چگونه به منعکس کننده و التیام در حال حاضر

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل مقیاس بزرگ تغییر نمی کند و مجبور به ترک شما احساس ناتوان است.

این بیماری همه گیر در نتیجه بحران اقتصادی و ملی ناآرامی های اطراف خشونت پلیس را ساخته اند 2020 عاطفی و جسمی طاقت فرسا برای بسیاری از آمریکایی ها است. علاوه بر سلامت روانی پزشکان بسیار سخت تر برای دسترسی به بیش از همیشه قبل از, داده می شود, اجتماعی, فاصله, قوانین و محدودیت های مالی است. همه این مسائل تا حد زیادی موثر بر سلامت روانی آمریکایی جوامع رنگ که در حال حاضر صورت تندتر چالش ها در دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی.

خوشبختانه درمانگران و پزشکان شفا پله تا.

برخی مانند نویسنده Rachel Elizabeth Cargle در حال جمع آوری پول برای حمایت درمانی برای جوان سیاه. Cargle تاسیس لاولند بنیاد در سال 2018 به صندوق با کیفیت بالا, فرهنگی صالح جلسات درمان.

با توجه به Cargle بنیاد مطرح شده بیش از $35,000 در ماه مه با رسانه های اجتماعی رانندگی افزایش در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

برخی از آنها کشت فضاهای مجازی برای توانمند سازی و نوسازی جوامع سیاه. اکی ایزومو بیکر یکی از بنیانگذاران Minka بروکلین می گوید او ایجاد جمعی به “اجازه می دهد تا برای مردم رنگ به معلمان و حکمت دارندگان” یک فرصت آنها اغلب فراهم شده در اکثر شفا فضاهای. Minka بروکلین میزبان منظم جلسات درمان در Facebook Live و Instagram زنده و آنلاین ارائه می دهد برای عضویت مشاوره شخصی. بیکر co-ایجاد سازمان زمانی که او متوجه شده است که شفا پزشکان بودند عمدتا سفید با وجود استفاده از شیوه های ایجاد شده توسط بومی و فرهنگ آفریقایی.

چگونه من می خواهم به یاد داشته باشید قدرت من به طوری که من می تواند به حل این مشکل ؟

اکی ایزومو بیکر در مورد اینکه او چگونه هدایت مردم به درمان

در پاسخ به زمان جو بیکر نشان می دهد که بهترین راه برای درمان این است که بپرسید: “چگونه من می خواهم به یاد داشته باشید قدرت من به طوری که من می تواند به حل این مشکل؟” که ما با یک چهارراه در تاریخ, او می گوید: ما باید روی آن ضربه بزنید به ما “قدرت داخلی” برای مبارزه با احساس ناتوانی.

سازمان های دیگر مانند HealHaus و metaDEN به طور مشابه به ارائه مجازی ترمیمی و مدیتیشن از طریق فضاهای Instagram و Facebook و همچنین به عنوان منابع در فعالیت و کمک های مالی برای کسانی که نیاز دارند.

هدف آنها این است که برای احیا و توانمند سازی مردم برای شرکت در تظاهرات. بیکر که ضعف سيستم ايمنی است نه ضربه زدن به خیابان به دلیل coronavirus خطرات. او استدلال می کند که مردم با تمرکز بر درمان و شفا مانند او هستند یک نیروی پنهان در درون جنبش. “ما باید مطمئن شوید که هر کس می تواند فعال است که می توان آنها را” او می گوید. “من یک شفا پزشک; I آموزش مردم است که آنها می توانند به یاد داشته باشید قدرت خود را به فعال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>