‘HTGAWM’ ستاره Jack Falahee انتشار موزیک ویدئو جدید


Jack Falahee Releases New Music Video
Jack Falahee در ABC TCA زمستان تور مطبوعاتی در 8 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، کتی Hutchins/شاتر

از Shondaland به استودیوی ضبط.

از آنجا که Shonda Rhimes درام چگونه می توانید دور با قتل به پایان رسید در فوریه 2019 بازیگر Jack Falahee شده است سخت در کار بر روی دیگر خود را به شور و شوق — موسیقی.

این پیچ خورده , بازیگر, 31, نیمی از اواز یا موسیقی دو نفری دیپلماسی با دوست دوران کودکی خود را DJ Elephanteیک.k.یک. Tim Wu. دو ادغام جایگزین و پاپ در اطراف واضح آسیب پذیری در آهنگ های خود را از جمله جدیدترین تک “Undertow” در حال حاضر.

با نام تجاری جدید موسیقی فیلم برای “Undertow” — که Falahee ستاره و کارگردان — نشان می دهد که رحمت خیابان بازیگر نزدیک شدن غم انگیز یک خودرو در یک دست کت و شلوار. لباس او dejectedly پیاده روی را از طریق mitters و نوار نقاله در حالی که آواز از آلبوم “آن را آهسته به من شده است به دنبال تمام زندگی من برای شما برای شما / من نمی دانم که چرا من نوشیدن این همه شراب برای شما, برای شما.”

پس از چگونه به قتل بازیگر نوار به sopping, مرطوب, تی شرت سفید, این ویدئو معکوس. به جلو و صحت این صحنه Falahee تا به حال به یاد این شعر در معکوس برای مطابقت با حرکات او در این ویدئو به آهنگ.

زمانی که بازیگر و DJ — که با هم در آن آربور میشیگان — پیوست و تصمیم خود را برای شروع گروه در سال 2017, آنها بلافاصله در زمان به استودیو. پس از تحمل یک بلوک نویسنده نوازندگان تصمیم به شیرجه رفتن به Falahee را خاطرات شخصی.

“من وحشتناک حافظه” به Shondaland بازیگر اذعان می کند. “من را بسیار گسترده مجلات برای ترس از فراموش کردن گذشته و تجارب است. تیم پرسید که آیا او می تواند به عنوان خوانده شده من diaries, که, شما می دانید حتی با داشتن یکدیگر شناخته شده برای بیش از یک دهه و نیم بود و هنوز کمی از یک تجربه آسیب پذیر. اما من آن را تحویل دادند.”

و بنابراین دیپلماسی خود با عنوان اولین EP متولد شد و در آنها عرضه شده در اولین تک”زنبق” در ماه فوریه است.

“سیلور لیک ملکه” خوانندگان را به جاده انجام صمیمی سه-تاریخ تور آغاز مارس 12 در زادگاه خود را از آن آربور. بلیط های در فروش در حال حاضر در www.diplomacy734.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de