چگونه Tori Spelling, Snooky بیشتر ستاره ها در جشن عید پاک: عکس

عید پاک سال 2020 نگاه کمی متفاوت میان coronavirus قرنطینه اما آن را متوقف نمی کند ستاره از جشن تعطیلات.

با تمرکز بر ماندن در خانه اجتماعی فاصله و ایمن ماندن بسیاری از کلیساها پخش خود خدمات عید پاک آنلاین. کارسون دالی و خانواده اش از جمله نوزاد دختر گلدی که متولد شد در پایان ماه مارس در یکشنبه بهترین در مارس 12 — و به تماشای یک سرویس از آسایش در اتاق نشیمن خود را.

“سرگرم کننده پانسمان برای عید پاک (صفحه اصلی) خانواده جرم این صبح” او زیر نویس دو عکس در Instagram که به او نشان داد و سیری دالی و چهار بچه — Jackson, 11, اتا, 7, لندن, 5 و گلدی — روی مبل. “به خصوص سپاسگزار برای ما برکات این عید پاک & دعا برای همه کسانی که نهفته به تازگی. همچنین خدا را شکر برای ما در کلیسای کاتولیک سنت مری و پدر باب و روحانیت برای ارائه خدمات و پیشرو جامعه ما از طریق این زمان. عید پاک مبارک به همه شما! (من با یک پیچ گوشتی در طول این توده لطفا نگه دارید که واقع بین ما) آمین.”

مدونا انجام یک شکار تخم مرغ عید پاک به عنوان تنها او می تواند — در حالی که با پوشیدن یک پچ چشم و گوش اسم حیوان دست اموز. “بسیار اتفاق افتاده در یک سال!!!” او زیر نویس یک ویدیو که نشان داد او را در باغ خود را با بچه ها به Mercy و دیوید باندا هر دو 14 و دوقلوها اشتلله و Estere, 7, به عنوان آنها جستجو برای تخم مرغ است.

دو تا از دیوید و ویکتوریا بکهام‘s چهار فرزند کروز 15 و هارپر 8 همچنین در زمان به باغ با سبدهای اما سابق ستاره فوتبال می خواستم برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده نیز هست و عکس ها نوشته شده است که نشان داد او را به “سرقت” شکلات رفتار میکند و از جمله خود “مورد علاقه” Cadbury Creme Egg.

با COVID-19 همه گیر به این معنی که مردم نمی تواند آمار مراکز Jersey Shore ستاره Jenni “JWoww” Farley خلاق کردم که آن را به گرفتن یک حافظه عید پاک با بچه Meilani 5 و Greyson, 3.

“در زمان این عکس روز دیگر به عید پاک” او زیر نویس یک عکس نشان داد که کودکان خود را با شوهر سابق راجر Mathews نما بر روی جعبه با یک باغ در پس زمینه در حالی که cradling کرکی جعلی جوجه. “هیچ مرکز بانی فقط یک آیفون و یک دسته از چیزهای ارزان کردن آمازون است.”

اما عکس بزرگ شد و بچه ها به نظر نمی رسد به ذهن آنها به عنوان بعد “تا به حال بهترین تخم مرغ و روبنده شکار.”

در پایین حرکت برای دیدن عکس های بیشتر از ستاره های جشن عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>