چگونه این مقامات زندان سود حاصل از فروش E-سیگار به زندانیان

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک رودخانه کنتاکی, شهرستان هنگامی که غنی از توتون و تنباکو بود دست و پنجه نرم با نگرانی در مورد خطرات بهداشتی سیگار الکترونیکی.

فرماندار سابق در حال حاضر ممنوع e-سیگار در برخی از ساختمان های دولتی و نمایندگان مجلس تا به حال ممنوع فروش آنها را به هر کسی که کمتر از 18.

در ماه مه سال 2017, شهرستان رهبران در هندرسون تصمیم به اضافه کردن vaping به بیش از دهه, پیر, ممنوعیت سیگار کشیدن در دولت های محلی در ساختمان ها و دیگر اماکن عمومی.

ممنوعیت به معنای از دست دادن درآمد برای شهرستان هندرسون بازداشتگاه که خریداری e-سیگار و بالا بفروشید و سپس آنها را به زندانیان در سه یا چهار برابر قیمت عمده فروشی.

آن را نیز در معرض تهدید یک جریان ثابت از کسب و کار برای زندان را تامین میره سیگار الکترونیکی. که مطرح شده یک مشکل برای جیمی Mosley یک زندانبان در سراسر کشور اجرا می شود که این لورل شهرستان مرکز تادیبی.

Mosley اختراع e-سیگار فروخته شده در زندان و همسرش, Kristie Mosley است ذکر شده در سوابق دولت به عنوان مالک این شرکت است.

کمتر از دو ماه پس از ممنوعیت تصویب رسید, Mosley سوار 250 مایل به کنتاکی غربی شهر در امتداد رودخانه اوهایو به عضویت در این شهرستان زندانبان در دنبال معافیت برای زندان. Mosley گفت: e-سیگار او توسعه داده شد امن تر از محصولات رقیب از آنجا که آنها نمی تواند از مد افتاده به سلاح. او همچنین استفاده از زندان به عنوان مثال گفت: سیگار e-بهبود روحیه و پیشتر مبارزه با.

در پایان هندرسون زندان اجازه داده شد برای حفظ درآمد راننده به ارمغان آورد که نزدیک به 150.000 دلار در سود سال گذشته و میره باقی مانده آن e-سیگار تامین کننده.

موسلی یکی از حداقل چهار منتخب کنتاکی زندانبانان که باید با حروف بزرگ در e-سیگار رونق یا با تشکیل شرکت هایی که فروش vaping محصولات به زندانیان در زندان های دیگر و یا توسط توزیع کسب و کار پر سود در تاسیسات خود را به دوستان و خانواده کنتاکی مرکز خاطر گزارش های تحقیقی و ProPublica پیدا کرده اند. او و دیگر زندانبانان نیز با موفقیت جنگیدند چند پیشنهاد بهداشتی اقداماتی که قرار داده اند از جمله کسب و کار در خطر است.

ریسک بالا میره. یک 2018 مقاله از, معاون, اخبار, که برجسته Mosley, تخمین زده می شود که این شرکت را 3.5 میلیون دلار در e-سیگار فروش که در آن سال. Mosley کاهش یافته است به تایید شکل و یا به روز رسانی تعداد فروش اما ثبت ارائه شده توسط 12 کنتاکی زندان نشان می دهد بیش از $356,000 در پرداخت به این شرکت در سال 2018 است.

بسیاری از بسته های پول در زندان سرپا نگه داشتن بودجه خود را با خرید e-سیگار از تامین کنندگان و reselling آنها به زندانیان.

کسانی که سیگار فروش به ارمغان آورد و در بیش از 1.3 میلیون نفر در سال 2018 به حدود دو سوم از دولت زندان با توجه به داده های به اشتراک گذاشته شده با KyCIR و ProPublica در پاسخ به درخواست تحت دولت باز پرونده عمل می کنند. یک سوم باقی مانده را ارائه نمی دهد اطلاعات است.

هفت زندان گزارش شبکههای بیش از 100.000 دلار در هر کدام.

سود حاصل از سیگار e-اغلب بیشتر نگرانی های بهداشتی برای هزاران نفر از زندانیان در کنتاکی حتی زمانی که زندانبانان خود را با دوستان و خانواده خود را نمی شخصا بهره مند شوند.

پول بیت از نگرانی های بهداشتی در زندان کنتاکی

کنتاکی است که هنوز مرتب سازی از طریق پیچیده با تاریخچه توتون و تنباکو. محصول ضروری بود به اقتصاد برای بیش از یک قرن و دولت یکی از این کشور بالاترین نرخ از بزرگسالان سیگاری است. همچنین در بالای لیست وقتی که می آید به سرطان و مرگ و میر.

یک ایالت ممنوعیت استعمال دخانیات در محل کار و یا مناطق محصور در خشکی وجود ندارد و ترک آن تصمیم به شهرها و استان ها. دولت نیز آهسته بوده است به اتخاذ مقررات برای e-سیگار که رو به رشد موشکافی در سراسر کشور در پی افزایش مرگ و میر سنبله در ریه آسیب ها و نرخ بالای نوجوان vaping.

یک e-سیگار باطری دستگاه است که تبدیل گرم نیکوتین مایع به غبار و یا بخار است که کاربر استنشاق. سیگار سنتی که مجاز نیست در کنتاکی زندان سوزاندن تنباکو انتشار دود که حاوی نیکوتین.

در سال 2014 و پس از آن — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. استیو Beshear امضا منظور ممنوع است که محصولات توتون و تنباکو و سیگار e-در برخی از ساختمان های دولتی.

Beshear متکی در بخشی از یک جراح عمومی نیروی هوایی تفاهم نامه هشدار داد که e-سیگار “حاوی مواد شیمیایی مضر منتشر می کنند در حال حاضر غیر قابل تنظیم و مطرح شناخته شده و ناشناخته خطرات بهداشتی به کاربران و غیر کاربران به طور یکسان.”

از جمله نگرانی های بهداشتی نیز منجر به یک 2014 ممنوعیت سیگار e-در دولت زندانهای اما نه در زندان های شهرستان که در آن مقامات به شدت مخالف اقدامات است که محدود کردن استفاده از vaping محصولات.

“استدلال من در حفظ شنوایی است که می گوید آنها کاهش حوادث خشونت و مشکلات در زندان های فوق العاده ای درصد پس از آن مقرون به صرفه'” گفت: Kenneth ری, مشاور سابق اصلاحات رسمی مستقر در اشلند در شمال شرقی کنتاکی. “من فکر می کنم این تلخه. من باور نمی کنم.”

الن هان مدیر دانشگاه کنتاکی مرکز عاری از دود سیاست و استاد پرستاری گفت: زندان باید کمک به جداسازی زندانیان خاموش, نیکوتین, فروش محصولات است که آنها را به فشار بیشتر به اعتیاد است.

“اکثر افراد سیگاری می خواهید به ترک و با وجود نیکوتین-جایگزینی محصولات که بی خطر و موثر” هان گفت. “E-سیگار مورد تایید ترک کمک کند.”

کنتاکی 80 عامل برگزار شود. از 61 که ارائه پرونده به KyCIR و ProPublica, 53 گزارش فروش e-سیگار به زندانیان.

هشت گزارش اجازه می دهد آنها را در امکانات خود را. آنها عبارتند از: دولت دو تا از بزرگترین زندان های, در, Jefferson, و, Fayette, استان ها و 297 تخت, Marion County بازداشتگاه اجرا شده توسط بری بردی.

بردی که در زندان است در جنوب شرقی لویی گفت: به نظر می رسد متناقض اجازه می دهد تا e-سیگار زمانی که اکثریت زندانیان در زندان هستند در برنامه های درمان اعتیاد.

“من نمی خواهم به بخشی از در ادامه با یک محصول است که قانونی است اما هنوز هم آن را اعتیاد آور و تلقی سالم نیست” بردی گفت.

اما R. W. Boggs زندانبان در کارتر شهرستان در شمال شرق کنتاکی رد کسانی که نگرانی های بهداشتی.

“من حدس می زنم فقط breathin’ علل سرطان امروزه” گفت: Boggs که زد یک شرکت برای خود نام که چند سال پیش به فروش می رسد $218,000 در e-سیگار به حداقل نه زندان. کسب و کار بود و این موضوع yearlong دولت تحقیقات پلیس در سال 2014.

هیچ اتهامات جنایی واصل شد به عنوان بخشی از تحقیقات اما Boggs مراجعه به پلیس که او ممکن است commingled زندان خود را e-عرضه سیگار با آنچه که او به فروش می رسد به زندان های دیگر. او همچنین اذعان کرد که او “احتمالا” نمی پرداخت مالیات فدرال در بیش از $83,000 در سود حاصل از شرکت e-سیگار فروش در سال 2012 و 2013.

“وحشتناک ظاهر بی مناسبتی”

کنتاکی را تضاد منافع قانون اجازه می دهد تا کارکنان دولت قانونگذاران و همسران خود را به شکل کسب و کار به عنوان طولانی به عنوان آنها جلوگیری از تعامل مستقیم با دفاتر خود را.

اما این قانون صدق نمی کند به کنتاکی شهرستانها و یا نواحی که نیاز به خود را اتخاذ کدهای اخلاق.

اندرو هارتلی یک وکیل است که توصیه شهرستانها و استان ها در مسائل اخلاقی در حالی که کار با کنتاکی وزارت برای دولت های محلی گفت: قانون دولت باید بیشتر شامل استانداردهای خاص از رفتار مقامات محلی است.

قوانین همیشه می تواند بیشتر تقویت شهرها و شهرستانهای اما باید وجود داشته باشد حداقل انتظار از اخلاق هارتلی گفت.

“هر دولت محلی باید قوی مقررات در آن اخلاق, کد, با, دندان” هارتلی گفت.

Greenup شهرستان زندانبان مایک Worthington جلب توجه دولت حسابرسان در گزارش منتشر شده در سال گذشته است. آنها دریافتند او نقض قانون با خرید نزدیک به $50,000 در e-سیگار از یک شرکت بدون مناقصه عمومی به دنبال در طول سال 2017 سال مالی.

ممیزی نیست, نام شرکت, اما خرید سوابق نشان می دهد که زندان را تامین کننده بود رفتن طولانی LLC است که متعلق به شریل Sizemore خاکستری است.

او Worthington, دوست دختر سابق و فعلی شریک کسب و کار در C&M عرضه, LLC یک شرکت اداره می شود از زندانبان را که لیست عمده فروشی به عنوان کسب و کار KyCIR و ProPublica یافت.

خاکستری که کاهش یافته است به نظر جدید بود به e-سیگار کسب و کار هنگامی که او مورد علاقه تامین کننده vaping محصولات برای Worthington زندان.

او مشغول به کار بود به عنوان یک مدیر در خارج زمانی که او شروع به رفتن طولانی LLC در ماه ژانویه سال 2016 با توجه به صفحه مربوط به آن اشاره نمی e-سیگار شرکت او ثبت شده با دولت است. قبل از این که او یک مدیر در خانواده, دلار, که در آن او به کار گرفته شد برای 28 سال است.

سوابق نشان می دهد که پس از اولیه تخلف شناسایی شده توسط حسابرسان Worthington به خرید اضافی $150,000 در e-سیگار از خاکستری بدون مناقصه. خرید های خود در سال 2018 و 2019 بیش از $20,000 حقوقی آستانه نهادهای دولتی اجازه داده شد به صرف بدون به دنبال عمومی مناقصه با توجه به سوابق.

مایکل Goins سخنگوی دولت حسابرس گفت: این دفتر دریافت کرده است اتهام مربوط به زندان e-کسب و کار سیگار با رفتن طولانی است. او گفت که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با شرکت حسابداری در حال حاضر حسابرسی Greenup County مالی در دادگاه, که نظارت بر هزینه های خود را در این زندان است.

“ما در بررسی خود ممیزی هنگامی که آنها به پایان رسید,” Goins گفت.

حسابرس دفتر حق ندارد به تعقیب و یا تحریم متخلفان.

Worthington که سالانه زندانبان حقوق و دستمزد بیش از $101,000 نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای مصاحبه. او نیز نادیده گرفته حسابرسان’ درخواست که او ارائه طرح برای اصلاح اولیه نقض شده است.

هارتلی در حال حاضر رئیس مسئول امور اداری برای شهر جورج تاون در کنتاکی مرکزی ابراز نگرانی در مورد Worthington مورد و دیگران شناسایی شده توسط KyCIR و ProPublica.

“اگر چیزی عبور نمی کند خر خر کردن تست آن حکم سوالات به چه کسانی حقایق هستند و اینکه آیا وجود دارد نقض,” او گفت:.

انتخاب زندانبانان در کنتاکی اجرا تادیبی امکانات در دولت, استان ها, در حالی که کلانتر دفاتر تمرکز بر اجرای قانون دیگر وظایف مانند گشت جوامع است. در اکثر ایالت زندان هستند مسئولیت از کلانتر محلی.

کنتاکی زندانبانان انجمن کاهش یافته است به بحث در مورد اعضای معاملات کسب و کار خود را با خانواده یا دوستان است.

یک سخنگوی گفت: این انجمن به دست آمده از نظر حقوقی این نتیجه رسید که هیچ چیز ممنوع یک زندانبان از انجام کسب و کار با شهرستان دولت. او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن یک کپی از این نظر.

Worthington است که نه تنها زندانبان که دست سیگار الکترونیکی کسب و کار به شرکت های sidestepping رقابت است.

Mosley های لورل شهرستان زندانبان آیا همان زمانی که او به زندان کسب و کار برای تولید کننده سیگار e-او توسعه یافته است. او گفت که او نمی باید به دنبال مناقصه از شرکت های دیگر چون زندان معاملات با تولید کننده نشان “یک فرصت منحصر به فرد” و نمی بیش از مقدار مشخص شده در قانون است.

اما سوابق Mosley ارائه شده نشان داد که در سال های 2014 و 2015 زندان مجموع e-سیگار خرید بیش از $20,000 محدودیتی برای هیچ-پیشنهاد کسب و کار.

E-سیگار شرکت وعده افزایش درآمد بهتر روحیه برای زندان

یک پست از Facebook صفحه میره که به فروش می رساند e-سیگار به کنتاکی زندانبانان. جیمی Mosley اختراع میره e-سیگار است و همچنین یک انتخاب زندانبان در دولت است. (از طریق Facebook)

Mosley اغلب تار خط بین خود انتخاب موقعیت و میره e-سیگار کسب و کار. او برجسته در ارسال ویدئو در میره را در Facebook صفحه ای که اشاره این شرکت مالکیت و او همراه با گرگ Crockett, میره اجرایی معاون رئیس جمهور تنها دو تیم اعضای ذکر شده در وب سایت خود را.

او با رد نگرانی در مورد خطرات بهداشتی با استناد به مقالات مانند یک به یک e-سیگار تامین کننده است که می گوید آنها “بدون خطرناک تر از قهوه است.”

شرکت آرم مزین شد بر روی کامیون ها Mosley سوار در مسابقات نسکار. و او را اشغال کرده است این شرکت غرفه در زندانبانان کنوانسیون ترویج e-سیگار به عنوان یک درآمد راننده و ایمنی ابزار.

اما Mosley گفت: او هیچ تضاد منافع.

او گفت که او را درگیر در عملیات این شرکت که متعلق به همسرش است. او و Crockett کاهش یافته است به نظر.

Mosley همچنین گفت که او دریافت درآمد از زندان خود را به خرید میره سیگار e-چرا که او اقدام به خرید آنها را به طور مستقیم از تولید کننده این محصول یک شرکت چینی به نام ALD گروه Ltd می باشد.

سوابق نشان می دهد که زندان پرداخت ALD بیش از $133,000 برای e-سیگار از سال 2012. مقامات شرکت نمی پاسخ به ایمیل فرستاده سوالات.

“تصور کنید که من می تواند در ایجاد یک محصول و هیچ وابستگی با آن خواهد بود قابل مقایسه با گفتن بن فرانکلین هیچ وابستگی با و برق” Mosley گفت.

ریچارد نقاش و استاد حقوق در دانشگاه مینه سوتا که در خدمت به عنوان رئیس اخلاق وکیل برای جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: Mosley تلاش برای دور کردن خود از این شرکت با واگذاری مسئولیت به خود هستند و ریاکارانه است.

“که استدلال ندارد آب” نقاش گفت. “به عنوان یک موضوع عملی عروسی دارایی و officeholder دارایی های یکی و همان است.”

نقاش نیز رد Mosley ادعا می کنند که با خرید e-سیگار از تولید کننده به جای اینکه از تیر های لورل زندان شهرستان اجتناب از تضاد منافع.

“ایجاد یک وحشتناک ظاهر بی مناسبتی,” نقاش گفت. “که ترتیب می توانید ظاهر بجای.”

زندانیان و خانواده های آنها پرداخت قیمت

در شمال کنتاکی را Carroll County بازداشتگاه خانواده ها به طور منظم احساس له تغذیه اعتیاد در زندان است که انگیزه های مالی برای نگه داشتن یک منبع فراوان از e-سیگار.

“ما در حال رفتن به آن پرداخت چرا که ما به دود” گفت: هدر رایلی که صرف 200 دلار در e-سیگار در طول دخترش 47-روز ماندن در زندان برای نقض آزادی مشروط. “و آنها می دانند که. آنها در حال ساخت یک قتل است.”

در طول سال گذشته خود را در دفتر سابق زندانبان مایک هامفری پشت سرگذاشته تلاش برای شامل زندان خود در یک اقدام منع استفاده از e-سیگار در شهرستان ساختمان. او گفت که آنها کمک به کنترل رفتار اهل بیت و تولید شده لازم است سود.

هامفری که بازنشسته شد در اواخر سال 2018 متعلق به هامفری دو H&L فروش یک کسب و کار است که فروش e-سیگار به دیگر correctional facilities. او همچنین خریداری e-سیگار برای خود زندان از تام لیندسی یک دوست نزدیک که شامل هامفری در عروسی 2015.

هر دو هامفری و لیندسی کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

هامفری دوستی با لیندسی نیست Carroll County, مالیات دهندگان و یا زندانیان’ خانواده یک معامله بهتر. زندان او را به پرداخت $4.25 هر e-سیگار است که در میان بالاترین قیمت در دولت است. سپس آن مشخص شده تا قیمت به زندانیان شارژ 16 دلار در هر e-سیگار.

لیندسی به فروش می رسد $111,000 در e-سیگار به زندان در طول هامفری سه سال گذشته در دفتر اما روشن نیست که در آن او به دست آمده آنها. او خود را نمی e-سیگار کسب و کار ثبت شده در کنتاکی و فاکتور ذکر شده تنها نام او آدرس خانه و شماره تلفن.

کری گراهام دادرس در شهرستان کارول بود که در میان کسانی که رای به حذف زندان از سیگار کشیدن ممنوع. گراهام گفت که در حالی که به نظر او e-سیگار خطر سلامت بخش مالی در دادگاه نمی خواهم به تداخل با زندان ،

“من شخصا مخالفت با بسیاری از چیزهای, اما این است که تنها راه آن این است که” گراهام گفت. “به نظر من به عنوان یک قاضی بود “آنها خود را جدا از سیاست های’ و ما مفتخر است که. آقای هامفری موقعیت بود انتخاب موقعیت درست مثل ما.”

یک دستگاه در شهرستان کارول بازداشتگاه که کنار می گذارد بلیط زندانیان می توانید از گرو در اوردن برای e-سیگار و لباس. هر سیگار الکترونیکی در حال حاضر هزینه های $14; جوراب $1. (هنری زیمرمن/کنتاکی مرکز خاطر گزارش های تحقیقی)

E-سیگار در زندان شد بیش از حد گران قیمت برای رونالد Chadwell که صرف شد تا به 70 دلار در هر هفته برای او 22 ساله و پسر قبل از برش او را.

“هنگامی که شما را دوست دارم بچه خود را, شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهیم” گفت: Chadwell, 62, که معلولیت با توجه به انواع بیماری ها از جمله صدمات مرتبط با کار. اما در نهایت Chadwell گفت: “من به او گفتم من انجام شد. زمان به رشد است. بیش از حد گران است.”

هر e-سیگار در شهرستان کارول بازداشتگاه در حال حاضر هزینه های $14. آن را گران ترین اقلام فروخته شده در یک لابی کیوسک که همچنین دارای جوراب برای $1, لباس زیر, برای $4 و کفش برای $10.

اما قیمت هر e-سیگار بهبود است با توجه به زمان زندانبان جان Proctor, که گفت که او در نظر گرفته هزینه برای خانواده ها زمانی که او تغییر تامین کنندگان پس از هامفری سمت چپ اتاق.

“من می دانم که این زندانیان است که باید برای خرید این مسائل. این خود خانواده ها بچه های خود را mamas و باباها” Proctor گفت. “من می خواستم به عنوان مقرون به صرفه به عنوان من می توانم.”

این منبع جدید برای زندان: میره سیگار الکترونیکی.

به اشتراک گذاری داستان خود را

ما در حال حاضر به دنبال توسعه اقتصادی مسائل در سراسر کنتاکی شرقی. آیا شما تا به حال تجربه با سازمان های خصوصی, شرکت ها و یا سازمان های غیر انتفاعی است که شرکت در این نوع کار در منطقه ؟

به ما ایمیل در [email protected] با هر گونه اطلاعات شما فکر می کنم ما باید بدانند.

هنری زیمرمن و اوان Heichelbech کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de