چگونه سفید خانواده می توانید شروع به معکوس نژادپرستی

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که ما نمی تواند نادیده بگیرد که حتی بچه ها دیدن مسابقه.

OZY منحصر به فرد تاون هال تلویزیون نشان می دهد در همکاری با تاریخچه زمان در حال حاضر: مسابقه و رزولوشندر دسترس است برای جریان آنلاین در اینجا.

  • تحقیقات نشان می دهد که حتی کودکان خردسال نشان می دهد نژادی و تعصبات.
  • سفید پدر و مادر باید به طور صریح در مورد مسابقه به جای تلاش برای بالا بردن “کوررنگ” کودکان.

آیا ممکن است به colorblind وقتی که می آید به نژاد ؟ چند سال پیش محققان در دانشگاه هاروارد و دانشگاه شیکاگو قرار دادن این سوال به آزمون با کودکان است. آنها زد یک آزمایش که در آن بچه ها نشان داده شد ویدئوها از یک فرد سفید و سیاه و فرد هر یک از آنها ارائه شده یکسان اسباب بازی به کودکان است. سپس محققان با استفاده از یک توهم به نظر می رسد به عنوان اگر اسباب بازی ظهور از صفحه نمایش و قرار داده شده در جدول در مقابل کودکان است. نوزادان نشان داد که اولویت را به کدام شخص را به آنها داد و 5 ساله تقریبا به اتفاق آرا ترجیح اسباب بازی ارائه شده توسط مردم از نژاد خود را.

2011 مطالعه “آیا نوزادان نشان دادن ترجیحات اجتماعی برای افراد متفاوت در نژاد ؟ نشان داد نژادی تنظیمات درونی در سن جوان است. کاترین D. Kinzler استاد روانشناسی در دانشگاه شیکاگو و از نویسندگان این مطالعه می گوید که در حالی که ما به دنیا قادر به و علاقه مند به تقسیم جهان به دسته های مختلف و گروه نیست که تعصب اما پایه های شناختی و مهارت های اعمال شده به یک جهان اجتماعی. مشکل او می گوید: زمانی است که شما رشد می کنند تا در یک محل که در آن وجود دارد ساختاری و سیستماتیک نژاد پرستی شما می توانید جذب کسانی که با نگرش فرهنگی. “اگر [پدر و مادر] اتخاذ colorblind نگرش مشکل این است که بچه ها نیست زندگی در یک colorblind جهان” Kinzler توضیح می دهد. “بنابراین اگر پدر و مادر لازم نیست در مورد آن صحبت بچه ها یاد بگیرند در مورد آن از خود و پر کردن جاهای خالی در راه است که مرتب کردن بر اساس از استمرار نژادپرستی ساختاری است که در جهان وجود دارد.”

پس چه همه این میانگین برای افراد در سن جرم ضد نژادپرستی تظاهرات? به این معنی colorblindness آن را قطع نمی کنه.

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و [فرزندان] به درک آسیب است که نژاد پرستی می کند و درد و رنج است که تعصب را تولید می کند.

لارنس Hirschfeld, مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی

به طوری که هدر Riggins, 45, از, کلرادو, یکی از شرکت کنندگان در OZY را تاون هال تلویزیون نشان می دهد زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامهگفت: بچه ها او را نمی بینم نژاد و ادعای او را بود در ملاقات با برخی مخالف. Riggins گفت: مخاطبان از فعالان و روزمره مردم است که فرزندان او هستند “اشتباه در مورد این” چرا که آنها “باید سیاه و دوستان.”

Jemele تپه سابق ESPN شخصیت و تحریریه برای این اطلسگفت که بخشی از مشکل است. “شما می خواهید آنها را برای دیدن رنگ شما فقط نمی خواهید آنها را به نژادپرست است. که یک چیز کاملا متفاوت,” هیل گفت Riggins. “شما آنها را می خواهید به درک زیبایی و نکات دقیق وظریف در فرهنگ های دیگر و درک آنچه باعث می شود آنها متفاوت است.”

بنابراین آنچه که باید به خوبی به معنی سفید پدر و مادر انجام دهد ؟ به گفته لارنس Hirschfeld, استاد مردم شناسی و روانشناسی در مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: “کودکان در حال توسعه مفاهیم مسابقه,” در آن طول می کشد منسجم و فعال قصد. “اگر شما اندازه گیری بسیاری از بزرگسالان’ ضمنی و اعتقادات بسیاری از بزرگسالان تایید نژادی و تعصب” Hirschfeld می گوید. به همین دلیل است که آن را طول می کشد داشتن تعهد به عدالت و صادق بودن در مورد مسابقه. “چه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و آنها را به درک آسیب است که نژاد پرستی می کند و درد و رنج است که تعصب را تولید می کند” او می گوید.

سفید مردم عصبانی هستند بیش از حد. بسیاری از آنها متاثر نا امید و واقعا شرمنده که چگونه آنها سکوت تا به حال. اما بودن در یک موقعیت از قدرت و زندگی در درون یک سیستم است که به نفع آنها آخرین چیزی که آنها باید انجام دهید این است که خاموش ماندن. و اجازه دادن به بچه های خود را colorblind یک راه مطمئن برای انجام درست آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>