چگونه به جشن روز زمین از نیمکت خود را

چرا شما باید مراقبت از

مستند نمی تواند شما را متوقف از زمین است.

بهترین برنامه گذاشته و سیارات اغلب به چپ چپ.

برای روز زمین را 50th anniversary عظیم سیاره گسترده پاکسازی در آثار برای سال بود به جای برنامه ریزی شده. اما با یک پنجم از جمعیت جهان را تحت نوعی از coronavirus مستند که به وضوح نبود رفتن به محل کار.

عناوین شده اند ربوده دور از زمین در شب قبل از. در 30 روز زمین در سال 2000 Elián Gonzáles 5 ساله کوبا پناهنده که تا به حال یافت شده است چسبیده به یک تیوب چند مایلی سواحل فلوریدا گرفته شده توسط مقامات فدرال در یک بسیار شایع حمله. اما هیچ چیز مانند coronavirus اتفاق افتاده است در چنین مقیاس جهانی قبل از.

هنوز هم می گوید شبکه روز زمین جمهور کاتلین راجرز آن را مانند روز زمین لغو شده است. در واقع بسیاری از آنچه که برنامه ریزی شده برای روز آنلاین است.

روز زمین سال 2020 است در مورد تبدیل هر فرد به نه تنها محیط زیست بلکه یک شهروند دانشمند. برنامه زمین چالش 2020 اجازه می دهد تا شما را به انجام درست آن. (Heads-up: برنامه وجود دارد به نام زمین چالش است که یک بازی جغرافیا; که یکی از ما در حال صحبت کردن در مورد.)

چه بزرگسالان واقعا نیاز به انجام نوعی از عمل. همه چیز در حال لغزش به عقب.

کاتلین راجرز رئیس شبکه روز زمین

مقابله با زمین چالش این است که در آینده هر کس در حال رفتن به یک دانشمند حتی اگر که فقط به معنای کمک به جمع آوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاره ما است. از طریق برنامه شما می توانید کمک به پیگیری آلودگی هوا و انباشت پلاستیک زباله با در نظر گرفتن عکس از آسمان که در آن شما و یا هر خیابان زباله می بینید (artsy!). هنگامی که شما آپلود عکس, این برنامه شما را تشویق به زمین-کمک به عمل متناسب با موقعیت جغرافیایی خود را مانند داوطلبانه یا امضای محلی درخواست. به زودی راجرز می گوید, شما همچنین قادر خواهید بود برای پیگیری گرده از طریق این برنامه با گرفتن عکس از زنبور عسل.

بسیاری از پروژه های علوم شهروندی در حال حاضر وجود دارد راجرز می گوید, اما آنها به نگه داشتن اطلاعات خود را در صفحات گسترده اکسل و نه در آسان برای دسترسی به پلت فرم منبع باز. تمرکز یکی دیگر از زمین چالش این است که برای کمک به گروه های محلی هماهنگ و کل اطلاعات آنها جمع آوری. داده ها از جامعه کوچک گروه کار بر روی پروژه های محلی در دسترس به هر کس می تواند آن را افزایش دهد سودمندی نمایی — و شامل همه در یک نوع از عظیم گروه علوم پروژه: این پروژه موجود با هم. هدف آن است که چیزی کمتر از به بزرگترین منبع باز علم شهروند پایگاه داده در وجود است.

وجود دارد راه های دیگر به جشن می گیرند. اگر شما احساس مانند یک مبارزه شما می توانید یک اعتراض ثبت نام و عضویت آنلاین آب و هوا اعتصاب تحت هشتگ #DigitalStrike آنجا که نوجوانان فعال گرتا Thunberg شده است. برای پدر و مادر با بچه ها به طور ناگهانی در منزل تمام وقت, زمین روز, وب سایت toolkits با برگه و جدول زمانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش در مورد محیط زیست.

برای کسانی که در گذشته سن اکثریت راجرز امیدوار است برای دیدن مشارکت بیشتر. “آنچه که بزرگسالان واقعا نیاز به انجام نوعی از عمل,” او می گوید. “چیزهایی که در حال سرخوردن عقب مانده است.” این اقدامات می تواند کوچک مثل ساخت کارخانه-بر اساس دستور العمل های بازیافت و یا اهدا به محیط زیست باعث می شود. این سایت همچنین دارای یک جستجو از نقشه جهان دیجیتال حوادث مانند کنفرانس وب و چالش های هنر. آه و جهانی پاکسازی ما قبلا ذکر شد? آن نشده است لغو می شود و فقط به تعویق افتاد بنابراین آماده می شود به مرحله و بیل سطل زباله هر زمان که ما مجاز خارج یکهو دوباره.

حتی اگر که احساس می کند مانند کار بیش از حد همیشه وجود دارد … خیره در روی صفحه نمایش. Turner Classic Movies اعلام کرده است که آن را نمایش پنج فیلم در مورد محیط زیست در روز زمین از جمله برخی از 1930s کوتاه در مورد رکود بزرگ (که با عرض پوزش به downer ممکن است به زودی مربوطه) و 2006 گور مستند حقیقت ناخوشایند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>