چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز حمل و نقل هوایی شرکت برای حفظ تسکین پولی که قرار بود برای رفتن به کارگران


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در این بهار به عنوان coronavirus گسترش و مسافرت های بین المللی ممنوعیت مبتنی پرواز Gebrish Weldemariam کردم یک نامه اخراج از او پذیرایی هواپیمایی در فرودگاه بین المللی دالس.

او می خواهم مشغول به کار به عنوان یک راننده ساخت بیش از 18 دلار در هر ساعت برای پرواز, مواد غذایی, گروه, گذر گاه وعده های غذایی در پرواز بین این شرکت و دردار هواپیما در انتظار آسفالته. بین اضافه کاری در فرودگاه و پاره وقت شغل رانندگی اتوبوس در سمت Weldemariam احساس کردند که زمان خوب بودند. پاییز گذشته با همسر خود انتظار چهارمین فرزند خانواده خریداری یک خانه نه چندان دور از فرودگاه به او اجازه می دهد به نزدیکی خواهد بود برای کمک به مراقبت از خود پسر که دارای سندرم داون و نیاز به توجه مداوم دارد.

“من به بچه ها. من یک وام مسکن. من دو وام خودرو” Weldemariam گفت. “به همین دلیل من کار سخت است.”

پرواز گروه مواد غذایی به او گفت که تنها هنگامی که کسب و کار میدارد تا آن را به او تماس بگیرید. در حال حاضر حتی با افزایش مزایای بیکاری او گفت که او باعث می شود 600 دلار کمتر از معمولی هفته زمانی که او مشغول به کار بود. او نگران او نمی خواهد بود قادر به پوشش تمام صورت حساب ماهانه.

پرواز غذایی نه تنها اخراج Weldemariam. شیکاگو-بر اساس شرکت یکی از بزرگترین شرکت هواپیمایی خدمات مواد غذایی در کشور به صورتی تضعیف بیش از 2000 کارگر دیگر از مارس. کاهش چپ اکثریت قریب به اتفاق نیروی کار خود را از یک کار در امکانات در کالیفرنیا و شیکاگو, ویرجینیا و منطقه شهر نیویورک با توجه به اتحادیه متحد در اینجا, که نشان دهنده, پرواز, مواد غذایی کارگران است. سپس در ماه ژوئن پرواز غذایی تصویب شد برای دریافت 85 میلیون دلار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک بیماری همه گیر امداد برنامه ای که در نظر گرفته شده برای حفظ آن بسیار شغل.

پس از Marketplace اول نوشت: در مورد حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه در اوایل ماه ژوئیه ما شنیده ام از ده ها تن از مضطرب صنعت حمل و نقل هوایی کارگران بسیاری از آنها کار می کرد برای بیش از یک دهه پخت و پز و بارگذاری هواپیمایی وعده های غذایی بر روی هواپیما. آنها تعجب که چرا آنها تا به حال گذاشته شده توسط شرکت هایی که دریافت کمک های دولتی.

کسانی که کاهش شد عمیق تر و گسترده تر از آنچه قبلا شناخته شده است. مصاحبه و سوابق نشان می دهد که پرواز غذایی در میان حداقل هفت شرکت هایی که گذاشته حداقل 7000 کارگران یا کاهش ساعت و دریافت پول از 32 میلیارد دلار برنامه.

این شرکتها مجاز به دریافت پول برای پوشش حقوق و دستمزد برای کارگران آنها در حال حاضر گذاشته به دلیل یک سری از تصمیم گیری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تفسیر مراقبت عمل می کنند که ایجاد این برنامه برای حمایت از صنعت حمل و نقل هوایی کارگران در ماه مارس است.

پرواز غذایی مدیر عامل شرکت دیوید پنبه در بیانیه ای گفت که این شرکت “به طور کامل قصد(ع) مطابق با نظر ما توافق است.” کاهش گسترده در صنعت مجبور به شرکت “به تصمیم گیری دشوار برای انجام furloughs, اخراج و کاهش حقوق و دستمزد به نگه داشتن کسب و کار ما قابل دوام.” او افزود: “این بودجه از مراقبت عمل کرده اند ما را قادر به نگه داشتن امکانات ما باز با کاهش سطح نیروی انسانی.”

حقوق و دستمزد پشتیبانی از برنامه های طراحی شده به عنوان یک pass-through: پول خواهد بود توزیع به شرکت های هواپیمایی و پیمانکاران خود را در یک بسته بندی ساخته شده بیشتر از کمک های مالی به علاوه یک کوچکتر بخشی از وام. شرکت خواهد پس از عبور همراه پول به کارگران با نگه داشتن آنها و پرداخت دستمزد خود را. شرکت های پذیرش پول را به استفاده از آن برای این منظور خواهد بود و محروم از تخمگذار کردن کارکنان حتی اگر کسب و کار خود را خشک بود. آن است که بخشی از این بیماری همه گیر تسکین قانون آمد که نزدیک به نوع مستقیم حقوق و دستمزد جایگزینی تصویب در کشورهای اروپایی مانند آلمان است.

کنگره دموکرات و اصلی هواپیمایی اتحادیه های کارگری از جمله کسانی که به نمایندگی از خدمه پرواز و خلبانان در حال حاضر به شدت به مبارزه برای گسترش این برنامه به دلیل ممنوعیت اخراج منقضی می شود در پایان ماه سپتامبر. بزرگ حامل بدست در پشت آن و همچنین هشدار دهنده از فاجعه بار اخراج در افتد اگر این برنامه تمدید نمی شود. هر دو اتحادیه و وزارت خزانه داری موافق است که این برنامه دارای پشتیبانی صدها هزار شغل در صنعت است.

اما کارگران در کمتر شناخته شده کسب و کار است که تهیه کردن به زیادی حمل نمی شانس نیز هست.

دقیقا چگونه بسیاری از کارگران شغل خود را از دست نیست و برای عموم شناخته شده است. این نرم افزار ایجاد شده توسط خزانه برای شرکت ها برای درخواست حقوق و دستمزد حمایت برنامه کمک های آنها را می پرسد به افشای اخراج های انجام شده پس از آوریل 1. اما یک سخنگوی وزارت خزانه داری کاهش یافته است به انتشار اطلاعات و آژانس هنوز در پاسخ به یک درخواست سوابق برای اعداد.

تحت مراقبت های, قانون شرکت های به ثبت حقوق و دستمزد خود را هزینه برای یک دوره شش ماهه از سال گذشته قبل از همه گیر. هنگامی که آنها امضا توافق نامه با وزارت خزانه داری شرکت ها مجبور به استفاده از کمک های اولیه برای حقوق و دستمزد و اجازه نداشتند به اخراج از طریق سپتامبر. 30. ایده این بود که شرکت دریافت پول از پوشش شش ماه از حقوق و دستمزد و پس از آن آنها خواهد پرداخت آن را بیش از شش ماه آینده برای حفظ نیروی کار خود را در حدود سطح آن را قبل از همه گیر. که این قانون را امضا مارس 27, شامل مهلت که اولین پرداخت به شرکت ها شد و قرار است به بیرون رفتن در عرض 10 روز.

این اتفاق نمی افتد. در مورد پرواز, مواد غذایی و شرکت های دیگر موافقت نامه نیست امضا تا ماه ژوئن پس از طولانی ترین کارگران در حال حاضر گذاشته شده است. خزانه کاهش یافته است به نظر این تاخیر.

طرفداران این برنامه با اشاره به دو تصمیم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که پس از آن درب باز برای شرکت ها برای دریافت بسته کمک بر اساس دستمزد کارگران آنها در حال حاضر گذاشته است.

اول خزانه صادر راهنمایی در قانون در مارس بیان کرد که “هیچ ضرب الاجل” برای دریافت کنندگان به صرف کمک یک موضوع که اساسنامه ساکت است. تغییر ثابت حیاتی است. از آنجا که قانون نیاز است که کمک به تنها به کارگران در, حقوق و دستمزد یک زمان محدود در زمانی که آن را می تواند صرف خواهد داده اند شرکت ها انگیزه ای برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارگران به عنوان امکان پذیر است برای به دست آوردن حداکثر بهره مند شوند. با هیچ محدودیت زمانی شرکت های مخالف انگیزه ای است که به کوچک شدن خود حقوقی واجد شرایط به پول آخرین تا زمانی که ممکن است.

دوم دولت کاهش یافته است به کاهش کمک های بسته بندی برای شرکت های که تا به حال گذاشته شدن کارگران قبل از این پول وارد شدند. فرم درخواست تولید شده توسط برگ برنده دولت متحده به صراحت که 2019 حقوق و دستمزد مجموعه “حداکثر مقدار بالقوه” است که یک شرکت می توانید دریافت کنید. با استفاده از زبان و نه در اساسنامه وزارت خزانه داری شکل آمده است که مقادیر داده می شود که “تعیین شده توسط وزارت خزانه داری را به صلاحدید خود.”

با وجود درخواست چگونه بسیاری از کارگران یک شرکت تا به حال گذاشته شدن از ماه مارس خزانه نیست قطع کمک های خود را بسته و یا به آنها نیاز به rehire کارگران است. کارشناسان گفت ProPublica که برنامه زبان به خزانه توانایی انجام این کار.

سخنگوی سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو گفت: دفتر “نگران است با هر گونه گزارش از یک شرکت و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد حمایت برنامه کمک های مالی و هنوز اقدام به اخراج.” سناتور معتقد است که وجود دارد نیاز به “شفافیت بیشتر و نظارت توسط وزارت خزانه داری و برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بهتر اداره کردن این برنامه ها که به منظور حمایت از کسب و کارهای کوچک و کمک به محافظت از کارگران است.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری مورد مناقشه که گروه می تواند به قطع کمک های اولیه. او معتقد است که قانون “نه به خزانه انعطاف پذیری به انحراف” از 2019 حقوق و دستمزد محاسبه است.

“وزارت خزانه داری PSP نرم افزار مواد توجه داشته باشید که محاسبه خواهد شد ساخته شده توسط دبیر در صلاحدید” او در بیانیه ای گفت. “این بدان معناست که وزارت خزانه داری را محاسبه قانونی فرمول حاکم. این به آن معنا نیست که وزارت خزانه داری مورد نیاز است به درخواست قانونی فرمول.”

شرکت های دیگر ساخته شده است که کاهش و از دولت کمک دریافت کردهاند عبارتند از:

  • دروازه لذیذ است که کاهش حدود 5000 از آن 8,000 کارگران ایالات متحده با توجه به اتحادیه متحد در اینجا. یک سخنگوی شرکت پیش گفت: “برای اطمینان از پایداری بلند مدت کسب و کار ما در ایالات متحده اخراج و furloughs شد لازم است در طول این بی سابقه بار.”

  • Eulen امریکا, اسپانیایی-متعلق به شرکت است که ارائه می دهد طیف وسیعی از شرکت هواپیمایی خدمات پشتیبانی گذاشته بیش از 1000 کارگران در فلوریدا و نیویورک. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

  • ایلینوی مبتنی بر اعمال Aviation Security گذاشته شدن تعداد نامعلومی از کارگران از جمله در آتلانتا. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

  • Indianapolis-بر اساس منطقه ای حامل جمهوری هوایی کاهش 5 درصد از نیروی کار خود را از جمله ده ها تن از پرواز dispatchers. این شرکت که با دریافت $206 میلیون دلار کمک دولت نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شاید بنیادی ترین قطع شد در پرواز غذا دالس عملیات که در آن همانطور که از ماه ژوئن فقط دو تا از حدود 170 هنوز هم در حال کار با توجه به متحد کردن اینجا.

در ضمن Weldemariam این گذاشته راننده در دالس است و به دنبال مشاغل دیگر.

نگران آن است که پرواز غذا نبود در نظر گرفتن ایمنی در اطراف این ویروس به طور جدی قبل از او در سمت چپ این بهار, او گفت که او امیدوار است که زمانی که پروازهای بازگشت او می تواند بازگشت به کار و شرکت و اتحادیه می تواند کار یک برنامه به آدرس کارگران نگرانی های ایمنی. این شرکت در بیانیه ای گفت که این یک “گسترده و همه گیر COVID-19 طرح است که مطابق با دستورالعمل CDC.”

Weldemariam گفت ProPublica او شنیده نشده چیزی از این شرکت پس از آن رو نجات پول است. “آنها در زمان $85 میلیون. من نمی دانم که در آن آنها قرار داده و پول آنها را نمی گوید ما,” او گفت:.

آیا شرکت شما دریافت پول کمک مالی? کارکنان با بهره گیری از آن ؟

ProPublica است گزارش به برنامه های مختلف دولت برای حمایت از کسب و کار در میان بیماری همه گیر. ما می خواهم به دانستن آنچه که این برنامه ها به چه معنی برای محل کار شما. لطفا کمک به ما گزارش.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>