چگونه به بیرون آمدن از قرنطینه در یک رابطه

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل اجتماعی فاصله می توانید به تنهایی طولانی مدت است.

اگر شما مجرد و دوستیابی و یا در آغاز چیزی با یک شریک بالقوه اجتماعی فاصله منحصر به فرد می تواند خسته کننده. بله خود quarantining انتخاب مناسب برای این زمان. بله شما می توانید به ماندن در خانه و شراب خواری-سازمان دیده بان ببر پادشاه. اما به عنوان شما را از طریق رسانه های اجتماعی و دیدن زوج های اجتماعی فاصله با هم, آن را سخت به احساس تنهایی. و آن را نیز سخت به پیدا کردن نقطه جرقه آشنایی برنامه اگر شما می دانید که هیچ راهی وجود دارد شما می توانید ملاقات IRL حداقل به مدت شش هفته.

Two people in masks talking from distance.Couple being divided by incurable infectious disease.Infection control,isolation.Loved one illness.Saying goodbye.Farewell.Toxic relationship.

بنابراین شما باید دکمه مکث در زندگی دوستیابی خود را بکشید و خود را بالغ اسباب بازی از انتخاب شما را در کشو و امیدوارم که زندگی عشق خود را بر میدارد تا در تابستان ؟ نه در همه. به یاد داشته باشید هر کس در همان قایق رو به این ترسناک جهان نامشخص. در برخی از راه های ملاقات با کسی که در این زمان آسیب پذیر — آپارتمان کثیف بر روی صفحه نمایش کامل در یک زوم چت وجودی عقب و forths آمیخته با لاسی “چه نوشیدنی تعریف شخصیت شما” سوالات مبادله خبر و لینک — شکسته شدن مرزهای مثل هیچ چیز دیگری می گوید لیزا Concepcion, یک آشنایی و رابطه مربی و بنیانگذار عشق تلاش دوستیابی.

افرادی که به یکدیگر می توانید بیرون آمدن از این قوی.

لیزا Concepcion, آشنایی و ارتباط با مربی

همچنین? آن را به عنوان اگر این رمان — عاشقانه ساخته شده اند در انتظار. “بازگشت به قبل از, اینترنت, ارتباط جنسی, نوشت, نامه های عاشقانه به یک دیگر در طول جنگ! ازدواج با هم در آنجا ماند و کودکان متولد شده با حروف آوردن اخبار. ما دوربین های دیجیتال و اینترنت” یاد کنکپکین. “افرادی که به یکدیگر می توانید بیرون آمدن از این قوی است.” در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن زندگی دوستیابی خود را در حال حرکت رو به جلو — حتی زمانی که بقیه جهان احساس می کند مانند آن را در خود نگه دارد.

شروع با دایره های اجتماعی خود را

ملیسا استوارت یک مربی یوگا در لس آنجلس متوجه شدم که بسیاری از دوستان او بودند تک و شکایت خود را در مورد کاهش سرعت در زندگی دوستیابی خود را. استوارت ایجاد یک فرم گوگل برای تک دوستان به کامل در مورد ایده آل خود را و آنها را دعوت برای به اشتراک گذاشتن قالب خود را با تک دوستان است. سپس او شروع به تدوین و مقایسه اشکال راه اندازی خرما کور بین شرکت کنندگان است. تا کنون برخی از زوج ها تا به حال چندین مجازی hangouts می گوید: استوارت. “من فکر می کنم همیشه وجود دارد یک کمی از یک ننگ در برابر درخواست برای تنظیم یو پی اس, اما در حال حاضر اجتماعی فاصله اضافه شده بود تازگی جزء. آن را شرم آور زیرا مردم فکر می کنم چه چیز دیگری من باید انجام دهید ؟ وجود ندارد این احساس که در حال راه اندازی لنگ است.”

نشان می دهد

باید دعوت به Google hangout کارائوکه ، یک Netflix پخش رویداد ؟ زوم مبارک ساعت تب و تاب بودن توپ soirée? پاسخ دهید بله اگر آن را برای تلفن های موبایل از راه دور جالب است. این همان اصل به عنوان در زندگی واقعی حوادث — بیشتر شما خارج وجود دارد, بیشتر احتمال دارد شما را به دیدار با کسی. بله, آن را آسان تر برای آویزان کردن, خود ارضایی, اما نشان دادن به مجازی رویدادهای خود را حفظ خواهد کرد مهارت های اجتماعی قوی است.

Cheerful young woman watching movie and laughing

یکی دیگر از گزینه: قرنطینه با هم یک برنامه جدید است که به معرفی تک و تشویق مجازی ملاقات. البته قرنطینه هم می پیوندد OG نرم افزار دوستیابی مانند سرهم بندی کردن و آتش زنه اما نکته این است که در قرنطینه به لرزش. حتی اگر شما “نه یک برنامه شخص” چه چیزی شما را به از دست دادن اما چند دقیقه است ؟

که گفت:, اگر شما مجازی پاتوق تقویم غیرمنتظره است, آن را نیز خوب به نوبه خود دعوت و گرفتن برخی از زمان به تمرکز بر روی شما. “این خود انزوا مجبور است مردم را به نگاه به درون” و از خود “بزرگتر سوالات” کونسپسیون می گوید. بنابراین اگر شما در یک وضعیت رمانتیک شما مطمئن نیستید در مورد فکر می کنم از این به عنوان یک زمان به فشار دکمه مکث و ارزیابی وضعیت. “هرگز ارتباط گیری از یک محل از ترس” به یاد کنکپکین.

باید یک طرح در محل

در جریان یک “تاریخ؟” روی نیمکت آن را قطع نمی. باید با یک برنامه سفر که آیا نوشیدن یک لیوان شراب و چت برای 30 دقیقه تماشای یک فیلم با هم و یا بازی یک بازی هیئت مدیره. تلفن جنسی نیز روی میز — فقط مطمئن شوید که شما اعتماد به شخص دیگر نیست screenshotting و یا ضبط ویدئو. کنکپکین می گوید: بیشتر شما را به آشنایی انرژی خود را مجازی پاتوق — لباس تا, استفاده از ظروف نقره نشستن در پشت میز به جای یک مبل — بهتر از آن خواهد بود برای هر دو شما.

شما همچنین ممکن است بخواهید برای پیشبرد Tinder, جدول زمانی و کسی که در FaceTime تنها پس از چند متون به عقب و جلو. که راه شما نمی اتلاف یکدیگر و یا گرفتار در بی پشت و جلو شلیک از متون.

دریافت خلاق

و اگر شما در دوستیابی و می خواهید به نگه داشتن جرقه زنده است ؟ نظر ارسال و تحویل بسته ها به یکدیگر است. یکی دیگر از گزینه: شروع یک private Instagram حساب که تنها دو نفر از شما رمز عبور و آپلود تصاویر در هر روز است که به یاد شما را از هر یک از دیگر. شروع و اضافه کردن به لیست پخش Spotify در کنار هم (و یا اگر شما واقعا شجاع مبادله Spotify کلمه عبور و ببینید چه چیزی آنها را به گوش دادن در حالت خصوصی). ارسال پست الکترونیکی حلزون و اضافه کردن یک قطره از امضای شما عطر یا ادکلن به کاغذ. خواندن یک فصل از یک کتاب به هر یک از دیگر بر روی گوشی. احساس شاد و خرم? آن را به یک عاشقانه کلاسیک. نکته: در حالی که لمس کردن, سعی کنید خود را به استفاده از دیگر حواس خود را برای افزایش ارتباط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>