صدها نفر از فعالان و مقامات منتخب در تماس شهرداران و پلیس برای کاهش قدرت پلیس

در پی بی سابقه ای اقدام مدنی در سراسر کشور پس از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس بیش از 200 نفر به نمایندگی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی, جامعه, سازمان, مقامات منتخب و مدافعان نامه ای به شهرداران ، روسای پلیس و شهرستان و کلانتر انجمن در روز جمعه درخواست آنها را به اقدام فوری برای کاهش حضور پلیس و تمرکز بر روی یک نیت تلاش برای بازگرداندن امنیت عمومی.

نامه ارسال شده به انجمن به نمایندگی از شهرداران پلیس ستاد کلانترها و شهرستان تابلوهای طرح سیاست های پیشنهادی که در آینه به خواسته های معترضان شده است در پاسخ به این پلیس قتل از فلوید Breonna تیلور, Dreasjon نی, تونی McDade, Ahmaud Arbery (کشته شده توسط پلیس سابق) و دیوید McAtee.

“راه حل ما باید در حال حاضر هر دو برای حفاظت از ایمنی و نجات دموکراسی ما آنهایی هستند که با مقیاس مشکل” خواندن این نامه که فرستاده شد به ملی کلانترها’ Association, ایالات متحده آمریکا, کنفرانس شهرداران انجمن ملی از استان ها و شهرهای بزرگ روسای انجمن. به پاسخ های اخیر پلیس قتل آن می رود: “ما باید به جای سوال در مورد چگونه به اصلاحات پلیس با پرسش در مورد آنچه که یک چشم انداز گسترده تر برای ایمنی و عدالت در آمریکا باید مانند نگاه و چه در نقش پلیس باید در آن بازی می کنند.”

امضا کنندگان در این نامه که به رهبری عدالت مشارکتی یک سیاست است که طرفداران برای تغییرات در سیستم عدالت کیفری عبارتند از: سان فرانسیسکو دادستان منطقه Chesa بودین و جدید وزارت امور خارجه بهداشت ، جولیا Salazar همراه با صدها نفر از دانشگاهیان و رهبران مذهبی و دیگر سازمان.

طرح تمرکز بر پنج حوزه از تلاش ها برای ریشه اصلاح پلیس و دولت از جمله defunding پلیس و reprioritizing بودجه پایان “بدون دست کشیدن از” حملات ارائه بودجه برای عدم اجرای قانون پاسخ اضطراری ساخت پلیس مذاکرات اتحادیه عمومی و پیاده سازی مبتنی بر جامعه برای پیشگیری از خشونت راه حل.

تقاضا برای پایان دادن به “بدون دست کشیدن از” حملات می آید در پی لویی مترو اداره پلیس را به قتل از تیلور 26 ساله EMT. او به ضرب گلوله کشته شد در مارس 13 حداقل هشت بار در خانه پلیس پس از انجام یک دارو raid وارد خانه اشتباه بر غیر قانونی بدون دست کشیدن حکم. تیلور پسر کنت واکر گزارش بازگشت اخراج در مزاحمان ورود به خانه خود را و دستگیر شد بلافاصله. او به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است. این اتهامات بعد از آن کاهش یافته است و واکر منتشر شد از خانه حبس در مارس 26.

نامه ای است که در تضاد کامل با ستایش بودن را نشانه رفته است در اجرای قانون توسط عمده رسانه ها , سازمان شهرداران از شهرستانها عمده شهری مانند بیل د Blasio, که دختر بود دستگیر و doxxed توسط اداره پلیس نیویورک — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان پلیس باید در پاسخ به اعتراضات با نیروی بی رحم. سازمان که امضا این نامه می گویند رویکرد خود را پربازده ترین و کم مضر است.

“ستایش پلیس نیست, به نظر من جواب در این لحظه گفت:” دانیل Medwed یک استاد حقوق در دانشگاه. “در راه, بهترین راه برای مرتب کردن بر اساس از ادای احترام به [فلوید را] حافظه و واقعا effectuate خواسته های معترضان و واقعا به ترویج برخی از اصلاحات معنی دار است به عمل در حال حاضر … در حالی که مردم در حال گوش دادن و چشم مردم باز به این مسائل است.”

“همانطور که ما کار نسبت به حداقل رساندن قرن ها تبعیض است که ایجاد کرده اند که وضعیت … ما نیز باید به فکر می کنم و آدرس و فوری موضوع خشونت پلیس.”

به جای ستایش اجرای قانون Medwed گفت: پاسخ به “در علل خشونت پلیس به خصوص با توجه به آمریکایی های آفریقایی تبار. و آن روابط را به طور مستقیم به سیستمیک نژاد پرستی و نژاد پرستی نهادینه شده. و شاید به کار ما در جهت به حداقل رساندن قرن ها تبعیض است که ایجاد کرده اند که وضعیت در حالی که ما در حال انجام آن و داشتن آن مکالمات ما نیز باید به فکر می کنم و آدرس و فوری موضوع خشونت پلیس.”

سیل اخیر از تیراندازی پلیس می گوید یک تقسیم بین فعالان و پژوهشگران که به مدت طولانی حمایت برای زندان و پلیس لغو و کسانی که اعتقاد به اصلاحات تدریجی مانند استفاده از زور و تعصب آموزش — و یا چه طرفدار الغای برده داری و زندان محقق Ruth Wilson گیلمور خواستار “اصلاح طلب اصلاحات.”

غیر اصلاح طلب اصلاحات به دنبال لغو به عنوان یک هدف نهایی و شامل defunding و demilitarizing پلیس — یک تقاضا که در نظر گرفته شده است از لحاظ سیاسی غیر ممکن است اما وارد جریان اصلی گفتمان در طول هفته گذشته و منعکس شده است در نامه ارسالی جمعه.

نامه ای به روسای پلیس آنها را می پرسد برای کمک به محدود کردن قدرت پلیس اتحادیه های کارگری. “مطمئن شوید که اتحادیه های کارگری نیست به عنوان قدرتمند به طوری که شما می توانید نگه دارید بد سیب در نیروی قوی و جلوگیری از نظارت و اقدامات انضباطی” Medwed گفت.

شهرستانها در سراسر کشور reeling نه فقط به خاطر اخیر قتل اما به دلیل سابقه طولانی از همان اخلال در خصوص خشونت پلیس با کمی به هیچ پاسخگویی Medwed گفت: با استناد به یک تعداد انگشت شماری از موارد رفتن بیش از 20 سال از جمله تجاوز به عنف در بازداشت پلیس از هائیتی مهاجر در سال 1997 و اخیر قتل اریک گارنر در نیویورک سیتی.

“هر شهرستان خود تخته سنگ از مسائل” Medwed گفت. “اما وجود دارد این موضوع مشترک و زمینه های مشترک در اینجا است که مربوط به پلیس در ایالات متحده آمریکا با داشتن بیش از حد قدرت بودن بیش از حد به شدت weaponized و بودن بیش از حد محافظت شده توسط خود اتحادیه های کارگری. و این چیزی است که واقعا undergirding این نامه: این ایده پیدا کردن زمینه های مشترک و قابل توجه در حالی که آهن گرم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net