چگونه Ulysses S. Grant و مارک تواین نجات هر یک از دیگر و اقبال

کوه McGregor, New York, ژوئن 1885

سابق رئیس جمهور آمریکا نشسته در یک کلبه ایوان در Adirondack کوه به طور کامل پیچیده شده در پتو. گردن او متورم است از سرطان گلو, ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای او به غذا خوردن. 63 سال Ulysses S. Grant notepad در دست است که به آرامی گرسنگی به مرگ است و در مقابل زمان مسابقه به پایان کتاب است که امنیت مالی برای خانواده اش است. خوشبختانه اعطای یک دوست خوب — یکی دیگر از آمریکا legend — کسی که در یک اندازه و موقعیت مالی مخاطره آمیز و از جان گذشته خود را برای مرگ هموطن برای تکمیل خاطرات او موافقت کرد برای کمک به او را نشر: مارک تواین.

به عنوان کمک مالیجدید سه بخش miniseries رویداد اکران در روز یادبود در 9/8c در تاریخ نشان می دهد Grant باقی می ماند تا حد زیادی تحت قدردانی شکل از تاریخ آمریکا با وجود دلهره آور رزومه. اعطای بود و هر دو جنگ داخلی کلی که حفظ یک ملت و یک تمایلی سیاستمدار که کمک به ثبات در امریکا پس از جنگ اقتصاد و اجرای حقوق بردگان سابق. اما او همچنین تولید یکی از قابل توجه ترین قطعه از نوشتن توسط هر رئیس جمهور یا هر آمریکایی و تحت شدید ترین شرایط — شاهکار تسهیل غیر منتظره دوستی.

    

        

من

“من به نظر می رسد کمی خجالت کشیدم. شما هستند؟”

کاخ سفید در واشنگتن دی سی 1870

اعطای اولین برخورد با ساموئل کلمنس نام مارک تواین تنها واقعا اتفاق افتاده است و در دومی ، به عنوان اعطای صعود صفوف اتحادیه رهبری در طول جنگ داخلی twentysomething تواین (13 سال گرانت junior) مشغول ترک صفوف کوچک مؤتلفه ارتش ملحق شده بودند. و در دو سبک طنز پرداز را عطف به ماسبق و نه fancifully, ویژگی, تصمیم خود را به jettison پست خود پس از فقط دو هفته آینده در تماس با پرقدرت اتحادیه سرهنگ “جارو کردن بر ما.”

در واقع یکی از سرهنگ اعطای اولین وظایف در جنگ بود و به انحلال یک گروه از حدود 1200 مورد تجزیه طلبی در دو تن را در ایالت میسوری که ایجاد مشکل برای سربازان اتحادیه. وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که تواین بود که منحل توسط گرانت اما متوقف نمی او را از گفتن یک داستان خوب. “من نمی دانم که این آینده ژنرال گرانت و یا من می شد و با حمله به او” تواین بعد پکتیا میباشد. “من قرار است آن را فقط به برخی از عادی سرهنگ از هیچ خاص نتیجه بنابراین من به او اجازه دهید برود.”

آن را تعجب آور نیست که تواین را تاب خود را نزدیکی به اعطای یک همکار Midwesterner که این نویسنده جوان به شدت تحسین. اما آن را تا سال 1870 که wide-eyed تواین تازه خاموش انتشار اولین کتاب فرصتی برای دیدار و سپس از اول ترم جمهور گرانت زمانی که او به همراه یک سناتور به کاخ سفید است. آن را بی دست و پا روبرو می شوند قبل از تاج و تخت قدرت حتی برای سریع ذهن تواین. “من دست تکان داد و سپس یک مکث و سکوت. من نمی توانستم فکر می کنم از هر چیزی برای گفتن” تواین نوشت: همسر خود را در مورد جلسه پولادین گرانت. متلاطم Twain در نهایت زیر لب “من به نظر می رسد کمی خجالت کشیدم. شما هستند؟”

اما برای اولین بار دست و پا چلفتی اورتور در یک داستان است که می بازی مانند طرح خط از یک کمدی رمانتیک: احتمال برخورد که نژاد تحسین متقابل که به شکوفه های در حال رشد و دوستی و درک متقابل و در نهایت جدایی ناپذیری و مالی شرکت-وابستگی.

دوم

“این mortalest از فنا.”

شیکاگو, ایلینوی, نوامبر 1879

آن را نزدیک به یک دهه برای دو آیکون برای دیدار دوباره و این بار در شیکاگو است. اعطای خدمت کرده بود دو دوره به عنوان رئیس جمهور فرمان ملت از طریق پر سر و صدا دوره بازسازی. در شیکاگو یک رژه و جشن شام بودند و بايد به رئيس جمهور سابق را افتخار و یکی از محترم مهمانان سخنران در شام بود و در حال حاضر جشن نویسنده مارک تواین.

تواین شد مشتاق به دیدن این مرد او را ستوده اند و با آنها او تا به حال چنین بی دست و پا گذشته روبرو می شوند در واشنگتن است. و او را نا امید نیست. زمانی که شهردار شیکاگو دوباره معرفی تواین به گرانت در VIP رژه بررسی ایستاده اعطای smirked و نمایش های قابل توجه او در حافظه کنایه آمیز “آقای کلمنس من خجالت نیست — شما؟”

در شام در اعطای این افتخار تواین نهایی شد سخنران در یک سری از نا پس از شام toasts که تا به حال توسعه یافته به خوبی نیمه شب گذشته و طنز پرداز تصمیم به استفاده از شوخ طبعی نیرومند سعی کنید به شکستن معمولا سنگ-countenanced به طور کلی. در یک نقطه در قرن 19 نسخه از یک Comedy Central roast, Twain irreverently مصرانه خواست تصویر یک کودک اعطای یک لجباز نوزاد مصمم به خورد خود را پا. “و اگر کودک است اما یک پیشگویی از مرد” او تزریق “وجود دارد توانا چند که شکی نیست که او موفق شد.”

آن را انجام ترفند. “من ذهن او! من او را شکست تا کاملا!” تواین بعد از اطلاع ، “من او را تکان داد تا مانند دینامیت,” او گفت: یک دوست خوب است. “او آنجا نشسته پانزده دقیقه & خندید و گریه مانند mortalest از فنا.”‘

    

        

III

“من می خواستم کلی کتاب.”

3 شرق 66 خیابان های منهتن نیویورک در ماه نوامبر 1884

تواین ممکن است ترک خورده ساکت اعطای بود اما تقلب مالی که نزدیک به شکست این مرد بزرگ در 1880s. گرفته شده در توسط فریبندگی و شهرت یک جوان سرمایه نام فردیناند Ward, شناخته شده به عنوان “ناپلئون مالیه” رئيس جمهور سابق از دست داده بیشتر از پس انداز خود را در فروپاشی بخش جلال طرح Ponzi در سال 1884. و به این ترتیب با سلامت خود را شکست و امور مالی خود را ویران Grant نیاز به کسب درآمد برخی از پول و سریع است.

تواین بود که همیشه خیلی بهتر نویسنده و سخنران تر از او یک کارآفرین و سرمایه گذار. او از دست داده بود پول در یک سری از احتراق ناقص اختراعات از جمله بخار قرقره مغناطیسی تلگراف و حکاکی روند. در همان زمان که اعطای بود مبارزه برای امنیت مالی تواین شد (دوباره) در میان خود نقدی مشکلات به او زحمت کشیده بیش از یک نسخه خطی او شده است می خواهم کاری برای نزدیک به یک دهه ماجراهای هاکلبری فین.

تواین حال تشویق گرانت به نوشتن خاطرات خود و زمانی که او آموخته است که در نوامبر سال 1884 که کلی نظر بود ناچیز مقابله با یک ناشر او شتافت به گرانت در شرق 66 خیابان و او ساخته شده یک پیشنهاد بهتر: 70 درصد از سود خالص و هزینه های زندگی اگر او امضا شده با انتشارات تواین شکل گرفته بود با برادرزاده اش-در-قانون. آن پیشنهاد سخاوتمندانه برای کمک به یک دوست, اما این خاطرات نیز به نمایندگی بسیار تلاش پر سود است که می تواند نجات دو تن از عجز از پرداخت دیون. به عنوان او بعدها آن را به صراحت “من می خواستم کلی کتاب و من می خواستم آن بسیار است.”

اعطای امضا شده با تواین و دریافت مقدار مورد نیاز 1000 $در پیشبرد. و تواین بود نه فقط یک منبع از بودجه — او همچنین یک منبع حمایت عاطفی برای یک کلی که فکر نمی کنم هر کسی که می خواهید به خواندن در مورد زندگی خود را. “گرانت به حال خود نوع از اعتماد به نفس می گوید:” بن کمپ, یک مورخ و مدیر عملیات در ایالات متحده اعطای کلبه دولت, سایت تاریخی “اما او واقعا مورد نیاز تواین اعتماد به نفس در او را به نوشتن این کتاب.”

IV

[T]او vastest کتاب شرکت جهان تا به حال دیده می شود.”

کوه McGregor, New York, ژوئن 1885

و نوشتن بود. نشستن در یک overstuffed چرم صندلی در حالی که تحت پوشش در پتو — و با یک روسری پوشش رشد تومور در گلو — اعطای زحمت کشیده بیش از مقاله خود را به نوشتن باور نکردنی 336.000 در کلمات در کمتر از یک سال. زمانی که او نمی تواند نوشتن او دیکته شده به سریع القلم. تواین بازدید اعطای اغلب و بررسی پیش نویس مقاله. او وحشت زده با کلی خاطره و نثر. در یک نقطه به عنوان تواین به یاد می آورد Grant دیکته یک 9,000 کلمه شرح لی تسلیم در Appomattox یک بار نشستن “هرگز توقف مردد هرگز برای یک کلمه هرگز تکرار — و در نوشته کپی او ساخته شده به سختی اصلاح.”

تواین شده بود مجبور به قرض گرفتن بیش از $200,000 برای انتشار کتاب او سوار بر بلند پروازانه کمپین بازاریابی که برای دریافت مقدار از جمله حفظ 10,000-مرد ارتش از جانبازان به فروش دو جلد تنظیم درب به درب در سراسر کشور — چه تواین افتخار بود “vastest کتاب شرکت جهان تا به حال دیده می شود.”

توسط اواسط ماه ژوئن سال 1885 Grant نزدیک به اتمام و او به سمت شمال به یک کلبه در نزدیکی کوه مک گرگور در شمال ایالت نیویورک برای فرار از گرمای تابستان در این شهر و نهایی را ویرایش کنید. تواین بازدید در حال حاضر سایشی گرانت در کوه مک گرگور و ماند برای یک زن و شوهر از روز های خبر خوب این است که او تا به حال قبل از فروش بیش از 100 ، 000 نسخه از خاطرات خود را. “هر کمی از عدم قطعیت در اعطای ذهن در مورد این کتاب حذف شد می گوید:” بن کمپ. “او تا به حال مراقبت از خانواده خود را.”

در نهایت حدود ساعت 8 صبح در جولای 23, 1885 Grant درگذشت مسالمت آمیز در سن 63 فقط یک هفته پس از اتمام تبدیل شدن به بیش از 500 صفحه خاطرات.

    

        

V

“[N]o مرد می تواند پس از بهبود آن است.”

میدان اتحاد نیویورک اوت 1885

هنگامی که دو جلد خاطرات منتشر شد که آن را یک موفقیت یک شبه و هنوز هم به عنوان یک شاهکار است. بیش از 300 ، 000 نسخه فروخته شده در اولین چاپ اجرا و اعطای بیوه, جولیا, خواهد دریافت بیش از 450.000 دلار (11 میلیون دلار امروز) در حق امتیاز. برای سال ها به دلیل تواین نظارت نزدیک از این پروژه و کمک مالی در شرایط ضعف بسیاری را به عهده گرفت او کمک کرده بود نوشتن آن — شایعاتی که سوار تواین دیوانه. “وجود دارد هیچ بالاتر ادبیات از این نسبتا ساده, خاطرات,” او گفت. “سبک خود را بی عیب و نقص است … هیچ مردی می تواند پس از بهبود آن است.”

گرفتن او خاطرات منتشر خواهد منحرف کردن اذهان از تواین خود حرفه ای اما در نهایت خالص بودجه مورد نیاز. هنوز هم با وجود درآمد خود را از خاطرات و هاکلبری فینTwain را انتشارات شرکت ورشکست کمتر از 10 سال بعد.

در اوت. 8, 1885 بیش از 1.5 میلیون نفر از مردم با حضور گرانت بارداري در شهر نیویورک از جمله تواین که به تماشای جمعیت کثیری از انتشارات دفتر مشرف اتحادیه مربع است. “من فکر می کنم در کتاب خود نگه داشته و او را زنده چند ماه” تواین منعکس شده در مورد دوستان خود را از مرگ و آخرین دستاورد در مدت کوتاهی پس از اعطای گذشت. “او یک مرد بسیار بزرگ و superlatively خوب است.”

این روز یادبود, کشف بیش از گرانت را بعید میراث تنظیم در به اعطای سه شب miniseries رویداد از تاریخ و اجرایی تولید لئوناردو دی کاپریو و ران News. لحن در 9/8c در تاریخ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یکی از بزرگترین کشور و رهبران نظامی و یک رئیس جمهور که برای همیشه لطفا برای تغییر این ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im