چگونه به رابطه جنسی با یک ستاره: A beginner’s Guide

اشتباهات ساخته شد

یوجین آقا: من نمی دانم زیادی در مورد محبوب ورزشی محلی که من هستم, اما من به تازگی شروع به دیدن یک پسر آشنا شدم که قد بلند و خوش تیپ و بسیار مناسب است. وقتی از او پرسیدم چه او او نه دروغ اما گفت: چیزی شبیه به “بازی.” که من معتقد بودم. من حدس زده بود یک کار خوب از آنجا که او مشغول مقدار زیادی از زمان و من بسیار شلوغ خودم (من مدیر تولید در یک شرکت با تکنولوژی) پس از ملاقات ما در زمان های عجیب و غریب. سپس من تو را دیدم بیلبورد. جایی که من یاد گرفتم که او مشهور است (او با استفاده از نام واقعی او زمانی که ما ملاقات کرد و به نام او معروف زیر). من هنوز هم طرفداران خود را ورزش اما کشف کرده اند بدون نگاه کردن بسیار سخت است که او ازدواج کرده است, با, کودکان, و من احساس وحشتناک. من فریب به چیزی که نقض بسیاری از آنچه که من به آن معتقدم. بنابراین گام بعدی این است نه آنچه که من در حال حاضر از آنجایی که من به وضوح رفتن برای پایان دادن به آن است اما آنچه که بهترین راه برای برقراری ارتباط به او این است که این خوب است نیست ؟ به او بگویید من می دانم بگویم که همسر خود را, و یا می گویند هیچ چیز نیست و فقط روح او ؟ پاسخ به زودی-ish لطفا. — دو ذهن

عزیز را در دو: اول خاموش جهل خود را در محلی مشهور ورزشی فهرست جرم است. بنابراین نمی احساس بد در مورد آن است.

من تا به حال یک بار که زد به براد پیت در حالی که خرید مواد غذایی سگ. او آمد تا او را و شروع به چت. او نمی حفاری در فیلم اما می دانستم که او نگاه آشنا. او را پرسید که اگر آنها رفته بود دبیرستان با هم. او لبخند زد و گفت که آنها تا به حال نه. او شانه ای بالا انداخت و رفت پایین راهرو. پس از او سمت چپ فروشگاه مواد غذایی حیوان خانگی را مردمی خود را از دست داد ، اما حتی پس از آنها به او گفت که او بود ؟ او نمی دانم که او چه کسی بود. که چه چیزی باعث می شود که داستان آنقدر بزرگ است.

اما در خود مورد ؟ اگر شما زندگی می کنند که من گمان می کنم شما باید بیس بال, بازی بسکتبال, فوتبال و هاکی تیم را در نظر بگیرید. که بسیاری و حتی در روح سعی و کوشش به دلیل هنگامی که شما مطمئن شوید که او یک قاتل زنجیره چقدر عمیق بود شما قرار است برای رفتن با جستجوی خود را با توجه به این که یک بازی گاه به گاه جستجو تحت نام واقعی خود را ممکن است ارائه داده اند اندک سرنخ?

موضوع خود را در حال حاضر هر چند آنچه به انجام در حال حاضر است که شما می دانید. در حالی که شبح او احتمالا خواهد بود فوق العاده رضایت بخش احتمال از در حال اجرا به هر یک از دیگر دوباره به اندازه کافی بالا است به استدلال می کنند در برابر این. اگر به نظر می رسد مانند یک “حرکت بعدی” شما هنوز هم به بازی بازی.

این زمین سوخته زاویه گفتن ؟ به نظر نمی رسد مانند کسی احساس گناه بدتر خواهد شما را احساس بهتر است آن را ؟

خروج از صفر مزخرف گزینه توضیح به او چگونه آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است. نوع درست مثل شما آن را گذاشته اینجا. توضیح دهید که شما لازم نیست معذرت اما شما خواهید بود در بازگشت به زندگی خود را بدون او پیشنهاد او adieu و آرزو می کنم او آرزوی موفقیت در آینده اش مار-y سرمایه گذاری. او ممکن است هر گونه انواع تعاریف ارائه دهد اما واقعیت این است که به شما نشان می دهد: اگر شما تا به حال شناخته شده در مورد همسر و بچه ها هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است.

و سپس یک بار از او, همه شما باید برای مقاومت در برابر گفتن است مردمی مثل من که او چه کسی است. مگر اینکه شما واقعا می خواستم به من بگویید که او چه کسی است. که در این صورت راز خود را در مورد کسی که او را کاملا امن با من. و من عامل.

نحوه تمیز کردن بیش از حد ؟

یوجین آقا: من می دانم که داشتن شریک زندگی من شستن اگر ما شده ایم با بهره گیری از مقعد و مایل به بازگشت به مهبلی در همان جلسه حس می کند اما من می خواهم آنها را به شستن و رفتن هر دو روش. آیا این حس بسیار را و یا آن را overkill? — تمیز چیست ؟

عزیز جیر جیر: اول: هیچ کس به شما بگویم که مایل هر آنچه که شما پس از قرار دادن در بدن خود را وارد کنید بدن خود را در یک راه بیشتر به شهوت و میل خود است “درد نمیخورد.” شما فقط اجازه دهید هر کسی سرگردان به خانه خود و ماشین و زندگی بدون نوعی از بررسی صلاحیت و این باید هیچ تفاوتی ندارد. اما من حدس می زنم شما در حال پرسیدن در مورد آن در پزشکی حس بنابراین من می خواهم به این مناسبت به یاد مردمی که در حالی که من یک پزشک هستم من می دانم که پزشکان و با توجه به یکی از آنها و پس از آنها شانه ای بالا انداخت و به من خیره شد: “ام … هیچ چیز اشتباه است با اینکه بیش از حد تمیز…. اما لازم است برای جلوگیری از بیماری ؟ و یا به جای وجود دارد بیماری است که می تواند مانع انجام این کار ؟ اطمینان حاصل کنید. اگر این شما را خوشحال می کند.”

من فکر می کنم آنچه که همه در مورد این بود که مانند اسکی فرض خطر است. شما ممکن است صدمه دیده است. و یا ؟ شما ممکن است زمان زیادی داشته اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی هرگز کسی را کشته است.

آلت تناسلی کاهش

یوجین آقا: آلت تناسلی من 11 اینچ و قبل از اینکه شما شروع با جوک من نیاز به می گویند که من به شما گفتن که به لاف زدن اما چون من مشکلی که من نمی خواهم به درخواست دکتر من در حال حاضر (او می داند چگونه آلت تناسلی من است) و من نیاز به برخی از حس این که آیا آن را فقط من و یا جهان است. اما فیلم به من لطمه می زند و به نظر می رسد مانند آن را به صدمه زدن به مردم, من, رابطه جنسی با و سپس جانبی وجود دارد, مشکلات مانند بعد از رابطه جنسی آن را به میله های من, لباس های خود را پاره می شود وقتی که من سعی کنید به آن را بکشید به ادرار کردن. زنان سرطان پستان کاهش وجود دارد چنین چیزی به عنوان آلت تناسلی کاهش? — نام نکردن با درخواست

جناب آقای لانگ جان: ببخشید. من نمی تواند مقاومت در برابر. در هر صورت این عمل جراحی کاهش شما درخواست مورد بسیار واقعی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هر تعداد از مسائل پزشکی از کسانی که رنج می برند از macropenis (شماره خود را به نظر می رسد) به دستگاه تناسلی لنف که در آن آلت تناسلی متورم است. خود را اورولوژیست در واقع می تواند کمک قابل توجهی در اینجا پس از یک ارجاع به یک یا درخواست یکی از شما باید.

جالب و شاید نه چندان جای تعجب برای اولین بار موفق آلت تناسلی کاهش اتفاق افتاده در سال 2015. صاحب فوق آلت تناسلی, a 17-year-old, کشیده نوار در 7 اینچ و 10 اینچ در اطراف. زمانی که نه راست.

بنابراین برای کمک بخواهید. آن را خارج وجود دارد. موفق باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>