چگونه راست Boogaloo جنبش در تلاش برای ربودن ضد نژادپرستانه تظاهرات برای یک مسابقه جنگ

Open Carry Texas protesters, some sporting jolly roger patches and Hawaiian shirts, prepare to pose for a group photo outside of the bar Big Daddy Zane's, Saturday, June 6, 2020 in Odessa, Texas. Following the arrest of the bar owner and six armed protesters defending the bar's opening in early May, Open Carry Texas had called for a rally to be held outside the bar as a way to respond to the event. (Eli Hartman/Odessa American via AP)

باز حمل تگزاس معترضان آماده ژست برای عکس گروهی در خارج از نوار بزرگ, پدر, Zane را در 6 ژوئن 2020 در اودسا ،

عکس: الی هارتمن/اودسا آمریکا از طریق AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حق است. ضد نژادپرستی تظاهرات که تکان شهرستانها در سراسر ایالات متحده نیز در حال استفاده به عنوان پوشش به قول رئیس جمهور برای “اعمال داخلی و ترور است.”

در اواخر ماه مه به عنوان مثال سه نوادا مردان بودند “بازداشت تروریسم اتهامات مرتبط با در چه مقامات می گویند توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس” ، دادستان فدرال می گویند که مردان کوکتل مولوتف در بطری های شیشه ای و رهبری شدند, مرکز شهر, با توجه به یک کپی از شکایت کیفری به دست آمده توسط AP.

“مردم حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض گفت:” نیکلاس Trutanich ایالات متحده وکیل در نوادا است. “این مردان هستند آشوبگران و محرکین. نقطه نظر خود را به گسترش اعتراضات به خشونت است.”

اما در اینجا چیزی است: هیچ یک از این سه نفر از اعضای antifa جناح چپ ضد فاشیستی جنبش اعتراضی که به متهم شده است که هر دو توسط رئیس جمهور و دادستان کل لایحه Barr برای خشونت های اخیر. آنها همه خود شناسایی اعضای به اصطلاح boogaloo جنبش با نام مستعار “boogaloo bois” با نام مستعار “boojahideen” — شاید خطرناک ترین گروهی که تا هفته گذشته یا بیشتر آمریکایی ها هرگز از شنیده می شود.

این شکایت در نوادا در ماه گذشته توصیف “boogaloo” به عنوان “یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به معنی آمدن جنگ های داخلی و/یا سقوط تمدن است.” با توجه به سینتیا میلر-ادریس متخصص داخلی گروه های افراطی در دانشگاه آمریکایی اعضای boogaloo جنبش “همه ایران با این ایده که آنها در حال مبارزه با دولت استبداد و می خواهید به راه اندازی خشونت آمیز قیام علیه دولت را مورد دوم جنگ داخلی.”

خود را عجیب و غریب می آید نام از من به شما بچه! — بسیار مسخره 1984 فیلم Breakin’ 2: Electric Boogaloo,” یک, عاقبت به, و در نزدیکی-کپی اصلی “آزردم.” بازیگران یخ T. “Boogaloo پسران به سبک آینده جنگ به عنوان یک تکرار جنگ داخلی آمریکا” توضیح داد اکونومیست در ماه مه. “این پیراهن هاوایی که نقطه جمعیت یک مرجع بزرگ لواو’ نام دیگر برای ‘boogaloo که جشن خوک (پلیس) کباب.”

نام و لباس حس گذشته را وجود دارد هیچ چیز احمقانه و خنده دار در مورد آنها. ضد افترا لیگ در حالی که مستند چگونه سفید supremacists باید “به تصویب رسید boogaloo مفهوم” همچنین با اشاره به boogaloo جنبش “بازی گاه به گاه پذیرش از آینده به جرم خشونت” به عنوان “نگران کننده است.”

این مردان مسلح بسیاری از آنها با آموزش نظامی به دنبال جدید و فرصت های بیشتر برای اعتراض های خشونت آمیز.

به یاد داشته باشید: این مردان مسلح بسیاری از آنها با آموزش نظامی به دنبال جدید و فرصت های بیشتر برای اعتراض های خشونت آمیز. میلر-ادریس به من گفت که boogaloo bois باید بسیج “بیش از شش ماه گذشته در سه جداگانه موج تظاهرات” — در برابر تلاش قانونگذاران ایالتی برای اصلاح قوانین اسلحه; در برابر coronavirus مستندات و پناهگاه در محل سفارشات; و در حال حاضر به عنوان بخشی از تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پی جورج فلوید کشتن.

متاسفانه یک جنبش خود را آنلاین در حال رشد است در سرعت فوق العاده خطرناک. به گزارش رویترز هفته گذشته به نقل از یک مطالعه از فن آوری شفافیت پروژه “ده ها هزار نفر از مردم پیوست boogaloo مرتبط با Facebook گروه بیش از یک دوره 30 روزه در ماه مارس و آوریل به عنوان stay-at-home سفارشات در زمان اثر در سراسر ایالات متحده است. … پروژه محققان دریافتند بحث در مورد استراتژی های تاکتیکی سلاح و ایجاد مواد منفجره در برخی از boogaloo Facebook groups.”

در مارس تیموتی ویلسون 36 سال میسوری با نئو نازی ها روابط ضرب گلوله کشته شد توسط FBI بعد از توطئه برای بمب گذاری در یک بیمارستان در منطقه کانزاس سیتی در اولین روز از این مستند. ویلسون گفته بود مامور مخفی اف بی آی که او می خواست “به اندازه کافی برای ایجاد هرج و مرج به پا زدن شروع یک انقلاب” و با اشاره به او حمله برنامه ریزی شده به عنوان “عملیات boogaloo.”

در مارس هارون Swenson یک زن 36 ساله آرکانزاس مرد دستگیر شد و پس از او را تهدید به کشتن یک افسر پلیس در یک Facebook ویدئو زندگی می کنند. “من احساس می کنم مانند شکار شکارچیان,” او نوشت: در Facebook, که در آن او همچنین ساخته شده “boogaloo” منابع با توجه به پلیس.

این boogaloo bois عمل نمی در خلاء است. اهداف خود روش و پرسنل همپوشانی با تعدادی از راست ضد دولتی گروه نیز مطرح است که یک تهدید قابل توجهی به قانون و نظم و روابط, از, به افتخار پسران, به سوگند پاسداران به سه Percenters به حاکمیت شهروندان است. فراموش نکنید که این Ku Klux Klan یا: ویرجینیا مرد دستگیر و برای رانندگی کامیون خود را به یک جمعیت از زندگی ماده معترضان بیش از آخر هفته است سر یک محلی KKK فصل.

برخی از ما تلاش کرده اند به صدای زنگ برای چندین سال در حال حاضر. در سال 2015 یک نظر سنجی از سازمان های اجرای قانون در بر داشت اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان قرار گرفت “تهدید به خشونت از ضد دولت افراط گرایان بالاتر از خطر از رادیکال مسلمانان است.” در ماه فوریه قبل از هر دو coronavirus مستندات و جورج فلوید تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن را دستچین FBI مدیر کریستوفر Wray کنگره گفت که این اداره را مطرح کرده و ارزیابی خود از تهدید ناشی نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان در آمریکا به یک “ملی تهدید اولویت” و نشان داد که چگونه افراط گرایان با انگیزه های نژادی یا مذهبی و نفرت ساخته شده تا یک “تکه بزرگ” از اف بی آی تروریسم داخلی تحقیقات.

در عین حال تهمت, البته, نیست و علاقه مند به تروریست ها از راست انواع — مهم نیست که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آنها را بکشند و یا ضرب و جرح. او حاضر به درخواست برچسب “تروریسم داخلی” به supremacists که به قتل یهودیان در کنیسه در پنسیلوانیا و کالیفرنیا. او حاضر به اعمال آن به یک حامی خود را که فرستاده بمب های لوله ای به تعدادی از مشخصات بالا سیاستمداران دموکرات و اهدا کنندگان. پس از یک گارد ساحلی ستوان دستگیر شد به ظن توطئه برای ارتکاب یک عمل سفید ملی, تروریسم, مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی گفت: آن را “شرم آور” و “بسیار غم انگیز چیزی است.” پس از قتل عام 51 مسلمانان در دو مسجد در نیوزیلند تهمت را رد سفید ملی, تروریست ها یک مشکل رو به رشد و اخراج آنها را به عنوان “یک گروه کوچک از مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, البته, نیست و علاقه مند به تروریست ها از راست انواع — مهم نیست که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آنها را بکشند و یا ضرب و جرح.

اما antifa از سوی دیگر? “ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” declaimed رئیس جمهور در توییتر در مارس 31 — با وجود خودنمایی میکند عدم وجود شواهد اتصال antifa عناصر به هر یک از خشونت های اخیر و یا غارت.

شما می دانید که مرتبط است به آن ؟ این افراد مسلح در پیراهن هاوایی. و نه فقط سه نفر با کوکتل مولوتف در نوادا است. در کارولینای جنوبی 22 ساله که محلی کلانتر متهم به حمایت از boogaloo متهم شد “با تحریک یک شورش و تشدید نقض صلح است.” در دنور پلیس کشف و ضبط تفنگ و ماسک گاز از 20 سال از معترضان که “شناسایی با ‘boogaloo’ جنبش است.” در گرجستان “خود-شناسایی” boogaloo حامیان “مسلح به تفنگ و اسلحه” خال خال شد در میان معترضان در مرکز شهر آتن است. در یک یادداشت آتن رئیس پلیس به نام boogaloo جنبش یک “سازمان افراطی” است که با هدف در بخش “به تحریک مسابقه جنگ در سراسر امریکا است.”

اجازه دهید روشن است: راست گرایان هستند ربایی در سراسر کشور تظاهرات علیه نژاد پرستی به فشار برای … یک مسابقه جنگ! در حالی که boogaloo “ممکن است عناصری که نزدیک به آزادی خواهان … 90 درصد از boogaloo مواد نژادپرستانه” میا بلوم متخصص در آنلاین افراط گرایی در دانشگاه به من گفت. با توجه به شکوفه بنابراین “ما می توانیم انتظار خیلی بیشتر خشونت در سرب تا سال 2020 انتخابات است.” میلر-ادریس از دانشگاه آمریکایی موافق است. “من فکر می کنم ما باید بسیار نگران خشونت بالقوه در این گروه” او به من گفت. “شده اند وجود دارد همیشه حاشیه seditionist و ضد دولت و گروههای شبه نظامی اما این پدیده نشان دهنده یک رشد سریع در هر دو آنلاین و آفلاین فضا از ما قبل از دیده می شود.”

رئیس جمهور و دادستان کل آن را تصادفا در یک حقیقت غیر قابل انکار وجود دارد: داخلی و ترور تهدید در ایالات متحده است. ما نیاز به به رسمیت شناختن آن را به منظور محافظت در برابر آن است. اما در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن و بر نمی خواهند گفت: که ترور تهدید می آید و نه از ضد فاشیست در ماسک سیاه و سفید, اما از واقعی فاشیست در پیراهن هاوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im