر و ته آنها را نقل مکان کرد و او را روی معده اش و مهار او را رو به پایین.

او فریاد زد: “من از شما نفرت.”

“توقف! پشت من.”

“من نمی توانم نفس بکشم.”

کارکنان با اشاره به مستعد داری به طول انجامید هفت دقیقه و پسر تا به حال خون دماغ می دهد.

جیمز Gunnell, مدیر اجرایی A. E. R. O کاهش یافته است به نظر.

“آه خدای من, من نمی توانم نفس بکشم.” — Aug. 30, 2018

در جنوب غربی Cook County, تعاونی به ویژه آموزش و پرورش در جنگل بلوط در ماه اوت سال 2018 یک پسر که حاضر به پایان خود classwork و نگه داشته تکرار “من می خواهم به مرگ” فرستاده شد به انزوا ،

او سعی کرد به خارج شدن از اتاق خالی می باشند با پرتاب خود را در مقابل درب. کارگران سپس مهار او چرا که او نه “گرفتن بدن خود را تحت کنترل” با توجه به این حادثه ،

“اوه خدای من من نمی تواند نفس ow. خدای من قسم به خدا شما شکست دست راست من” مدرسه کارمندان ثبت شده او گفت:.

این مدرسه پس از متوقف مستعد با استفاده از محدودیت های اجرایی, مدیر Gineen اونیل گفت.

“من نمی توانم نفس بکشم” — سپتامبر. 7, 2018

در طول یک جلسه گروه در A. E. R. O. یک پسر با استفاده از “زبان نامناسب.” مدرسه کارگران گفت: او بارها و بارها برای جلوگیری از, اما او نبود. در عوض از او خواست اگر او می تواند استفاده از کامپیوتر و گفته شد هیچ عنوان مجازات برای او “سوء استفاده از زبان است.”

او تلاش برای فرار از کلاس درس خود را, اما کارکنان با او و به نام برای کمک به او را نگه دارید. هنگامی که آنها شروع به راه رفتن او را به انزوا اتاق او “مقاومت” کارکنان نوشت: در یک حادثه گزارش, به طوری که آنها از لحاظ فیزیکی محدود او در حالی که نشسته و سپس او را بر روی شکم خود را. آنها او برگزار شد وجود دارد برای 20 دقیقه و حتی به عنوان او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” کارگران به او گفت “به تنفس از طریق بینی خود را.” او نگه داشته در حال مبارزه و گفت: “من می خواهم مامان من لطفا.”

هیچ جزئیات در آن سه حادثه نشان می دهد که دانش آموزان به شدت مجروح شدند.


حدود دو دوجین از 100 مناطق مورد بررسی قرار می دهیم استفاده می شود در معرض ابتلا داری. در ایلینوی مستعد خویشتن داری خواهد بود قانونی در مدارس دولتی و خصوصی برای حداقل یک سال دیگر.

کایل هیلمن شیکاگو بر اساس قانونی مدیر امور با انجمن ملی مددکاران اجتماعی است که صحبت کردن در برابر مدرسه انزوا و محدودیت توییتی این به تازگی در پاسخ به Fredericks مرگ و ایلینویز’ ادامه داد: استفاده از در معرض ابتلا داری:

با وجود گفت: در سال گذشته بود که او “ناگهان” به یاد حدی است که مدارس با استفاده از مستعد داری, مدارس دولتی سرپرست کارمن آیالا دولت در نهایت اجازه آن را برای سال آینده تحت فشار برخی از مدارس که با تکیه بر آن. ایلینوی دولت هیئت مدیره از سخنگوی آموزش و پرورش است گفت: این سازمان می خواهم برای دیدن این عمل ممنوع است.

ایلینوی نمایندگان مجلس قول داده اند که برای رای دادن به این سقوط در قانون پیشنهاد ممنوعیت. ناتوانی طرفداران می گویند بحث گرفته شده در بیشتر ضرورت با مرگ Fredericks و Floyd — و فریاد “نمی توانم نفس بکشم.”

یک گزارش از یک حادثه در یک A. E. R. O. آموزش و پرورش ویژه تعاونی مدرسه نشان می دهد که چگونه مدرسه کارگران دار یک دانش آموز و چه دانشجو واکنش نشان داد. (به دست آمده توسط Marketplace)

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im