نحوه استفاده از بانک اطلاعاتی ما به گزارش متهم کشیش در منطقه خود را

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

برای دو دهه نام کشیش های کاتولیک متهم به سوء استفاده جنسی و یا سوء trickled به حوزه عمومی تا حد زیادی از طریق دادگاه آوازی بازماندگان و اخبار. که تغییر در سال 2018 پس از انفجاری پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش درخواست نمره از رهبران کلیسا بسیاری از افراد برای اولین بار به انتشار لیست حاوی هویت روحانیت اعضا در صلاحیت این دادگاه ها در برابر آنها وجود دارد اتهامات آنها تلقی معتبر.

ProPublica صرف بیش از یک سال و فهرست نویسی این لیست است. ما منتشر شده بانک اطلاعاتی ما از بیش از 6000 نام — و یک داستان توضیح آنچه اطلاعات است که هنوز هم از دست رفته در ماه ژانویه است.

هر چند انتشار این لیست بزرگترین گام در ایالات متحده کلیسا هنوز ساخته شده نسبت به تکمیل شفافیت ProPublica در بر داشت وجود دارد بدون هماهنگی مرکزی استاندارد برای کسانی که باید در این لیست و چه اطلاعاتی را که باید افشا شود. عدم مرکزی هدایت منجر به یک وب سایت از لیست که ناقص و متناقض و فاقد جزئیات کلیدی است.

ProPublica است کارآمد بی ربط آشکار به یک پایگاه داده مرکزی. در اینجا چگونه روزنامه نگاران می توانند با استفاده از این ابزار جدید به گزارش معتبر متهم روحانیت:

اگر محلی خود را اسقف یا مذهبی سفارش نشده منتشر شده یک لیست: یک لیست از لیست های دیگر.

فقط به خاطر محلی خود را اسقف نشین نشده منتشر شده یک لیست معنا نیست که شما نمی توانید یک داستان در مورد آن. وجود دارد ممکن است در واقع روحانیت بود که خدمت خود را در اسقف نشین شده اند که تلقی معتبر متهم در دایره اسقفی. جستجو برای دولت خود شهر اسقف نشین در مدرسه و یا محلی محله و ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن هر گونه تداخل دارند.

شما همچنین می توانید خود شما سوابق جستجو. انجام یک دادگاه سوابق جستجو برای پرونده های حقوقی علیه کلیسا خود را دنبال کلیپ ها به نقل صریح بازماندگان و تعیین محل هر داخلی کلیسا اسناد کاتولیک رهبران ممکن است منتشر آنلاین. BishopAccountability.org جمع آوری اطلاعات از طیف گسترده ای از منابع رسمی فراتر از لیست. می توان آن را یک منبع مفید به عنوان شما سعی می کنید به کشف کردن که ممکن است در یک لیست منتشر نشده.

درخواست رهبران کلیسا اگر آنها قصد انتشار یک لیست و بخواهید که آنها انتظار می رود برای انجام این کار. ده ها تن از دایره اسقفی و مذهبی سفارشات استخدام مشاوران سابق مأموران اجرای قانون و خارج از وکیل برای کمک به لیست خود. پیدا کردن اگر شما کاتولیک سازمان داوطلب خدمت سربازی کمک از خارج و حفاری در.

بسیاری از 41 دایره اسقفی که هنوز به انتشار یک لیست را اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای انتشار یک در آینده هر چند برخی از آنها مدت طولانی پیشی اولیه خود مهلت دارند.

اگر خود را اسقف نشین منتشر کرده است: پیدا کردن اگر آنها از دست رفته هر کسی.

محلی خود را به دایره اسقفی و سفارشات ممکن است منتشر کرده اند یک لیست, اما آنها ممکن است از دست رفته نام. چون هیچ مرکزی مجموعه ای از استانداردهای از واتیکان و یا ایالات متحده کنفرانس اسقف های کاتولیک در مورد کسی بود که شامل این امکان وجود دارد که برخی از کشیش متهم در دادگاه براده دیگر دایره اسقفی یا در غیر این صورت — در حال ذکر نشده است.

برخی از رهبران کاتولیک به صراحت می گویند که آنها در حال حذف از لیست را متهم به روحانیت. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از اوماها مثلا به نام نمی طلاب با معتبر اتهامات. اسقف نشین از تولیدو اوهایو نیست نام مرحوم کشیش بودند که متهم پس از آنها درگذشت.

دیگر دایره اسقفی لیست ارائه اسناد و مدارک مورد که آنها گنجانده شده است و کسی که از دست رفته است.

چند دسته از روحانیون عضو هستند غالبا چپ کردن لیست. حداقل سه ده لیست حذف اعضای مذهبی سفارش بودند که متهم در حوزه قضایی است. به طور مشابه خود را اسقف ممکن است ترک کردن extern کشیش که به خدمت یکی از اسقف نشین و یا کشور و کشیش که قبل از درگذشت اتهامات گزارش شده است.

شما می توانید با استفاده از پایگاه داده ما را به جستجو برای کلیساها محلی و مدارس شهرستانها متحده و اسقف نشین. این جستجوها می تواند سطح روحانیت که از مطالعه خارج شدند خود را از اسقف نشین لیست شد اما متهم در جاهای دیگر.

چگونه خود را اسقف نشین لیست پشته تا در برابر دیگران ؟

هر رهبر کاتولیک محلی تصمیم گرفت چه اطلاعاتی می خواهید آنها را به فاش کردن در مورد هر یک متهم روحانیت عضو. برخی از منتشر حداقل جزئیات مانند اسقف نشین از اورلاندو فلوریدا که در آن لیست فقط شامل نام “کلیسای پرسنل” بدون آنچه تشخیص موقعیت هر فرد برگزار می شود و یا اگر آنها هنوز زنده هستند. در طرف دیگر این طیف از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شهر اوکلاهما منتشر شد اطلاعات گسترده ای از جمله جدول زمانی از سوء استفاده گزارش و خلاصه از داخلی روحانیت فایل های.

مقایسه لیست های محلی خود را به دیگران در دولت و یا قابل اندازه دایره اسقفی. ببینید اگر این لیست شامل اطلاعات هویتی مانند هماهنگی خرما که حوزه علمیه که با حضور, تاریخ تولد و جایی که آنها خدمت کرده است. ببینید اگر لیست افشا چگونه بسیاری از گزارش ها در برابر هر یک از روحانیت شده اند را مشاهده کنید

به دنبال تناقضات جستجو برای اعضاء که به نظر می رسد در لیست های محلی خود را و دیگران در بانک اطلاعاتی ما. آلفردو پرادو برای مثال به نظر می رسد در شش لیست های مختلف در تگزاس هر یک از افشای مختلف قطعه از اطلاعات در مورد او.

چند چیز را به یاد داشته باشید در مورد داده های ما.

ProPublica شنیده است از ده ها تن از مردم از پروژه های ما راه اندازی شد که با اشاره دست رفته مردم و شکاف در اطلاعات در بانک اطلاعاتی ما. پاسخ این است که بیشتر شواهد ناکافی بودن لیست که دایره اسقفی را منتشر کرده اند. اما پایگاه داده ما این است که با طراحی محدود به آنچه کاتولیک رهبران تصمیم به انتشار. ما تلاش کرده اند برای پر کردن این شکاف در اطلاعات اما به جای جلب توجه به آنها.

ما انتشار پاسخ به برخی از سوالات متداول که این توضیح در جزئیات بیشتر و اطلاعات دیگر که ممکن است مفید باشد در خود گزارش.

ما قصد داریم برای یک دوره از زمان برای به روز رسانی پایگاه داده ما با اطلاعات جدید منتشر شده توسط دایره اسقفی.

یک چیز بیشتر: اگر شما علاقه مند در دانلود دیتا برای استفاده در گزارش آن را در دسترس ما داده فروشگاه با برخی از محدودیت در استفاده از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>