چگونه سنا هموار راه را برای Coronavirus احتکار و کنگره چگونه می تواند آن را خنثیسازی

قبل از یک واکسن برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر رفت و برگشت اولیه آن امتناع قول می دهم که هر گونه درمان خواهد بود مقرون به صرفه برای عموم مردم. “ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری” الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی و دبیر سابق مواد مخدر صنعت اجرایی کنگره گفت.

پس از مقاومت فوق العاده ای دولت اصرار داشت که در پایان هر نوع درمان می تواند مقرون به صرفه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز دوشنبه توییتی که او را بود در دیدار با “عمده شرکت های دارویی امروز در کاخ سفید در مورد پیشرفت در واکسن و درمان است. پیشرفت در حال ساخته شده!” دولت فدرال هر چند که دولت کلینتون معامله دور يكي از ابزارهاي آن استفاده می تواند به خوبی به وعده استطاعت است.

Gilead Sciences, یک شرکت داروسازی شناخته شده برای قیمت سنگ آهن در بازار کار کرده است با مقامات بهداشتی برای دیدن اگر داروی آزمایشی remdesivir می تواند در درمان علائم کروناویروس. سازمان بهداشت جهانی مقامات می گویند آن را “تنها یکی از مواد مخدر در حال حاضر که ما فکر می کنیم ممکن است واقعی اثر بخشی.” اما remdesivir که قبلا تست شده برای درمان ویروس ابولا توسعه یافته بود و از طریق تحقیقات انجام شده در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام با کمک های مالی از دولت فدرال است.

این که چقدر از صنعت داروسازی تحقیق و توسعه تامین شده است. عمومی قرار می دهد در پول و شرکت های خصوصی نگه داشتن هر چه سود آنها فرمان می توانید. اما همیشه اینگونه نبوده است. قبل از سال 1995 شرکت های دارویی مورد نیاز به فروش مواد مخدر تامین می شود با پول در یک قیمت معقول. که دولت کلینتون که تغییر کرده است.

در سال 1994 midterms جمهوریخواه انقلاب ساخته شده است تا حد زیادی در اطراف واکنش به بیل کلینتون تلاش برای اصلاح سیستم مراقبت های بهداشتی جاروب دموکرات در خارج از کنگره. بر روی پاشنه خود در مارس سال 1995 دولت کلینتون تسلیم به صنعت داروسازی فشار و لغو دیرینه “قیمت مناسب” حکومت.

“یک بررسی گسترده از این ماده در سال گذشته نشان داد که قیمت گذاری بند رانده است صنعت دور از بالقوه سودمند علمی و همکاری با [خدمات بهداشت عمومی] دانشمندان بدون ارائه یک جبران نفع عمومی” موسسه ملی بهداشت گفت: در یک سال 1995 بیانیه ای اعلام تغییر دهید. “حذف بند ترویج و تحقیقات است که می تواند افزایش سلامت مردم آمریکا.”

این حرکت بحث برانگیز شد و یک خانه عضو از ورمونت مستقل برنی ساندرز ارائه اصلاحیه برای بازگرداندن حکومت. آن را شکست خورده در حد, حزب, خط, در, رای, 242-180.

سپس در سال 2000 Sanders نویسنده و تصویب هر دو حزب اصلاح در خانه به reimpose به “قیمت مناسب” حکومت. در مجلس سنا به اقدام مشابهی را تحت فشار قرار دادند توسط پائول Wellstone در مینه سوتا.

“بسیاری در کنگره پیدا کردن آن سخت به استدلال می کنند با ساندرز’ خط که “آمریکایی ها باید پرداخت دو برابر برای زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر برای اولین بار به عنوان مالیات دهندگان برای توسعه مواد مخدر و سپس به عنوان مصرف کنندگان به پد دارویی سود'” طبیعت نوشت: در آن زمان.

سپس-بهداشت ، جو بایدن دلاور رای به جدول Wellstone را اصلاح و آن را شکست 56-39.

“ما اصلاح نیاز دارد که NIH رعایت قانون فعلی و اطمینان حاصل شود که یک شرکت است که دریافت فدرال متعلق به پژوهش و یا فدرال متعلق به مواد مخدر ارائه این محصول به آمریکا در اختیار” ساندرز گفت: در یک طبقه سخنرانی. “این است که یک موضوع جدید. در طول دولت بوش از NIH اصرار داشت که تعاونی تحقیقات موافقت نامه شامل نقل قول یک قیمت مناسب بند است که محافظت از مصرف کنندگان از قیمت های گزاف از محصولات توسعه یافته از بودجه فدرال تحقیقات است.”

مرتبط با تلاش از سن. Ron Wyden D-سنگ., ساخته شده آن را به نهایی سنا در لایحه سیراب می گویند که مدیر NIH باید ارائه “یک پیشنهاد نیاز به یک نرخ معقول بازگشت در هر دو intramural و extramural پژوهش در مارس 31, 2001.”

دو اقدامات بودند درهم در یک کنفرانس کمیته و ساندرز را سخت تر خانه زبان محروم شد ، گزارش کنفرانس شامل این زبان است: “conferees ساخته شده اند آگاه از منافع عمومی در تامین بازده مناسب در NIH سرمایه گذاری در تحقیقات پایه. این conferees نیز آگاهی از نصب نگرانی بیش از این هزینه به بیماران از داروهای درمانی. در ژوئیه سال 2001 بر اساس یک لیست از جمله داروهای درمانی که FDA تایید رسیده $500,000,000 هر سال در فروش در ایالات متحده دریافت کرده اند NIH بودجه NIH خواهد شد آماده سازی یک طرح برای اطمینان حاصل شود که منافع مالیات دهندگان هستند محافظت می شود.”

این طرح هرگز اجرا شده است در حالی که دولت فدرال است ادامه داد: صندوق پژوهش که منجر به خصوصی به دست آورید. ضد ویروس کشف مواد مخدر و مرکز رشد در دانشگاه آلاباما در سال 2019 دریافت پنج سال $37.5 میلیون دلار کمک مالی از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — یکی از 27 موسسه را تشکیل می دهند که NIH.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید متعهد به استفاده از قدرت آنها می گویند ذاتی در قانون فدرال در حال حاضر در کتاب شناخته شده به عنوان Bayh-Dole به نیروی قیمت مناسب و متعهد شده اند به رفتن و حتی بیشتر با قوانین جدید است. اما ممکن است نیاز به صبر برای روز انتخابات. با کنگره مجموعه ای به تامل و دور از کمک های مالی برای کاهش بیماری همه گیر Sanders-Wellstone متمم می تواند باز گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>