چگونه Yael, Scooter Braun مبارزه با کلیشه های جنسیتی در حالی که بالا بردن کودکان و نوجوانان 3


Yael Cohen amd Scooter Braun MOCA Benefit Fight Gender Stereotypes
Yael کوهن amd Scooter Braun حضور در این مکا سود در 18 مه سال 2019 در لس آنجلس ، Broadimage/شاتر

انجام آن متفاوت! Yael براون و اسکوتر براون عمدی در مورد آموزش سه فرزند خود را کلیشه های جنسیتی در سن جوان است.

“این شروع می شود تا جوان و من نمی دانستم آن تا زمانی که من تا به حال پسر” F–k سرطان خالق, 33, نشان می دهد به طور انحصاری از Jagger 5 و لوی 3 در شماره جدید ما هفتگی. “آنها می تواند در مدرسه و خانه می آیند و مانند,” Boys don’t do that. مورد علاقه خود را به رنگ صورتی است دلیل این که شما یک دختر هستید.’ و گفتم: “راستش مامان, آبی تیره, و شما می توانید هر رنگی که شما می خواهم.'”

او و سابقه اجرایی, 38, می دانم که این تعصبات اجرا عمیق تر از رنگ تنظیمات هر چند همین دلیل است که آنها نیز تشویق فرزندان خود را به گریه.

“[من به آنها می گویم], ‘گریه اگر بدن شما صدمه زدن و یا قلب شما را غمگین است. ما فقط گریه نکن به ما راه,'” Yael که همچنین سهام 16-ماه-پیر دختر هارت با روروک مخصوص بچه ها می گوید ما. “این یک مقدار زیادی از soundbites تلاش به آنها یاد می دهد که هر آنچه که آنها در حال تدریس از طریق فرهنگ پاپ نیست چه چیزی اعتقاد داریم. اعتقاد ما بر این مردان و زنان دختران و پسران به همان اندازه قوی و هوشمند و قادر است. آنها می توانند مانند همان چیز و یا آنها می خواهم همه چیز متفاوت است.”

آفریقای جنوبی بومی نیست همیشه کامل وقتی که می آید به گرفتن این کار را در سراسر او اذعان می کند به ما.

“اگر من یک اشتباه را من [به آنها بگویید پس,],” این بازرگان توضیح می دهد. “من فکر می کنم این مهم است برای آنها را نیز ببینید که ما اشتباه کنیم و سپس آن را خوب به آن را تعمیر و آن را بهتر است. اغلب ما وانمود می کنیم که همه چیز می رود. بنابراین من ‘آه! من نمی چرا به من گفت که ” یا “در واقع من اشتباه بود” و سپس ما در مورد آن صحبت کنید و این فرصت را برای تدریس.”

Yael Cohen Fight Gender Stereotypes BrightList Awards
Yael کوهن در مراسم افتتاحیه BrightList جوایز در AllBright غرب هالیوود. Loreen Sarkis/Sarkis Studios

او و نیویورک بومی گره خورده گره در سال 2014 در کانادا. آنها شروع به رشد خود خانواده سال بعد.

زن و شوهر زمان را برای ازدواج خود را با تاریخ شب از “سرگرم کننده و هیجان انگیز” شب به عشق کور است , ماراتن بر روی نیمکت. “من فکر می کنم آن را فقط به خاموش کردن گوشی و با هر یک از دیگر در هر کجا که” Yael می گوید.

برای اطلاعات بیشتر در خانواده خود و چک کردن آخرین شماره از Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>