چگونه کمیته نیروهای مسلح مجلس در وسط یک بیماری همه گیر به تصویب یک بودجه بزرگ نظامی و جنگ بیشتر در افغانستان

House Minority Leader Kevin McCarthy of Calif., left, House Republican Conference chair Rep. Liz Cheney, R-Wyo., and House Minority Whip Steve Scalise of La., smile as they arrive for a news conference on Capitol Hill, Tuesday, Jan. 15, 2019 in Washington. (AP Photo/Alex Brandon)

Rep. لیز چنی R-Wyo. لبخند به او می رسد برای یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل, سه شنبه آذر. 15, 2019 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

AP

در حالی که این کشور گیرند هر دو سلامت عمومی و بروز بحران بیکاری و به طور جداگانه متمرکز پایدار جنبش اعتراضی در برابر پلیس نقض گسترده $740.5 میلیارد نظامی هزینه های بسته بندی تصویب شد هفته گذشته توسط حزب دموکرات کنترل نیروهای مسلح مجلس کمیته. ایران تحت کنترل نیروهای مسلح سنا کمیته تقریبا قطعا ارسال بسته با کمی به هیچ تغییرات به کاخ سفید برای امضای.

همانطور که ما در هفته گذشته گزارش طرفدار جنگ و نظامی دموکرات در کمیته پیوست و با توافق کنگره لیز چنی و نرم افزار-جنگ جناح او منجر به تشکیل اکثریت که مورد تایید یکی متهاجم متمم پس از بعدی. در میان کسانی که اصلاحات یکی co-اسپانسر شده از طرف چنی با دموکرات در کنگره Jason کلاغ کلرادو که مانع تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای خروج نیروهای خود از افغانستان و دیگر اصلاح led با تشکر. روبن Gallego (د-الف) و شنی که مسدود کاخ سفید به طرح حذف 10,000 نیروهای نظامی مستقر در آلمان است.

در حالی که این دو اصلاحات طراحی شده بودند برای جلوگیری از تهمت و تلاشهای دولت را به نیروهای این همان دو حزبی طرفدار جنگ جناح را شکست داد و دو نفر دیگر اصلاحات که اعمال محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرخاشگری و نظامی گری: یک اسپانسر شده از طرف دموکرات در کنگره Tulsi Gabbard نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه امنیت ملی منطق قبل از خروج از Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان (INF) امضا شده با اتحاد جماهیر شوروی در سال 1987 و دیگری برای اعمال محدودیت در توانایی آمریکا به بازو و در غیر این صورت از کمک عربستان سعودی به یمن بمب.

NPR سایت

شاید بیشتر قابل توجه است که میزان بودجه نظامی خود را. آن است که سه برابر بیشتر از سیاره دوم-بالاترین نظامی spender, چین; آن است که ده برابر بیشتر از سومین spender, عربستان سعودی; آن 15 برابر بیشتر از بودجه نظامی این کشور اغلب استناد توسط اعضای کمیته به عنوان یک تهدید برای توجیه نظامی گری: روسیه; و آن را بیش از بعد از 15 کشور همراه صرف نظامی خود را. آنها مجاز این نوع بودجه در میان همه گیر جهانی که دهها میلیون نفر از تازگی بیکار آمریکایی مبارزه حتی برای پرداخت اجاره خود را.

چگونه این اتفاق می افتد ؟ چگونه دموکرات موفقیت در ارائه یک تصویر از خود را بر اساس ارادت به مترقی علل و رفاه شهروند عادی در حالی که کار با لیز چنی به اطمینان حاصل شود که قریب به اتفاق منابع اختصاص یافته به این سلاح ها تولید کنندگان بخش دفاع و لابی که صندوق مبارزات انتخاباتی خود را? چرا یک کشور با هیچ نظامی تهدید از هر کشور مستقل به مرزهای خود صرف تقریبا یک تریلیون دلار در سال برای خرید سلاح در حالی که شهروندان خود را معطل و بدون مراقبت های بهداشتی دسترسی به کیفیت مدارس و یا شغل ؟ افرادی که در کنگره انجام این کار و چرا ؟

این سوالات هستند که به ندرت مورد بررسی قرار گرفت در رسانه های سالن. سایت های خبری, op-ed صفحات و به خصوص بیست و چهار ساعته اخبار کابل وسواس را با چیزهای بی اهمیت: trump’s آخرین صدای جیر جیر و یا بدون مقدمه سخن گفتن در یک رالی; نمادین فرهنگ جنگ حواس او را پرت است که در آن کنگره نقش کمی نقش; توهین آمیز اظهارات افرادی که خوب بکار بردن قدرت کمی. به عنوان یک نتیجه آنچه که دولت آمریکا واقعا در روده ها از کنگره و در کوچک از زیر-کمیته رسیدگی — دریافت کمی توجه اساسی.

این رسانه پویا است تشدید روزنامه نگاری در عمل از نگرانی در مناطق که در آن دو طرف داد و بیداد, در حالی که صبورانه نادیده گرفتن بسیار مهم و متعدد در مناطق که در آن آنها پیدا توافق کامل — مانند تصویب نزدیک به یک تریلیون دلار در هزینه های نظامی و حصول اطمینان از قدیمی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده همچنان بدون پایان. زمانی که دو طرف در توافق هستند طوری که آنها اغلب این است که خسته کننده از یک رسانه و چشم انداز پس از آن است که به طور معمول نادیده گرفته شود. این دو تبلیغاتی اثر ایجاد ظاهر است که دو طرف هرگز موافق زمانی که آنها در واقع به توافق برسند به طور مداوم در حالی که همچنین سرکوب حیاتی آن سیاست است که دریافت قریب به اتفاق هر دو حزب اجماع.

در گزارش در تصویب این بودجه نظامی این کشور در هفته گذشته من به تماشای تمام چهارده ساعت از کمیته رسیدگی است. آن را ملاحظه ای آشکار در مورد چگونه دولت ایالات متحده واقعا توابع که مجرمان هستند چه انگیزه های خود را در پیگیری سیاست هایی که خیلی پرهیاهو و هیچ نفع برای مردم آنها تظاهر به نمایندگی و گسترده شکاف میان تصویر ایجاد می کنند برای خود و واقعیت از آنچه آنها واقعا در واشنگتن است.

آن است که غیر ممکن است به درک چگونگی این کنگره با این نسخهها کار بدون درک کسانی که خوب بکار بردن قدرت در آن است. رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس انتخاب شده توسط نانسی پلوسی و حزبی است مبهم اما قدرتمند Rep. آدام اسمیت از واشنگتن است. او سابقه طولانی در حمایت از طرفدار جنگ سیاست از تهاجم عراق به متعدد بوش/چنی جنگ با ترور تجاوزات به مسدود کردن اصلاحات NSA پس از اسنودن گزارش به محکوم کردن دولت اوباما تلاش برای کاهش حضور نظامی در افغانستان است.

زمانی که رئیس اسمیت تا به حال مترقی چلنجر در سال 2018 که از او انتقاد برای این نظامی گری دفاع صنعت به عنوان همکار من لی نیش گزارش ریخت و پول را به خزانه خود برای اطمینان از وفادار خود را طرفدار جنگ بنده خود را نگه داشته در جای بلند قرار دادن به عنوان رئیس این مهم کمیته.

Armed Services Committee ranking member Rep. Adam Smith, D-Wash., speaks during a hearing on the FY2019 budget with Defense Secretary Jim Mattis, left, Joint Chiefs Chairman Gen. Joseph Dunford, and Under Secretary of Defense (Comptroller) and Chief Financial Officer David L. Norquist, on Capitol Hill, Thursday, April 12, 2018 in Washington. (AP Photo/Alex Brandon)

آدام اسمیت صحبت می کند در طول یک جلسه در FY2019 بودجه در مارس 12, 2018, در واشنگتن, d. C.

عکس: Alex براندون/AP

مشابه قسمت رخ داده است در همان سال زمانی که مترقی رقیب پدید آمده به اجرا در برابر سابق دریایی و عراق جانباز Jason کلاغ. رهبر جناح اکثریت مجلس Steney Hoyer به عنوان Fang همچنین نشان داد با انتشار یک راز ضبط کرده و به قلدر حریف خود را در خارج از مسابقه است. کلاغ در حال حاضر می پیوندد با لیز چنی به ادامه جنگ در افغانستان است. طرفدار جنگ دموکرات ها خوب بکار بردن قدرت نظامی و سیاست خارجی به این دلیل است که که خانه دموکراتیک رهبری انتخاب می کند.

هنگامی که این اعضای کمیته بازگشت به آبی مناطق آنها بی وقفه صحبت در مورد موضوعاتی مانند NRA, LGBTs و حقوق باروری — مسائل که در آن بسیاری از انجام کار کم و بیش از آنها که خوب بکار بردن کمی نفوذ — به منظور تولید برندهای برای خود به خوبی مراقبت ترقی خواهان است که چگونه آنها را دوباره انتخاب بیش از و بیش از بسیار آبی مناطق. اما به این بحث رسیدگی به نشان می دهد زمانی که آنها بازگشت به واشنگتن آنچه که آنها واقعا انجام دهید این است که وقت خود را صرف همکاری با لابی سلاح تولید کنندگان به اطمینان حاصل شود که به عنوان مقدار پول مالیات دهندگان ممکن است منحرف و دور از برنامه های اجتماعی و به خزانه “دفاع” میباشد.

وجود دارد یک جیب ضد جنگ و ضد imperalism مقاومت در کمیته و در گسترده تر کنگره به خصوص در سمت چپ و به حدی در isolationist راست. اما به عنوان کمیته نیروهای مسلح مجلس جلسه هفته گذشته ثابت می کند آنها تعدادشان کمتر توسط آدام اسمیت, Jason کلاغ و لیز Cheneys که در آینده پشت سر هم برای اطمینان از خود را شکست و حفظ یک مسیر بی پایان جنگ برای ایالات متحده است.

و آن غیر ممکن است به گزافه گویی مرکزی نقش آن ساخته شدید اغراق آمیز “روسیه تهدید” پخش در تمام این. و بیش طرفدار جنگ اعضای کمیته از هر دو طرف استناد ترسناک تهدید مسکو و کرملین برای توجیه این پف کرده بودجه امپریالیسم و پرخاشگری است.

پس از صرف مقدار زیادی از زمان تماشای ساعت های بسیاری از این کمیته اقدامات و صحبت کردن به چندین نفر با در عمق دانش در این کمیته تصمیم گرفتم این امر می تواند بسیار ارزشمند برای اختصاص این هفته سیستم به روز رسانی قسمت برای نشان دادن اینکه چگونه این کمیته کار می کند و چه آن را در هفته گذشته انجام داد به طوری که برخی از مقدار مورد نیاز نور آورده است به این که معمولا پنهان-مجموعه مقالات. ما بسیار افتخار از نشان می دهد ما تولید شده در این هفته به دلیل آن را برآورده هدف ارائه در عمق امتحانات پیچیده اما بسیار مهم مهم دریافت خواهید کرد که به مراتب کمتر توجه رسانه ها از آنها سزاوار.

برنامه آغاز بکار امروز در ساعت 2:00 p. m. ET در رهگیری کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>