چگونه NYPD Weaponized یک حکومت نظامی علیه معترضان و ساکنان

Husan,آبی, خانواده و همسایگان خود را با داشتن یک cookout در پاسیو در خارج از آپارتمان خود را در تاج ارتفاعات. آن را یک شب گرم تابستان در بروکلین. بچه های کوچک در حال اجرا در اطراف و بازی. مردم صحبت می کردند و جشن. آبی پدر تا به حال فقط یک تولد و یک زن و شوهر از همسایه ها تا به حال نوزاد جدید در راه است. “این یک آرامش شب” آبی به من گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می شود خوشحال است.” حدود 11:30p.m., آبی ساخته شده یک اجرا به گوشه ای از فروشگاه. زمانی که 30 ساله برگشتم یک ارتش کوچک از افسران پلیس ضد شورش بودند جمع آوری شده خود را در خارج از ساختمان. آنها لباس آبی را به عبارت “برای جنگ است.”

آبی خواست خانواده و دوستان خود چه می گذرد و به سرعت متوجه شدند که پلیس دستور داده بود آنها را به داخل بروید. شهر نیویورک شد و سه روز به عنوان یک تحمیل حکومت نظامی برای اولین بار در سال 75 اعلام کرد در یک بیانیه مشترک توسط شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به عنوان یک اندازه گیری برای برقراری نظم در میان تظاهرات و غارت که به دنبال کشتن جورج فلوید توسط, مینه سوتا, افسر پلیس, Derek چوین. آبی تا به حال انجام تحقیقات خود را و او نسبتا خاص که حکومت نظامی بود که با تمرکز بر مناطق عمومی اعمال نمی شود به مالکیت خصوصی. با اینحال وجود دارد هیچ چیز به دست آورد و در تست اداره پلیس نیویورک. “اجازه دهید پاک کردن” او گفت:. “بدون نیاز به دشمن.”

آبی و پدرش بودند بسته بندی تا زمانی که یک افسر رتبه بندی در یک پیراهن سفید شروع به قرار دادن دست خود را بر مردم تنه زدن آنها را در داخل ساختمان. “دریافت داخل!” آبی به یاد می آورد افسر فریاد به او فشار رو به جلو است. از دیدگاه خود در پاسیو آبی می تواند به ساختمان لابی. او تماشا به عنوان افسر هل مادر خود را از یک طرف اتاق به طرف دیگر. او به زمین افتاد او را ستون فقرات برخورد با لبه تیز پله. “من غریزه است که برای محافظت از مادر من” آبی گفت. “من نمی دانم چه چیز دیگری آنها قادر است.” او با عجله داخل دست در هوا. به عنوان او رسیده یک افسر برداشت آبی توسط بازو. او ناودان به طبقه یک فاصله کوتاه از مادرش بود که هنوز در تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود.

افسران انباشت اشیاء بدست آمده در رانندگی زانو های خود را به آبی تنه. آنها yanked اسلحه خود را پشت سر خود پستی بسته مچ دست خود را با هم. آبی تا به حال جراحی شانه فقط چهار روز قبل خود را بخیه هنوز در. درد مشقت بار بود. “من بر روی زمین و آنها لعن من تماس با من یک کاکاسیاه” او گفت:. دو مرد دیگر آبی دستگیر شد با هم به یاد می آورد پلیس با استفاده از لکه دار کردن. “آنها نمی گویند آن را با صدای بلند آنها زمزمه در گوش شما را در حالی که آنها رو شما در طبقه” آبی را دوست 30 ساله ساموئل Gifford, گفت, BuzzFeed News. دوخته به زمین آبی ذهن شتافت. او از فیلم های او دیده می شود در طول سال. آنهایی که بد. آنهایی که در آن یک جوان سیاه می میرد در پایان. “من فقط در شوک است که من قصد دارم از طریق چیزی که من می بینم در Facebook هر روز,” او گفت:. او سعی کردم به آن را نگه دارید با هم گفتن خود را, “i’m not gonna make وضعیت بدتر است. من قصد ندارم به مقاومت در برابر بازداشت.”

تصویری شات از داخل آبی ساختمان را نشان می دهد ماموران لباس شخصی در کلاه swarming به خود راهرو چسبیده سر خود را به آپارتمان فرد و سفارش خشم ساکنان را به ماندن در داخل. بلند سفید افسر سیلی محافظ سپر کلاه خود بیش از صورت خود را و گریبانگیر خود nightstick با هر دو دست به او barked سفارشات در سالمندان, سیاه, زن با هل دادن او واکر دور از صحنه است. حدود 20 وسایل نقلیه پلیس و یک هلیکوپتر در پاسخ به کباب. حداقل یک زن جوان بود که اسپری فلفل در خارج از ملک. آبی کشیده بود خود را از ساختمان پرتاب بر روی کاپوت خودرو, مشت در دهان و پرتاب بر روی پیاده رو — همه با دست بسته پشت سر خود را. “آنها من را برداشت تا مثل من یک کیسه زباله و پس از آن ناودان من در وسط خیابان,” او گفت:.

آبی و برادر خود بود که clubbed بر سر در حالی که شفاعت با visor-پوشیدن افسر به سهولت گرفته شد به NYPD را 71 حوزه و پس از آن به مرکزی رزرو; تقریبا یک دوجین از cookout شرکت کنندگان دستگیر شدند و در مجموع. آنها شب را صرف شلوغ به گه سلول است. بین مردم ادرار در گوشه و تف بر زمین آبی گفت: “شما نمی خواهید برای ذخیره کردن.” هنگامی که او در نهایت منتشر شد صبح روز بعد آبی آموخته است که او متهم شده بود با “انسداد دولتی دولت” جرم NYPD اغلب نقل در اعتراض به شرایط زمانی که افسران باید بدون مشاهده تخلف از قانون به نقطه به. به آبی آن ساخته شده است کمی احساس: او و همسایگان خود بودند خود به خود مالکیت خصوصی مراقبت از کسب و کار خود را هنگامی که NYPD آمد توفنده در.

“صادقانه” او پرسید: “چه قانون هم ما استراحت؟”

فاصله و ساعت زودتر پلیس درگیر شدند در یکی دیگر از بوک مارک ها. به عنوان ساعت زده 8 p. m. روز شنبه, ژوئن 4, به مناسبت آغاز ساعت منع رفت و آمد دوچرخه سوار پلیس در زره بدن swarmed معترضان در برانکس در چه شهود و روزنامه نگاران به عنوان یک توصیف خوب برید. “بدون هیچ هشدار یا آشکار تحریک معترضان در بر داشت خود را به دام افتاده در کاهش شکستن اجسام رو حرکت از باطوم و دوچرخه در هر دو جهت” Gothamist گزارش شده است. “کسانی که اقدام به فرار شدند ٬ به زمین افتاد و دستگیر شد. دیگران التماس کرد با ماموران به د-تشدید التماس آنها را به تخلیه یک زن باردار است. به عنوان معترضان gasped برای هوا مه متراکم از اسپری فلفل فرود بیش از جمعیت, راه اندازی چندین نفر به یک طولانی, خفگی مناسب است.”

معترضان چپ خونریزی و حداقل دو انجام شد بر روی برانکارد. حقوقی ناظران و پزشکان در میان بیش از 250 نفر لود شده را به انتظار پلیس وانت. Devaughnta ویلیامز 27 ساله سرایدار مشکلات ناسازگار بودن از کار گذارده شد تا به عنوان به خوبی با وجود این واقعیت است که کارگران ضروری بودند ظاهرا محافظت از NYPD اجرای مقررات منع رفت و آمد. یک هفته بعد مادام العمر برانکس ساکن بود و هنوز هم در زندان, ترک همسر و سه فرزند جوان در خانه بدون او.

این عملیات ها که “اعدام تقریبا بی وقفه” NYPD کمیسر درموت شیا به خبرنگاران گفت: صبح روز بعد. شیا رئیس به نظر می رسید به توافق برسند. مواجه با دست اول به حساب خشونت پلیس de Blasio به دروغ ادعا کرد که برانکس معترضان داده شده بود یک فرصت برای ترک قبل از NYPD نقل مکان کرد. در مصاحبه با WNYC برایان Lehrer شهردار صراحت انکار کرد که کوهی از شواهد نشان افسران با استفاده از خشونت علیه معترضان پیشنهاد یک مشکل با بخش. “وجود هشدار صریح در مورد این تجمع در برانکس” د Blasio گفت. “گروه سازماندهی این رویداد آگهی خود تمایل به انجام خشونت و ایجاد درگیری است.” زمانی که Lehrer فشرده بیشتر شهردار متهم کهنه رادیو روزنامه نگار از عدم حفظ بی طرفی و پخش خبر جعلی. “من نمی دانم آنچه که شما خبرنگاران می گفتن” de Blasio گفت. بعد از شهردار خواست تماس گیرنده به سوال چه چشم او شد و او را گفتن. “گاهی اوقات آنچه ما با چشم خود ما است که کل داستان و این بدان معناست که سریع بررسی و اقدام سریع” او گفت:. “گاهی اوقات آن را در کل داستان.”

شهردار اشاره نمی کند سراسیمگی از ایمیل های خود را از نزدیک ترین مشاوران ارسال شد شب قبل از زمانی که سر خود را از جامعه در امور درخواست شده است که یک طبیب توان به صحنه برای نجات de Blasio خود رابط که به دام افتاده بودند “پشت خط است.”

Brooklyn, NY - JUNE 23, 2020Husan Blue was arrested when a team of NYPD officers in riot gear ordered residence indoors during a city-wide curfew meant to quell Black Lives Matter protests across New York City. Blue says cop harassed residents on the patio area despite the fact that they were not participating in the protest and were on their own property. CREDIT: Melissa Bunni Elian for The Intercept

Husan آبی دستگیر شد که یک تیم از NYPD افسران ضد شورش دستور ساکنان در داخل خانه در سراسر شهر بود حکومت نظامی به منظور سرکوب Black Lives Matter تظاهرات در سراسر شهر نیویورک است.

عکس: ملیسا Bunni Elian برای رهگیری

در حالی که شهر نیویورک را منع رفت و آمد در حال حاضر بیش از, سوال مهم باقی می ماند. برای شش روز اجرای قانون تا به حال یک بهانه برای علنی انجام این نوع سرکوب است که به طور معمول در سایه. در طول یک هفته — 28 مه تا ژوئن 4 — NYPD بازداشت بیش از 2500 نفر برای مشارکت در فعالیت های مرتبط با تظاهرات علیه خشونت پلیس بیش از هر زمان دیگر اعتراض های مربوط به multiday دستگیری مجموع در حافظه اخیر است. تقریبا 1,350 مردم صادر شد احضار برای نقض مقررات اکثریت آنها را سیاه یا اسپانیایی و برخلاف ادعاهای بیرون آمدن از سالن شهر بسیاری از کسانی که بازداشت خشونت آمیز بود. با وجود این واقعیت است که فقط چند هفته قبل از شهر نیویورک در نظر گرفته شد جهانی کانون coronavirus افرادی که خواهان نقض مقررات از لحاظ جسمی از طریق سیستم پردازش به جای اینکه صدور بلیط. هنگامی که در بازداشت برخی از دستگیرشدگان گزارش شده است که آنها با پوشیدن ماسک برای محافظت از خود از Covid-19 گرفته شده توسط NYPD. عمومی مدافعان دیدم دیگران ناپدید می شوند به سیستم در دسترس نباشد, محل نگهداری نامعلوم تا 24 ساعت.

رویدادهای مرتبط با تظاهرات در نیویورک خود را عنوان در NYPD این سیستم تشکیل پرونده: Civil اختلال 2020. معلوم نیست چه بسیاری از این وقایع ممکن است مواردی مانند Husan آبی: حوادث کاملا بیارتباط به اعتراض که در آن حکومت نظامی مورد استفاده قرار گرفت به دستگیری ساکنان رفتن در مورد زندگی روزانه خود را. آنچه روشن است این است که در علاوه بر این به آبی را بازداشت مقامات محلی و فدرال با حروف بزرگ در مقررات منع رفت و آمد برای انجام یک سفر ماهیگیری با هدف قرار دادن افرادی که سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلقی معادل تروریسم داخلی. در هفته های اخیر من صحبت کرده اند به پنج نفر که دستگیر شده بودند توسط NYPD برای نقض مقررات پس از آن تبدیل به اف بی آی برای بازجویی از جمله یک کارمند سابق به شهردار و محلی EMT. هیچ یک متهم شدند از هر چیزی از راه دور شبیه یک جرم و جنایت خشونت آمیز. همه توصیف اداره تمرکز شدید در “خارج از آشوبگران” ظاهرا ربایی در سراسر کشور در اعتراض به جنبش.

در برخی از جهات شهر نیویورک تظاهرات به دنبال یک آشنا تاریخی اسکریپت با پلیس و مقامات محلی قیافه در یک شبکه ناشناس چپ به عنوان منبع ناآرامی و فیلم از پلیس در حال ضرب و شتم معترضان که منجر به تظاهرات. وجود دارد و حتی برخی از چهره های آشنا درگیر است. در برانکس سفید-shirted افسر سازماندهی عملیات شد معاون ترنس موناهان این NYPD بالاترین-رتبه بندی لباس های رسمی که روز پیش از آن فیلم برداری شده بود گرفتن زانو با معترضان. در سال 2004 موناهان موضوع یک سری از شکایات مربوط به این جرم بازداشت او نظارت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

برای بیشتر قسمت ها, NYPD را در سطح خیابان تاکتیک بود نه جدید گفت: Gideon الیور, نیویورک شهرستان, حقوق مدنی, وکیل است که سالها وقت صرف litigating به نمایندگی از معترضان بازداشت شده در RNC سرکوب قبل از رفتن به خدمت به عنوان رئیس جمهور از فصل های محلی از ملی وکلا صنفی در طول سال 2011 اشغال وال استریت تظاهرات. “این است عظیم و پایدار نشان می دهد از زور توسط اداره پلیس است که در بسیاری از راه های سازگار با کنترل جمعیت اعتراض پاسخ شیوه ای که ما در گذشته دیده ام” او گفت:. هنوز 2020 قیام متمایز بود. این RNC تظاهرات برنامه ریزی شده بود بیش از یک سال پیش الیور توضیح داد و مردم درگیر رانندگی در سراسر کشور است. پلیس ساخته شده بیش از 1800 دستگیری و شهرستان پرداخت بیش از 35 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی و پوشش وکلای هزینه به عنوان یک نتیجه. دستگیری بالغ از جورج فلوید تظاهرات که گشوده ارگانیک با سرعت خیره کننده در هر کشور در اتحادیه اروپا به سرعت به سمت گذشته کسانی که از RNC. “بیست و پنج صد دستگیری ها فقط در یک بازی فوق العاده تعداد زیادی از دستگیری به رخ می دهد بیش از یک هفته دوره از اعتراض” الیور گفت. “این قطعا بی سابقه ای تا آنجا که من می دانم.”

یکی دیگر از چیزی است که جدید بود این زمان در اطراف: حکومت نظامی. “حکومت نظامی ارائه پوشش کل برای اداره پلیس به وحشی” الیور گفت. “به دلیل آن را ارائه در مجموع بهانه ای برای آنها به دستگیری هر کسی در هر لحظه است.”

از دست دادن کنترل

زمانی که من برای اولین بار ایمیل فرستاده NYPD یک لیست از سوالات را برای این بخش مطبوعاتی فروشگاه من فرستاده 23 دقیقه کلیپ صوتی از یک کنفرانس مطبوعاتی کمیسر شیا داد در ژوئن 4. صوتی شروع می شود با یک نمایشی رادیو تماس پریشانی گزارش چاقو یک افسر در بروکلین شب قبل از به پایان می رسد و با صدای فریاد زن در ترور. در کنفرانس مطبوعاتی کلیپ همراه بود بدن دوربین نظارت تصویری از سراسر شهرستان. “نگاهی به این تصاویر” کمیسر گفت: مونتاژ خبرنگاران. “به آنها نگاه کنید. شما می توانید شنیدن وحشتناک شفاعت در برخی از آنها.” کمیسر بعدها اذعان کرد که NYPD تا به حال هیچ شواهد ارتباط سلاح سرد به تظاهرات.

در جهان شیا گذاشته اولین هفته از ماه ژوئن سال 2020 شدند و یک پلیس کابوس. در صورت هماهنگ گروه از نوجوانان و افراد جوان بیش از 36,000 افسران پلیس یک نیروی بزرگتر از برخی از ملی ارتش شکست خورده بود در یکی از مرکزی ماموریت: حفاظت از پایان منهتن کسب و کار از غارت و صدمه به اموال. وسایل نقلیه پلیس بودند را به آتش کشیدند و وجود موارد متعدد از معترضان به اتهام پرتاب کوکتل مولوتف در NYPD پرسنل و یا اموال. کمیسر لرزاند کردن گزارش از آنارشیست ها گرفتن آجر از سایت های ساخت و ساز یک تجمع اعتراضی بازداشت “پنج دقیقه پیش” حمل اسلحه پر و ماشین ره از خارج از دولت رانده شده توسط دو مرد در اختیار “جاذبه چاقو, آجر, طناب, فلفل, اسپری و قوطی بنزین.”

Brooklyn, NY - JUNE 23, 2020 Husan Blue’s arrest unfolded in this hallway of his childhood apartment. A team of NYPD officers in riot gear harassed residents into their homes on the fourth night of New York City's curfew, which was imposed to discourage Black Lives Matter protesters. When Blue’s mother was pushed to the ground her back hit the left set of stairs. Police pinned him to the ground before the stairs on the right. At one point the were both on the ground across from one another. CREDIT: Melissa Bunni Elian for The Intercept

Husan آبی بازداشت unfolded در این راهرو از دوران کودکی خود را در آپارتمان. یک تیم از NYPD افسران ضد شورش مورد آزار و اذیت ساکنان به خانه های خود در چهارمین شب از شهر نیویورک را منع رفت و آمد.

عکس: ملیسا Bunni Elian برای رهگیری

“چه بود قصد خود را?” شیا پرسید. مربوط به سوال به نظر می رسید به او می گویند نیست.

آنچه که بیشتر اهمیت پرتره شیا شد نقاشی یک شهر نزولی به ضرب وشتم. “این است که خشونت خالص و ساده است,” او گفت:. “این چیزی است که ترس را احساس می کند مانند اگر ما از دست دادن کنترل است.”

ناآرامی ها ریشه در یک سمی مخلوط از حقایق شایعه و اطلاعات غلط رانده اجتماعی و رسانه های جریان اصلی به طور یکسان کمیساریای استدلال کرد. “به سولفات تبدیل به اکسیژن است که سوخت آتش اختلاف و خشونت” او گفت:. شیا شناسایی سه گروه شکل دادن به شرایط زمین: “آنارشیست” “غارتگران” و “هسته معترضان که نگران هستند که خشونت ربودن پیام خود و تخریب می شود.” حکومت نظامی بود و به معنی جداسازی مشکل ساز عناصر او توضیح داد و اجرای آن باقی مانده بود به صلاحدید افسران بر روی زمین است. که در آن پس از حکومت نظامی بازداشت شد, ساخته شده, کمیساریای گفت: آنها ساخته شد “استراتژیک به دلیل خشونت و غارت هوش که ما و یا عوامل دیگر.”

برای همه صحبت از غیر خودی تهاجمی ترین NYPD عملیات — دستگیری در برانکس — هدفمند محلی سیاه و طرفدار الغای برده داری گروه و سازمان از جامعه است. با اینحال شیا کالبد شکافی بود که در خیابان ها تکرار دیدگاه های خود را بالا مبارزه با تروریسم و اطلاعات رسمی.

چهار روز قبل از جان میلر, NYPD معاون کمیسر اطلاعاتی و مبارزه با تروریسم گفت: NBC New York که این گروه تا به حال شواهد از “آنارشیست رهبران” با استفاده از ارتباطات رمز شده به منظور هماهنگی بین “یک شبکه پیچیده ای از دوچرخه پیشاهنگی” و خرابکاری کمین در میان معترضان مسالمت آمیز. “قبل از اعتراضات آغاز شد, سازمان برخی از آنارشیست ها گروه مجموعه های خارج برای جمع آوری پول وثیقه” میلر گفت. علاوه بر این “که مجموعه ای را به استخدام پزشکان و تیم پزشکی” در راستای برخورد خشونت آمیز با پلیس است. این افراد بودند “آماده برای ارتکاب صدمه به اموال ،” مبارزه با تروریسم رئیس گفت: “و به کارگردانی افرادی که زیر آنها که این باید انجام شود به صورت گزینشی و تنها در مناطق ثروتمند و یا در پایان از فروشگاه های اجرا شده توسط شرکت ها و اشخاص.”

در حالی که رمزگذاری برنامه های, دوچرخه سواران هماهنگی ترافیک و وثیقه بودجه ها همه استاندارد عناصر معترض در قرن 21 NYPD نبود به تنهایی در اشاره انگشت در خارج از آشوبگران کشیدن تظاهرات’ رشته.

در 31 ماه مه همان روز میلر صحبت کرد و به, NBC New York, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که دولت ایالات متحده را تعیین رهبر جنبش علیه فاشیسم به عنوان شناخته شده antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است. دادستان کل ویلیام Barr, قدرتمند ترین اجرای قانون رسمی در این کشور و به دنبال آن رئیس جمهور جیر با رسمی وزارت دادگستری در بیانیه ای اعلام کرد که “صدای صلح آمیز و تظاهرات مشروع” شده بود “ربوده شده” توسط “خارج رادیکال و آشوبگران.” تمام 56 از دولت فدرال مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه به نام بودند تا به پاسخ دادستان کل گزارش شده است.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس” بار گفت:, و اضافه کرد که JTTFs که شریک ماموران اف بی آی با دولت و مقامات محلی خواهد بود وظیفه با شناسایی “جنایی سازمان و محرکین.” روز بعد حکومت نظامی در شهر نیویورک آغاز شد.

با ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن antifa درام, Facebook توطئه ماشین به کار می رفت و به زودی به شهرهای کوچک بودند مسلح خود را در آماده سازی برای اتوبوس ها از چپ به می رسند. تا کنون هیچ یک از ده ها تن از جدی تعقیب فدرال در ارتباط با تظاهرات اخیر را شکنجه متهمان به antifa. مقامات فدرال باید, اما, بازداشت چند راست گرایان درگیر تلاش برای به آتش یک جنگ داخلی از طریق جرایم اعم از توطئه تروریستی برای ترور یک دادگاه فدرال گارد امنیتی و کشته شدن یک کلانتر معاون.

برای کسانی که نگاه کردن در تظاهرات برای عدالت نژادی و دیدن یک اسب تروا برای جناح چپ تصاحب جامعه آمریکا بار ممکن است جذاب به شکل هماهنگ کردن پاسخ. به عنوان یک دانشجو در دانشگاه کلمبیا را سازماندهی counterprotests و جسمی مبارزه مخالفان جنگ در ویتنام. او در ادامه به افزایش از طریق صفوف سازمان سیا در زمانی که این سازمان بود و در غیر قانونی نظارت داخلی عملیات بسیاری از آنها با هدف قرار دادن چپ. خود را محدود به عنوان دادستان کل در ’90s بر هماهنگی دولت فدرال در پاسخ به L. A. شورش و ساخته شده است یک جنگ مواد مخدر نظارت برنامه که جاروب میلیاردها تلفن تماس سوابق از آمریکا بدون چک کردن برای دیدن اگر آن را قانونی.

در دوم خود را به نوبه خود به عنوان کشور برتر دادستان بر ارث عظیم قدرت post-9/11 امنیت ملی وزارت امور خارجه و با مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم دستور کار توسط صدای جیر جیر آن را نمیگیرد طولانی برای این دستگاه به حضور خود شناخته شده در شهر نیویورک است.

TheIntercept_NYPD_curfew_02

تصویر: مت ویلیامز برای رهگیری

پادشاه Antifa

زمان Husan آبی کباب شد حمله در ارتفاع تاج هانا شاو بود که فقط در راه خود را از حرکت بازداشت.

تا پاییز گذشته شاو بود که یک پیمانکار در د Blasio را از فرصت های اقتصادی. قبل از آن او در شهردار عدالت کیفری ، 34 ساله و خواهرش در میان گروه بزرگی از معترضان راهپیمایی از طریق مرکز شهر بروکلین در شب 4 ژوئن. پلیس مجبور شده است پس از مارس برای برخی از زمان بدون حادثه است. فقط قبل از 9:30 آنها نقل مکان کرد. “ناگهان آغوش من در حال پشت سر من و یک باتون شد خواهر من, گردن” شاو به یاد می آورد. هر چند جمعیت زیادی شاو تنها تظاهر به زندان برده شد. او منتقل شد به NYPD را 78 حوزه که در آن او قرار داده شده در یک سلول با یک دوچرخه سوار هنوز هم پوشیدن کلیپ در کفش. “او به وضوح تا به حال نشده با شرکت در راهپیمایی” شاو گفت.

به عنوان او را برای پردازش Shaw and her hot مطلع شدند توسط NYPD مقامات که “فدرال” می خواستم یک کلمه با آنها. شاو بود که منجر به یک راهرو منطقه که در آن دو مرد در لباس شخصی شروع به سوال بپرسید. مردان شد یار هر چند آنها اشاره نمی کند که آنها کار می کرد. “این در مورد شما” گفتند. “ما فقط می خواهم به صحبت کردن با شما کمی در مورد آنچه که در تظاهرات.” شاو پرسید که آیا او موظف به پاسخ پرسش های خود را و زمانی که او گفت که او بود نه او گرفته شده بود به همراه او.

شاو متوجه بود که مردان نشان نمی شد NYPD سپر. یکی یکی مردم در سلول او گرفته شد برای بازجویی. زمانی که دوچرخه سوار آمد از مکالمه او گفت: شاو که مردان بودند با اف بی آی است.

مصاحبهها و نه یک حادثه جدا. تنها چند ساعت قبل از شاو در بازداشت بودم رهگیری منتشر شده یک داستان بازگویی یک الگوی مشابه از حوادث. قبلی شب حدود 11 p. m. جوئل Feingold مستاجر سازمان پا را از تاج او ارتفاعات آپارتمان کشیده شده توسط صدای پلیس با خشونت دستگیری یک گروه از معترضان. Feingold بود پنجه های ارشد افسر NYPD و او هم گرفته شد 78 حوزه و مصاحبه توسط دو نفر. یک افسر وظیفه آن شب گفت Feingold که یکی از مردان عضو NYPD به اداره اطلاعات. او بزرگ و حجیم بود و تحمل یک شهر cop. دیگر یک مامور اف بی آی. او نرم و صاف کردن Feingold گفت: بیشتر کنار هم قرار داده از خود NYPD همتای. عامل رفتار سیاسی بیشتر عناصر از مصاحبه گفتن Feingold, “ما می خواهیم بدانیم که ربودن جنبش خود را و ساخت آن خشونت.”

Feingold که کاهش یافته است به این سوال پاسخ گذشته از چهار مردان در خود به همراه نامیده می شود. دیگران برداشت شد در حالی که راهپیمایی در بروکلین. اندرو Miele یک دانشجوی دکتری گفت: اف بی آی عامل شناسایی خود را به عنوان یک اداره کارمند و پرسید: اگر Miele شاهد بود هر معترضان تحریک خشونت است. اعتراض صلح آمیز بود Miele به او گفت تنها خشونت او شاهد تحریک شد توسط پلیس است. مصاحبه نمی توانست به طول انجامید بیش از پنج دقیقه Miele به یاد می آورد: “من علاقه مند به داشتن یک مکالمه است.”

بعد تا بود شنت Ovanosian یک EMT آنها NYPD بود پنجه به دیوار و پرتاب بر روی خیابان. در این زمان عامل شروع به توضیح میدهد که چگونه دو وجود دارد مجموعه ای از مردم در خیابان: صلح آمیز معترضان و تظاهر کنندگان و غارتگران است. او خواسته Ovanosian اگر او تا به حال در سراسر هر گونه “خارج از آشوبگران — افرادی که در حال توزیع آجر افرادی که در حال تلاش برای شروع چیز است.” Ovanosian بود و همان جواب را به عنوان Miele; همه چیز مسالمت آمیز تا زمانی که پلیس درگیر شدم. مکالمه رشد به طور فزاینده ای ناراحت کننده زمانی که عامل خواسته Ovanosian اگر او را گزارش مردم خارج از خط. “این احساس او به من پرسیدن برای پوشیدن یک سیم به یک اعتراض” Ovanosian گفت. “I’m not gonna do that.”

هر دو Ovanosian و دیگر arrestee جارد بعد به یاد می آورد عامل بهره در حساب های رسانه های اجتماعی است که رهبری آنها را به تظاهرات و اینکه آیا آنها آباد ق. “نکته اصلی آنها با تمرکز بر سازمان” بعد به من گفت. “”آیا شما می دانید هر یک از نام خود را? چگونه شما می دانم که آنها در سازمان?’ چیزهایی مانند آن.” به در که اطلاعات مامور اف بی آی پیشنهاد بازیابی بعد تلفن و رفتن را از طریق حساب های او به شرح زیر است; در بعد از رد دعوت. بعد که توضیح داده بودن پرسید که آیا او با حضور در تظاهرات در فرگوسن میسوری پس از ذکر است که او از سنت لوئیس گفت که در حالی که مصاحبه را ذکر سفید supremacists تمرکز خود را بر چپ. “آنها واقعا به شدت در تلاش برای قرار دادن که وجود دارد خارج از آشوبگران و یا antifa,” او گفت:. Miele که به همراه اعلام کرد: “من پادشاه antifa!” گفت که “در خارج از همزن” زاویه روشن بود. او بمب که آیا FBI بود و فقط رفتن را از طریق اداری حرکات و یا اگر اداره بود ناتوان از شناخت است که ممکن است مردم را به خیابان بدون اینکه beckoned توسط سایه جناح چپ نیروهای. در هر صورت, او گفت:, “این مسخره است.”

برای شاو که در رابطه با تظاهرات مطلع شد با زمان خود را در تالار شهر که در آن او تا به حال دیده می شود شهردار بارها و بارها و شایسته محکوم کردن استبداد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجربه سورئال. “تحت این مدیریت سیاسی در این لحظه این واقعیت است که NYPD است که توزیع مردمی برای بازجویی اف بی آی که در حال انجام است تحت پوشش شهردار شهر نیویورک مقررات منع رفت و آمد” او گفت: “این فقط نوعی از ذهن باد.”

همه افراد من صحبت کرد که دستگیر شده بودند در طول حکومت نظامی و پس از آن در مصاحبه با اف بی آی شد تنها به اتهام نقض مقررات. کمتر از یک هفته پس از آنها منتشر مارتی Stolar شروع به برقراری تماس.

برای سه دهه گذشته Stolar و یک دایره کوچک از همکاران بوده است حقوقی ناظران اطمینان حاصل کرد که NYPD است که در انطباق با دستورالعمل در یک طرح دعوی در دادگاه به عنوان شناخته شده Handschu v. خدمات ویژه را بدست آورد. متولد در پی تاریخی 1971 دادگاه که در آن 21 Black Panthers بودند محاکمه و تبرئه از توطئه یک سری از حملات در شهر نیویورک مورد به سوال نامیده می شود سابقه NYPD هدف قرار دادن چپ — که کشیده به 1900s اولیه و برجسته استفاده از واحد های تخصصی با نام های مانند قرمز تیم ملی آنارشیست تیم ملی و رادیکال دفتر.

احکام بیش از نزدیک به یک دهه کت و شلوار آمد که آمریکایی ها شد آموزش از فراگیر CIA و FBI داخلی برنامه های جاسوسی با هدف قرار دادن دکمه سمت چپ. اداره بدنام ترین برنامه COINTELPRO به طور معمول هدفمند آفریقایی, سازمان ها, گروه ها و حرکات. این Handschu توافق به دنبال متوقف کردن NYPD از در حال اجرا خود را COINTELPRO-سبک عملیات منع هر بخش از بخش دیگر از آن اطلاعاتی بدست آورد از راه اندازی تحقیقات به فعالیت های سیاسی و نیاز است که آن دسته از تحقیقات مبتنی بر شواهد از فعالیت های جنایی.

به جای آمدن به کت و شلوار باز مانده است به طوری که Stolar و همکاران او می تواند احیای دادخواهی اگر NYPD زد گرفتار آن قوانین است.

به عنوان گزارش مشترک اف بی آی-NYPD بازجویی شروع نورد در اوایل این ماه Stolar به کار می رفت. اگر حساب واقعی بودند وجود داشت احتمال قوی NYPD خواهد بود در نقض Handschu. آن را نمی خواهد اولین بار.

پس از 11 سپتامبر FBI به دست آورده فراگیر قدرت های جدید است که اجازه عوامل برای باز کردن “ارزیابی” در اهداف خود را بدون شواهد از فعالیت های جنایی. در شهر نیویورک قاضی نظارت بر Handschu مورد اصلاح قرارداد به بیشتر از نزدیک چین با کسانی که پس از 9/11 قوانین. NYPD بارها و بارها نقض سیراب به پایین دستورالعمل در سال است که به دنبال برای اولین بار با انجام سیاسی “debriefings” از جنگ عراق و RNC معترضان و بعد از آن با ایجاد یک منطقه عملیات جاسوسی که یکسره هدفمند جوامع مسلمان در سراسر شرق. اخیرا اسناد و مدارک نشان داده اند NYPD و FBI کارگردانی نظارت منابع در سیاه و سفید زندگی توجه فعالان هر دو در شهر نیویورک و در سراسر کشور است.

“ما شده اند در اینجا قبل از” Stolar نوشت: در ژوئن 8 نامه به نیویورک شهرستان, قانون بخش. Stolar ذکر شده 14 سوالات افراد در طول مصاحبه جورج فلوید تظاهرات گزارش خواسته شده از جمله “آیا شما در antifa?” و “چه هستند شما اعتراض در مورد؟” در تجربه Handschu وکلای او نوشت: این نوع از مصاحبه معمولا منجر به ایجاد فایل های منعکس کننده “صرفا فعالیت سیاسی” است که تخلف از توافقنامه است.

روز بعد از Stolar ارسال نامه NYPD عمومی و امور شروع به صدور بیانیه ای به خبرنگاران کشیدند در مورد مصاحبه. گروهبان. Mary Frances o’donnell نوشت که از ژوئن 1 به 4 ژوئن بخش اطلاعاتی و پلیسی ادارات انجام شده حدود 100 مصاحبه — از بیش از 1000 دستگیری — متمرکز بر “توسعه اطلاعات در جنایات رخ داده است که در اطراف این تظاهرات از جمله دزدی و غارت است.” NYPD محققان با تمرکز بر “فعالیت غیر قانونی” از “آنارشیست گروه شده اند که رانندگان از خشونت و صدمه به اموال ،” بیانیه ای گفت و به دنبال تعیین اگر وجود دارد ارتباط یا هماهنگی بین غارتگران و آنارشیست ها.

در این بیانیه آمده کنجکاو هم برای آنچه در آن اذعان کرد و آنچه در آن نیست. برای یک, وجود دارد هیچ اشاره ای به اف بی آی است. بیشتر چه o’donnell نوشته بود که این مصاحبه “تنها کارگردانی در افراد دستگیر شده در شب در طول زمان هنگامی که غارت و خرابکاری حاضر بود.” اکثریت قریب به اتفاق غارت در شهر نیویورک متمرکز شد در پایین و میدتاون منهتن به عنوان به خوبی به عنوان برانکس در 31 مه و ژوئن 1. این افراد صحبت کردم که دستگیر شده بودند در بروکلین روز بعد. از این چهار نفر که دستگیر شده بودند در حالی که اعتراض هیچ یک توصیف شاهد هر غارت و یا خرابکاری. این راهپیمایی صلح آمیز بودند. Feingold نبود و حتی در ماه مارس زمانی که او به زندان گرفته شده و با او به سادگی پا را از آپارتمان خود را چرا که او فکر کرد که او شنیده صدای پلیس صدمه زدن به معترضان.

تاریخ اخیر نشان داده است که گاهی اوقات هنگامی که یک اداره پلیس شهری را فراهم می کند ماموران فدرال نیروهای وظیفه مانند آنهایی که ویلیام بر کارگردانی کرده است در antifa, کار ماموران آیا برای فدرال از بین می رود به یک شفافیت سیاه چاله است. محرمانه بودن ترکیبی تیم است که عمده دلیل افزایش تعداد شهرستانها در سراسر این کشور تصمیم به قطع همکاری.

شد مصاحبه NYPD انجام شده در کنار FBI جدا از آنهایی که شرح داده شده در اودانل در بیانیه ای ؟ بود که به دلیل آن ماموران قرار گرفتند به فدرال نیروی کار درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای شکار antifa محرکین? من قرار دادن این سوالات به NYPD بارها و بارها. بخش حاضر به گفتن نیست. اف بی آی در ضمن کاهش یافته است به پاسخ به هر گونه سوال مربوط به این مصاحبه در نیویورک است.

FBI دخالت “بوی JTTF,” Stolar به من گفت و اضافه کرد که NYPD ممکن است سعی کنید به تکان دادن از آن چندین دهه Handschu توافق با پنهان شدن در پشت فدرال. “من می تواند آنها را ببینید ساخت یک بحث است که آن را یک منطقه خاکستری” ما واقعا نمی NYPD افسران ما JTTF افسران و بنابراین قوانین اعمال نمی,'” Stolar گفت. “من نمی خرید که.”

TheIntercept_NYPD_curfew_03

تصویر: مت ویلیامز برای رهگیری

پلیس زامبی

در روز شنبه قبل از حکومت نظامی به پایان رسید صدها نفر از جوانان پر, مراحل, پیر, New York County Courthouse در پایین منهتن خواستار آن است که بودجه برای NYPD هدایت شود می تواند به جوانان در برنامه های آموزش و پرورش. کوتاه پیاده روی پایین خیابان اتاق در زیر یک پوشش طاقدار است که منجر به مقر پلیس و یک گروه سه نفره از شهرستان قانونگذاران نشسته اند برای یک جلسه استراتژی. احضار نگران مدافعان و فعالان مدافع عمومی Jumaane ویلیامز همراه با اعضای شورای شهر براد کاوشگر و کیت قدرت برنامه ریزی به استناد شهرستان منشور که قدرت آنها را به بازرسی شهرستان برگزار خواهد شد.

در یک شهر تحت حکومت نظامی که در آن کشنده و بسیار مسری ویروس هنوز هم مواج پلیس دستگیر شده بود هزاران نفر از مردم و سیستم برای پیدا کردن آنها را شکستن.

به عنوان تظاهر کنندگان در خیابان شعار می دادند و تشویق می کردند Jennvine وانگ کارکنان وکیل در حقوقی جامعه کمک پلیس پاسخگویی, پروژه, گذاشته, آنچه وکلای دفاع شد تا در برابر. به طور معمول افراد دستگیر شده در عمده اعتراض رویداد گرفته شد به یک گروه اختصاص داده های مرکز در NYPD ستاد. که اتفاق نمی وانگ گفت: قانونگذاران. پس از حکومت نظامی بازداشت در برانکس برای مثال برخی از معترضان گرفته شد به محلی در یک مرکز پردازش در حالی که دیگران منتقل شدند به یک حوزه و در کوئینز. از آنجا که اکثر معترضان دریافت احضاریه و یا یک میز ظاهر بلیط آنها نمی گرفتن بازداشت تعدادی کمک خواهد کرد که یک وکیل مدافع آنها را بیابید و حتی برای کسانی که وانگ اضافه NYPD نبود ورود تعداد کسانی که از حق دور. مردم ناپدید شد برای 24 ساعت یا بیشتر.

وانگ خودش سعی کرده بود برای اجرا کردن یک لیست از 10 به تازگی بازداشت معترضان خواستار NYPD ستاد. “من در حدود ده بار” او گفت:. “من نمی تواند از طریق به هر کسی به من بگویید که در آن هر کسی بود. من نمی تواند یک شماره فکس و یا آدرس ایمیل در همه, چرا که آنها به من گفت که آنها نمی باید یکی که من می دانم این است که آشکارا نادرست است.”

معترضان که به تازگی از زندان توصیف شرایط بد در داخل از جمله عدم توجه پزشکی ماسک مصادره توسط پلیس و متناقض دسترسی به آب است. بین coronavirus حکومت نظامی و سرکوب عمومی مدافعان کشیده شد ، نازک است. “کمی وجود دارد و آتش همه جا” وانگ به من گفت. “این نا امید کننده گاهی اوقات در یک روز عادی اما هنگامی که شما به بازداشت دسته جمعی مانند این — آن را فقط به ده برابر است.” قادر به شرکت در تظاهرات وانگ پیوست دیگران در سراسر شهر بودند که ایستاده در خارج از آپارتمان خود را هر شب در 8 p. m. زمانی که حکومت نظامی رسما شروع به نگه داشتن نشانه اعتراض. “ما در حال گرفتن توسط پلیس متوقف شد” او اشاره کرد. “این بسیار روشن است که پلیس با استفاده از حکومت نظامی انتخابی برای اجرای به عنوان بهانه ای برای سرکوب سخت در تظاهرات و یا افرادی که آنها بر این باورند نامطلوب هستند.”

در حالی که حکومت نظامی خود جدید بود پدیده NYPD انتخابی اجرای قانون بود. برای بخشی بهتر از دو دهه گذشته اداره پلیس در آغوش یک سهمیه محور پلیس استراتژی که منجر به میلیون ها نفر از سطح خیابان متوقف می شود که اکثریت هدفمند سیاه و قهوه ای مردان و پسران که تا به حال مرتکب هیچ جرم و جنایت. اجتماعی هزینه شد عمیقی با یک نسل کامل از نیویورک آمدن سن در یک شهرستان که در آن رنگ پوست خود را تمام اما تضمین نگران کننده اگر نه خشونت یا آسیب زا برخورد با پلیس است.

در سال 2013 یک قاضی فدرال در بر داشت که NYPD را متوقف کند-و-frisk شیوه های خلاف قانون اساسی است. افسر پدرو سرانو شد یک شاهد کلیدی در مورد رابطه مخفیانه ضبط شده خود را سرپرستان سفارش او را به یکسره متوقف کردن سیاه نوجوان و مردان جوان در برانکس به منظور دیدار با گروه سهمیه ما ملاقات کرد در حالی که من در پوشش محاکمه.

هر چند تظاهرات و او را در گوشه ای خود را از نیویورک Serrano 16 سال کهنه از نیروی احساس و تاثیر خود را هر زمان که او پا خارج کرد. او را دیدم آن را در چهره مردم او گذشت در خیابان, او گفت:, و در راه آنها مشت گره خود. احساس آسیب پذیری بود coursing از طریق مردان و زنان گشت. “آه این” Serrano به من گفت. “آن و آن را خطرناک برای هر یک پلیس که در خارج وجود دارد که برای راه رفتن را از طریق یک جمعیت از مردم, به خصوص اگر آنها سیاه و سفید و قهوه ای. آنها دوست نیست در حال حاضر.”

جمعی اضطراب و تنش رز با تظاهرات هل دادن یونیفورم پلیس به یک اگزوز دولت از hyper-آگاهی او گفت:. به هدف خود Serrano بود از دو ذهن است. متولد در پورتوریکو Serrano مهاجرت به برانکس با خانواده اش هنگامی که او یک سال بود. نژاد پرستی از جمله نژادپرستانه پلیس یک واقعیت زندگی است و چیزی است که او سعی در عقب راندن برابر در حال حاضر که او می پوشد ، “به عنوان یک شهروند می گویم بدون شک حفظ و اعتراض شما باید نگه داشتن فشار بر” Serrano گفت. به عنوان یک پلیس با این حال او نمی تواند تحمل خشونت است. اعتراض پلیس است که خرد او توضیح داد و برخی از افسران در حال بهتر است در مدیریت استرس بیش از دیگران است. “بسیاری از مردم عصبانی در خارج وجود دارد,” او گفت: از جمله “بسیاری از عصبانی پلیس است.”

در سررنو را مشاهده NYPD دست کم گرفت مقیاس تظاهرات در اوایل سپس در آغوش بازداشت محور رویکرد ساخته شده است که همه چیز بدتر است. راه او را دیدم این گروه تا به حال دو انتخاب در هنگام تظاهرات لگد کردن: حفاظت از مردم و اموال و یا بازداشت. آن را نمی تواند انجام دهد هر دو به طور همزمان. “شما نمی توانید بازی جرم و دفاع,” او گفت:. “هنگامی که شما شروع به دستگیری یک نفر آن agitates دیگر مردم و بالا گرفتن همه چیز.” با توجه به اندازه از تظاهرات اخیر گروه بود کشیدن اداری افسران با هیچ اعتراض تجربه کردن به طور منظم وظیفه و ارسال آنها را به خیابان ها. اضافه کردن به که مخلوط یک حکومت نظامی که افسران خواهد بود به نام پس از به اجرا درآوردن و شما تا به حال یک دستور غذا برای فاجعه است. “شما شروع به دستگیری افراد برای آن فقط میخوام همه چیز را بدتر می کند,” او گفت:. “گذشت زمان آنها تنظیم شده و از این رو بهتر است اما وجود دارد بسیاری از افسران پلیس که راضی نیستید در مورد آنچه اتفاق می افتد.”

این مشکل اساسی Serrano گفت: یکی از همان است که ایجاد توقف-و-frisk عصر: یک پوسیدگی در بالای مقر پلیس. این درست بود که این گروه تا به حال معرفی برخی از آموزش جدید پس از آن بريدن به دادگاه — که برخی از آن بسیار خوب بود گفت: — اما هیچ کدام از آن اهمیت اگر خود را در حوزه اولویت همان باقی مانده است. هفت سال پس از او در زمان به شهادت ایستاده Serrano گفت: فشار را متوقف می کند این است که هنوز هم وجود دارد. “آنها هنوز درخواست برای اعداد فقط یک مقدار زیادی کمتر و آن را بسیار آشکار است.” “این مطلب در زیر میز است.”

“راه وزارت کار این است که آنها فقط تغییر نام,” او توضیح داد. نگاهی به NYPD اخیر تصمیم به انحلال آن بدنام “ضد جرم” واحد است. “آنها در حال رفتن به این افراد آنها را بازیافت آنها در حال رفتن به انجام همان کار تحت نام های مختلف” Serrano گفت. “که در آن است.” تهاجمی لباس شخصی واحد صرفا آخرین چهره سمی “شکارچی” ذهنیت که NYPD رهبری در آغوش دهه گفت و مگر در مواردی که فرهنگ ریشه است هیچ چیز تغییر خواهد کرد. “آنها در حال انجام بیشتر و بیشتر همه چیز, اما آن را هرگز به هسته. آنها هرگز مجازات مردم کارفرمایان که مسئول همه چیز است.”

“وجود دارد هیچ پیراهن سفید که می رود به زندان و یا شغل خود را از دست می دهد و یا مجازات می شود,” Serrano گفت. رهبری NYPD به اصطلاح سوپر روسای بخشی از یک دعوت نامه-تنها باشگاه است. اعضای آن باشگاه همراه با رهبری وزارت جناح راست کارگری تقریبا همه مردان سفید شد که پلیس از 20 یا 30 سال پیش است. “شما به یاد داشته باشید آنچه که تفکر پشت آن” Serrano گفت. “شما نمی خلاص شدن از آن به مدت یک شب.” که تثبیت قدرت است که در حال حاضر در حال اجرا در برابر جوامع که “آشفته شده اند با برای مدت طولانی, برداشت و آزار برای تا زمانی که آنها در نهایت ایستاده و انجام کاری” او گفت:. “آخرین باری که من به یاد داشته باشید که در کتاب آن را در زمان یک جنگ داخلی را تغییر دهید.”

“بدیهی است که ما در آن نقطه است که ما در آن زمان بودند, اما آن را هنوز هم در خارج وجود دارد” Serrano گفت. “سیاه و قهوه ای بدن در حال مرگ هستند در یک نرخ بالاتر از همتایان خود و آن را نگران کننده به آن را ببینید.”

آن را نه فقط در تیراندازی پلیس. در نیویورک شهرستان, سیاه و لاتین ساکنان درگذشت از coronavirus در دو رای خود را سفید و آسیایی هستند. برانکس بیش از حد-ای اداره قصبه که در آن NYPD بالاترین-رتبه بندی لباس رسمی به کارگردانی بخش ترین اعتراض های خشونت آمیز سرکوب شده است سخت ترین ضربه.

در حالی که خط رسمی از NYPD وقتی پرسیده شد که مورد اعتراض اغلب محور در ایمنی و افسر ایمنی بخش پاسخ به بحران است که قبل از قیام تماس آن تعهدات را زیر سوال. “آنها به کار گرفته Covid به طرز وحشیانه ای,” Serrano گفت. بالقوه برای مشکلات آشکار بود از شروع. “افسران پلیس در پاسخ به خانه خود را, آنها را از گرفتن آن از شما و سپس رفتن به کار بعدی به آن را به نفر بعدی و نفر بعدی و نفر بعدی” او گفت:. “ما شروع به آلوده کردن هر یک از دیگر و ما یک ماسک و سپس ما سه ماسک و سپس در نهایت آنها لگد آغاز شده و مطابق با اصول بهداشتی و یا هر چیز دیگری اما این یک یا دو ماه پس از.”

“من قرار گرفت. من آن را کردم و من اجازه نداشتم به آزمایش می شود” Serrano گفت. او به ارمغان آورد و بیماری و به زودی خانواده بیمار نیز هست. او تنها کسی نیست که. بیش از 40 نفر از اعضای NYPD فوت کرده اند از Covid-19 در حالی که هزاران نفر دیگر را آزمایش مثبت برای ویروس. “بسیاری از افسران پلیس رو بیمار” Serrano گفت. “پلیس امنیت حتی نمی وجود داشته باشد.”

“اگر این یک ویروس زامبی همه ما شده اند که زامبی ها تمام پلیس,” او گفت:.

این وضعیت به خصوص در میان گشت ماموران ارائه بسیاری از عضله برای NYPD اعتراض پلیس — تعداد بسیار کمی از آنها با پوشیدن ماسک — که صرف روز خود را در جوامع بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. وجود دارد هیچ دستورالعمل یا بخشنامه گفتن افسران به رفتن به خانه های مردم و یا به تشویق اعضای جامعه به صحبت می کنند به آنها خارج است. “هیچ چیز تغییر” Serrano گفت. به خصوص در مسکن ماموریت همان بود یکی این بوده است: “رفتن به ساختمان دست کشیدن بر روی درب اداره کار و رفتن به یک بعدی به یک بعدی در یک بعدی است.” این بخش دارای یک دسته بهتر در این وضعیت در حال حاضر Serrano گفت: اما او معتقد است که آهسته پاسخ مضر بود. “بسیاری از آسیب اتفاق می افتد در یک ماه,” او گفت:. “ما فقط آن را بدتر می کند.”

TheIntercept_NYPD_curfew_04

تصویر: مت ویلیامز برای رهگیری

یک عمر از آزار و اذیت

در ژوئن 7, de Blasio اعلام کرد که او بلند شهر نیویورک مقررات منع رفت و آمد در اوایل. روز بعد به شهر نیویورک وارد فاز یکی از آرامش بخش آن coronavirus قرنطینه اقدامات است. تظاهرات در این شهر ادامه خواهد داد.

Husan آبی هنوز در درد جسمی که شهردار تصمیم گیری پایین آمد. صحبت کردن دشوار بود که او نسبت به زمان او صرف با افسران وزن در گلو او را. او ساعد بود در بازیگران. دکتر تا به حال مشاهده نشانه هایی از آسیب های عصبی به شانه اش. “در حال حاضر من هنوز در تلاش برای پردازش همه چیز,” او گفت:. “من نمی توانم باور کنم که آن را برای من اتفاق افتاده.” آن شده اند که هیچ چیز برای پلیس به رعایت که او و همسایگان خود را دارا بودند مسالمت آمیز cookout مودبانه از آنها بخواهید به آن را بسته و آنها را به زمان برای انجام این کار, او به من گفت. به جای آنها حمله کردند. “تروما برای من است که من می توانستم یک هشتگ” آبی گفت. “مادر من می میرم یک برچسب. و برای چه ؟ یک حکومت نظامی است که بیش از امروز.”

دو هفته بعد حس ناباوری به حال برداشته. ایستاده در خارج از ساختمان که در آن او مطرح شد تنها خانه او تا کنون شناخته شده آبی کشیده بازوی خود را. ناراحتی از پلیس zip ties بود هنوز هم وجود دارد. یک تولید کننده موسیقی توسط تجارت آبی به تازگی شروع به درس پیانو به کودکان و نوجوانان به کمی پول اضافی. او نمی دانست چه مدت از آن خواهد شد قبل از او می تواند این کار را دوباره.

Led آبی راه به لابی که در آن مادر خود را تحت فشار قرار دادند به طبقه و او قرار داده شد و تحت بازداشت است. پنجره در درب جلو بود ترک خورده یک نتیجه از پلیس هل دادن راه خود را در داخل آبی گفت. مستاجران آمد و رفت و آبی به عنوان راه می رفت و من از طریق دستگیری او; او در را باز کرد برای هر یک از آنها و آنها رد و بدل همسایگی hellos.

“این است که یک خانواده گرا ساختمان” آبی پدر گریگوری توضیح داد زمانی که او به ما ملحق شد در لابی. مانند پسرش, Gregory که زندگی در این ساختمان از سال 1977 بود که هنوز در تلاش برای ایجاد حس از آنچه اتفاق افتاده است که شب. وجود دارد نمی توانست بیش از ده نفر در پاسیو زمانی که پلیس نورد به او گفت: من و اکثر آنها در راه خود را به هر حال. گرگوری سعی کرده بود برای رسیدن به همسر و فرزند خود را زمانی که غوغا باز در لابی, اما او در بر داشت خود را مسدود شده غیر قابل نفوذ پلیس خط. “من گفت:, من, نگاه. که خانواده من در آن وجود دارد. من یک جانباز,'” او به یاد می آورد و با گفتن یک افسر و سپس پاسخ داد: “با تشکر از شما برای خدمات خود را.” به عنوان یک مرد رشد کرده است و پدر گریگوری گفت: تجربه ساخته شده او را احساس می کنم مثل او هیچ چیز نیست. “من خیلی پریشان است که شب,” او گفت:. “خیلی خراب کرد.”

با توجه به NYPD حوادث اطراف آبی بازداشت تحت بررسی داخلی. این گروه می گویند چرا افسران آمد به ساختمان در وهله اول. آبی وکیل سانفورد Rubenstein به من گفت که او هنوز برای دیدن مدارک و شواهد از یک تماس اضطراری که احضار NYPD. در پی آبی بازداشت همسایه جسیکا کافمن در نامه ای به د Blasio بیان او “خشم و ناامیدی” در پاسخ پلیس. کافمن توضیح داد که حدود 11:30 p. m. او شنیده بود صدای اتش بازی بود که بلافاصله پس از NYPD را حمله به کباب. “همسایه ها نبودند ایجاد هر گونه خشونت و یا مشکل” Kaufman نوشت و افزود که پلیس او را محله به یک “منطقه جنگی.”

آبی به من گفت که او تا به حال شنیده آتش بازی بیش از حد آن شب آنها شده است ساختمان برای روز. “چهارم ژوئیه آینده است بنابراین شما می شنوید آتش بازی, رفتن,” او گفت:. “ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آتش بازی رفتن اما ما آن را بشنود.” در مواجهه با هجوم شکایت بیش انفجار de Blasio دولت به تازگی اعلام کرد که همان NYPD اداره اطلاعات بود که بازجویی معترضان مورد antifa در اوایل این ماه در حال حاضر خواهد شد در حال اجرا یک بزرگراه بین ایالتی سرکوب هدف قرار دادن افرادی که به خرید و یا داشتن غیر قانونی و آتش بازی. حتی قبل از اعلام گزارش جدیدی از NYPD با استفاده از شورش سرکوب تاکتیک نه بر خلاف کسانی که در برابر آبی کباب به هدف بروکلین اعضای جامعه مظنون به خاموش کردن آتش.

از کجا و چگونه پلیس خود را اختصاص زمان یک موضوع است که آبی شده است مجبور به مقابله با پس از او یک بچه بود. او 13 سال در هنگام توقف-و-frisk بخشی از زندگی روزمره است. در آن زمان NYPD را 71 حوزه بود و توقف در اطراف 4,400 مردم در ارتفاع تاج در سال است. زمان آبی 20 بود که تعداد خواهد افزایش می یابد به بیش از 7,200. زیرا اکثریت قریب به اتفاق NYPD را متوقف بودند بی اساس و نمی نتیجه بازداشت شد بی ربط آبی که تا به حال هیچ سابقه کیفری. برای یک اداره پلیس ساخته شده در سهمیه آبی و دوستان خود بودند و اعداد ساده و ساده است. پلیس لباس شخصی را دنبال کنید و آنها را به ساختمان خود را درخواست که در آن آنها می رویم. آزار و اذیت شد تا روال است که آنها می دانستند که روز از هفته پلیس به احتمال زیاد خواهد بود به دنبال خود اعداد. “این سه شنبه ها و پنج شنبه ها,” آبی گفت. آنها را به نام “وظیفه نیروی سه شنبه.”

به عنوان او و دوستان او بودند که مورد سوال هفته به هفته, سال پس از سال آبی را دیدم دیگر مسائل در بلوک رفتن unaddressed. “من دیده ام همه چیز. من دیده ام مردم به مبارزه که در آن پلیس هرگز نشان می دهد. من دیده ام مردم شات,” او گفت:. “همه چیز اتفاق می افتد درست بعد از پلیس ترک و یا زمانی که آنها در حال نشستن مانند دو بلوک پایین, تماشای کسی که احتمالا فرار نور قرمز. من که شما در حال انجام کار خود را, اما شما نمی متوقف کردن چیزهایی هستند که واقعا باعث هرج و مرج است.” در پی کباب حمله آبی گفت: مادر او تا به حال تا حد زیادی متوقف بیرون رفتن جز به رفتن به محل کار. یک تصویر از افسر ارشد که نظارت این عملیات همچنان در ذهن خود. “من نمی توانم خود را فراموش کرده ام نگاه” آبی گفت. “چشم خود را. راه او به دنبال در همه مانند او منزجر بود و منفور همه است.” به نظر می رسید که بدون توجه به آنچه شما انجام, آبی گفت: “آنها در حال رفتن به شما را درمان مانند یک دشمن است.”

“من واقعا آن را دریافت نمی,” او گفت:. “من هنوز هم آن را دریافت نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>