چگونه به صرف تهمت خود را چک کنید

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل صرفه جویی در آن را نمی ممکن است بهترین گزینه باشد.

لایحه امضا شده است. چک در حال کاهش است. و به احتمال زیاد مدتی در مارس اکثر آمریکایی ها را ببینید پرداخت از عمو سام — حدود 1200 $برای افراد ساخت کمتر از $75,000 یک سال و $2,400 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک و درآمد زیر 150.000 دلار در سال است. به علاوه 500 دلار برای هر کودک است.

که ناچیز تکه از تغییر با توجه به نزدیک به نیمی از آمریکایی ها به اندازه کافی پول ندارد برای پوشش $400 اورژانس و قبل از این بود که coronavirus سقوط. اما چه باید بکنید با آن ؟ در اینجا برخی از راه به صرف تهمت خود را چک کنید عاقلانه.

تقویت صندوق روز بارانی و پرداخت ملزومات

تحت بهترین شرایط بسیاری از مشاوران مالی نشان می دهد داشتن سه تا شش ماه از هزینه های زندگی را نجات داد. و حتی اگر شما در حال حاضر نیست خود را از دست داده و یا درآمد با توجه به بسته شدن جمعی از خرده فروشان و رستوران ها و رکود اقتصادی هنوز هم می تواند در افق. “مهم ترین گام اول باید به ایجاد یک بودجه بر اساس انتظار می رود درآمد در طول دوره بحران می گوید:” ری مارتینز از بنیانگذاران و رئیس جمهور EverFi دیجیتال آموزش و پرورش شرکت است که ارائه می دهد رایگان سواد مالی دوره های آنلاین برای K-12 مدرسه در سراسر کشور است.

برخی از برآورد آن خواهد بود ماه و دیگران پیش بینی آن خواهید بود یک سال قبل از ما می توانید با خیال راحت end اجتماعی فاصله و نه احیا شیوع کروناویروس. اگر شما لازم نیست که یک برنامه پشتیبان گیری و در عین حال باز بالا-عملکرد حساب پس انداز برای به دست آوردن حداکثر بازده و سپرده خود را چک و یا پرداخت کردن وام مسکن خود را اجاره و آب و برق و سایر هزینه های ثابت جلوتر از زمان در صورتی امکان پذیر است. اگر شما از دست دادن شغل شما درخواست برای مزایای بیکاری بلافاصله: از 2 تریلیون دلار محرک لایحه شامل اضافی 600 دلار در هفته در فدرال مزایای بیکاری برای چهار ماه علاوه بر منافع دولت.

در نظر خرید هوشمند و محلی

البته اگر همه موجب صرفه جویی در و سپس هجوم جمعی از پول نقد به اقتصاد آمریکا خواهد رفت … هیچ جا. بنابراین اگر شما هنوز هم طراحی حقوق و دستمزد و باید نیازهای اساسی تحت پوشش در نظر بگیرید که چگونه به صرف پول نقد خود را می تواند کمک به همسایگان خود. بسیاری از رستوران ها و مادر و پاپ شام در حال ارائه takeout یا تحویل تنها پس از سفارش دو یا بیشتر از دو بار در هفته می تواند تفاوت را در نگه داشتن آنها را شناور در طول ماه های آینده (برای اضافی امتیاز کارما نوک سخاوتمندانه!). هیئت مدیره بازی بوتیک, محله کتابفروشیها و فروشگاه های صنایع دستی هنوز هم ممکن است مایل به فروش به طور مستقیم به شما حتی اگر یک بسته ثبت نام در درب است که می تواند کمک به آنها اقامت مالی سالم و همچنین نگه داشتن شما را سرگرم در حالی که شما در خانه گیر کرده.

داشتن راه برای منحرف کردن اذهان خود و خانواده خود را می تواند سدی در برابر ناامیدی.

برخی استدلال می کنند آن را بیهوده و بیمعنی به صرف هر یک از چک خود را در سرگرمی. اما در زمان هایی از این, حفظ سلامت روان خود را بسیار مهم است. ما به طور بالقوه در یک روحیه اش را تضعیف جهانی مبارزه است. داشتن راه برای منحرف کردن اذهان خود و خانواده خود را می تواند سدی در برابر ناامیدی. اگر شما از نظر مالی تاکید کرد, در نظر گرفتن صرفه جویی در نیمی از هزینه نیم دیگر. اگر آن را نگه می دارد شما را از شکستن و binging در یک بزرگتر خرید بعد کنترل شده و هدفمند هزینه به جای سختگیرانه ریاضتی در واقع ممکن است به شما صرفه جویی بیشتر در دراز مدت است. اگر یک کنسول بازی جدید گیتار یا حیوان خانگی مارمولک (به طور جدی یکی از خوانندگان این پیشنهاد) افزایش روحیه خود را برای چند صد دلار برای آن با هیچ تاسف. و هر زمان که شما می توانید خرید محلی: کسب و کارهای کوچک نمی توانید از همان نوع از کمک مالی است که سگ بزرگ انجام دهد.

آمادگی خود را حرفه ای

این savviest مالی حرکت می کند شما می توانید در حالی که اجتماعی فاصله است که به نگه داشتن شغل خود را. اما حتی اگر شما یکی از آنهایی که خوش شانس قادر به ماندن هزینه درآمد کافی به کار در حالی که کار از خانه, چالش های جدید در انتظار. بنابراین اگر یک جفت از هدفون کمک خواهد کرد که به شما در انجام بهتر کنفرانس تلفنی و یا نگه داشتن شما را متمرکز و مولد در حالی که بچه ها در حال جیغ آنها را خرید (یا بهتر است درخواست خود را از کارفرما به خرید آنها را برای شما). صفحه اصلی تجهیزات ورزش مانند یک نوار pullup یا دمبل, راه ارزان برای اقامت مناسب در حالی که مراقبه برنامه اشتراک ممکن است کمک به آرام کردن ذهن خود را در لحظات استرس شدید. و با وضعیت فعلی به احتمال زیاد برای آخرین ماه شما نمی خواهد پشیمانی از خرید راحت تر دفتر صندلی یا یک میز نیست که شما را مجبور به خم شدن بیش از لپ تاپ خود را مانند Quasimodo.

اگر شما در حال پررنگ این یک گام دورتر و شروع به فشار جانبی شما همیشه از رویای. با فروپاشی اجتماعی تقویم روزانه و رفت و آمد بسیاری از ما زمان بیشتری را بر روی دست ما. برای چند صد دلار شما می توانید یک وب سایت حرفه ای ساخته شده و یا با کیفیت بالا و در دوره های آنلاین پول در آوردن صنایع از جمله افت حمل و نقل نویسی کاربر تست و مستقل. ساخت اضافی 400 دلار در ماه از طریق سرمایه گذاری خود را خواهد پرداخت سود سهام در حال حاضر و پس از coronavirus است (امیدوارم) در آینه.

آن را دور

محرک لایحه خواهد بود برای بسیاری از, اما آن را به دقت هدف قرار دادند. بسیاری از ما که باقی می ماند شاغل و دریافت چک ممکن است احساس سزاوار. در صورتی که مورد را در نظر بگیرید که چگونه خود را به دلار می توانید تفاوت را برای کسانی که نیاز دارند. موسسات خیریه باید گزارش شیب کاهش در کمک های مالی — انجام تحقیقات خود را انتخاب کنید که دارای سابقه دست زدن به پول خود را مسئولانه و لذت بردن از که do-gooder بالا (به علاوه شما قادر خواهید بود به ارسال کمک مالی کردن در سال آینده, از محرک چک مشمول مالیات به عنوان درآمد به طور منظم).

هدیه دوستان و یا خانواده که شغل خود را از دست آشکار گزینه است. برخی از گذاشته شدن نوازندگان و خدمات کارگران صنعت را راه اندازی آنلاین “نکته کوزه” و کمک به آنها یک راه برای کمک به برخی از کسانی که آسیب دیده اند بیشتر است. و با مدارس توقیف سراسر کشور در ذهن نگه دارید برنامه های که ارائه رایگان مواد غذایی برای کودکان مانند هیچ بچه ای گرسنه و تغذیه امریکا است. به عنوان ما به صورت یک سن از اضطراب وجود دارد هیچ نقطه ای در skimping در تلاش برای حفظ انسانیت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im