صدها نفر از Nordstrom داوران این بالا دور کمر شلوار جین لاغر

هیچ چیز به نحوی یاری می ما آمار و ارقام بهتر از یک جفت بزرگ از کمر بالا شلوار جین لاغر! از آنجایی که آنها به راحتی یکی از سخت ترین کار وسایل در کمد لباس ما (آنها را می توان در لباس پوشیدن به بالا یا پایین و فرسوده در فقط در مورد هر تنظیم) ما همیشه در شکار برای بهترین و راحت ترین جفت وجود دارد. مهم نیست که چگونه بسیاری از ما خود را همیشه وجود دارد اتاق را برای یک سبک جدید برای اضافه کردن به ما در حال رشد جین مجموعه است.

در حال حاضر ما در حال خرد کردن روی نقره از فرح کمر بالا شلوار جین لاغر! شلوار باید پنج جیب زیپ پرواز با یک دکمه بسته شدن و کمی پژمرده و تیره شستشو ما عاشق.

the farrah high waist skinny jeans
Nordstrom

آن را ببینید: دریافت AG به فرح کمر بالا شلوار جین لاغر برای $178 در حالی که تمام اندازه ها هنوز در انبار! همچنین در دسترس در Saks Fifth Avenue برای $178 و در بلومینگدیل را در کمی سبکتر شستشو برای $188.

اگر پارچه طراحی شده است برای در آغوش گرفتن بدن خود را به صورت چسبیده مواد هنوز چسبناک و راحت با تشکر از پارچه های مخلوط که شامل ویسکوز و elastane. ما دوست دارم که آنها را می توان به عنوان-است اما همچنین باید به اندازه کافی کشش نورد می شود تا به صورت یک برش نگاه کنید.

ag farrah high-rise skinny jeans
Saks Fifth Avenue

ما قطعا جفت شدن این skinnies با ما بیش از — زانو چکمه, فقط به عنوان اغلب به عنوان ما رفتن به غنیمت مچ پا. طراحی نیز خواهد بود با دکمه پایین تاپ و تخت کفش راحتی گاه به گاه مردان کفش گروه. ما همچنین نمی توانید صبر کنید به گام با جفت peeking از طریق مورد علاقه ما سنگر کتهای.

بالا سبک در دسترس است در اندازه اعم از 00 تا 14. خریداران که خریداری شده و عینک نگاه raved بیشتر در مورد چگونه نرم پارچه احساس می کند. چندین داوران به اشتراک گذاشته شده است که آنها متعلق به چند جفت از AG فرح فقط به این دلیل آنها جا و تملق بدن را به خوبی. یکی اشاره کرد که شلوار جین نمی او شکاف در کمر که او تجربه کرده است و با دیگر جین میدارد. چند خریداران نیز به اشتراک گذاشته شده است که آنها کشش در طول زمان اما هرگز تبدیل به معشوقت. نمره!

آن را ببینید: دریافت AG به فرح کمر بالا شلوار جین لاغر برای $178 در حالی که تمام اندازه ها هنوز در انبار! همچنین در دسترس در Saks Fifth Avenue برای $178 و در بلومینگدیل را در کمی سبکتر شستشو برای $188.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>