چگونه Trackable است که من قبل از ازدواج رابطه?

بیش از حد بسیاری از چراغ های بیش از حد عمل

یوجین آقا: من می خواستم برای انجام یک دیوانه چیزی که قبل از من ازدواج کردم. فقط چیزی برای من. بنابراین من در جواب یک آگهی Craigslist در به عقب زمانی که آنها تا به حال آنها و در هدف برداشت یک بودجه کم فیلم بزرگسالان ad. آن قرار بود به صورت “خصوصی” جمع و هیچ کس در “زندگی واقعی” خواهد آن را ببینید. من دریافت یک کپی برای خودم. من در حال حاضر-شوهر را در بر داشت و او را عصبانی به این دلیل که زمان تمبر بر روی آن نشان می دهد این همان ماه ما ازدواج کردم. من نمی دانم چه می گویند بنابراین من گفت که این فقط یک زمانی پرت من بود وقتی که من شروع به گرفتن عصبی در مورد ازدواج. او معتقد است این. سوال من این است که یک راه را برای او را به می دانم که این درست نیست? من یک کامپیوتر شخصی و او است اما وجود دارد یک جهانی دیجیتال کد یا چیزی است که به او اجازه دهید بفهمند که این یک تجاری تولید ؟ همه چیز خوب در حال حاضر, اما من شک دارم/باور او در تلاش است تا این رقم را به پس لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه شما می توانید از شکل. —نام نکردن با درخواست

عزیز گران: من می خواهم به انجام یک کل بلندگو سری در علم از چیزهای مخفی و پنهان کردن همه چیز به خوبی و بر اساس تعداد دفعاتی که من پیدا کردم خودم را در پاسخ به برخی از نسخه های این سوال. هر چیزی است که مستند است و پس از آن به کشف.

هر چیزی.

برخی را با این ادعا که هدف تمام اسناد و مدارک کشف است: در این مثال “گردآورنده خصوصی” که برای آن پرداخت می شود. که عمدی کشف. غیر عمدی اما در مجموع انتظار می رود کشف? شوهر خود را.

آنچه را انجام داده است انجام می شود بنابراین برای پاسخ به سوال شما: جهانی کد است که کمک می کند تا Shazam کشف کردن که آهنگ شما مجبور به گوش دادن به در حالی که در بازار است که واقعا Bee Gees متصل نیست و به صورت جداگانه سی دی سوخته. او ممکن است قادر به ردیابی آن را به یک کامپیوتر خاص اگر او بسیار خوب بود. این است که در واقع چگونه BTK قاتل زنجیره ای گرفتار شد. به جز آن یک فلاپی دیسک و او یک قاتل است.

اما من حدس می زنم که ردیابی آن برای یک کامپیوتر خاص را فقط نشان می دهد کسی که ساخته شده کپی کنید. در تمام احتمال, است که کسی که ساخته شده آن را برای شما.

اما چه کسی می داند ؟ آنچه می دانم این است که بدترین است. منظورم این است که رابطه جنسی با کسی نیست ؟ که سنگین بلند. همه چیز بعد از آن ؟ دانشگاهیان خالص. پس از آن سوار و موفق باشید در تلاش برای سوار شدن به آن را.

Hold Me Down. نگه دارید تا من

یوجین آقا: من تنها می تواند به اوج لذت جنسی اگر مرد من, رابطه جنسی با نگه می دارد به من. در اینجا به تجزیه و تحلیل یمن در سایه تغییر آن است. من خوب با آن است. اما در اینجا یک سوال من نمی تواند درخواست های شخصی من مربی: آیا غیر فیزیکی استرس زا راه را برای یک مرد به طور متوسط در شکل برای هر دو hold me down و انجام ؟ من با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن کسی که می تواند هر دو را انجام دهد بسیار طولانی است. —Lotta

عزیز خانم Lenya: بنابراین شما نمی خواهید به درخواست خود مربی شخصی اما کاملا OK با من درخواست یکی است ؟ آره من به شما. آنچه من پرداخت را انجام دهد. OK. خوب در واقع وجود دارد هیچ راهی من می توانم پاسخ این سوال است. را پایین نگه دارید? مانند چگونه است ؟ مستعد? طاقباز? بیش مبلمان ؟ زیر آب? دیدن وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از شناخته شده و ناشناخته.

بنابراین اجازه دهید فکر می کنم این طریق قبل از اینکه من در حال حاضر آن را به یک مربی شخصی. در موقعیت های تبلیغی اگر شریک زندگی خود را در زانو های او را بر روی تخت و او با استفاده از یکی از سلاح های خود را به شما را پایین نگه دارید می خواهم نیاز به سه پایه در رایگان بازو. به طوری … یک بازوی pushup. برای چه مدت ؟ تا زمانی که شما ارگاسم, اما هیچ ایده چگونه آن خواهید بود.

اما هیچ شریک ارزش نمک خود را است timekeeping این پس این موضوع را می شود به طور متوسط چه مدت انسان می تواند برگزاری یک بازوی تخته و در حالی که من نمی دانم پاسخ به این, من می دانم که مگر اینکه شما به طور معمول داشتن ارگاسم در کمتر از پنج دقیقه او را انجام داده است.

بنابراین اگر این نزدیک است به آنچه که شما در حال برخورد با شخصی من مربی — شوخی: من می دانم که مربیان شخصی اما نمی باید یکی شده یکی — توصیه می ایستد در یک روال است که شامل تمرین اصلی/تخته pushups و به اندازه کافی قلبی به نگه داشتن وزن پایین به طوری که نمی تواند نفس.

این یا منحصرا آشنایی ورزشکاران است. موفق باشید.

آیا تماس جنسی “کار” آن را کمتر سرگرم کننده ؟

یوجین آقا: من نوارها دوست دختر. وقتی که من او را ملاقات کرد او یک دوست. دوازده ماه بعد من هنوز خوب با او بودن, استرپتیزر, اما من می خواهم او را به جلوگیری از انجام رقص دامان. رئیس او می گوید: این بخشی از کار است. او می گوید: او خواهد او را قطع حقوق و دستمزد در نیمه حتی اگر او می تواند این قطع و به این دلیل او مطمئن است اگر او می خواهد به. او همچنین در رشته علوم سیاسی به طوری که او می تواند چیزی دیگری است. من واقعا می خواهم به این فشار پس از من او را دوست دارم اما دوستان من (که برخی از آنها بعدا فهمیدم رفته اند برای دیدن کار او) فکر می کنم من احمق بودن. افکار ؟ —دیوانه?

عزیز دیوانه!: تاپیک های زیادی برای باز کردن در اینجا. اما اگر او به شما گفت که شما دوستان از دیدن او در کار است ؟ نگه داشتن او, آنها را تخلیه. اگر آنها به شما گفت ؟ نگه داشتن آنها کمپرسی ،

در رابطه با بقیه من به طور کلی پیدا کردن هر و همه تلاش ها برای اثر تغییر در دیگران یک جاده به جنون. ترک شما گزینه های محدود. به طور خاص: شما چطور این را حس می کند به شما و یا شما کشف کردن چگونه می توانید از.

را به نفع او: اگر او تا به حال می خواستم به ترک شما برای نوع مرد که رژیم خود درآمد قابل تصرف تماشای تعاملی برهنه اجرای مرحله احتمالا در حال حاضر انجام شده است. اگر شما می توانید این را درک کنند که گرفتن لباس های خود را برای پول نقد است که احتمالا حداقل نکته جالب در مورد او.

نه در نفع: او یک توریست. عدم تمایل به قرار دادن یک مدرک خوب استفاده کنید ؟ صرفا کسب و کار خود را. اما وجود دارد بسیاری از سخت کاری کارگران جنسی برای آنها کار خود را انتخاب است نه یک هوس بلکه یک ضرورت است. به یاد داشته باشید هیو گرانت? به یاد داشته باشید کارگر جنسی او گرفتار شدم ؟ الهی براون ؟ او در جریان دهان به مشاهیر بنابراین او می تواند نگه داشتن او و دختر جوان قرار دارد. نه به این دلیل که او می خواست به پیاده روی در سمت وحشی.

بنابراین این واقعا بستگی دارد در چه فیلم شما می خواهید به اینجا. اما اینکه یک فرد بزرگسال در اینجا می تواند به شما در انتخاب به ماندن درگیر است. آن را نیز می تواند را شما انتخاب نمی درگیر باقی بماند. تصمیم گیری خط ؟ آنچه باعث می شود شما احساس بهتر است.

با دقت فکر می کنم. را انتخاب کنید عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>