نحوه گزارش یک تجاوز جنسی به یک برنامه آشنایی

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در سپتامبر گذشته شکایت M. a 53 ساله که با این نسخهها کار در شرکت ارتباطات رو همسان با یک مرد در دوستیابی آنلاین پلت فرم PlentyofFish. ميانسال مدیر رستوران از او خواست تا شام در پراویدنس, رود آیلند. اما تاریخ خود را به پایان قبل از شکایت یک فرصت برای پایان رژیم غذایی کک او دستور داده بود.

سو که خواست که نام خانوادگی او را محرمانه باقی می ماند, به یاد او PlentyofFish تاریخ نشان می دهد که آنها را ترک کنند. او سوار او را به نزدیک ترین پارکینگ, کشیده, سینه او از و او را مجبور به خواهر او. او می گوید: او yanked دست او دور و متقاعد به اجازه دهید او برود.

شکایت نمی کنم به گزارش این حادثه به PlentyofFish تا مرد پیامک او در حالی که او با خواهر زاده او. “من می دانستم که تو با یکی از بستگان خود را,” او نوشت: او “اما حداقل من می تواند نامیده می شود و سلام می گویند و من می بینم تو آنلاین نیست.” مرد را تماس بارها و بارها. سو مسدود شدن شماره خود را, اما می ترسید آنچه که او می خواهم به زنان دیگر است. او سعی کرد به گزارش او را از طریق این روش تنها او می دانست — در-نرم افزار پیام. اما از آنجا که او می خواهم خود را مسدود مشخصات او نمی تواند. او به یاد می آورد در حال رشد بسیار نا امید با این اطلاعات محدود در برنامه, گزارش, گزینه های او داد.

“من می خواهم که به بررسی. من می خواهم به تماس با کسی که در PlentyofFish,” سو گفت. “من واقعی نیست با اعتماد به نفس است که آنها را یک تیم است که می تواند واقعی پاسخگو باشد.”

تنها پس از تکمیل محرمانه ما را بررسی شکایت احساس می کنید الهام گرفته دوباره سعی کنید, او گفت:. او در بر داشت PlentyofFish خدمات مشتری آدرس ایمیل شکایت و پیش نویس پیام برای شرکت. او قصد دارد به ارسال آن پس از تحقیقات جنایی را در مورد او می شود در جریان است.

ما صرف مقدار زیادی از زمان گزارش در مورد نحوه دوستیابی آنلاین شرکت مسئولیت رسیدگی به این موارد است. ما دسامبر 2019 تحقیقات نشان داد که مطابقت گروه — صنعت کرگدن با 1.7 میلیارد دلاری در درآمد سالانه و صاحب 45 محبوب دوستیابی سیستم عامل — صفحه نمایش برای مجرمین جنسی ثبت شده در شاخص خود پرداخت مطابقت با برنامه اما نه در آن برنامه های رایگان که شامل OkCupid PlentyofFish و آتش زنه.

سو است که در میان نزدیک به 200 نفر از زنان و مردان که تکمیل یک نظرسنجی منتشر شده با بررسی ما است. بسیاری مانند سو ابراز سرخوردگی بیش از تلاش برای گزارش تجاوز جنسی به دوستیابی آنلاین پلت فرم. برخی به ما گفت که آنها نمی توانند بفهمند که چگونه به خود را گزارش تجاوز به عنف ادعا می کند. دیگران فکر زمان بیش از حد گذرانده بودند پس از حادثه رخ داده به فایل گزارش. هنوز هم دیگران رله که آنها نمی دانم نرم افزار دوستیابی را قبول کاربر شکایات مربوط آفلاین تجاوز جنسی.

در گزارش ما به ما آموخته است که در مورد تمام این راه مردم می توانند با ورود یک حادثه با نرم افزار. ما تجربه کرده ام همان ناکامی ما به عنوان مصرف کنندگان بررسی در تلاش برای حرکت به اغلب پیچیده گزارش روش.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد نحوه گزارش تجاوز جنسی و دیگر سوء استفاده به قدمت برنامه های کاربردی و وب سایت ها.

من می خواهم به گزارش یک تجاوز جنسی یا تجاوز به عنف. گزینه ها چه هستند ؟

به دنبال حمایت عاطفی است. برای قربانیان تجاوز جنسی بدانند چه برای انجام بعدی ممکن است احساس قریب به اتفاق. این مهم است به یاد داشته باشید که ایمنی یک اولویت است. تماس با یک دوست و یا یک دوست برای حمایت عاطفی است. اگر شما یا شخص دیگری در خطر است و یا مجروح 911 تماس بگیرید. همچنین می دانیم که چه اتفاقی افتاده است نه تقصیر شما نیست. به تجاوز به عنف و زنای با محارم شبکه ملی, ملت, بزرگترین ضد خشونت جنسی سازمان عمل محرمانه تدریس خصوصی در خانه. تماس 800-656-امید (4673) و متصل به محلی بحران تجاوز مرکز. خط تلفن مستقیم تماس گیرنده به خدمات پزشکی و پاسخ به سوالات در مورد نحوه گزارش. برای تماس با ارائه دهنده محلی RAINN ارائه می دهد این دایرکتوری در اینجا. برخی از کلینیک ها ارسال خواهد شد آموزش مدافع به همراه یک قربانی حمله به بیمارستان و یا ایستگاه پلیس.

همجنسگرایان ملی کمک مرکز نیز ارائه می دهد محرمانه خطوط تماس ویژه و متناسب با گی, سکس عجیب و غریب و فراجنسیتی مردم است. Loveisrespect ارائه می دهد منابع به افراد جوان بشود که با آن مواجه خشونت جنسی.

دریافت مراقبت های پزشکی است. کارشناسان توصیه می کنم از دوش گرفتن یا حمام قبل از ورود در یک مرکز پزشکی در صورت امکان. RAINN این راهنمای اطلاعاتی در دریافت مراقبت های پزشکی توصیه می کند که آوردن تغییر لباس. شما همچنین می توانید یک تجاوز جنسی در پزشکی قانونی معاینه شناخته شده به عنوان “تجاوز به عنف کیت.” با توجه به RAINN یک دکتر متخصص را از طریق یک چک لیست برای به دست آوردن شواهد DNA که می تواند کمک به شناسایی مجرم است. این آزمون اختیاری است RAINN متحده “اما انجام این کار ممکن است به شما قوی تر پرونده مجرم اگر شما تصمیم می گیرید به گزارش جرم و جنایت در حال حاضر و یا پایین جاده ها است.”

با اجرای قانون کار. افرادی که می خواهید به گزارش یک تجاوز جنسی به پلیس باید هشدار یک دکتر در حالی که در حال درمان است. متخصصان پزشکی ممکن است تماس با مقامات. افرادی که نمی خواهید به گزارش در زمان امتحان یا را انتخاب کنید که به دنبال مراقبت های پزشکی می توانید تماس خود را به پلیس محلی و یا رها کردن در فرد در تاریخ بعد. دانشجویان می توانند گزارش خود را به دانشگاه پلیس. دانش آموزان اضافی حقوق اعطا شده تحت فدرال ضد تبعیض جنسی در قانون عنوان IX.

در بسیاری از مکان افسران آموزش دیده در دست زدن به تجاوز به عنف گزارش خواهد انجام مصاحبه. برخی از بخش های ارائه طرفداران که کمک به مردم حرکت عدالت کیفری روند و یا کار با بحران تجاوز مراکز و سازمان های غیر انتفاعی دیگر به ارائه خدمات مشابه. RAINN ایجاد کرده است منابع متعدد در نحوه گزارش تجاوز جنسی به اجرای قانون است. آنها را می توان در اینجا یافت نشد.

چگونه می توانم گزارش یک تجاوز جنسی تجاوز یا سوء استفاده به قدمت برنامه ؟

گزارش دوستیابی آنلاین تجاوز جنسی ندارد به پایان با سیستم عدالت کیفری. شرکت در امریکا محبوب ترین نرم افزار دوستیابی می توانید مراحل که پلیس نمی تواند. آنها می تواند حذف یک کاربر از سیستم عامل خود را, به عنوان مثال, و یا بان کی مون به فرد از برنامه های دیگر خود را. ما در میانهی شب هر دوستیابی آنلاین سیستم عامل که تعیین محدودیت زمانی برای کاربران به گزارش آفلاین حوادث.

ما را نوشته اند بیشتر در مورد گزارش سوء استفاده و تجاوز به نرم افزار دوستیابی اینجا.

چه اطلاعاتی را نیاز دارم برای گزارش تجربه من به نرم افزار دوستیابی?

ما شنیده ایم از بیش از 50 زنان و مردانی که سعی کردم به گزارش تجاوز به عنف, تجاوز جنسی یا سوء استفاده را به یک پلت فرم دوستیابی — در شهرهای بزرگ مانند سان فرانسیسکو و نیویورک و جوامع کوچک در گرجستان اوهایو و نوادا. این پاسخ نشان می دهد که اکثریت مردم گزارش تجاوز به استفاده در-نرم افزار پیام روشها.

قدمت برخی از کاربران برنامه مانند شکایت کرده اند گفت در کلمبیا تحقیقات روزنامه نگاری که در برنامه روش کار نمی کند اگر فرد آنها را در گزارش بلوک های آنها را برای اولین بار و یا اگر آنها مسدود فرد قبل از پر کردن یک گزارش. ما در بر داشت هر برنامه دارای گزینه های برای گزارش یک کاربر فراتر از برچسب زدن یک پروفایل و یا ارسال پیام های مستقیم. رایج ترین است که یک آدرس ایمیل و یا فرم موجود در وب سایت. کاربرانی که تلاش برای گزارش سوء استفاده توسط ایمیل اغلب خواسته برای اطلاعات خاص در مورد شخص آنها, گزارش, از جمله:

 • Facebook صفحه (نام کاربری و آدرس وب را برای فرد صفحه)
 • شماره تلفن
 • آدرس ایمیل
 • نام کاربری (نام متهم رفت و بر روی پلت فرم)
 • سن و/یا تولد
 • محل

نحوه گزارش سوء استفاده و تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی مختلف نرم افزار دوستیابی:

هر پلت فرم است راه های مختلفی را برای گزارش یک متهم کاربر. برخی از کاربران اجازه می دهد به گزارش یک تجاوز به عنف و حتی اگر آنها نمی باید یک حساب فعال بر روی پلت فرم. دیگران می گویند که آنها را به کاربر گزارش از طریق پیام در توییتر. تنها یک سرویس دوستیابی آنلاین ارائه می دهد خدمات مشتری اختصاص داده شده تماس بگیرید خط: مطابقت. با کلیک بر روی پلت فرم نام برای گام به گام راهنمای در تمام گزینه های برای گزارش زیر.

Tinder

 • ارسال شکایت به آتش زنه آنلاین با مراجعه به: https://www.help.tinder.com/hc/en-us/requests (این روش کار می کند حتی بدون فعال Tinder حساب.)
 • دو راه وجود دارد به گزارش یک حادثه حمله از طریق این برنامه:
  • نمی مسدود شده و یا مسدود شده توسط متهم کاربر ؟ رفتن به پروفایل کاربر از طریق صفحه پیام ها و یا مسابقات رابط. کش رفتن به سمت چپ در پیام و یا بازی در سوال برای دسترسی به “گزارش” تب.
  • مسدود کرده اند و یا مسدود شده توسط متهم کرد ؟ با کلیک بر روی مشخصات و را انتخاب کنید “تنظیمات.” این را بکشید تا گزینه های متعدد از جمله “با ما تماس بگیرید.” با کلیک بر روی “کمک و پشتیبانی” زیر آن زبانه می رود که به یک صفحه درخواست چه نوع کمک کند. بر “امنیت و حریم خصوصی” به پر کردن یک فرم شکایت.

PlentyofFish

 • ارائه گزارش در مورد یکی دیگر از کاربر با کلیک کردن بر خود و یا مشخصات خود را. در پایین گزارش “کاربر” پیوند را به یک پرسشنامه درخواست دلیلی برای ضعیف مشخصات.
 • یک پیام تاریخی که کاربر ؟ با کلیک بر روی پیام ها در برنامه و یا آنلاین. سپس با کلیک بر روی سه نقطه در بالا و سمت راست صفحه (در برنامه) و انتخاب “گزارش Profile.” این را از طریق یک سری از سوالات در مورد دلیل گزارش که کاربر.
 • برای کسانی که با استفاده از یک کامپیوتر برای روشن قرمز متن در پیام تاریخ است که می گوید: “گزارش این پیام برای محتوای نامناسب.” سپس گزارش یک پیام خاص را دریافت و شکایت در مورد کاربر. برای انجام این کار را انتخاب کنید یک جعبه با کلمه “گزارش” و به دنبال آن نام کاربر.
 • ایمیل شکایت به [email protected] یا [email protected] (این روش کار می کند حتی بدون فعال PlentyofFish حساب.)

OkCupid

 • OkCupid اجازه می دهد تا گزارش در مورد یک کاربر دیگر موجود در برنامه. با کلیک بر روی “تنظیمات” لینک در صفحه نمایش را انتخاب کنید “کمک” و سپس در یک صفحه جداگانه در پایین حرکت به “گزارش یک پروفایل یا پیام است.” این را به چند گزارش از جمله گزارش یک کاربر دیگر در برنامه و یا همسان.
 • این همان فرایند نیز می تواند انجام شود با مراجعه به https://help.okcupid.com/article/144-how-to-report-a-profile-photo-or-message#
 • در این برنامه کاربر می تواند با کلیک بر روی سه نقطه دیگر مشخصات کاربر صفحه را به گزارش او که ارائه گزینه های مختلف. انتخاب گزینه مربوطه و یک جعبه متن به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با پلت فرم مورد شکایت.
 • به گزارش یک کاربر دیگر است که هنوز هم همسان و ممکن است messaged با کلیک بر روی سه نقطه در صفحه پیام های که برای کاربر. انتخاب گزینه مربوطه و یک جعبه متن به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با پلت فرم.

بازی

 • بازی دارای یک خدمات مشتری شماره تلفن 800-926-2824.
 • گزارش یک کاربر از طریق خود و یا مشخصات خود را با کلیک کردن بر روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه نمایش.
 • هر مسابقه کاربران می توانند جستجو و پیدا کردن یک پروفایل مگر اینکه یک کاربر مسدود شده و کاربر دیگری. به دنبال یک صفحه با انتخاب جعبه. اگر “مسدود کردن کاربر” جعبه انتخاب شده است را انتخاب کنید جعبه های اضافی برای شکایت مقوله های مانند “رفتار نامناسب” و “دیگر”. انتخاب دسته بندی و ارائه جزئیات بیشتری در مورد دلیل برای گزارش یک کاربر.
 • گزارش کاربر دیگری از طریق پیام های رابط با کلیک بر روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه پیام های با کاربر دیگر. وجود بلوک کاربر و انتخاب گزینه های مانند “رفتار نامناسب” و “دیگر”. انتخاب دسته بندی و ارائه جزئیات بیشتری در مورد دلیل برای گزارش کاربر.
 • ایمیل یک گزارش از طریق وب سایت “یک سوال” عملکرد در http://match.custhelp.com/app/ask/src_domain/us.match.com

جرقه شبکه های (سیستم عامل عبارتند از: JDate, ChristianMingle, LDSSingles, JSwipe Zoosk)

 • دو راه وجود دارد برای ارسال شکایت از طریق نرم افزار یا از طریق صندوق پیام با متهم کاربر یا خود و یا مشخصات خود را. هر دو روش مشابه هستند.
 • با کلیک بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پروفایل و یا پیام های فرد است. انتخاب, گزارش, انتخاب یک دسته بندی برای این حادثه و سپس روی ارسال کلیک کنید.
 • در یک مرورگر به دنبال همین روند به جز سه نقطه را گزارش خواهد شد در سمت راست پایین از مشخصات.
 • در حال حاضر مسدود عضو یا پیام تاریخچه حذف شده ؟ رسیدن به پشتیبانی از مشتری. هر نرم افزار و وب سایت “کمک” دسته تحت “تنظیمات” برای رسیدن به طور مستقیم به شرکت.

Grindr

 • ارسال یک درخواست به Grindr آنلاین با مراجعه به: https://help.grindr.com/hc/en-us/requests/new
 • دو راه وجود دارد به گزارش یک حادثه حمله از طریق Grindr برنامه:
  • نمی مسدود شده و یا مسدود شده توسط متهم کاربر ؟ رفتن به پروفایل کاربر از طریق صفحه “پیام” یا “شیپور خاموشی” رابط کاربری تحت “پیام” را فشار دهید در منوی پایین. ضربه بزنید و مشخصات کاربر و سپس سه نقطه در گوشه سمت راست بالا. کلیک کنید “گزارش.” هیچ راه خاصی برای گزارش یک تجاوز جنسی یا تجاوز به عنف. گزارش “آزار و اذیت و یا قلدری” به جای آن و در توضیح آنچه اتفاق افتاده است در صفحه بعدی.
  • مسدود کرده اند و یا مسدود شده توسط متهم کاربر ؟ با کلیک بر روی مشخصات و را انتخاب کنید “تنظیمات.” این را بکشید تا گزینه های متعدد از جمله “حمایت می کند.” با کلیک بر روی “پشتیبانی” و پیدا کردن دکمه در گوشه بالا سمت راست که به نظر می رسد مانند یک مداد نوشتن بر روی کاغذ. روی آن کلیک کنید و “شروع یک گفتگو.” نوشتن یک روایت و شامل تصاویر به ارسال به طور مستقیم به Grindr پشتیبانی می کند.

شف

 • ارسال یک درخواست به شف آنلاین با مراجعه به: https://support.scruff.com/hc/en-us/requests/new
 • سه راه وجود دارد به گزارش یک حادثه از طریق شف برنامه:
  • نمی مسدود شده و یا مسدود شده توسط متهم کاربر ؟ رفتن به پروفایل کاربر صفحه و روی سه نقطه یا دایره با یک خط از طریق آن در گوشه سمت راست بالا. شیر “گزارش.”
  • را مسدود متهم کاربر ؟ با کلیک بر روی تنظیمات و انتخاب گزینه “مدیریت پنهان/بلوک.” ببینید که کاربر به روز شده نام. با کلیک بر روی کاربر برای گزارش. این خواهد unblock او و یا او. جستجو برای آن کاربر با نام و بلوک او و یا او را با استفاده از فوق آموزش.
  • مسدود شده توسط متهم کاربر و یا نمی خواهید به خار چیدن کاربر به گزارش او و یا او ؟ با کلیک بر روی “تنظیمات.” این را بکشید تا گزینه های متعدد از جمله “تماس با شف پشتیبانی می کند.” در زیر تب بر “درخواست پشتیبانی جدید.” رفتن به یک صفحه درخواست برای این نوع از کمک و ایمیل تماس بگیرید. وجود دارد هیچ راهی برای ارسال یک حمله گزارش نفسه اما “پروفایل دستورالعمل تخلف” اجازه می دهد تا کاربران برای ورود به سیستم یک سوء شکایت.

Adam4Adam

 • ارسال یک گزارش و یا شکایت به Adam4Adam آنلاین با مراجعه به: https://adam4adam.zendesk.com/hc/en-us/requests/new
 • به گزارش متهم کاربر بلوک اول او و یا او.
  • به بلوک در Adam4Adam سایت رفتن به پروفایل کاربر. در سمت چپ با کلیک بر روی “بلوک این کاربر” را فشار دهید. روی ادامه کلیک کنید. هنگامی که کاربر مسدود شده است Adam4Adam می فرستد یک ایمیل تایید. ایمیل یک “گزارش کاربر” لینک کنید.
  • به بلوک در Adam4Adam برنامه رفتن به پروفایل کاربر و تحت آیکون ستاره در سمت راست را کلیک کنید”،” با کلیک بر روی “بلوک این کاربر” و تایید کنید. Adam4Adam را ارسال یک ایمیل تایید. در این تاپیک گزارش “کاربر” لینک کنید.
  • گزارش یک نگرانی طریق Facebook مستقیم پیام به Adam4Adam Facebook page here: https://www.facebook.com/Adam4Adam/

سرهم بندی کردن

 • به گزارش متهم کاربر از طریق خود و یا مشخصات خود را به صفحه نمایش و سپس:
  • حرکت به پایین صفحه و کلیک بر روی “بلوک و گزارش” را فشار دهید.
  • را انتخاب کنید یکی از دلایل برای گزارش و شامل هر گونه توضیح اضافی.
  • کلیک کنید “ارسال گزارش.”
 • به گزارش متهم کاربر از طریق مکالمات در این برنامه به گفتگو با آن کاربر و سپس:
  • با کلیک بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه.
  • با کلیک بر روی “بلوک و گزارش.”
  • مشخص کردن دلیل برای ساخت گزارش و ارائه هر گونه توضیح اضافی.
  • کلیک کنید “ارسال گزارش.”
 • ایمیل یک گزارش به سرهم بندی کردن در [email protected]

سارا قاشق و الیزابت Picciani کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>