چگونه قدرت ایجاد تغییر و تحول همبستگی را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

MINNEAPOLIS, MN - NOVEMBER 03: Supporters of Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders (I-VT) look on at a rally at the University of Minnesotas Williams Arena on November, 3, 2019 in Minneapolis, Minnesota. Sanders was joined at the rally by Democratic Representative Ilhan Omar, who praised the Senator's policy proposals of comprehensive immigration reform and support for unions. (Photo by Scott Heins/Getty Images)

حامیان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در یک تجمع در مینیاپولیس, Minn. در نوامبر. 3, 2019.

عکس: اسکات Heins/گتی ایماژ

آن را برای ساخته شده است سخت در مجاورت. اواخر شنبه شب, سحام نیوز گزارش داده است که برنی ساندرز انجام داده بود فقط دقیقا چه بسیاری از منتقدان را بلند نام او را به انجام: او خواسته هواداران خود را به شماره گیری به شخصی حمله به رقبا در دموکراتیک اولیه و تمرکز قابل توجهی در سیاست تفاوت.

“ما نیاز به یک بحث جدی در این کشور در مسائل” ساندرز گفت. “ما نیازی به اهریمن جلوه دادن افرادی که ممکن است مخالف با ما. … من درخواست تجدید نظر به طرفداران: لطفا شرکت عمران گفتمان.” وی با اشاره (به درستی) که “ما نه تنها انتخاباتی است که آن را ندارد. دیگر مردم عمل می کنند که راه به عنوان به خوبی.” اما او افزود: “من می خواهم درخواست تجدید نظر به همه: یک بحث در مورد مسائل است. ما می توانیم مخالفت با هر یک از دیگر بدون اینکه نامطبوعی بدون اینکه نفرت.”

سپس در اوایل صبح روز بعد, the Hollywood Reporter خبر از آزادی مطبوعات در مورد آن پوشش جدید داستان با موضوع خط: “هیلاری کلینتون در سال 2016 جدید doc و برنی: ‘هیچ کس او را دوست دارد.'”

داخل شد گزیده ای از فوقالعاده مخرب در آن مصاحبه کلینتون با وسواس میدارد هر زخم از 2016 اولیه مسابقه و حاضر به می گویند که او را تایید ساندرز اگر او برنده نامزدی چیزی بسیار استقرار دموکرات ها به دروغ ادعا می کنند که ساندرز را در سال 2016 (در واقع به عنوان نیویورکر گزارش او فعالیت خستگی ناپذیر برای او گاهی اوقات انجام سه رویداد در روز).

در عرض چند ثانیه که 2016 اولیه احساس گرفتگی من خون است. پیچ آنچه که من در حال برنامه ریزی برای صبح — هیچ یک از این احساس به عنوان واردات به شلیک کردن یک شلیک از خشم توییتهایی دربارهی کلینتون او متناوب عدم خود آگاهی و ظالمانه تاریخ بازنگری.

اما من چیز دیگری به جای آن. من مسدود شده, توییتر, گفتگو با پسر من در مورد اینکه چرا او چنین برنی فن (“او را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”) و شروع به نوشتن در مورد اینکه در ساندرز مبارزات انتخاباتی در آیوا و نیوهمپشایر در طی چند ماه گذشته. چرا که در میان ساندرز را به طور پیوسته در حال رشد پایه حامیان خلق و خوی است که در مورد به عنوان به دور از خشم به tweeting به عنوان شما می توانید دریافت کنید. در واقع با وجود این سناتور شهرت به عنوان یک انگشت تکان دادن رنجیدگی بیشتر وقت من صرف با این کمپین که آیا در meetups یا بزرگ تظاهرات بیشتر از من زده سنجیده از حساسیت است که اجرا می شود از طریق تمام این وقایع است. شگفت آور به اندازه کافی نیروی که پل است آنچه در ابتدا به نظر می رسد بزرگ تقسیم بین چند نژادی شهر نشین Gen Z-ers و پیری سفید کشاورزان بین طول عمر و صنعتی اعضای اتحادیه های کارگری و آب و هوا, سازمان بین یک نامزد یهودی و یک مسلمان پایه یک فرهنگ آرام گوش دادن.

این کریستال برای من یکشنبه گذشته در منچستر, New Hampshire, زمانی که من در ملاقات با حدود 15 داوطلب که عنوان شد به دست کشیدن بر روی درب در یک صبح بسیار سرد. ازدحام در بازار دفتر مبارزات انتخاباتی در کنار مترو و Supertan آنها بررسی پیام است که اثبات بیشتر رزونانس با رای دهندگان. که برنی را برای مبارزه با ما چون او همیشه کرده است. که او شجاعت را در میلیاردر کلاس. که او یک راه برای پیروزی به دلیل بی سابقه جنبش مردمی که کمپین ساخته شده است.

پس از رسمی بخشی از این نشست یکی از داوطلبان در زمان من را کنار بگذارند. این مورد برای نامزد و سیاست مهم است, او گفت:, “اما آنچه که من پیدا کرده اند این است که مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که گوش دادن. مردم نیاز برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. که حتی مهم تر از صحبت کردن است.”

Canvassers و سازمان در سراسر کشور گزارش همان چیزی که یک بار در فضا برای گوش دادن (به عنوان مخالف به سخنرانی) باز شده است تا داستان شروع به ریختن کردن. در مورد چگونگی از دست دادن یکی از اعضای خانواده به سرطان مرکب بودن hounded پزشکی جمع بدهی. در مورد عمیق خستگی و استرس بدن از کار سه شغل و هنوز در تلاش برای پایان می رسد دیدار. در مورد یک دانش آموز بدهی که تا این حد رواج بسیار سریع, مطالعات تا به حال به سقط همراه با هر گونه امید کسب درآمد به اندازه کافی برای پرداخت وام. در مورد احساس ناامنی راه رفتن در خیابان در حجاب و از دست رفته اعضای خانواده مسدود شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر. در مورد پرش درمان لازم و حیاتی داروها برای کمبود بودجه. در مورد ترس از داشتن فرزند در مواجهه با آب و هوا شکست. و خیلی بیشتر.

پس از این صمیمی داستان های به اشتراک گذاشته شده مردم بیشتر به شنیدن چگونه جنبش است که مبارزات انتخاباتی در حال ساخت می تواند زندگی خود را بهتر و با سیاست های جسورانه از مدیکر برای همه برای پاک کردن بدهی کالج به 15 دلار حداقل دستمزد به سبز معامله جدید است.

اگر این برای تلفن های موبایل کمتر مانند متعارف انتخاباتی مبارزات و بیشتر شبیه به مدرسه سیاسی سازماندهی (شاید حتی بالا بردن آگاهی) که به دلیل آن است. به عنوان روبی کرامر مشاهده شده در یک گزارش بسیار خوب برای BuzzFeed در ماه دسامبر به این کمپین انیمیشن ماموریت — آیا در این زمینه و یا بر روی سیستم عامل های دیجیتال — برای متقاعد کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بر خلاف آنچه به آنها گفته شده خود درد است نه نتیجه یک شکست از شخصیت و یا ناکافی و کار سخت است. بلکه آن است که نتیجه اقتصادی و اجتماعی در سیستم های با دقت طراحی شده برای تولید بی رحمانه نتایج سیستم است که تنها می تواند تغییر کند اگر مردم رها شرم و بیا با هم مشترک شود.

Sanders, کرامر می نویسد: “تصور یک انتخابات ریاست جمهوری است که به ارمغان می آورد مردم از خود بیگانگی و به روند سیاسی به سادگی با ارائه داستان که در آن شما ممکن است تشخیص خود را از مبارزات. او تصور یک رای دهندگان او می گوید که فکر می کند من فکر کردم آن را فقط به من بود که تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. من فکر کردم من تنها کسی بودم که. من فکر کردم این همه تقصیر من بود. شما بگویم وجود دارد میلیون ها نفر از مردم است ؟

برای رسیدن به مقیاس و سرعت تغییر که ساندرز است که حمایت مردم در حال حاضر حمایت از مبارزات انتخاباتی خود نیاز به اقامت سازماندهی و حفظ فشار برای تغییر در خارج.

این یکی از جذاب راه است که این کمپین با شعار “نه من. ما.” به تدریج گرفته شده در زندگی خود را با لایه های جدید از معنی اضافه شده به این پروژه بالغ. زمانی که این شعار برای اولین بار پرده برداری کرد به نظر می رسید به چیزی محدود و خاص: این کمپین در مورد رای گیری برای مسیحایی رهبر که رفع تمام مشکلات ما برای ما. برای رسیدن به مقیاس و سرعت تغییر که ساندرز توسط متعهد (و ما به شدت نیاز) مردم در حال حاضر حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را با کمک های مالی و داوطلبانه کار می کنند و در نهایت رای نیاز به ماندن سازمان یافته و نگه داشتن فشار برای تغییر در خارج فقط به عنوان آنها را در طول قرارداد جدید عصر.

این شعار هنوز هم حمل است که به معنی. به همین دلیل آن مهم است که ساندرز است تایید شده توسط برخی از شجاع ترین و شبه نظامی اتحادیه های کارگری و سازمان های مردمی در این کشور از ایالات معلمان لس آنجلس به رویای مدافعان به طلوع آفتاب حرکت. این سازمان در حال حاضر خود را نشان داده و حاضر به مرحله اعتصاب و شرکت در مخل اعتراض به پیروزی ملموس پیروزی برای اعضای خود و آنها محسوب می شود به نگه داشتن ساختمان و ورزش که به نوعی مخل قدرت پس از انتخابات.

اما به عنوان مبارزات انتخاباتی رفته و پایه رشد کرده است این شعار به معنای تبدیل شده است بیشتر لایه لایه. “نه من. ما.” در حال حاضر نیز اول شخص صدای که کارگر یا دانشجو و یا ارشد و یا مهاجر که قبلا درد و رنج در سکوت و تنهایی مقصر دانستن خود و کسی که در حال حاضر می بیند که آنها بیشتر شرکت از آنها تا کنون جرأت تصور کنید. در حال حاضر آن را نیز به معنی: “من فکر کردم آن را فقط به من. در حال حاضر من می دانم که آن را به ما است.”

گام بعدی این است که برای متقاعد کردن این اورژانس “ما” که در آن قدرتمند است قادر به برنده شدن در یک نوع بسیار متفاوتی از جامعه است. که هیچ کار کوچک است. من اغلب متوجه شده است که بسیاری از مردم می رسند ساندرز تظاهرات به دنبال بسیار فرسوده — کار زیاد با بدهی با ترس با رگبار روزانه از مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات و بی عدالتی که پوند تمام اعصاب ما و در عین حال به نظر می رسد هرگز به تحریک هر گونه پاسخگویی واقعی. با یک دولت در کاخ سفید انجام مصونیت از مجازات در تمام طول روز هر روز — حتی در صورت تاریخی استیضاح محاکمه و آشکار فوریت آب و هوا شکست و با مسلح راست راهپیمایی در خیابان ها — امکان عمیق مترقی را تغییر دهید می توانید مانند یک فانتزی.

من فکر می کنم که بخشی از دلیل ساندرز مذاکرات برای یک مدت طولانی در حالی که در آن تظاهرات حتی زمانی که آن را سومین رویداد روز و او قطعا نه آن را یک شب. زمان آن طول می کشد به حرکت جمعیت از طریق قوس احساسات — از نامگذاری این مشکل به خاطر سپردن چگونه این “ما” است که در واقع برای نقشه برداری این طرح برای چگونه ما می رویم به نفع واقعا احساس در استخوان های ما که این چیز غیر ممکن است فقط ممکن است اتفاق می افتد. در یک فرهنگ متخصص در هنر از انزوا و disempowerment آن طول می کشد تلاش واقعی برای متقاعد کردن یک گروه از ضرب و شتم مردم که آنها می تواند بخشی از طلوع یک کاملا متفاوت آینده.

و در عین حال این چیزی است که اتفاق می افتد در کمپین بلیزرز هر روز که تهدید واقعی که ساندرز جنبش ارائه به نخبگان سیاسی و اقتصادی. تعداد بی شماری از کار مردم شروع به در واقع بر این باورند که آنها می توانند ورزش قدرت ایجاد تغییر و تحول به سادگی با فرار از سازه های مختلف جداسازی و تقسیم آنها. این یک بیداری به معنای واقعی کلمه — جمعی ساخت یک گروه جدید هویت در زمان واقعی است.

اگر یک لحظه ای که این قدرت شروع به راه انداخته شود در آن ملکه رالی با اسکندریه Ocasio-کورتز در ماه اکتبر زمانی که ساندرز ترغیب هر کس در 25000-قوی جمعیت به دنبال کسی در میان خود کسی آنها را نمی دانم “شاید کسی نگاه نمی کند مثل شما که ممکن است از دین های مختلف شاید که از کشور های مختلف. … سوال من در حال حاضر به شما این است که آیا شما مایل به مبارزه برای آن کسی است که شما حتی نمی دانند تا آنجا که شما مایل به مبارزه برای خودتان است؟”

آنها مبارزه برای پایان دادن به دانش آموز بدهی, حتی اگر آنها تا به حال هیچ بدهی ؟ آنها مبارزه برای حقوق مهاجران حتی اگر آنها یک شهروند خود را ؟ و….

به عنوان پاسخ قاطع به آن پاره گواه مردم بیش از نقل مکان کرد — آنها تغییر می یابد. و آن را به ارزش بررسی چرا. من فکر می کنم این ممکن است در حالی که بسیاری از آمریکایی ها خواست برای کشتن و مردن برای کشور خود آنها تقریبا هرگز خواسته — در سراسر بخش از نژاد و جنسیت و مذهب و گرایش جنسی و ملیت — به ایستادن و مبارزه برای یکی دیگر. و اگر ما که اگر ما قادر به فرار از این ایده است که ما تنها به ferociously مبارزه برای خودمان یا در اکثر ما خود را به دقت تعریف هویت گروه را جبران ناشدنی تغییر حسابی از قدرت در این کشور است. به عنوان هنرمند و نویسنده مولی Crabapple گفت: این جمعیت در یک ساندرز تجمع در کانوی, New Hampshire در یکشنبه, “شما می دانید چه ضربه سیاست نفرت? سیاست همبستگی.”

این است که هنوز یکی دیگر از معنای “نه من. ما.” گرفته شده است: “من نه تنها برای خودم. من نیز برای شما و ما است.”

وجود دارد یکی دیگر از لایه ای از معنای شعار گرفته شده در این یکی بیشتر زودگذر. طی سه سال آن را تبدیل به یک سیاسی کلیشه می گویند که این کار نه تنها به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما به شکست سیستم های شکسته ساخته شده است که Trumpism امکان پذیر است. اما آنچه که در عمل ؟ برخی از آن قطعا با reining در خارج از قدرت سیاسی از ultrarich. برخی از آن بدون شک برای مقابله با نژادپرستی و زن ستیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین با قدرت مارشال برای پیشرفت است.

اما شکست Trumpism نیز به معنی مقابله با نیروهای که در حال سخت تر به پین کردن — مانند hypernarcissism قاتل فردگرایی که تهمت تا کاملا مظهر به عنوان یک واقعیت نشان می دهد ستاره معروف ساخته شده با شلیک افراد برای ورزش تشویق شرکت کنندگان به مرحله در هر یک از دیگر و گردن به جلو. یک مرد که در حال حاضر قوانین کشور با توجه به همان نیروهایی که عذاب خود را در روح و روان هرگز پایان دادن به حس شخصی شکایت و ته نیاز برای بیشتر قدرت و ثروت است.

این است که چرا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد شروع کردم به تماس برای همه ما به “کشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در درون” آن است که آیا ما در توییتر-addled توجه دهانه یا پوچ ایده که همه ما فردی برندها در بازار به جای مردم در جوامع — و یا که می بیند دیگر مردم و حتی جنبش های دیگر به عنوان رقیب محصولات برای رقابت در بازار کمیاب به اشتراک بگذارید. و البته Trumpiest بخشی از همه ما ممکن است که نمی تواند مقاومت در برابر پیوستن به اراذل و اوباش به شرم و حمله به افرادی که با ما اختلاف نظر دارند — گاهی اوقات با استفاده از بی رحمانه شخصی تهمت و با شدت تنظیم شده به هسته ای است.

در آن زمان من این باورند که اگر ما د ساختگی در برخی از این راه شاید حل و فصل به صرف چند ساعت در هفته در چهره به چهره و روابط و یا به تسلیم شدن برخی از نفس برای خوب بیشتر از یک پروژه و یا به رسمیت شناختن ارزش بسیار در زندگی است که می تواند خریداری و یا به فروش می رسد — تحقیقات نشان می دهد که ما نیز تبدیل به یک مقدار زیادی شادتر. که در مفید آمده است در آنجا بدبخت مردم به احتمال زیاد به چوب با این نوع حرکات ما نیاز به ساخت به منظور دستیابی به هر یک از این تغییرات سیستماتیک جنبش است که خط پایان در چشم و در واقع نیاز به از ما یک عمر از نامزدی.

این من فکر می کنم این است که رادیکال ترین معنای “نه من. ما.” چرا که بدون این تغییر از یک فرهنگ hyperindividualism و بی پایان بین فردی رقابت ما هیچ امیدی برای دستیابی به این سیاست جسورانه تحولات نیاز داریم. کمپین — در این آستان در اتحادیه سالن و دبیرستان سالن ها و ماشین منگنه — تبدیل شده است که در نوع خود از فضای محل صدها هزار نفر از مردم برای فرار از nonstop خود را ارتقاء و خود وسواس ما Trumpian بار. برای تبدیل شدن به یک کمی کمتر “به من نگاه کن” و “احساس قدرت ما است.” به خصوص برای بسیاری از حامیان مطرح می شود وحشت زده است که آنها را به سقوط اگر آنها نمی frenetically تولیدی خود را به حداکثر رساندن خروجی و به طور مداوم انجام بیشترین عرضه نسخه از خود “نه من. ما.” تبدیل شده دعوت به تصور کنید یکی دیگر از راه برای یک زندگی خوب: از طریق جمعی نسل ماموریت نورد چه ساندرز است به نام “دهه سبز معامله جدید است.”

چرا که بدون تغییر از یک فرهنگ hyperindividualism و بی پایان بین فردی رقابت ما هیچ امیدی برای دستیابی به این سیاست جسورانه تحولات نیاز داریم.

این است که چرا رسانه های اجتماعی همیشه یک شمشیر دو لبه برای ساندرز مبارزات انتخاباتی. بدون Twitter, Facebook, YouTube (و در حال حاضر Infinite), سناتور خواهد هیچ راهی برای انجام این نوع از چیزهایی است که مبارزات انتخاباتی خود پیشگام در 2016. کسانی که از سیستم عامل چه اجازه می دهد مبارزه برای برقراری ارتباط مستقیم با آن پایه و فراتر از آن دور زدن رسانه gatekeepers که ضد ساندرز تعصب شده است تا exhaustively نشان داده است. رسانه های اجتماعی این است که چگونه کسانی که قدرتمند لحظات در تظاهرات و سخنرانی های ویروسی, در کنار فیلم های داستان گفتن از مشکلات روزمره حامل این پیام است که “شما تنها نیستید.” این سیستم عامل (و دیگران) نیز چگونه بسیاری از مردم پیدا کردن در مورد سازماندهی جلسات که در آن آنها را به اشتراک گذاری داستان های خود را به صورت چهره به چهره و سطح شیب دار تا تعهد خود را به مبارزه است.

اما آنها خنثی مسیر به سادگی اتصال مردم است. این سیستم عامل برای سود داده ها استخراج میلز حکومت توسط black-box الگوریتم است که طراحی شده برای به حداکثر رساندن “تعامل” (با نام مستعار جنگ) در راه است که تقریبا دقیق معکوس فرهنگی تغییر این کمپین در تلاش است برای رسیدن به.

توییتر یک مورد در نقطه است. حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی در زمین ترویج فرهنگ رادیکال, گوش دادن توییتر حد شخصیت خود را آشنایی کوتاه توصیفی یقین نه باز بودن عدم اطمینان و قطعا کنجکاوی. حتی به عنوان ساندرز به ما می پرسد برای “مبارزه برای کسی که شما نمی دانید” توییتر الگوریتم goad ما به brawling با یکدیگر بیش از هر ادراک جزئی. و حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی ما را تشویق به قرار دادن “من” در پشت رایتر و پیدا کردن بزرگترین ممکن “ما و” توییتر (و Instagram و Facebook) طراحی شده اند را برای ما به جولان دادن و معاون کشیش بخش یک نسخه ایده آل از خودمان است که بیش از حد اغلب رفتن را به کسی دیگری احساس تلخه.

قطعا وجود دارد یک محل برای پرهیزکاران خشم در ساندرز کمپین — در واقع خشم در شمار cruelties که جریان از ته حرص و طمع یکی از هسته متحرک سازی احساسات. ساندرز هواداران هم حق دارند به تماس از شایع دو استاندارد در نحوه مبارزات انتخاباتی درمان است, آیا با فشار و یا کمیته ملی حزب دموکرات (و این نوع از callouts اغلب برنده عادلانه تر درمان).

اما ساندرز نیز حق درخواست هواداران خود را برای جلوگیری از حمله به رقبای سیاسی که احساس ad hominem شخصی یا فقط تند و زننده (و اعتراف میکنم که من موفق به کنترل تن من از زمان به زمان). مقدار زیادی از حملات خوبی به دست آورده اما به سختی مهم است. زیرا هنگامی که زشت و خوی شروع به رفتن ویروسی آن قدرت برای تحت الشعاع قرار دادن کل یک پروژه سیاسی. و این یک مشکل بزرگ به خاطر آن به شدت تایید آنچه که بیشتر ویژه و حداقل درک تاریخی در مورد این کمپین که آن را به هزاران نفر از مردم اجازه را به نوعی به غریبه ها و در نتیجه ایجاد یک حرکت بسیار بزرگ و منظم و مصمم است که آن را به کسانی که واقعا مستحق جمعی ما خشم زلزله.

که به طور خلاصه این است که چرا من را متوقف خودم از خشم-تویت دیروز و نوشت: این به جای. وقتی که من رفت و برگشت حاضر به بررسی کنید که چگونه است که غیر قابل اجتناب پلت فرم تا به حال در واکنش به سختی مجاورت از ساندرز به “خنک آن” با کلینتون را تند و زننده و تحریک آمیز من تو را دیدم که #ILikeBernie و #NobodyLikesHim هر دو روند. وجود دارد برخی از خشم در آن وجود دارد, اما در بیشتر قسمت ها از هشتگهای به حال الهام گرفته از تورنت داستان های قلبی پر شده با قدرت مهیب از ما.

نه من. ما. این که چگونه ما برنده شوید.

اسکریپت: من تایید برنی سندرز برای رئیس جمهور و صحبت در کمپین حوادث, اما بر خلاف برخی از گزارش من نه رسمی کمپین قائم مقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>