من یک کتاب منتقد. در اینجا چه چیزی اشتباه است با “لیست سیاه” – و چه خوب است.

reading-lists-theintercept-2

تصویر: Soohee چو/رهگیری

من یک کتاب نجوا کن.

به عنوان کسی که بار خوانده شده ravenously برای لذت بردن و نقد کتاب و فرهنگ برای زندگی, من یک صندوق پر از درخواست برای یادگیری توصیه. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد و هنگامی که سفید ملی یورش برده و Charlottesville, سردرگمی, سفید, مردم برانگیخت متناوب تقاضا برای خواندن راهنمایی.

با سراسر کشور تظاهرات تحت پرچم سیاه زندگی موضوع کتاب در حال کمک به مردم سفید را در درک که چگونه آنها خودشان را در بر داشت گلوله و اشک آور و گاز کشته در حالی که نشان دادن همبستگی نژادی و یا چرا آنها به طور ناگهانی درک do-or-die نژادی سهام این انتخابات است. اشتهای به ادامه مطلب و سوالات به شکل جدید خواندن رژیم های غذایی چه هستند دیوانه وار. افرادی که به شدت متزلزل و گرفتار کردن گارد های اجتماعی تغییر می خواهید برای ایجاد حس از خود به دیگران و بسیاری از انسان تقسیم.

تفاوت های ظریف وجود دارد و محدوده به عنوان به چه انگیزه هر فرد سفید برای راه اندازی یک خواندن رژیم در مسابقه. هفته گذشته از زمانی که تظاهرات شروع شد من به یک دوست پرستاری زخم خود را از گلوله های لاستیکی او زده شد توسط حسن نیت ارائه میدهد از اداره پلیس سیاتل. من به میدان فرستاد پیام دیگری از بیکار سفید اچ فوری درخواست من برای کمک به او را پر Google Doc با هر فعال تماس با من می دانم به طوری که او می تواند کمک به ترتیب حقوقی و مالی برای کمک به آنها را به عنوان آنها در خیابان های مینیاپولیس. و پس از آن وجود دارد چندین ممتاز سفید آشنایان ترک من پیام های صوتی فقط به می گویند که چگونه غمگین, شرمنده یا لنگ آنها احساس می شود. این آتش سوزی از شن از عمل از سردرگمی از احساساتی گناه آن باعث گسترده و چند وجهی میل به کتاب است که می تواند کمک به یک فرد هضم زمان حاضر و آینده نا معلوم. مردم سفید در حال رفتن را از طریق بسیاری از تجارب و احساسات و بسیاری از آنها می خواهند کتاب های خوب.

به عنوان اگر در نشانه یورش توصیه در لیست سیاهی و ضد نژاد پرستی وارد شده اند برای پر کردن این عطش برای متن. میراث رسانه های هیپ دیجیتال, رسانه, کتاب فروشی های غیر انتفاعی podcasters و البته مشهور صدور آنچه که من اسمش “لیست سیاه.” کمی تعجب می کنم که کتاب مورد مسابقه سیاهی و نژادپرستی در حال مسلط پرفروش لیست. این “لیست سیاه” در حال شلوغ با ارزشمند اما محدود خط به بالا از محبوب و همه جا مظنونین: Ta-Nehisi Coates’ “بین دنیا و من” رابین DiAngelo را “سفید, شکنندگی” و Ibram X. Kendi است “چگونه می توان یک ضد نژادپرستانه” به عنوان مثال.

اغلب وجود دارد یک ضمنی گرسنگی در درخواست برای کتاب و فیلم توصیه یکی که آرزوی یک مستهجن, عیاشی, سیاه رنج می برند و یا برای شجاع, جادویی سیاه, قهرمانان و یا به صورت شسته و رفته قطعنامه که ترک سفید مردم احساس بهتری در مورد خود. این کلیشه سپس رده بندی کردن کیفیت چیزی. این حسرت برای “لیست سیاه” به من یادآوری از زمان هفته گذشته زمانی که به صورت جدی سفید فرد به نام برای ارائه تشویق و اطناب بیهوده گویی در مورد نحوه فلج نژادپرستی باید برای من. هنگامی که من گوشی را گذاشت من ادامه داد: کمک به دوستان طبخ ترین شگرف اردک l’orange مدال دنبال مسحور پاسیو شام پر از من و سرکش دوستان از نژادهای مختلف بحث و ترک خوردگی بی عفت جوک.

بله وجود دارد شادی را به کشت در مقاومت و حتی در سخت ترین زمان. هیچ فرد سیاه و سفید می شود کاهش می یابد به یک هولوگرام از درد و رنج و نه رندر به یک نوع موسسه خیریه مورد. آن را به عنوان هر چند تمامیت انسانیت خود را می تواند خلاصه بی امان, اخبار, تصاویر, خونین, سیاه بدن. در شما به وجود آمده به عنوان یک حاشیه شکست دشمن خود را و مرکزیت خود را از جهل. و این سستی که کتاب توسط نویسندگان می تواند ناپدید می شوند به: این هتک ابرو که آنها نگه داشتن ارزش نسبی تنها به یک مشکل برای یک رمز کار برای بی ثبات و یا سایه دار سفید و مخاطبان است. چه سیاه و نویسنده می خواهد به سرمایه گذاری کرده اند او نیروی زندگی به یک کتاب تنها به کشف آن شده است اجباری به یک نوع درمانی که چگونه به صورت دستی در هر زمان تظاهرات و یا سفید گناه شکستن?

یکی دیگر از سوزش: گسترش “لیست سیاه” ارائه یک مخزن غنی از کار فکری به معادل یک زبالهدان از الگوریتم های. آمازون با استفاده از آن A9 سیستم الگوریتم به تصمیم می گیرید که چگونه محصولات در حال رتبه بندی در نتایج جستجوی کاربر. این سیستم شبیه به الگوریتم است که با استفاده از گوگل برای نتایج جستجوی خود را به دلیل هر دو در نظر گرفتن کلمات کلیدی در تصمیم گیری است که صفحات به صفحه نمایش برای اولین بار. وجود دارد یک تفاوت کلیدی: آمازون A9 الگوریتم نیز قرار می دهد تاکید قوی بر فروش تبدیل. آمازون که باعث می شود پول تنها زمانی که آن را ترغیب شما به خرید چیزی منافع مقرره در ترویج listings که به احتمال زیاد منجر به فروش.

آن را دشوار است به دانستن در نمونه مرغ و تخم مرغ, معمای میزان که آمازون در حال رانندگی بحث های عمومی در مسابقه و یا ما بحث های عمومی در حال رانندگی آمازون فروش. هستند “لیست سیاه” هل دادن ترافیک در آمازون برای کتاب های خاص و سپس آن کتاب را انتخاب کنید تا بخار از طریق آمازون الگوریتم و حتی برجسته تر? یا طفره روی منتقدان و خوانندگان cribbing از آمازون ؟ در هر نرخ آنلاین کرگدن در ادامه به شاهین محصولات بر اساس اولویت بندی آنها با توجه به فروش قوی و سابقه نرخ تبدیل بالا. ظلم و ستم از الگوریتم بدتر جمعی ما روان کاهلی که در آن مسابقه نگران است. این مخلوط از فرهنگ چاپ و نشر و کد conflates تجزیه و تحلیل ترافیک با کیفیت و الگوریتمی توصیه با فوریت.

اگر شما شک و تردید برای یک لحظه وحشت از این محاسباتی طعم-ساخت فقط با در نظر گرفتن این واقعیت که “کمک” محبوب ترین جریان فیلم در Netflix بسیار هفته است که ضد نژادپرستانه تظاهرات آغاز شد. که این فیلم دقیقا حداقل مفید به این لحظه. “کمک” تواریخ یک زن سفید تلاش به سند گرفتاری ساله در دهه 1960 Jackson, می سی سی پی. به از دست دادن خود در آن منحرف فانتزی است که برای منحرف کردن و نه منظمی است که بسیاری از شرکت های بزرگ و سفید افراد بی تفاوت نسبت به گرفتاری های سیاه خدمتکاران و کارگران ضروری در حال حاضر. یکی از silliest فیلم در مسابقه تا کنون ساخته شده “کمک” flounders در سفید ناجی اساطیر همه در حالی است که دلالت بر تبعیض نژادی و نژاد پرستی شده اند با خیال راحت موجود به گذشته است.

راه دیگر این لیست را می شکست ما: آمریکایی ها اغلب می خواهید به صحبت در مورد احساسات و نه در مورد چگونه اقتصاد کار می کنند. سرمایه داری و نقایص آن یک سوم راه آهن موضوع در بسیاری از آمریکایی کتاب های تاریخ به خصوص در مورد مسابقه. آن را به عنوان هر چند نژادپرستی می تواند آب پز کردن به تنها یک ماده از ترش روابط میان فردی و همچنین به عنوان یک دولت-تحریم شرکت تسهیل بهره برداری اقتصادی از یک نژاد دیگر دوستیابی از برده داری به خانه فعلی مراقبت های بهداشتی کمک. سرمایه داری نژادی شخصیت از بین می رود از مخلوط. ساده لوحانه مانند فیلم “کتاب سبز” و “کمک” calcify این طرز فکر و آینه های اقتصادی و تجزیه و تحلیل ساختاری وجود ندارد و از بسیاری از کتاب غیرداستانی.

در vexed بار مانند در حال حاضر رسیده تعلیم لحظه ای تلف می شود در چنین بد درسی. و کاملا خوب فرهنگ می تواند حیف و میل در یک unfitting گیرنده. به عنوان زمانی که ارائه هر گونه توصیه سوال التماس من frittering من ؟ برخی از افراد تنبل و خوانندگان و حتی شهروندان است بنابراین چه نقطه از nudging آنها را در هر جهت ؟ شما باید یک حس ششم است که درخواست آنها را به عنوان خوانده شده “جیووانی اتاق” و یا برای کمک به ثبت نام رای دهندگان تنظیم است با هزینه ای به مراتب بالاتر از آنها حاضر به تحمل است. و یا به عنوان منتقد لورن میشل جکسون خشگی اشاره کرد: خوب ادبیات هدر رفته در این نوع از کسی که به دنبال آن را تنها در زمان بحران.

خلاقیت تابش همیشه — فراتر از شرکت های بزرگ رسانه ای ویژه و غیر منتظره در گوشه. تلاوت cadences از یک کلودیا رنکین شعر یا مطالعه آتشین روشن brushstrokes از زندگی ماده گرافیتی هنر گچ کاری مؤتلفه مجسمه در ریچموند, ویرجینیا: کسانی که تکان دهنده عبارات می تواند شما را پشیمان چگونه بسیاری از سفید نهادهای سرکوب سیاه تعالی و خلاقیت که مردم نمی تواند رقص به و یا تماشای تلویزیون. خیلی سیاه و سفید, خلاق, خروجی شده است تنزل به سایه توسط مدرسه تخته توسط استودیوهای تولید توسط شرکت های رسانه ای مانند Condé Nast, توسط هنرهای زیبا گالری های ادبی, جشنواره ها و در عین حال مردم سفید نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از ما آواز خواندن و رقص.

سیاسی و خلاق غلط انتخاب سگ این کشور: این کتاب توسط مردم سیاه و سفید و یا در مورد مسابقه برای اهداف آموزشی تنها جدا از خواسته های فرم شعر نابغه و حتی لذت. و بنابراین به عنوان یک پادزهر برای همه, سیاسی, دروغ, مصرف کننده مشکلات و خلاق ساقط است که طاعون بسیاری از “لیست سیاه” من با اتصال یک لیست است که ترمیم نمی تخلیه یکی که مراکز سیاه تعالی و شادی است.

“نور جهان” توسط الیزابت الکساندر

خاطرات از بيوه و تسلی مراقبت از دو نوجوان فرزندان این گوهر روشن “ناهموار مسیر” — از تاریخچه زندگی, فکر کردن و نوشتن. اسکندر مدیتیشن الهام بخش درس در نوع پشتکار لازم است که زمانی که هنر داستان سرایی و بینش پرواز را در یک کتاب و در یک زندگی که اتفاق می افتد به سیاه و سفید. تروما از دست دادن بازنویسی شن: به عنوان جیمز بالدوین یک بار گفت: پیدا کردن خود را در آب های عمیق است که همان غرق شدن است.

“این Sellout” پل بیتی

زیرکانه مشاهده شده و بیش از حد بالا این رمان ارائه rollicking داستان های نقل شده توسط سیاه و سفید ریویرا به سادگی به عنوان “من” و “Bon bon.” سریع ء و کنایه خنده دار “این Sellout” طول می کشد در احکام مقدس از زندگی آمریکایی در آرام و قابل قبول را از راه قانون اساسی, حقوق مدنی, تفکیک پدر و پسری است.

“Menace II Society” به کارگردانی آلن و آلبرت هیوز

یک دوره سرد قطعه به تصویر می کشد جنوب مرکزی لس آنجلس از 1990s شروع شد. فیلم برداری در یک تشنجی cinéma vérité سبک فیلم ارائه یک سازش نزدیک از نوجوانان سیاه مرور خود را صمیمی زندگی در یک تبار از خشونت است. آن را کاملا اصلی coming-of-age روایت رنگ و لعاب با ادای احترام به مارتین اسکورسیزی “Scarface.”

“راه های سفید مردمی” توسط Langston Hughes

یک مجموعه داستان کوتاه و جمعیتی بی انتها شخصیت های طنز تاریک و گرفتاریها. جذابیت آن بسیار لذت بخش و بدون دردسر شما باد تا یادگیری با وجود بهره گیری از خودتان — در مورد برخورد بین سیاه و سفید مردم در مورد مفاهیم خواهد بود که به نام دهه بعد: غیر فعال, پرخاشگری, سفید, شکنندگی و مانند آن. به شدت مشاهده عکس های شرح داری ظهور lyrically از این شاعر یکی از مهم ترین متفکرین از رنسانس هارلم.

“معشوق” توسط Toni Morrison

گاهی اوقات یک فرد عاقل — عارف — تلاش می کند تا به شما یاد می دهد چیزی, اما شما بیش از حد ضخیم به آن را تا سال ها و سال های بعد. ارزش خواندن چندین بار “معشوق” بافت بی نظیر داستان از والدین عشق و وظیفه, از دست دادن, از canny انعطاف پذیری است. در فرم و داستان “معشوق” است این رمان که زمزمه ترین زیبایی در میراث برده داری در خانواده و سفید جامعه به رستگاری از خلاقیت و برتری و حتی در مورد چگونگی این کشور باقی مانده است تا خشونت و تکه تکه است.

“چگونه ما می تواند پیروز شود ؟” از David Jones and Kimberly جونز

در طول تظاهرات عکاس دیوید جونز دستگیر نویسنده کیمبرلی جونز تکرارشونده در تاریخ آمریکا است. او بی پرده و واضح را — و اعتراض خود را — نشان می دهد که امریکا چرا ما نمی توانیم “استعداد دهم” راه ما از این ظروف سرباز یا مسافر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>