چگونه برای جلوگیری از کور خود را از رانندگی

یک روز هنگامی که پدر من رانندگی در سن 55 او متوجه چراغ مردد بودند.

برای بسیاری از ما که می شده اند به اندازه کافی برای ایجاد یک قرار ملاقات, اما آن را در زمان پدر من چند سال قبل از او در نهایت با مشورت یک متخصص چشم. تشخیص: ماکولا شبکیه چشم.

پس از بینایی خود را رو به وخامت گذاشته است به طوری که او چشم پزشک توصیه می شود درمان: تزریق یک anti-VEGF (فاکتور رشد اندوتلیال عروقی) شیمیایی به طور مستقیم به چشم. آن قرار است به مهار تشکیل عروق خونی جدید در پشت شبکیه چشم و حفظ شبکیه رایگان از خون و ليپيدهای سرم نشت.

نتیجه? تزریق فعال چشم انداز خود را برای ایجاد ثبات به اندازه کافی به طوری که او فکر کرد که او هنوز هم می تواند یک ماشین رانندگی کنید اما نه به اندازه کافی است که من نگران نباشید.

استدلال او … خود جانبی چشم انداز فقط خوب بود و از آنجا که او می تواند از نشانه های سفید در کنار جاده, چرا نگران ؟

بنابراین اگر چه او تقریبا نابینا پدر من نگه داشته رانندگی. حتی اگر تنها به صورت محلی. استدلال او در مورد اینکه چرا این امن بود: خود جانبی چشم انداز فقط خوب بود و از آنجا که او می تواند از نشانه های سفید در کنار جاده, چرا نگران ؟

در سال 2015 من در تماس با لیگ بریل, یک سازمان است که آشنایی حمایت از نابینایان و بخشی از مردم در بلژیک و من سازماندهی یک جلسه با من پدر و یک مددکار اجتماعی. پدر من با من عصبانی برای تنظیم این انتصاب اما با حضور او در این.

مددکار اجتماعی بسیار مدبرانه است. او گفت: هرگز پدر من بود شکستن قانون است. یا این که افرادی که نمی توانید ببینید نباید هرزگرد ماشین پایین شلوغ خیابان های شهرستان. او با تمرکز بر این واقعیت است که دختر خود را مراقبت به اندازه کافی در مورد او را به یک روز کار برای حضور در این نشست است. چرا ؟ چرا که زندگی خود اهمیت به او. و از آنجا که زندگی خود اهمیت برای او بهتر خواهد بود به رانندگی.

پدرم موافقت کرد. به همه چیز.

اما او نگه داشته در رانندگی.

تا چند ماه بعد من با پدرم چشم پزشک. او تا به حال تا به حال هیچ ایده که پدر من هنوز هم رانندگی. اما حتی او قادر به متقاعد کردن او به دست در گواهینامه رانندگی خود را.

سه سال بعد در تابستان 2018 پدر من تا به حال با یک ماشین تصادف. او آسیب دیده و هر دو ماشین و راننده دیگر خودرو. هیچ کس کشته شد و یا به طور جدی صدمه دیده است. پاسخ خود را? او بلافاصله به خرید یک دست دوم ماشین.

این حادثه در نهایت متقاعد شده برادر من به سمت من و ما تصمیم گرفتیم برای دریافت در تماس با پلیس محلی بازرس. قانون گفته است که متاسفانه وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد به غیر از ابتلا به پدر من در عمل از عامل یک وسیله نقلیه است.

او سپس پیشنهاد من تماس با من پدر دکتر که من. اما دکتر توضیح داد که او نمی تواند نیروی پدرم را به یک چشم تست. او توصیه کرد که من نوشتن به procureur du roiبالاترین فرصت برای میانجیگری در بلژیک و تقریبا تنها جایی برای حل و فصل درگیری … دوستانه.

من توضیح داد که پدر من تا به حال تبدیل شدن به یک خطر برای خود و دیگران است. آنها در زمان مورد و هنگامی که این روش جریان بود من و برادرم تصمیم گرفت که ما باید به پدر ما آنچه که ما انجام داده بود. ما هم به او گفت در مورد خانه و کمک به او را به حق.

پاسخ خود را? لجام گسیخته خشم. و در مدت زمانی کوتاه او پس از آن حاضر به گوش دادن.

البته من می توانید ببینید که چگونه مشکل آن را برای او بود. او زندگی در روستا که در آن نیم ساعت پیاده روی به نزدیکترین مغازه ها و یک ساعت به ایستگاه قطار. اتومبیل خود شد و عمده به معنی به زندگی مستقل و باید آن را سخت به اجازه رفتن هنگامی که شما رانندگی در همه زندگی خود را حتی در صورتی که رانندگی به احتمال زیاد ممکن است مخاطره زندگی خود را. یا شخص دیگری.

آن را تا حد زیادی به هضم در 83.

ده هفته بعد پدرم احضار شد به نظر می رسد در ایستگاه پلیس محلی به بیانیه ای در مورد رانندگی خود را. ارتباط ما با رشد زمان. یادآوری کرد که او را از من بپرسید به نقطه عبور و مرور در روز زمانی که من موافقت برای رسیدن به ماشین خود را کمک نمی کند او را آگاه از حماقت خود.

وقتی که من زنگ زد و او را در ژانویه 2019 او در مورد به چشم خود را تست شده و او هنوز هم بسیار عصبانی است. او به من گفت که او هرگز دوباره دیدن من. تنها روز بعد من به طنز از او هرگز مایل به دیدن من دوباره.

همانطور که انتظار می رود او نتوانست تست چشم و او تا به حال دست به گواهینامه رانندگی خود را که از من برطرف شد که او موافقت کرد به انجام.

او نیست با من صحبت کردند پس, اما او بحث کند و به برادر من که یک امداد به عنوان او موظف است به نیاز به کمک در برخی از نقطه. برادر من به من می گوید که پدر ما هنوز هم حاضر به درخواست برای کمک با خرید حتی اگر این هزینه ی بسیار کمی در بلژیک.

این احساس ناعادلانه شده اند به او گفت: که من “عمل بسیار اشتباه” و من غمگین هستم که از او قطع تمام تماس. اما او ثابت می تواند بسیار غیر منطقی است که من قادر به تاسف. و حتی اگر من آنها خواهد بود هیچ چیز در مقایسه با تاسف من می خواهم که اگر کسی فوت کرده است.

من باقی می ماند متقاعد شده است که من درست بود. و شاید فقط شاید یک روز پدر من “دیدن” است که به عنوان خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>