چگونه ما با استفاده از قانون آزادی اطلاعات برای پیگیری ونتیلاتور و تخت بیمارستان در دسترس بودن در ایلینوی


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

من خاکستر Ngu, اخبار توسعه برنامه های کاربردی در Marketplace, ایلینوی. چیست, اخبار برنامه های توسعه ؟ خوب بخشی از کار من است و به گنده, ضعیف داده و آنها را به چیزی که کمک می کند تا خوانندگان را حس جهان است. امروز من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما یک ردیاب ما منتشر شد که نگه زبانه ها در یک و تخت بیمارستان ظرفیت در هر منطقه از کشور و به شما بگویم کمی بیشتر در مورد داستان گرفتن داده ها در پشت آن.

برای اولین بار برخی از زمینه. در آغاز ماه مارس قبل از coronavirus مورد شمارش واقعا شروع به صعود در آمریکا سوال شد: آیا بیمارستان بود غرق COVID-19 بیماران ؟ برای پاسخ به این سوال چند از همکاران و من ساخته شده است یک برنامه است که اجازه دهید خوانندگان نگاه کردن بینی چگونه برای بیمارستان ها در منطقه خود را کرایه تحت های مختلف نه همه گیر حالات.

سپس در ماه آوریل به عنوان بیشتر و بیشتر مردم بیمار شد با coronavirus این سوال که آیا بیمارستان خواهد بود غرق شد و دیگر نظری. در روزانه COVID-19 جلسات مطبوعاتی ایلینوی مقامات ذکر شده در ایالت اعداد موجود هواکش و تخت ICU. اما من می دانستم که این ایالت داده نشده بود دانه به اندازه کافی به یک تصویر دقیق از تاثیر در بیمارستان در شیکاگو در مقابل بیمارستان در مناطق که تا به حال دیده می شود به مراتب کمتر از موارد. برای بیشتر اطلاعات خاص من می خواهم نیاز به تماس با ایلینوی وزارت بهداشت.

من در زمینه یک قانون آزادی اطلاعات درخواست برای بیمارستان-سطح تخت و یک فقره. چند روز بعد من دریافت یک گزارش روزانه که ندارد آنچه که من به طور خاص درخواست شده اما حداقل آن را تا به حال داده ها شکسته یازده مناطق. این بود که خاص, اطلاعات جدید که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است publicly. من بلافاصله پرسید: برای آرشیو از گزارش.

پیدا کردن مناسب داده است نیمی از نبرد هنگامی که ساخت یک برنامه اخبار خیلی هیجان زده شدم وقتی IDPH توافق کردند که به طور منظم خوراک من آن گزارش. من شروع به ساخت کردن ردیاب به طور سیستماتیک جمع آوری اطلاعات و انتشار آن است. این طرح به هر یک از گزارش ها از IDPH و به روز رسانی ردیاب یک بار در روز. آن را می خواهم من را پنج دقیقه در روز است. Peasy آسان.

سپس در مارس 4, IDPH متوقف شده ارسال این گزارش. Womp womp. اطلاعات تماس من وجود دارد که تایید نیست اگر آنها می تواند ادامه ارسال داده بودم اخذ شده است.

آخرین IDPH گزارش من در آوریل 3. این گزارش سه صفحه و حاوی خاص بیمارستان منابع شمارش توسط منطقه است.

من رله خبر بد به من سردبیران dispirited که ردیاب تقریبا به پایان رسیده بود اما نمی خواهد نور روز را مشاهده کنید. هنوز هم من نگه داشته و فشار وزارت بهداشت برای داده ها. سپس آخرین پنج شنبه, IDPH به من گفت که آنها امیدوار به داده ها در وب سایت خود را به زودی و در روز چهارشنبه آن را به نظر می رسد. در روز جمعه منتشر شده ما ما ردیاب.

پس از به روز رسانی ردیاب تبدیل به بخشی از طبیعی است. در شب من نگاهی به اعداد در آینده و توجه داشته باشید از هر گونه تغییرات قابل توجه است. من شما را تشویق به نگاه کردن منطقه خود و نگه داشتن چشم خود را برای همان رویکرد ما به عنوان اوج در ایالت ایلینوی است. مقامات دولتی نظارت ایلینویز’ بینی گفت: شیکاگو سان تایمز که اوج “باید در جایی شروع در حال حاضر از طریق هفته اول ممکن است.” اگر شما نقطه هر چیزی به ما ایمیل بزنید.

و البته من هنوز در انتظار IDPH به سطحی داده ها بین آوریل 4 مارس 13. چگونه شیکاگو رفتن از داشتن 16 درصد از فن های موجود در مارس 3 تا 55 درصد از هواکش در مارس 14? در صورتی که همیشه می آید بر سر ما اضافه کردن آن به ردیاب بنابراین شما باید اطلاعات بیش از حد.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>