چگونه به درک COVID-19 اعداد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این وسط تابستان و coronavirus نرفته است.

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع برخی امیدوار بود که وجود دارد می تواند آرامش در طول تابستان با گرما و ضربه زدن به ویروس را به تسلیم اما در ادامه راهپیمایی خود را در سراسر امریکا با شیوع بیماری های خیره کننده در سراسر جنوب و جنوب غربی ایالات متحده. استدلال نیز تبدیل به بخشی از روزانه گفتمان با مردم بحث بیش از مورد تعداد مرگ و عوارض, چگونه روند باید تفسیر شود و اینکه آیا این گزارش اعداد حتی می توان اعتماد کرد.

من به تماشای بسیاری از خبرنگاران در Marketplace و در رسانه های دیگر انجام بهترین خود را به کم ارزش کردن اسطوره ها و رفع ابهام گیج کننده روند و پاسخ به سوالات. این است که رک و پوست کنده, طاقت فرسا, به ویژه هنگامی که همان استدلال آمدن نگه دارید دوباره و دوباره. من هم نگران به دیدن و نه فقط laypeople اما محلی و رهبران ملی با استفاده از اطلاعات خارج از متن خود را توجیه کنند روایت. در همان زمان من دیدن اعضای عمومی که صمیمانه اشتباه در تلاش برای پیدا کردن یک راه را از طریق تمام اعداد و نمودار اطراف انداخته بودن و پرسید: “چقدر باید نگران من بود در حال حاضر ؟ چقدر بد همه چیز, واقعا؟”

بنابراین من می خواستم به عقب برگردد و با من همکار خاکستر Ngu, راه رفتن شما را از طریق برخی از رایج coronavirus متریک و توضیح دهید که چگونه به تفسیر آنها. من امیدوارم که این ترک خواهد کرد شما بهتر مجهز به ارزیابی ادعاهای مناسب با شک و تردید فیلتر کردن زباله و پیدا کردن سیگنال واقعی در میان سر و صدا.

مورد شمارش نمی خواهد به شما تصویر کامل

اولین چیزی که من از کارشناسان خواسته شده بود: چه متریک را به شما توصیه می توانم پیگیری اگر من می خواستم به درک آنچه که قرار بود در دولت ؟

هر دو Matthew Fox, استاد گروه اپيدميولوژی و بهداشت جهانی در دانشگاه بوستون و Youyang Gu یک دانشمند داده بهترین و شناخته شده برای خود را COVID-19 پیش بینی مدل های توصیه می شود به دنبال در سه اندازه گیری با هم: تعداد موارد, مورد, مثبت, نرخ و تعداد مرگ و میر.

“موارد رفتن به بالا یا پایین به شما می گوید کمی منصفانه در مورد آنچه که در حال حاضر از نظر انتقال ویروس اما آن را تنها در صورتی معتبر در حال تست هستیم به اندازه کافی مردم” روباه گفت.

هنگامی که وجود ندارد به اندازه کافی تست در دسترس به عنوان مورد در نیویورک در ماه مارس تعداد موارد گزارش شده خواهد بود undercount شاید با بسیاری. که در آن صورت مثبت بودن نرخ در آمده است: این اقدامات درصد از کل تست های انجام شده که در آینده مثبت است. این کمک می کند تا شما حس چقدر تست در حال انجام است به طور کلی در یک منطقه است.

“که دستورالعمل ها می گویند ما می خواهیم که به زیر 5 درصد” روباه اشاره کرد. هنگامی که یک مثبت نرخ بالاتر است اپیدیولوژی شروع به نگرانی این بدان معناست که تنها مریض تر مردم برای دسترسی به آزمون و یک شهر یا منطقه از دست رفته است خفیف یا بدون علامت موارد است. زمانی که تقریبا همه تست دوباره منفی از سوی دیگر این شاخص خوبی است که از یک محل به اندازه کافی تست در دسترس برای هر کسی که می خواهد و مقامات بهداشت عمومی باید یک تصویر دقیق از تمام عفونت روباه گفت.

او به عنوان مثال از ماساچوست که در آن او زندگی می کند. در حال حاضر روزانه مثبت مورد شمارش شده است به طور پیوسته در حال سقوط به سه ماه گذشته است. “مثبت نرخ در حال حاضر کمتر از 2 درصد است, بنابراین من احساس اعتماد به نفس در این است که ما می دانیم چه خبر است و این چیزی نیست که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی تست و ما در حال از دست رفته بسیاری از موارد مثبت.”

در سمت تلنگر, هر دولتی که در آن رای مثبت بالاتر از 10 درصد است “واقعا به نگرانی من” روباه گفت. “که به من می گوید که ما احتمالا گم شده تعدادی از موارد و شما انجام نمی دهد به اندازه کافی تست برای دیدن چه خبر است.”

فاکس اشاره کرد که برخی از کشورها در کمربند خورشید مانند آریزونا و فلوریدا به تازگی به حال بسیار بالا مثبت نرخ حتی بالاتر از 20 درصد است. “این بدان معناست که ما نمی باید کامل دید.”

مرگ و میر نیز مهم متریک چرا که این چیزی است که اکثر مردم در مورد مراقبت از وقتی که می آید به ویروس نهایی تاثیر گو گفت. “مواردی وجود دارد که در آن شما باید خوشه عفونت, اما آنها عمدتا در افراد جوان تا شما ببینید سنبله در موارد اما نه در مرگ و میر زیرا همه آنها کم خطر افراد — اما اگر همه آنها برای انتقال آن به پدر و مادر خود و یا در خانه در معرض خطر افراد و یا اگر ویروس شروع به رفتن در اطراف در دراز مدت مراقبت از خانه است که می تواند یک علت برای نگرانی است.”

محاسباتی اپیدمیولوژی Maimuna Majumder همچنین توصیه ردیابی مرگ و میر. حتی اگر مرگ و میر عقب جدید موارد به طور معمول از سه هفته به یک ماه “این یک شاخص خوب برای چقدر جدی از یک بار این بیماری همه گیر است و باعث نه تنها ما سیستم مراقبت های بهداشتی بلکه در عموم سلامت روان و رفاه است.”

بستری داده است یکی دیگر از راه برای پیگیری تاثیر این بیماری همه گیر است که کمتر از یک تاخیر از گزارش مرگ و میر. پس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: بیمارستان های این ماه برای جلوگیری گزارش اطلاعات به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و گزارش به طور مستقیم به HHS به جای برخی از این اعداد تبدیل شده اند بیشتر نامنظم با توجه به Covid پیگیری پروژه. در حال حاضر تمام استانها به جز هاوایی و کانزاس گزارش COVID-19 بستری داده است.

نمی خواهید به اشتباه است ؟ صبر کنید به ضرب و شتم.

یکی از ساده ترین راه به اشتباه زمانی که به دنبال اعداد است که به تمرکز بیش از حد کوچک از قاب زمان. نگاه در مورد اعداد در هر پنج شنبه و شما ممکن است فکر می کنم که موارد سقوط, اما شما می شود فریب خورده،. از آنجا که برخی از آزمایشگاه های محلی و شهرستان ادارات بهداشت نیست گزارش داده در تعطیلات آخر هفته وجود دارد یک شیب در اعداد هر یکشنبه و دوشنبه و پس از آن خروش مربوطه در روز سه شنبه.

به مطمئن شوید که شما دریافت نمی گمراه بهتر است نگاهی به آنچه به نام نورد هفت روز به طور متوسط طول می کشد که هر روز تعداد و میانگین آن را با شش ماه قبل از آن است. بسیاری از انتقالها ارائه این رقم برای صاف کردن داده ها. همچنین صبر کنید اگر روند نگه می دارد. این نوع مانند بازار سهام; آن را سودمند به عقده روحی روزانه در نوسان است. کارشناسان من مصاحبه پیشنهاد در انتظار یک و دو و یا حتی سه هفته به مطمئن شوید که هر گونه روند شما فکر می کنم شما خال خال تحمل کردن.

بیایید نگاهی خاص ادعا می کنند برای دیدن چگونه تماشا و انتظار می تواند تفاوت در گرفتن کل داستان.

بیش از چند هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تاکید کرد که حتی در حالی که coronavirus موارد شده اند رو به افزایش در ایالات متحده آمریکا است که دلیلی برای نگرانی از آنجا که او اصرار دارد که میزان مرگ و میر پایین است. روز یکشنبه زمانی که رادیو فردا میزبان کریس والاس از او خواست برای رسیدگی به این واقعیت است که ایالات متحده رسیده بود 900 coronavirus مرگ و میر در یک روز تهمت پاسخ داد: “من شنیده ام ما تا به حال بهترین نرخ مرگ و میر. شماره یک شماره پایین مرگ و میر.” این نادرست است: ایالات متحده در وسط بسته از 20 کشور تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه جانز هاپکینز در جولای 16.

صرفنظر از اغراق درست است که در مورد مرگ و میر (یعنی تعداد مرگ و میر تقسیم بر تعداد تایید موارد مثبت بوده است به تدریج در حال سقوط حتی به روزانه مورد فقره افزایش یافت.

پس چه چیزی در رفتن وجود دارد ؟ آیا این به این معنی است که coronavirus در حال تبدیل شدن کمتر کشنده ؟

بیایید نگاه کمی نزدیک تر است. ما شناخته شده از زود همه گیر — حتی از داده ها از چین در آینده — که این coronavirus کمتر کشنده به افراد جوان تر و کشنده تر به افراد مسن است. ما همچنین به یاد بگیرند که بسیاری از مردم به عنوان بسیاری از 40 درصد مبتلا به کروناویروس را نشان نمی دهد هر گونه علائم یا باید چنین علائم خفیف که این امر هرگز رخ داده است به آنها که آنها می توانند داشته باشند COVID-19. بنابراین نباید جای تعجب است که اگر ما تست بیشتر از ظرفیت در اوایل این بیماری همه گیر و در حال حاضر گرفتن افراد جوان تر و بیشتر بیماران بدون علامت که مورد مرگ و میر خواهد بود پایین تر از اگر جمعیت که در حال آزمایش است که عمدتا مسن و مریض تر. این چیزی است که اتفاق می افتد شده است به تازگی. اتمام فلوریدا: متوسط سن ساکنان تست مثبت کاهش یافت و به 30s در ماه ژوئن از 60s در ماه مارس است.

اما از سوی دیگر مهم ترین چیزی که به یاد داشته باشید این است که مرگ و میر عقب موارد است. یک بیمار ممکن است به آزمایش یک بار آنها را نشانه اما در حالی که به بیمار به اندازه کافی به نیاز به رفتن به بیمارستان است. با COVID-19 بسیاری از بیماران که متاسفانه زنده نمی اغلب در ICU برای بسیاری از هفته ها قبل از آنها می میرند. پس از آن وجود دارد ممکن است چند روز تاخیر قبل از گواهی فوت ثبت شده است.

تاخیر بین موارد افزایش و مرگ و میر می تواند سخت برای دیدن در سطح ملی به دلیل بسیاری از ایالت های مختلف داستان قوس رفتن: در حال حاضر در نیویورک در حال پایین آمدن از آن بزرگ شیوع در حالی که در تگزاس بزرگ خروش است هنوز هم در شکوفایی. که muddles ملی عکس. اما زمانی که ما در زوم به یک کشور, شما می توانید تصویر را با وضوح بیشتری. بیایید نگاهی به فلوریدا به عنوان مثال.

وجود عوامل دیگر در بازی در نظر بگیرید و همچنین در هنگام مقابله گسترده ای ادعا می کنند مانند “است COVID کمتر مرگبار در حال حاضر ؟” مانند بیمارستان ظرفیت. دکتر مایکل پیترز استادیار پزشکی و ریه در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, درمان, بیماران هر دو در سان فرانسیسکو و در شهر نیویورک است. او پرواز به نیویورک و مشغول به کار در یک بیمارستان در کوئینز برای کمک به حمایت از غرق پزشکان در اوج این شهر شیوع.

“این بدیهی است که همان بیماری است اما ما نمی همیشه غیرمنتظره در UCSF. تاپیک داده است که نشان می دهد و تجربه شخصی من نشان می دهد که زمانی که سیستم های غیرمنتظره, بیماران, انجام, بدتر,” او گفت:. “اگر شما را همان 50 ساله انسان و قرار دادن او در سان فرانسیسکو در ماه مارس مقابل نیویورک در ماه مارس او می خواهم متفاوت — این درست است که ظرفیت برای مراقبت از مردم محدود بود و دچار اختلال میشود.”

پیترز توضیح داد که بسیاری از این است که با دست در طبیعت از مراقبت مورد نیاز برای sickest از بیماران در Icu. “هواکش باید برای تماشا و نظارت به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیش از حد هوا و یا کمی بیش از حد چرا که اگر شما بیش از حد هوا است که می تواند باعث آسیب به ریه های خود را به طوری که پزشکان و پرستاران به طور مداوم ارزیابی شما.”

با گذشت هر ماه محققان در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه به بهترین درمان بیماران بدحال. در حالی که هنوز هم وجود دارد هیچ درمان در حال حاضر وجود دارد برخی از شواهد برای چگونه به استفاده از درمان مانند remdesivir دگزامتازون و گفت: دکتر Abraar کاران داخلی پزشکی دکتر در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون پس مسلما شانس خود را برای بقا هستند و بهتر در حال حاضر در ماه فوریه است. “دیگر به شما صبر کنید به کامپیوتر تا کمتر شانس شما را از اینکه بخشی از یک آزمایش و شانس بهتر شما را به دریافت نتیجه خوبی انجام آزمایش” او گفت:.

هیچ یک از این بدان معنی است که این ویروس خود به خود تبدیل شده است کمتر کشنده اشاره کرد بوستون دانشگاه فاکس بنابراین یکی باید مراقب باشید به جهش به این نتیجه رسیدند که فقط به این دلیل که مورد مرگ و میر بوده است در حال سقوط است, که بدان معنی است که آن را امن برای سالمندان به معاشرت در جمعیت دوباره.

وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نمی توانیم می دانیم که برای برخی

سوال دیگری که در ذهن من است این است که آیا یک layperson می توانید اثرات حوادث خاص در انتقال است. برای مثال تظاهرات در دولت من رانده افزایش COVID-19 موارد یا نه ؟

من در حال حاضر دیده می شود مردم در رسانه های اجتماعی خوردها عمومی اعلام کرد که تظاهرات یا انجام و یا انجام نمی شود به موارد بیشتر و در نتیجه این به این معنی است که ماسک یا فراموش و یا کار نمی کند. شهردار اریک Garcetti لس آنجلس برای اولین بار از این گفته بود: “شواهد قطعی” که این تظاهرات منجر به افزایش coronavirus موارد و سپس چند روز بعد او گفت که شهرستان مدیر بهداشت عمومی آیا فکر می کنم که برخی از گسترش بود که با توجه به اعتراض بدون بدنی کافی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. من می خواستم به دانم اگر آن را ممکن است برای قطعی را به این نتیجه گیری است.

این اپیدیولوژی من مصاحبه تجویز احتیاط برای تعدادی از دلایل.

اولین, آن را سخت برای منزوی کردن یک رویداد در یک خلاء است. “آن را مانند وجود دارد تظاهرات و هیچ چیز دیگری اتفاق افتاده است — آنها اتفاق افتاده است و پس از مدت کوتاهی متحده آغاز شده بازگشایی و فقط پس از روز یادبود” روباه گفت. چگونه می خواهید حل کردن اگر افزایش در موارد بود که با توجه به بازگشایی و فعالیت و یا تظاهرات, اگر شما نمی دانید که هویت افرادی که بیمار در متعاقب آن هفته و تاریخ جنبش های خود را? تماس با ردیابی مطالعات موردی ممکن است قادر به پاسخ به این پرسش اما برای یک layperson این امر می تواند غیر ممکن است برای تشخیص فقط به دنبال در مورد شمارش و جدول زمانی.

بعلاوه بسیاری از کشورها داشته اند را تست کارهای عقب افتاده به این معنی که موارد گزارش امروز متعلق به افرادی بودند که swabbed بیش از یک هفته پیش که کامپیوتر آلوده حتی قبل از آن. “ما حتی دیدن آن در این شماره هنوز ؟ که می تواند اعتراض” Majumder گفت. “این یک قطعه از این است که بسیار خسته کننده است. برای هر تجزیه و تحلیل انجام می شود, شما نیاز به دانستن نه ملی انباشت شده در تست اما آنچه که در این پرونده برای محل شما.”

Majumder و تیم از محققان در حال حاضر در تلاش برای تجزیه و تحلیل اینکه آیا تظاهرات که در آن مردم فرو برد و با گاز اشک آور و اسپری فلفل منجر به انتقال از تظاهرات که در آن چنین تاکتیک نیست مستقر شده اند. که تجزیه و تحلیل است و حتی بیشتر پیچیده و بهترین سمت چپ به حرفه ای.

هنگامی که آزمایش هر فرضیه گو تشویق کشت خنثی چشم انداز. “سازمان دیده بان برای انتخاب تعصب است که زمانی که شما نسبت داده که منطبق بر اعتقاد و شما چشم پوشی از داده ها است که می رود در برابر عقیده خود,” او گفت:.

فاکس مشابه هشدار به سازمان دیده بان برای “ادعا فوق العاده.”

“اگر شما در حال خواندن یک پست وبلاگ که برای تلفن های موبایل بسیار علمی و معتبر اما همه چیز خطوط کاملا از آن چیزی اشتباه است,” او گفت:. “جهان کار نمی کند که راه. جهان هرگز متناسب با یک الگوی کامل. شما باید انتظار همه چیز به انشعاب.”

یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید به دنبال در تصویر بزرگ

من متوجه شده ام که برخی از مردمی می خواهم به nitpick در مورد شماره های خاص با یک استدلال در امتداد خطوط از “اینجا یک مشکل با این آمار و به همین دلیل شما نمی توانید اعتماد هر یک از این اعداد و این همه گسترده توطئه!”

برای مثال بیش از یک نفر پیشنهاد کرده است که افرادی که آزمایش مثبت ممکن است مجددا چندین بار و در نتیجه در حال گرفتن دو یا حتی سه گانه-شمارش بسیار inflating تعداد coronavirus موارد است. همچنین وجود داشته است چند بحث در مورد مرگ, شمارش با مردم proffering استدلال برای چرا آنها یا overcounted یا undercounted.

برای پرداختن به نگرانی در مورد دو شمارش coronavirus موارد من چک با برخی از مقامات بهداشت عمومی که گفت که نمی باید اتفاق می افتد چرا که ادارات بهداشت دریافت بيماران جزئیات مانند نام و اطلاعات تماس (که استفاده می شود برای تماس با ردیابی محل کار) و آنها بهترین کار خود را به علف هرز تکراری هنگام گزارش شماره.

“در برخی موارد می تواند از آن اتفاق می افتد ؟ مطمئن شوید به خصوص اگر این داده ها را دریافت نمی کند درست وارد کرده و آنها املای غلط بکار بردن نام و یا معکوس اول یا آخر نام” دکتر گفت: رکس, کماندار, مدیر, کانزاس, شهرستان, وزارت بهداشت و درمان. “اما آن است که یک درصد ؟ هیچ. آن را به هیچ وجه نزدیک تعداد افرادی که مثبت هستند و تست نشده.”

این چیزی است که شما همیشه می توانید استدلال که چرا این اطلاعات کامل نیست. اما که نمی تواند به طور خودکار به این معنی است که اعداد نمی توان اعتماد کرد. این است که چرا من می خواهم به گام صبر کنید و ببینید که چگونه این روند می رویم و به دنبال تایید — پس از آن من اجازه دهید خودم را پریشان توسط مردم در صندوق پستی من با این استدلال که چند مورد از شمارش دو برابر ميانگين تمام شماره های جعلی هستند.

مصرف این تصویر بزرگ روش می توانید به ما کمک کنید در بالای مه از سردرگمی زمانی که سیاستمداران می آیند و اعلام چیزهایی مانند “موارد تنها رفتن تا آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر است.”

ProPublica اختصاص داده است کل پست برای شکستن که ادعا می کنند در جزئیات اما اجازه دهید من به طور خلاصه به مقابله با است که یک بار دیگر, چرا که آن را نگه می دارد به عقب و من فکر می کنم آن را به ارزش پرداختن به زمان بیشتری است.

اگر ویروس بود نه تبلیغ کردن و گفتن شما آزمایش دو بار به عنوان بسیاری از مردم پس شما نباید دو برابر تعداد موارد است. در واقع اگر این ویروس به خوبی تحت کنترل است و شما آزمایش دو بار به عنوان بسیاری از مردم, شما باید در پیدا کردن به مراتب کمتر از دو برابر تعداد موارد مثبت نرخ باید کاهش طول زمان است.

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است. از هفته دوم ماه ژوئن تا اولین هفته ماه ژوئیه در حالی که میانگین تعداد تست های هر روز رفت تا 41 درصد متوسط تعداد موارد مثبت در هر روز تقریبا سه برابر شده و متوسط رای مثبت رفت از 4.4 درصد به 8.5 درصد با توجه به Covid پیگیری پروژه. که نشانه روشنی است که آن را نه فقط تست که پشت این افزایش در موارد. در همان زمان در بسیاری از کشورهای که در آن موارد در حال افزایش بستری شدن در بیمارستان نیز رسید اضافه کردن بیشتر تایید است که ما در حال گرفتن سیگنال اشتباه.

پیدا کردن منابع قابل اعتماد

اگر شما بوده ام به پیدا کردن تمام اعداد و نمودار گیج کننده است که بسیار قابل درک است. این واقعا عادلانه به درخواست مردم به تحقیق و بررسی واقعیت هر چیزی که به آنها گفته (مگر اینکه شما یک خبرنگار مثل من که شغل خود را!).

“من فکر نمی کنم ما نیاز به همه همه چیز را می دانند” Majumder اشاره کرد به من و بعد از من خواست او را برای راهنمایی مردم در مورد چگونه به خواندن coronavirus آمار. “به عنوان یک جامعه ما باید قادر به تکیه بر منابع قابل اعتماد برای کمک به ما در تصمیم گیری بهتر.”

اما چگونه می توانم به شما کشف کردن که یک منبع قابل اعتماد? من توصیه های زیر از اندی Slavitt رئیس سابق مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در طول دولت اوباما که او به اشتراک گذاشته شده در توییتر به تازگی. او گفت: به دنبال افرادی که می گویند “ما نمی دانیم” زیادی که به منبع خود را برای اطلاعات و نوع مطالعه و ایمان خود را از تعصبات و تجربه است.

“حتی پس از آن آنها خواهد بود اشتباه در مناسبت & برای حفظ اعتماد خود را که آنها باید آن را تصدیق,” او اضافه شده است.

آنچه اعداد به ما نشان می دهد امروز

یکی فکر آخرین: اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه اعداد به ما نشان می دهد در مورد دولت آمریکا امروز.

حتی اگر اطلاعات ناقص است هنگامی که شما زوم کردن به اندازه کافی شما می توانید زیر را ببینید روند بسیار واضح است. از اواسط ماه ژوئن روزانه موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است, در پشت سر هم. از آغاز ماه ژوئیه روزانه مرگ و میر را نیز متوقف افتادن (به یاد داشته باشید آنها تاخیر موارد) و معکوس ،

من از ترس است که چشم ما را لعاب بیش با تعداد بسیاری اطراف انداخته بودن که فراموش کرده ایم این است: هر روز صدها نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند از COVID-19. برخی از روزها تعداد ثبت مرگ رسیده است و بیش از 1000. بله این شماره های ثبت شده در هر روز است و نه کاملا دقیق — که غیر ممکن است — اما منظور از قدر نمی تواند از دست ما. آن را صدها نفر در روز است.

و وجود دارد در حال حاضر ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز. آخرین بار کمتر از 10000 موارد جدید ثبت شد در یک روز بود در ماه مارس است. ثبت شماره در حال حاضر بالاتر از 50000 در روز است. این هفته از آن عبور 70,000 روز پنج شنبه و جمعه.

مثبت رای در سراسر کشور سقوط کرد و به طور پیوسته برای ماه به عنوان تست بیشتر در دسترس قرار گرفت. آن رفت زیر 5 درصد به طور خلاصه در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن و پس از صعود به بالا به بالا تک رقمی. در بسیاری از کشورها آن را در حال حاضر در دو رقم است. این بدان معناست که ما در حال تست به اندازه کافیو در بسیاری از کشورهای ما کور به میزان واقعی که بیمار است و در آن موارد هستند.

خط پایین: ما ندارد و همه گیر تحت کنترل است. امید من این است که این کشور با رهبران توقف squabbling بیش از شماره های خاص و با استفاده از بخشی به روند خود بگویید در روایت خود. به جای آن اجازه دهید تمرکز بر غذای آماده — وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>