چگونه برای به دست آوردن ورزشی خود را ثابت و بدون مارس جنون (یا هر چیز دیگری) به تماشای

در حقیقت, آن را به وضوح احمقانه به فکر می کنم که جهان ورزش می تواند به دفع کردن بیماری همه گیر قریب الوقوع توسط راه طولانی-محدوده postgame مشت دست انداز. کمی بیش از یک هفته پس از Connecticut مربی تیم بسکتبال دن Hurley, عناوین ساخته شده توسط انتخاب به شرکت در سنتی دست خط coronavirus است جاروب در سراسر امریکا با خشم غیر قابل پیش بینی است که سازندگان: کسب و کارهای کوچک, بسته شدن مدارس و بسیار کمتر نتیجه خاموش کردن رویدادهای ورزشی.

وجود خواهد داشت بدون مردان و یا زنان جنون مارس در این هفته با تمام کالج ها و اکثر نرم افزار های ورزشی در امریکا — از NBA به کارشناسی ارشد, به دارت در خود نگه دارد. بنابراین در حالی که شما در حال پناه در خانه چگونه شما قرار است به یک استراحت از گریم اخبار و گرفتن یک ورزش ثابت ؟ در اینجا ما بینندگان’ راهنمای.

آنچه هنوز ؟

با یک نگاه تبلیغات نشان می دهد که بله ورزشی هنوز در حال بازی در سراسر جهان است.

این شروع می شود با مخلوط هنرهای رزمی است. یک قهرمانی و Bellator را به حالت تعلیق در رویدادهای اما MMA سگ بزرگ UFC برگزار می شود یک رویداد در روز شنبه شب با طرفداران پس از UFC رئیس دانا سفید صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. UFC به رویدادهای برنامه ریزی شده در مارس 21, مارس 28 و 11 آوریل. همه را می توان از طریق ESPN+ یا pay-per-view.

به دنبال زنده بسکتبال همراه با کمی جنون مارس نوستالژی ؟ اتمام فینال استرالیا لیگ ملی بسکتبال در روز جمعه. پرت Wildcats از ویژگی های سابق مشیت ستاره برایس پنبه و دوک ملی عنوان برنده مایل Plumlee (ارشد دورهام سه Plumlees). رقیب سیدنی پادشاهان به رهبری اندرو Bogut از شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب در سال 2005 از ایالت یوتا است. این Wildcats باید 2-1 سری سرب و می پرچ عنوان در مقابل هیچ طرفداران — جمعه ساعت 6:30 a. m. EST. شما می توانید جریان عمل در حرکت یا کشش ناگهانی.

در جای دیگر پای دوم از ژاپن سومو انجمن‘s مارس مسابقات در حال انجام است از طریق مارس 22 بدون تماشاگر. جریان آن را در اینجا. شما می توانید گرفتن حذفی هاکی در روسیه Kontinental لیگ هاکیبا دور بعدی بازی ها ابتدا در روز سه شنبه. (ما به شما اجازه به شما در پیدا کردن خود را خطرناک جریان گزینه است.) برای فوتبال اتمام آرژانتین Superliga جام, رقابت کشور تیم های برتر. بوکا جونیورز در حال بالا تیم ملی با River Plate نه چندان دور در پشت. شما می توانید بر روی DirecTV و یا جریان از طریق FuboTV.

و شما نمی فکر می کنم پرتاب شد دشوار است ؟ فکر می کنم دوباره. این بازی بولینگ حرفه ای انجمن سری جهانی بولینگ رول در. Stateside کمتر! این WSOB برگزار خواهد شد بدون تماشاگر اما طرفداران می توانید اتصال از طریق FloBowling.

برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه

چرا که همه ما نیاز به برخی از hoops کالج به تماشای. به این همه زمان جنون مارس کلاسیک پخش.

1979 قهرمانی ملی: Michigan State در مقابل ایندیانا دولت. Magic Johnson vs. Larry Bird. گفت: به اندازه کافی. سازمان دیده بان کامل بازی در اینجا.

1982 قهرمانی ملی: کارولینای شمالی در مقابل جورج تاون. هنگامی که مایک اردن فارغ التحصیل شد و MJ متولد شد.

1989 چهار نهایی: میشیگان در مقابل Illinois. گلن برنج و Wolverines بالا نیک اندرسون کنی نبرد و پرواز Illini در یک تریلر که از این بازی مدرن است. از اینجا تماشا کنید.

1992 نخبگان هشت: Duke vs. کنتاکی. شات شنیده ام ” دور دنیا و بزرگترین بازی (مسلما) تا کنون ایفا کرده است. آن است که همیشه ارزش یک نگاه.

2010 دور دوم: Northern Iowa در مقابل کانزاس. کسانی که به تماشای زندگی می کنند را هرگز فراموش نکنید که نام علی Farokhmanesh.

2016 قهرمانی ملی بازی: ویلانووا مقابل کارولینای شمالی. کریس جنکینز’ buzzer-beater تنها شات هیجان بیشتری نسبت به آن پاسخ داده است. تمام زمان بازی.

2018 دور اول: لویولا در مقابل میامی. چه چیزی بهتر از یک باز دور هیجان انگیز? یکی است که ویژگی های سیندرلا اجرا می شود که تمام راه را به نهایی چهار. این Ramblers از هیچ جا آمد در سال 2018 شروع با این ناراحتی بیش از میامی.

2018 نخبگان هشت: میشیگان در مقابل هوستون. یکی از وحشی ترین پس از اتمام در سال های اخیر است. قبل از این buzzer-beater, Swaggy پول بود به سادگی اردن.

بهترین مستند ورزشی

بهترین که هرگز بود. مورد علاقه OZY مدیر عامل و بنیانگذار شرکت کارلوس واتسون, این فیلم از ESPN 30 به مدت 30 سری بررسی مارکوس Dupree — بزرگترین و سریع ترین در حال اجرا در مدرسه عالی تاریخ و چه حرفه ای به پایان رسید قبل از آن تا کنون واقعا آغاز شد. سازمان دیده بان در ای اس پی ان+.

لگد زدن و جیغ کشیدن. این شش قسمت تاریخچه ی فوتبال به زبان انگلیسی در دسترس است در Hulu. از غیر قابل تنظیم پشت-کوچه ballgames به تولد, لیگ برتر, شما می خواهید کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهان بازی از شما همیشه می تواند تصور کنید.

کارتر اثر است. Coronavirus ممکن است فقط به پایان رسید کار خود را, اما این 2017 مشخصات NBA افسانه وینس کارتر را پوشش می دهد و تمامیت Vinsanity و ویژگی های مصاحبه با معاصران مانند استیو نش و تریسی مک گریدی همراه با ذکر رپتورز فن دریک. سازمان دیده بان در Netflix بکشد.

تیم Foxcatcher. Coronavirus فقط تعطیل تیم آمریکا کشتی المپیک محاکمه. جاست این توضیحات نیز پوشش می دهد یک تراژدی در ورزش. مستند حفاری عمیق تر از Steve Carell, این تصویر از جان دوپونت با استفاده از خانواده فیلم را بگویم غم انگیز واقعی-جرم و جنایت داستان اصلی کشتی بانی خیر تبدیل به قاتل است.

فیلم های ورزشی

زباله چیدن زمینه هدف لگد زدن فیلادلفیا پدیده. ما فقط مرتب کردن بر اساس از شوخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im