چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج پرواز با قرار دادن آمریکای لاتین و کارائیب در معرض خطر

Jude گفت: بدن خود را ached و او تب. 40 سال برگزار می شد با ده ها تن از دیگر مردم هائیتی در شلوغ ایالات متحده مهاجرت و گمرک تسهیلات در اسکندریه فرودگاه بین المللی در لوئیزیانا. “آنها به شما تیلنول, ایبوپروفن, که آن را,” او گفت: رهگیری در اواخر ماه مه. “پس از آن که آنها فقط می خواهم به ارسال شما حق بازگشت به کشور خود هستند. اگر شما می میرند می میرند.”

جود که شناسایی شدن توسط یک نام مستعار برای محافظت از او و خانواده اش گفت: او می خواهم آزمایش مثبت برای coronavirus در نزدیکی کاج دشت یخ مرکز پردازش که در آن او می خواهم التماس کارکنان به او را به بیمارستان بفرستید. اما به جای دریافت درمان های پزشکی جود گفت: او اخراج و بازگشت به هائیتی.

با حدود 120 تخت ICU و حتی کمتر هواکش برای جمعیت 11 میلیون نفر در این کشور جزیره ای بود که فرح برای بدترین. هائیتی در حال حاضر مرزهای خود را بسته و تعطیل کردن فرودگاه در ماه مارس پس از آن دو مورد عفونت گزارش شد و کارشناسان پزشکی هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند فاجعه بار برای کشور فقیر در حال حاضر ناتوان سیستم بهداشت و درمان. اما صبح روز بعد او با رهگیری جود نصب شده بود با قید در مچ دست و مچ پا و راهپیمایی به اجاره هواپیما در باند فرودگاه. با او چهار نفر دیگر مهاجران هائیتی که گفت: رهگیری که آنها نیز شده بود در قرنطینه کاج دشت پس از آزمایش مثبت برای ویروس. در مه 26 اخراج پرواز یکی از هفت به لمس کردن در هائیتی سرمایه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد همه گیر ملی اضطراری در, مارس 13.

بین فوریه 3 و ژوئن 24, مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست شناسایی 351 احتمال یخ اخراج پرواز به امریکا لاتین و کارائیب است. CEPR تجزیه و تحلیل داده ها از FlightAware flight tracker و تعیین شده پرواز به احتمال زیاد اخراج اگر آنها توسط شرکت های هواپیمایی شناخته شده به منشور با یخ و همسان شناخته شده اخراج مسیرهای. با کلیک بر روی هر فرودگاه برای دیدن تعدادی از خروج و ورود پروازهای. تجسم داده: عقل هریس/رهگیری. منبع: مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست

به عنوان کشور مرزهای خود را بسته و بهداشت عمومی ارشاد خواست محدودیت در حرکت شامل همه گیر ایالات متحده به احتمال زیاد اجاره بیش از 350 اخراج پروازها به حداقل 15 کشور در امریکا لاتین و کارائیب بین فوریه و اواخر ماه ژوئن با توجه به پرواز تجزيه و تحليل داده ها توسط سازمان های غیر انتفاعی مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست. برخی از کسانی که پرواز کرده بود مردم در هیئت مدیره که تست مثبت برای coronavirus پس از فرود به گفته مقامات دولتی در این کشور دریافت. CEPR و تحلیل بر اساس داده ها از FlightAware flight tracker تعیین شده پرواز به احتمال زیاد اخراج اگر آنها توسط شرکت های هواپیمایی شناخته شده به منشور با یخ و همسان شناخته شده اخراج مسیرهای. درست تعداد اخراج پرواز است که احتمالا حتی بیشتر با توجه به CEPR.

موارد جدیدی از کروناویروس به سرعت در حال افزایش در بسیاری از آمریکای لاتین است. برخی از مقامات دولتی شکایت دارند که به جای کمک به منطقه مبارزه با این بیماری همه گیر در ایالات متحده است که تنها دامن زدن به شعله های آتش از سرایت. مصاحبه با افراد بازداشت شده توسط یخ و دولت و مقامات بهداشت عمومی در هائیتی و گواتمالا را روشن پیامدهای سخت-خط مهاجرت به هر قیمتی. اکثر قریب الوقوع هستند سلامت عمومی نگرانی آمریکا نتواند به طور مداوم تست برای Covid-19 عفونت در میان کسانی که این برنامه به اخراج. فراتر از آن گزارش دریافت کشورها نشان می دهد که بازگشت مهاجران را تبدیل به هدف برای سرزنش, در حالی که محدود سیستم های بهداشتی برای مقابله با این بحران است. در نهایت در حال رشد وجود دارد دیپلماتیک عواقب ایالات متحده هل سازمان ملل متحد اجازه می دهد تا اخراج پرواز به زمین.

در پاسخ رهبران مانند هائیتی وزیر امور خارجه کلود یوسف بارها و بارها التماس کرد با دولت ایالات متحده به تعلیق پروازها. “من بیش از چند بار تلفن, تلاش برای متقاعد کردن ما به دوستان آمریکایی” جوزف گفت میامی هرالد. آمریکا و اعضای کنگره و سازمان پزشکی نیز درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به موضوع توقف با گروه پزشکان بدون مرز هشدار داد که عمده شیوع خواهد بود “فاجعه بار” برای کشورهای با “شکننده سلامت سیستم است.” اما در حالی که برگ برنده دولت به استناد این بیماری همه گیر برای توجیه محدودیت های جدید در مهاجرت آن است ادامه داد: به نونهالان با تبعید ایجاد یک پتری دیش برای این ویروس در شلوغ مهاجرت بازداشتگاه و سپس صادرات آن به خارج از کشور.

پرواز خطر

از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در ایالات متحده پرداخت می شود کمی توجه به بهداشت عمومی ارشاد که آن را به بازداشت مهاجران و مراکز بازداشت را تبدیل به نقاط داغ برای این بیماری است. یخ به روز رسانی آن اعداد نامنظم اما از ژوئن 19, آن را تا به حال تست شده 8,858 بازداشت شدگان; همانطور که از ژوئن 25, 2,521 مثبت گزارش شدند برای ویروس. اپیدمیولوژیک مدل بودجه توسط موسسه ملی علوم پزشکی عمومی تخمین زده شده از یخ موجود داده که حداقل 72 درصد از جمعیت در بازداشت به طور بالقوه می تواند آلوده. هنوز یخ همچنان به بازداشت مهاجران و سپس آنها را از کشور اخراج شده و حتی به تازگی گسترش آن پرواز شامل لیبریا و هند که در آن مقامات بهداشت تایید کرد که 22 نفر تست مثبت برای Covid-19 پس از فرود در مارس 19.

مرکزی آمریکای شمالی مثلث, اما دریافت کرده است اکثر پروازها از آنجا که بسیاری از مهاجران پس از رسیدن به ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی در سال های اخیر شده اند از السالوادور هندوراس و گواتمالا. از 351 احتمال اخراج پروازهای بین فوریه 3 و 24 ژوئن با توجه به CEPR, 240 رفت به شمال مثلث. گواتمالا بود بالا گیرنده با 100 پرواز.

deportation-covid-graph-theintercept1

مرکزی آمریکای شمالی مثلث دریافت اکثریت 351 احتمال یخ اخراج پروازهای شناسایی شده توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست بین فوریه 3 و 24 ژوئن. خشکسالی برق منطقه است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با افزایش جدید کروناویروس موارد است.

گرافیک: Soohee چو/رهگیری. منبع: مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست

پس از ده ها تن از عودت آزمایش مثبت در مارس و آوریل گواتمالا حاضر به قبول هر پرواز تا آمریکا توافق کردند که به گواهی است که هر فرد تا به حال آزمایش منفی قبل از خروج است. پس از ایالات متحده آمریکا توافق پروازها از سر گرفته است اما مدت کوتاهی پس از آن فرد دیگری آزمایش مثبت پس از فرود در گواتمالا سیتی, ریخته گری, شک در قابلیت اطمینان از آن تست. یخ نمی پاسخ به رهگیری را درخواست های مکرر برای کسب اطلاعات در مورد تست از جمله آن تست پروتکل توافق با گواتمالا.

در این کشور رئیس جمهور جدید Alejandro Giammattei یک پزشک و محافظه کار بود به ویژه کبود در طول یک مارس 21 آنلاین رویداد به میزبانی شورای آتلانتیک. ماه گذشته گواتمالا عمومی وزارت بهداشت تا به حال گزارش شده است که نزدیک به 20 درصد از این کشور Covid-19 موارد آمده بود از آمریکا اخراج پرواز. “بیمارستان های ما باید ظرفیت محدود اما در حال حاضر ما باید برای درمان این بیماران مبتلا به یک بیماری است که نمی سرچشمه در اینجا,” او گفت:. “این باعث ایجاد چنین یک بار برای ما. … گواتمالا است متحد از ایالات متحده, اما من باور نمی کنم که ایالات متحده یک متحد به گواتمالا چرا که آنها را درمان نمی کند ما مانند یک.”

“آنها در حال گرفتن مهاجران در ایالات متحده و سپس قرار دادن آنها در بازداشت به جایی که آنها دریافت کنید و ارسال آنها را به ما,” دکتر گفت: Lucrecia هرناندز ماک یک پزشک و عضو کنگره گواتمالا. “و بیمارستان های ما به سختی می تواند کنار آمدن روز به بعد اجازه دهید به تنهایی با این وضعیت ما در حال حاضر است.”

The Stewart Detention Center is seen through the front gate, Friday, Nov. 15, 2019, in Lumpkin, Ga. The rural town is about 140 miles southwest of Atlanta and next to the Georgia-Alabama state line. The town’s 1,172 residents are outnumbered by the roughly 1,650 male detainees that U.S. Immigration and Customs Enforcement said were being held in the detention center in late November. (AP Photo/David Goldman)

بازداشتگاه استوارت دیده می شود از طریق دروازه مقابل on Nov. 15, 2019 در Lumpkin, Ga.

عکس: دیوید گلدمن/AP

سوال اطمینان

یخ ادعا می کند که آن را به پیروی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش Covid-19. این در حالی است که CDC تاکید این نیاز اجتماعی فاصله و هشدار داده است که هر فرم از سفر خطرات گسترش ویروس جود گفت: او منتقل شد به چندین بازداشتگاه در ماه مارس و اوایل ماه آوریل سفر صدها مایل در شلوغ اتوبوس قبل از تست مثبت بعد از آن ماه است. حتی پس از او آزمایش مثبت او گفت: یخ نگه داشته و قرار دادن او در اتوبوس با دیگر زندانیان به جای منزوی او را تا زمانی که او بهبود یافت.

در ماه مارس جود بود حوصلگی به امکانات مختلف در گرجستان از جمله اروین شهرستان بازداشتگاه های Folkston یخ مرکز پردازش و بازداشتگاه استوارت. از آنجا جود گفت: او قرار داده شده در یک اتوبوس بسته بندی با دیگران از هائیتی, گواتمالا و مکزیک و فرستاده شده به یک یخ مرحله بندی تسهیلات در اسکندریه فرودگاه در لوئیزیانا به انتظار اخراج.

در فرودگاه او در یک اتاق با حدود 60 دیگر مهاجران هائیتی. در میان آنها بود و استنلی, 25, که مانند دیگر بازداشت و یا به تازگی اخراج مهاجران ذکر شده در این مقاله است که شناسایی شده توسط یک نام مستعار. استنلی گفت: رهگیری که او می خواهم منتقل شده از Glades شهرستان بازداشتگاه در فلوریدا که در آن او گفت: چند زندانی بیمار با تب و داشتن مشکل در تنفس. شصت و شش تن از بازداشت شدگان در Glades باید پس از آزمایش مثبت برای Covid-19, با توجه به یخ.

در 7 آوریل پس از نزدیک به یک هفته در فرودگاه جود و استنلی گفت: آنها آماده به تبعید به Port-au-Prince زمانی که آنها کشیده از پرواز در آخرین لحظه همراه با حدود دو دوجین دیگر مردم هائیتی. حداقل سه نفر از افرادی که باقی مانده در پرواز آزمایش مثبت برای Covid-19 پس از فرود در هائیتی به گفته وزارت کشور از سلامت عمومی است. یک هفته پس از پرواز, 13 کارکنان در اسکندریه مرکز نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

جود و استنلی منتقل شدند به نزدیکی کاج دشت یخ مرکز پردازش که در آن با توجه به استنلی آنها قرار داده در یک سلول با دیگران که می خواهم بازداشت شده با آنها در فرودگاه. جود استنلی و چهار نفر از آنها hot گفت: رهگیری که آنها پایین آمد با تب و بدن درد به زودی پس از آن. یک مرد 34 ساله دانیل گفت: او آنقدر بیمار او نمی تواند راه برود. “من حتی نمی تواند حرکت کند,” او گفت:. “من تا به حال به wheelchaired به یک وسیله نقلیه و wheelchaired به بیمارستان.” تمام شش مرد گفت: آنها آزمایش مثبت برای این ویروس در کاج دشت در ماه آوریل است. ICE گزارش 30 مورد تأیید در تاسیسات.

ژئو گروهی, خصوصی, زندان, شرکت اجرا می شود که هر دو اسکندریه و کاج دشت امکانات کاهش یافته است به نظر این مقاله است. یخ نمی پاسخ به رهگیری درخواست برای نظر و نه Glades شهرستان بازداشتگاه.

هنری Lucero اجرایی مرتبط مدیر یخ را با اجرای قانون و حذف عملیات گفت: یک کمیته قضایی مجلس سنا پنل در ماه ژوئن که با توجه به عدم تست کیت, یخ, نمی, همیشه تست مردم قبل از حرکت آنها از یک بازداشتگاه به دیگر نه نشانی از آن تست هر کس آن را برمی گرداند در تبعید پرواز. Lucero گفت: این سازمان به دست آورده بود “از 2000 تست کیت از وزارت بهداشت و خدمات انسانی” و “میله میله برای دریافت اضافی از 2000 تست در هر ماه از HHS برای آینده قابل پیش بینی.” HHS نیست پاسخ به درخواست های مکرر از رهگیری برای کسب اطلاعات در مورد کمبود آزمون.

حتی پس از او آزمایش مثبت جود گفت: یخ نگه داشته و قرار دادن او در اتوبوس با دیگر زندانیان به جای منزوی او را تا زمانی که او بهبود یافت.

با محدود تست آژانس نمی تواند با دقت سنج چگونه گسترده این ویروس در میان بازداشت شدگان گفت: دکتر یوسف Shin, co-مدیر پزشکی ویل کرنل مرکز حقوق بشر در نیویورک است. “آن را مانند نورد تاس,” او گفت:. “آنها ممکن است علامتی اما شما نمی دانید که اگر آنها آلوده هستند و یا که آنها در حال رفتن به علامتی و آنها فقط در یک دوره کمون.” همچنین مشکل است تصمیم به کورکورانه حرکت بازداشت شدگان چند بار. “این مگس در چهره ما اصول کلی اجتماعی فاصله و به حداقل رساندن جنبش مردم” شین گفت. “ما دیده ایم که چگونه به سرعت این ویروس می تواند جهش به افراد در جمع تنظیمات که شامل کارکنان و همچنین می توانید به دنبال این افراد به جامعه به دانه بیشتر عفونت.”

در طول شهادت Lucero اذعان کرد که آژانس او می دانست که برخی از اخراجی حال آزمایش مثبت پس از ورود به کشورهای خود در ایالات متحده پرواز. “ما آگاه هستند از گزارش” او شهادت دادند. “اما وجود دارد هیچ شناخته شده مثبت که برداشته شد به طور فعال با Covid-19.” قبل از اینکه کسی تخته پرواز, عوامل به دنبال علائم مانند سرفه یا تب Lucero, گفت:, و اضافه کرد که آنها نیز به صورت تصادفی تست زیر مجموعه ای از بازداشت شدگان بدون در نظر گرفتن علائم خود را.

در مذاکرات با ایالات متحده کارکنان دیپلماتیک دولت مانند هائیتی را دریافت کرده اند اطمینان بیشتر. “دولت آمریکا اطمینان داد که دولت هائیتی که مردم چه کسی خواهد بود تبعید در ماه مارس تا به حال شده است در معرض ویروس” سخنگوی هائیتی وزارت امور خارجه گفت: رهگیری. سفارت آمریکا در هائیتی کاهش یافته است به نظر.

به دلیل ریسک بالا در سایت های مانند بازداشتگاه سازمان ملل توصیه کرده است که افرادی که تست مثبت برای Covid-19 در امکانات از جمله قرنطینه می شود و در انزوا از جمعیت به طور کلی تا زمانی که آنها را آزمایش منفی بر روی دو بعدی آزمون. جود استنلی و دانیل گفت: کادر پزشکی در کاج دشت در ابتدا به آنها گفت که آنها را نمی توان از قرنطینه تا زمانی که آنها تا به حال آزمایش منفی دو بار. استنلی گفت: آنها آزمایش به طور منظم با استفاده از یک سواب پنبه وارد شده عمیق خود را به حفره بینی. آزمون باعث درد بسیار و ناراحتی است که برخی از زندانیان شروع به شی. “هر 24 ساعت نگهداری آنها از آمدن به فشار ما را به آزمون گفت:” استنلی. “آنها فقط هر روز می آیند و گفت: خوب شما باید یک تست.”

در مجموع جود گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت و شش بار در کاج دشت. هر زمان به او گفته شد این نتایج هنوز مثبت است. اما فقط یک روز پس از دریافت نتایج ششمین آزمون جود گفت: کارکنان به او گفت به “بسته” به دلیل یخ برنامه ریزی برای اخراج او صبح روز بعد. او ذکر شده به عنوان یک مسافر در مارس 11 پرواز به Port-au-Prince, با توجه به پرواز آشکار به دست آمده توسط رهگیری.

یک بار دیگر جود و استنلی منتقل شدند به یخ است و برگزاری تسهیلات در اسکندریه فرودگاه. “ما دستبند گفت: استنلی. “با هر کس دیگری را به آماده شدن برای پرواز است.”

اما پس از اعتراض عمومی دو مرد کشیده شد از پرواز بار دوم. پیش از عزیمت به یکی دیگر از بازداشت شدگان استفان اتین صحبت کرده و به مهاجرت طرفداران و رسانه ها در مورد خود مثبت اخیر نتایج آزمون. او گفت که او می دانست از دیگران در پرواز آشکار بود که او نیز آزمایش مثبت است.

مردان را به دست آورد تنها در کوتاه کردند. دو هفته بعد جود استنلی و دانیل شد همه تبعید کردند. دو نفر دیگر از مهاجران هائیتی که گفت: رهگیری که آنها تا به حال آزمایش مثبت در کاج دشت تبعید شدند و همچنین. جود گفت: او هنوز گزارش علائم Covid-19 در آن زمان. به عنوان میامی هرالد گزارش داد مهاجر طرفداران حقوق گفت: آنها می دانستند که هشت تن از مردم هائیتی در تبعید در 26 ماه مه که قبلا آزمایش مثبت است. در عین حال دانیل گفت: رهگیری که وجود دارد در واقع نه از آنها در هواپیما — که او می دانست که تا به حال شده است در قرنطینه پس از آزمایش مثبت در کاج دشت.

وقتی وارد اتوبوس در فرودگاه جود و دانیل گفت: هر یک از آنها یک بار دیگر به حال یک سواب jabbed تا بینی خود را. در این زمان آنها داده شد “rapid test” با توجه به مصاحبه ها و میامی هرالد. به عنوان Lucero شده در شهادت او یخ کرده بود به تازگی خریدم 10 Covid-19 سریع-تست ماشین آلات تولید شده توسط Abbott Laboratories که مغلوب ساختن پیشی جستن است تبلیغ در جلسات مطبوعاتی. به ابوت ID در حال حاضر آزمون اجرا بر روی یک دستگاه به اندازه یک توستر به طور معمول تولید یک نتیجه در عرض 15 دقیقه. ماشین آلات در حال حاضر در حال استفاده تحت اضطراری مجوز صادر شده توسط دولت اما در این آزمون را به دقت است که هنوز هم مورد سوال توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. در ماه مه صادر شده FDA مشاوره و هشدار داد که سریع تست عملکرد می تواند به طور بالقوه نتایج نادرست.” FDA اعلام کرد که در حال کار با ابوت به هشدار که “هر منفی نتایج آزمون هستند که سازگار با بیمار علائم بالینی و نشانه های … تایید شود باید با یکی دیگر از تست.”

پس از آزمایش منفی سریع تست جود و دانیل گفت: به آنها گفته شد که آنها می خواهم پاک شده است به سفر. آنها در میان مردم هائیتی 30 یخ تبعید شده در مارس 26. به عنوان وزارت امنیت داخلی بعد اذعان کرد تنها 16 از این اخراجی بودند حتی داده های تست سریع برای Covid-19 قبل از آنها تبعید شدند.

An immigration official uses a protective face mask as a preventive measure against the new coronavirus, COVID-19, upon the arrival of Guatemalan migrants deported from the United States, at the Air Force base in Guatemala City, on March 12, 2020. (Photo by Johan ORDONEZ / AFP) (Photo by JOHAN ORDONEZ/AFP via Getty Images)

مهاجرت رسمی با استفاده از محافظ صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus پس از ورود گواتمالا مهاجران اخراج از آمریکا در پایگاه نیروی هوایی در شهر گواتمالا در روز 12 مارس سال 2020 است.

عکس: Johan Ordoñez/خبرگزاری گتی ایماژ

ننگ بر بازگشت

بازگشت مهاجران نه تنها رنج می برند از اثرات فیزیکی از ویروس اما همچنین تبدیل شدن به اهداف سرزنش در کشورهای خود.

در La Aurora, فرودگاه بین المللی در گواتمالا سیتی که در آن اخراج پروازهای زمین مقامات لازم نیست به اندازه کافی تست قادر به آزمون هر یک از بازگشت مهاجران. در عوض آنها برای بررسی هر گونه نشانه ای از بیماری ها مانند تب و سرفه گفت: هرناندز مک است که نظارت دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. “آنها خود را متوسط و آنها را سریع ارزیابی بدنی,” او گفت:.

در ابتدا در ماه مارس اخراجی فرستاده شدند به محاصره کردن بال از فرودگاه که در آن چند سر تشک روی زمین دراز و کمی وجود دارد دسترسی به مواد غذایی و یا آب با توجه به هرناندز ماک و اخبار محلی گزارش. شرایط آنقدر بد است که بسیاری از راه گرفتن یک اتوبوس یا گیر کردن تو بازی سوار صفحه اصلی سهوا آلوده بستگان و دیگران در طول راه.

اتوبوس حامل مهاجران منع شده اند از ورود به شهرها و برخی از عودت اخراج شده اند از جوامع خود به دلیل ترس از سرایت.

ژوئن 25, گواتمالا بود 14,819 مورد تأیید و 601, مرگ و میر, اما واقعی تلفات است به احتمال زیاد بسیار بالاتر گفت: هرناندز مک است که در گواتمالا وزیر سابق بهداشت عمومی. عفونت موجب حتی بالاتر از مکزیک تبعید هزاران نفر بیشتر مردم بیش از آن در مرز جنوبی با گواتمالا. “هیچ یک از آنها را دریافت و یا ارزیابی آنها” هرناندز ماک گفت. “آنها نمی تواند تست بنابراین ما نمی دانیم که اگر آنها مثبت هستند و آنها در حال بازگشت به جوامع خود نمی دانستند آنها مسری است و می تواند آلوده خانواده خود را. … ما باید بسیار مخاطره آمیز سلامت سیستم است که شروع به سقوط است.” پزشکان و پرستاران در اعتراض به شرایط با توجه به اخبار محلی گزارش خواستار دنده محافظ و تجهیزات و مدیر اولیه کشور در بیمارستان درمان coronavirus بیماران به تازگی آزمایش مثبت است.

به آدرس رو به رشد نیاز هرناندز ماک گفت که دولت ایجاد کرده است موقت بیمارستان در یک پارک صنعتی در شهر گواتمالا که در آن بازگشت مهاجران با علائم خفیف هستند و در حال حاضر قرنطینه. بیشتر موارد جدی در حال ارسال به یک بیمارستان در شهر اما از اواسط ماه مارس آن را در حال حاضر غرق شده او گفت:.

خیلی از گواتمالا است روستایی و کوهستانی با چند خدمات بهداشتی و تا حد زیادی قطع شده از این کشور ثروتمند سرمایه است. در برخی از جوامع به تازگی اخراج مهاجران هستند خاص بودن. از ماه مارس Giammattei دولت را به اطلاع عموم این ایده که مهاجران در آوردن Covid-19 با آنها از ایالات متحده در حالی که در همان زمان دولت او موفق به ایجاد یک موثر آموزشی کمپین در مورد مردم چگونه می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس. هر دو عناصر این رویکرد کمک کرده اند ایجاد وحشت و آزار و اذیت از بازگشت مهاجران هرناندز ماک گفت. “جوامع وجود دارد که رد آنها نمی دانستند که آیا آنها آلوده هستند یا نه” او گفت:. “آنها اجازه ندهید که آنها را وارد کنید و یا دوباره با خانواده خود به دلیل ننگ.”

اتوبوس حامل مهاجران منع شده اند از ورود به شهرها و برخی از عودت اخراج شده اند از جوامع خود به دلیل ترس از سرایت. در اسکوینتلا در سواحل جنوبی گواتمالا یکی از خانه و خانواده خود را احاطه شده بود توسط اراذل و اوباش عصبانی همسایه ها که خواستار آن شدند که آنها پس از ترک یکی از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس و خانواده قرار داده شد تحت قرنطینه گفت: رنزو رسل یک تحلیلگر سیاسی در گواتمالا سیتی ، “پلیس وارد شد و به سختی آنها را نجات داد” او گفت:. “مردم می ترسند.”

احتیاطی مثال

صادرات این ویروس به متحدان ایالات متحده نیاز به جلوگیری از مهاجرت به جنوب آن مرز پرورش خشم به این رهبران مجبور به التماس وزارت امور خارجه و امنیت داخلی ایران برای ارسال شهروندان خود را به عقب اگر آنها بیمار هستند.

در هائیتی خواستار ممنوعیت پرواز افزایش یافته است در ماه آوریل زمانی که مردم هائیتی سه آزمایش مثبت برای Covid-19 بعد از پیاده در پایتخت هائیتی. در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور هائیتی Jovenel Moïse, 14 گروه های جامعه مدنی خواست دولت خود برای مذاکره یک مهلت قانونی تعلیق تمام اخراج از ایالات متحده در این بیماری همه گیر. یک کمیته از پیشرو هائیتی پزشکان و دانشمندان نیز توصیه می شود یک مهلت قانونی. گواتمالا رفته یک گام بیشتر بارها و بارها تعلیق پروازها تنها به لغو moratoriums تحت فشار از سوی ایالات متحده است.

قبل و در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تهدید کرد که هر کشوری که حاضر به پذیرش اخراج پرواز صورت می تواند عواقب از جمله تجارت تعرفه ها و بازدید به ویزا و کمک های انسان دوستانه. در اواخر ماه مارس ارشد DHS رسمی صحبت کردن در پس زمینه به خبرنگاران گفت: در تلفنی که آن را “نه یک موقعیت قابل قبول به دولت ایالات متحده است که هر کشور در جهان است که شهروندان به طور غیر قانونی وارد کشور ما نمی خواهد به بازگشت آن دسته از شهروندان تحت هر شرایطی است.” این مقام افزود: “وجود دارد به سادگی هیچ دفاعی از آن موقعیت و ما احساس می کنیم بسیار به شدت در مورد آن, و ما قصد داریم به عمل درآمده اگر نیاز بوجود می آیند در آینده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تهدید کرد که هر کشوری که حاضر به پذیرش اخراج پرواز صورت می تواند عواقب.

برای هائیتی و دیگر وابسته به ایالات متحده کمک های خارجی گواتمالا به عنوان یک هشدار ، این کشور برای اولین بار بود که به تقاضای ایالات متحده و دیگر بازگشت اخراجی که مثبت بودند Covid-19 در حالی که همسایه السالوادور و هندوراس اجازه داده اند این اخراج ها به ادامه و تا حد زیادی سازگار است. در مارس گواتمالا شد آشکارا وجود ندارد و از هر گونه اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هندوراس و ال سالوادور خود را برای کمک در مهار مهاجرت کرد و گفت که ایالات متحده خواهد بود ارسال هر دو کشور به شدت مورد نیاز هواکش. گواتمالا نمی شکست به اطلاع اندک. “ما دیده ایم که چگونه آنها به کمک کشورهای دیگر با پنکه” Giammattei گفت: در طول اقیانوس اطلس شورای ظاهر. “ما احساس نمی بسیار سپاسگزار برای راه ما درمان شده اند.”

حداقل یک مقام آمریکایی را تکذیب کرد که گواتمالا بود و درد و رنج اقدامات تلافی جویانه برای اولین بار به صورت عمومی در اعتراض به پرواز. مقامات وزارت امور خارجه و مایکل کوزاک گفت: در تماس تلفنی که وجود نداشت “سخت پیوندی” بین همکاری در حذف و هواکش. “این است که ما تا به حال نشده یک رابطه همکاری با آنها گفت:” از گواتمالا. “این فقط آنها را اجرا کرده ایم به برخی از موانع و ما در حال کار را از طریق که با آنها.”

اما ادراک از درون کشور است در غیر این صورت به گفته یک بازنشسته گواتمالا دیپلمات که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به صحبت می کنند برای دولت فعلی است. “این است که درک من این است که ما در حال punished,” او گفت:. “دولت در حال حاضر گفت: این امر خودداری گواتمالا ویزا برای شهروندان از جمله تجار و مقامات دولتی پس از آن یک چالش جدی برای کشور مانند گواتمالا است که نزدیک به ایالات متحده, و آن را یک تهدید است که جدی گرفته شود.”

Municipal firefighters transfer a patient with symptoms related to novel coronavirus (COVID-19), outside of the Hospital General de Enfermedades (General Hospital for Diseases), in Guatemala City on June 12, 2020. - As of June 12, 2020 Guatemala reported more than 8,600 infections and 351 deaths. (Photo by Johan ORDONEZ / AFP) (Photo by JOHAN ORDONEZ/AFP via Getty Images)

شهرداری و آتش نشانان انتقال بیمار با علائم کروناویروس در خارج از بیمارستان General de Enfermedades در گواتمالا شهرستان در 12 ژوئن سال 2020 است.

عکس: Johan Ordoñez/خبرگزاری گتی ایماژ

“هر چیز دیگری بی ربط است”

پس جود تبعید شد موارد در هائیتی بیش از چهار برابر شده و از کمتر از 1,100 در اواخر ماه مه به بیش از 5,400. یک هائیتی مدنی درگیر در این کشور Covid-19 پاسخ تلاش های که نمی خواهید برای شناسایی شود چرا که او از ترس اقدامات تلافی جویانه گفت: رهگیری که او معتقد است که “ما در حال نشستن بر روی یک بمب ساعتی.” این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن در همان زمان به عنوان یک تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی و رئیس سازمان بهداشت پان آمریکا اخیرا هشدار داد که “وجود خطر واقعی از یک مقیاس بزرگ از شیوع بیماری به دنبال یک بحران انسانی در هائیتی.”

اخراج از آمریکا در حال تشدید این مسائل است. هندوراس که دریافت کرده است دوم-بیشترین تعداد پروازها در گواتمالا تایید کرده است بیش از 14,500 موارد و 417 مرگ و میر در حالی که در ال سالوادور حداقل 5,300 موارد و 126 مرگ و میر گزارش شده است. چند احتمال اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا نیز لمس کردن در برخی از سخت ترین ضربه از کشورها از جمله برزیل در حال حاضر دوم در جهان برای عفونت; اکوادور که دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در آمریکای لاتین و جمهوری دومینیکن است که بیشتر Covid-19 عفونت از هر کشور کارائیب.

این وضعیت نیز وخیم در گواتمالا که در آن عفونت سبقت گرفتن همسایه السالوادور و هندوراس. Paulina Lopes, تولیدی صنعتی مایان فولاد سلامت جامعه سازمان در شهرستان سانتا کروز دل Quiche در ارتفاعات غربی گفت: در بسیاری از بومی تولیدی صنعتی مایان فولاد جوامع هستند نه گزارش به مقامات زمانی که آنها بیمار است. Lopes گفت که او هم شنیده است که برخی از کسانی که به شدت بیمار و در حال مرگ هستند در خانه به دلیل ترس آنها داشتن جامعه خود محاصره توسط ارتش اگر شیوع گزارش شده است. در بسیاری از مناطق روستایی گواتمالا بیمارستان بیشتر شبیه به بیمار-مجهز به مراکز بهداشتی و درمانی لپس گفت: “لازم نیست که تجهیزات و یا ظرفیت از مردم دریافت می کنند. حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر هم نیست درمان مردم است.”

سخت مستند اجرا توسط ارتش و پلیس در جوامع بومی نیز افزایش گرسنگی و سوء تغذیه در حال حاضر یک مشکل در طولانی مدت رنج می برند منطقه موجب ویرانی خشکسالی و تغییر آب و هوا. “آنها قفل شده است و ما در خانه های ما و هیچ کار وجود دارد” گفت: Lopes. “مردم نمی توانند به زمین های خود را برای جمع آوری و یا کشت مواد غذایی خود را.” پس این مستند آغاز شد و در اواسط ماه مارس خانواده ها از گرسنگی رنج می برند باید از تبار کوه تکان دادن پرچم سفید به معنی است که آنها گرسنه هستند. آنها در حال حاضر خط خیابان های شهرها و طرف بزرگراه درخواست برای کمک. “من را دیده اند هرگز چیزی شبیه به این در زندگی من” لپس گفت. “هر روز آن را بسیار متشنج بسیار دشوار است.”

خانواده ها نمی توانیم مواد غذایی به چه صورت ماسک یا ضد عفونی کننده دست, او گفت:. “این یک دروغ است که دولت این است که کمک به مناطق روستایی است. آنها می گویند که آنها فرستاده منابع اما این یک دروغ است. کمک نشده وارد جوامع ما است.”

گواتمالا در حال حاضر وضعیتی وخیم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قطع کمک های خارجی به کشور در سال 2019 چرا که او ادعا کرد که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از مهاجرت به ایالات متحده است. ميزان سوء تغذيه در جوامع بومی است که نزدیک به 65 درصد است. برنامه های اجرا شده توسط رحمت سپاه نجات کودکان و دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که ارائه کمک های غذایی قطع شد به دلیل کمبود بودجه. دیرین ایالات متحده آمریکا کنگره کارمند است که دارای تخصص در آمریکای لاتین سیاست که خواسته بود به نام پس از او ترس تلافی جویانه گفت که کمک به شمال مثلث ارائه شده بود در دو حزبی شیوه ای برای دهه تا تهمت اجرایی آن به پایان رسید. برش کمک های خارجی بود “فوق العاده معکوس حرکت می کند چرا که این بودجه شد پرداختن به ریشه و علل مهاجرت,” او گفت:. “و توقف مردم از ساخت بازحمت حرکت خطرناک در وهله اول است.”

آن دشوار خواهد بود برای پیدا کردن بسیاری در وزارت امور خارجه گفت که فکر برش بودجه خوب بود سیاست. “منظورم این است که به طور مستقیم از بالا,” او گفت:. “این بود که شما می دانید معمولی صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس وزارت امور خارجه برای رفتن به دنده کامل و کشف کردن چه باید بکنید بعد.”

“تنها چیزی که این دولت در مورد مراقبت است که آنها در حال گرفتن ما اخراجی? و می شود آنها را با ما در اجرای سخت گیرانه سیاست های مهاجرتی?”

حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه اکتبر که او را به بازگرداندن برخی از بودجه کنگره دستیار گفت: بسیاری از این بود که اختصاص داده شده برای اجرای قانون به جای توسعه و امنیت غذایی. “آنها استدلال می کنند که امنیت تامین بودجه مورد نیاز است برای جلوگیری از مهاجرت, اما من فکر می کنم که مضحک” او گفت:. “منظور من این یک تکه از پازل, اما اگر شما مواد غذایی امن غربی منطقه کوهستانی در گواتمالا و مردم گرسنه هستند و سپس آنها در حال رفتن به مهاجرت می کنند. شما نیاز به هر دو قطعه است.”

اما مهاجرت trumps همه چیز در این اداره گفت: از جمله نگرانی در مورد رهبران در منطقه بهره برداری از این بیماری همه گیر به تحکیم قدرت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایستاده بود و بدون اعتراض در حالی که “رئیس جمهور Bukele در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای استبدادی او گفت:” از السالوادور جدید رئیس جمهور, نایب Bukele که با توجه به گسترده پلیس اقتدار به استفاده از نیروی مرگبار و بازداشت هر کسی نقض شده است. Bukele همچنین دستور داد صدها نفر از زندانیان محروم به لباس زیر خود را و بسته بندی محکم با هم در یک زندان پاسیو به عنوان یک نمایش قدرت در برابر رهبران باند. دولت آمریکا صحبت نمی کند تا هم او گفت: زمانی که رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز که در حال بررسی برای قاچاق مواد مخدر توسط وزارت دادگستری ایالات متحده به پایان رسید در کشور و مبارزه با فساد کمیسیون در ژانویه. و آن سکوت سپتامبر گذشته زمانی که گواتمالا حل خود را U. N. مورد حمایت و مبارزه با فساد کمیسیون.

“تنها چیزی که این دولت در مورد مراقبت است که آنها در حال گرفتن ما اخراجی? و می شود آنها را با ما در اجرای سخت گیرانه سیاست های مهاجرتی? هر چیز دیگری بی ربط است,” او گفت:.

همه چیز را دولت انجام شده است در حال حاضر از برش کمک به اخراج افراد آلوده به ویروس coronavirus و پرداخت بدون توجه به رشد فساد بیشتر تنها بی ثبات کردن منطقه است. “شما ممکن است آن را ببینید امروز به دلیل همه گیر و یا به دلیل زمان سیاست های مهاجرتی,” او گفت:. اما رها مرکزی امریکا باید عواقب طولانی مدت است. “وجود خواهد داشت بیشتر کودکان بیشتر خانواده هایی که در حال رفتن به این سفر خطرناک شمال است.”

رسل سیاسی مفسر از گواتمالا سیتی گفت که در نهایت خود را در کشور مانند بسیاری دیگر معتقد است که از آن چاره ای جز تسلیم به خواسته های خود را قدرتمند تر نیکوکار به شمال. “ما نه می تواند استطاعت برای پذیرش پروازها, و نه آنها را رد می کنند,” او گفت:. “در هر صورت ما از دست بدهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>