چگونه به آمپر تا تند و زننده

تسطیح زمین بازی Pro

یوجین آقا: زمانی که من در کالج بود من استفاده می شود به گوش مردم می گویند “وانیل جنسیت” اما به من سکس فقط سکس و بیشتر از آن خوب بود. من 28 در حال حاضر, هر چند, و اگر من با داشتن رابطه جنسی با کسی که 22 یا 23 من در نهایت درک کنند که این نوع از رابطه جنسی من دوست دارم شاید نه “ورود به سطح.” هیچ راهی وجود دارد برای گرفتن کسی که تا قبل از اینکه ما باید رابطه جنسی که هنوز هم ، من صحبت کردن در مورد هر چیزی عجیب و غریب, اما من یک سوئیچ بنابراین من می خواهم به تسلط زمانی که من میل به تسلیم باشند. اما این برای اولین بار-تاریخ شام صحبت کنید ؟ چون در آن زمان ما به من گیر وانیل جنسی در زندان است. من فقط نیاز به یک مقدمه در خط و یا چیزی. یک دست خواهد بود. —Morriss

عزیز Metamorriss: یک عنصر ضروری از درام — می شود آن را Oedipus Rex یا Aeschylus یا شکسپیر است — هنگامی که شما یک شخصیت است که بیش از حد هوشمند به نصف و یا چگونه ما می خواهم به می گویند در محله من “بیش از حد هوشمند به صورت خود به خود خوب است.” هوشمند بودن مانند این باعث می شود شما به دلیلی همه چیز را پیچیده تر و حتی ممکن است به همین دلیل مردم نوشتن به جنس ستون ها در هنگام راه حل این است که به آسانی در دست, پس به صحبت می کنند.

زیرا در واقع زبان شما از یک خط طولانی از افرادی که داشت خود را به خوبی خدمت کرده است توسط زبان. آنها می باید گفت: چیزهایی مانند “اگر ما به چک کنید اگر وجود دارد یک خرس که در غار وجود دارد و یک خرس در غار, از آن خواهد شد ما را بکشند.” هنگامی که شما تجزیه و تحلیل آن بسیار دقیق تر هر چند دقیق توسط نیمی از فقط قدم زدن به یک خرس غار. که آنها نمی.

به طور مشابه وجود دارد بدون هیچ دلیل این نمی تواند مکالمه شام. هر کسی که در حال رفتن به scandalized توسط straight talk است که قطعا نمی تواند کمتر scandalized زمانی که شما از آنها بخواهید به خفه کردن شما در حالی که شما با داشتن یک ارگاسم, حتی اگر شما رمز عبور (از آنچه شما پیشنهاد در آنچه که من تا به حال برای ویرایش از شما نامه … فقط برای ظهر, نه برای طعم).

بنابراین اگر شما می خواهید به مانند یک حرفه ای عمل می کنند مانند یک حرفه ای: توزیع با خطوط و عذر و بیش از حد نرم و صاف کردن دور و نگاه کسی که در چشم راست و حتی در پیش از تاریخ که برای اولین بار و به آنها بگویید چه رابطه جنسی با شما ممکن است شامل. این می تواند فوق العاده سکسی. و کسانی که مخالف ؟ احتمالا نمی خواهید به ارائه جنسی به اوج زمان پخش به هر حال.

من حس ؟ بنابراین من امیدوارم. زیرا در نهایت به عنوان سقراط گفت: از آن چوب و سنگ که شکستن استخوان های شما را اما کلمات فقط فراگيرد. یا چیزی شبیه به آن. موفق باشید!

آلت تناسلی مرد نهفته است

یوجین آقا: ما نوسان است. من خوانده ام شما در مورد شش ستون های مختلف بحث در مورد اندازه آلت تناسلی واقعا mattering اما من نمی توانم متقاعد کردن شوهر من از این دلیل ما فقط تا به حال یک شیوه زندگی آخر هفته و ما تا به حال یک انسان بود که بسیار بزرگ تر از او به ما بپیوندید و هنگامی که “باب” تا به حال رابطه جنسی با من پس از ما دعوت مهمان او می تواند احساس می کنید که چگونه بزرگ او بود و چگونه ما مهمان بود. در حال حاضر او را افسرده و هیچ یک از کسانی که “آن را به اندازه” سخنرانی مشغول به کار هستند. وجود دارد تمرینات من می توانید انجام دهید تا سفت چیز از بالا به پایین وجود دارد ؟ —نام نکردن با درخواست

عزیز فلورانس بلبل: به نظر من قوی ترین بیانیه ای است که می تواند ساخته شده است در پشتیبانی از big-آلت تناسلی-مقابل-the-آلت تناسلی-تو-عروسی-به دوراهی می توان گفت که حجم قابل توجه نیست. و در آن نهفته است مشکل است. شما نگفتم که. و نه باید به شما. اگر آن را درست در این مثال. به طور خاص این احتمال که مهمان خود را بزرگتر بود و تجربه جنسی لذت بخش بود به همین دلیل چیزی است که مطمئنا باب باید از طریق فکر قبل از او رو به مسیر مسابقه.

و نه فکر داشتن آن را از طریق ؟ چگونه است که آن را در حال حاضر مشکل شما چیست ؟ لطفا اجازه ندهید گناه راهنمای شما باشد. این رود با شیوه زندگی و اگر و شما می توانید به او بگویید این کار شما می خواستم به او را ترک برای یک آلت تناسلی مرد او را واقعا نمی مقاطعه در counterbalancing ویژگی های دیگر ساخته شده است که این چیزی است که شما هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.

معنی: او نیاز به استراحت. خوب است که او را صادق بودن در مورد او بستم اما اشتباه نکنید در فکر آن نیاز به catered برای. او اجازه دهید که لحظه ای خود را. اگر او می خواهد برای جلوگیری از نوسانی? خوب خواهد بود که اگر شما با آن بیش از حد. و اگر او می خواهد به نگه داشتن رفتن گرفتن روی اسب اگر شما به او اجازه دهید که بیش از حد انجام. اما لطفا شما دو نه صرف یک دقیقه maundering در مورد مسائل شما می توانید چیزی در مورد. منظورم این است که آیا او واقعا فکر می کنم او تا به حال بزرگترین آلت تناسلی در جهان است ؟ نه ؟ سپس این فقط یک احتمال است. که او باید به اندازه کافی به زندگی با.

گرفتن حزب آغاز شده درسته ؟

یوجین آقا: من 47 و 48 است. ما شده ایم با هم از مدرسه گراد و ما حوصله خارج از ذهن ما است. نه آنقدر با یکدیگر اما با رابطه با هر یک از دیگر. ما می خواهید برای دریافت اما … خوب چگونه است ؟ به طور جدی. استخدام روسپی برای پیوستن به در به نظر می رسد خطرناک و غیر قانونی است. به علاوه ما بچه ها. ما در شکل خوب به اندازه کافی برای رفتن به باشگاه های جنسی شما همیشه صحبت کردن در مورد. پس چه ؟ —MT

عزیز Toni Montana: هر کس فکر می کند هر کس دیگری است که با داشتن سرگرم کننده تر به نحوی اما این چیزی است که مردم از دست در مورد سرگرم کننده است ؟ این است که آن را سفارشی ساخته شده برای کسانی که با داشتن آن است. شما ممکن است فکر می کنم جمع آوری تمبر است بوق زدن. به قول Al Pacino از Glengarry Glen Rossکه خوب به دلیل “من نیست.” من مانند تمبر. اما یک بوق زدن? Nah.

پس از آن می رود که کشف چیزهای که فوقالعاده سرگرم کننده شروع می شود با آنچه شما فکر می کنم که فوقالعاده سرگرم کننده است. اگر چه شما در حال فکر کردن است که آن را سرگرم کننده را به انجام آنچه که دیگر مردم فکر می کنم سرگرم کننده است? شما می تواند در برای سوار خشن (بالا را ببینید). بهترین چیزی که از همه این است که از نظر فلسفی سنگین بلند است به کشف کردن آنچه شما فکر می کنم سرگرم کننده است با تمام تغییرات ممکن است از آنچه که شما فکر می کنم سرگرم کننده است. با سوراخ کردن چشم در بازخورد است که اجازه می دهد تا شما را در درک آنچه شما احساس می کنید سرگرم کننده است و بیشتر از آن است و بسیار کمتر از آنچه شما فکر می کنم که نه سرگرم کننده.

اگر شما نیاز به ایده ها ؟ شش ماه از خواندن این ستون ممکن است به شما یک روش نمونهگيری تصادفی از آنچه که نوشتن جنسیت ستون حداقل فکر می کنم ، شروع وجود دارد. و بقیه آسان دانستن است که شما در ادامه علاقه به چنین چیزهایی است که احتمالا بهترین نشانه از همه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im