چگونه به یک Hip-Hop علف های هرز-سوخت تلنگر

زمانی که همه شما در حال تلاش برای انجام در hellworld است دود علف های هرز و نوشتن خواسته به قلم یک فیلم را در یک مزرعه شاهدانه است که عجیب و غریب سفر.

اما اجازه دهید آن را به سان فرانسیسکو ماموریت منطقه در اوایل 1990s.

من کالیفرنیا, مکزیکی, جوانترین در یک خانواده پنج. من به تماشای یک شماره گیری آنالوگ تلویزیون. در من مهاجر و خانواده آن معمولا در اسپانیایی ایستگاه — gunslinger فیلم و telenovelas. در برخی از نقطه من وجود داشت یک کودک چاق, تماشای یکی telenovela در فارسی: روز از زندگی ما است.

Green Rush

در آن روزها من زندگی می کردند برای رفتن به فیلم شیار, فروشگاه فیلم که در آن خواهر من کار می کرد. این یکی از همان جاودانه در روز سبز را “زمانی که من آمد در سراسر” موزیک ویدیو.

هر تابستان از مدرسه به خانه من تا به حال رشد و تبدیل شدن به اولین بار در خانواده را برای رفتن به کالج و من ضربه فیلم شیار است. من تحصيلات دانشگاهي خود را در زبان انگلیسی در سنت مری کالج کالیفرنیا به دلیل آن نیست که در یک فیلم, برنامه, اما من واقعا می خواستم به یک فیلمساز.

دوست من جرارد Roxburgh از اسکاتلند خواست من از آبی: آنچه که من واقعا می خواهید برای انجام با زندگی من ؟ من می خواستم فیلم بسازم.

سپس پنج بعد از رکود اقتصادی سال به چاپ مرگ/محتوای اینترنت, ایجاد, پس از اتفاقی فرفره پس از throwaway, فرفره, اسکاتلند, دوست, Gerard Roxburgh خواسته من از آبی: آنچه که من واقعا می خواهید برای انجام با زندگی من ؟

من می خواستم فیلم بسازم. من تا به حال در مورد آن فکر در هفت سال است.

جرارد و من به اشتراک گذاشته است که هدف. بنابراین حق دور ما همکاری و نوشت: یک arthouse ترسناک-درام ببلعند.

اما در ماه فوریه 2018 چهار به بالا-و-پایین سال به توسعه بلعیدن, جرارد به نام و پرسید: اگر من به یاد او اسکاتلندی, دوست, Paul Telfer.

آره من به یاد او. در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت Telfer بود hunk از روز از زندگی ما.

سوال اصلی این بود: من می خواهم به همکاری در نوشتن یک جنایت واقعی, هیجان انگیز با Telfer?

حتی اگر Telfer نقش یک پسر بد در تلویزیون و رفتن به سرب دشمن در ما فیلم او یک یار واقعی است. جهنم, آره, من می خواستم به شرکت و نوشتن چیزی با Telfer.

من می خواستم کار بر روی فیلم به فیلم مدرسه من رفت و هرگز به. و من احساس خشنودی به نوشتن چیزی جدید. در این مورد تهیه چشم انداز تقاضا برای زمان حوادث, فیلم و انجام آنچه که من می تواند به جرارد کشیدن خود کارگردان اولین بازی خارج از پارک. آن همه تماس های گرفته شده در: اولین ویژگی پروژه که قرار بود به یک میکرو بودجه هیجان انگیز با الهام از حوادث واقعی و داشتن همه چیز را به انجام با علف های هرز.

گرفتن Telfer و من مجبور به نوشتن آن سریع است. که رشد این چالش است. با Telfer را خرد Call of Duty-با استفاده از-خود-مثل-و-در واقع-شده-هرکول-در-تلویزیون سنگین وزن بدن و درس خوان تاکو کامیون در هر گوشه اندی رویز جونیور-فریب سنگین وزن قاب من می دانستم که ما می تواند آن را ضربه و ضربه زدن به آن سخت است. و اگر آن را در زمان خواب نیست و برای دریافت آن انجام می شود ما می تواند آن را انجام می شود.

زمانی که علف های هرز را اشتباه می رود وحشتناکی اشتباه

هنوز هدف این بود که برای ارائه یک فیلم که مشت بالاتر از وزن خود را در کلاس و بودجه. که می تواند مشکل حتی در شرایطی بهتر از آنهایی که ما تا به حال. اما Telfer و من به قلم یک اسکریپت در مورد یک مزرعه شاهدانه صفحه اصلی تهاجم در برنامه. سپس جرارد چشم انداز به نور آورده بود و زندگی مشتاق کانادا فیلمبردار مت ایروین در کنار یک خدمه بزرگ که رفت و تا آخر زنگ.

که جایی است که UFC Hall of Famer Urijah Faber وارد تصویر. Faber است جرارد تولید شریک و مشغول به کار بود به تولید جرارد اولین فیلم آنچه ما در حال حاضر تماس با عجله سبز.

من تا به حال نیز تحت پوشش فابر را MMA حرفه ای برای رسانه های مختلف; در سال 2010 در اولین کار من در خارج از دانشگاه, من نوشت: یک داستان پوشش در Faber برای مبارزه! مجله. به عنوان یک hip-hop-سر من cringed در پوشش کپی: “آیا آن را یک گشت: Urijah Faber نشده در هر نقطه” که قتل عام معرفی خط از LL Cool J را یاد “Mama Said Knock You Out.” (برای ثبت شد “آن را نمی گشت / من اینجا بوده است برای سال.”)

اما به این موضوع در دست: نویسندگان نیست همیشه لازم در یک فیلم. من به اندازه کافی خوش شانس, اگر چه به عنوان یک مجموعه عکاس و بنابراین باید برای کمک به تولید در آن ظرفیت بیش از حد.

من شات گروه بازیگران: Mike Foy Declan مایکل Laird, Misha کرازبی Alexius زلنر مایکل رادی و قانع کننده اولین فابر را MMA هم تیمی Andre Fili. به علاوه من co-writer Telfer در مقابل دوربین به عنوان اصلی ما در پاشنه است.

و فیلم خود را ؟ هیچ هشدار اسپویلر لازم است اما عجله سبز است که یک فیلم در مورد یک زن لاتین در جنگ با مواد مخدر.

اگر شما تا به حال از من خواست قبل از coronavirus آنچه که من می خواستم برای فیلم من گفت که حتی اگر آن را یک hip-hop فیلم مانند آب یا کامل پرداخت می شود, من می خواهم آن را به طنین انداز با هیپ هاپ جامعه است. چون من باید اینجا بوده است ، و من نه در آن خواستار باز گشت.

من فقط می خواهم به راه رفتن در مسیر هموار منطقه خلیج اخیر موجی از اکشن indie در, از, با عرض پوزش به شما زحمت, Blindspotting و گذشته در سان فرانسیسکوبه Mahershala Ali و Ryan Coogler فیلم استعداد از من alma mater.

تا آن زمان من فقط رفتن به آن را نگه دارید روشن و نگه داشتن آن در حال حرکت است. بنابراین در حالی که novelas دیگر بخشی از زندگی من قادر به تماشای سبز عجله کردن در Lionsgate و دیدن آن در VOD/Redbox? بی بها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>