چگونه Coronavirus آلوده بازارهای مالی

تجمع فرا گرفته و از طریق بازار اوراق قرضه در این ماه گسترش جهانی شمارش منفی بازده بدهی به بیش از $13 تریلیون و مخدوش سرمایه گذاران که در حال شرط بندی بر روی بازده بالاتر.

نگرانی از شیوع کروناویروس در چین را تحت فشار قرار دادند سرمایه گذاران به تخلیه دارایی های پر ریسک در روزهای اخیر — پاک کردن حدود 1.4 تریلیون کردن ارزش بورس های جهانی از اواسط ماه ژانویه و خرید امن ترین بدهی های دولت.

ایالات متحده اوراق قرضه 10 ساله عملکرد لمس سه ماه اخیر از 1.57 درصد در سه شنبه, بازتاب افزایش قیمت. آلمانی بازده 10 ساله که به کمترین سطح خود از ماه اکتبر در منفی 0.4 درصد; ژاپنی بازده نیز کاهش یافته است این سال است.

به عنوان به زودی به عنوان شواهد وجود دارد که همه چیز را نمی شد تا گلگون مردم داد تا در آن معاملات بسیار به سرعت.

نیک دیوار Merian سرمایه گذاران جهانی

با عجله به بدهی دولت وقفه جهانی فروش آغاز شد که در تابستان پس از شکوفایی در اقتصاد جهانی و درک است که بانک مرکزی در حال اجرا از گزینه های محرک — سوار خروج از بسیار کم بازده بدهی. بسیاری از مدیران صندوق که تا به حال انتظار می رود فروش برای ادامه به 2020 گرفتار شده اند کوتاه دلیل افزایش نگرانی ها در مورد تاثیر این ویروس در اقتصاد چین است.

“این bottoming از رشد جهانی قرار بود به از بند باز کردن این reflationary موج که می بینید اوراق قرضه فروش می گوید:” نیک دیوار یک مدیر صندوق در Merian سرمایه گذاران جهانی. “اما به عنوان به زودی به عنوان شواهد وجود دارد که همه چیز را نمی شد تا گلگون مردم داد تا در آن معاملات بسیار به سرعت. بسیاری از مردم بسته اند از مواضع خود.”

بدهی تجمع تأکید پایدار تجدید نظر از اوراق قرضه به عنوان یک وزنه تعادل که دستاوردهای زمانی که ریسک سرمایه گذاری کاهش پیدا کند. “گنجينه آمریکا یکی از بهترین بیمه نامه شما می توانید در مجموعه خود می گوید:” Andrea Iannelli سرمایه گذاری مدیر در وفاداری بین المللی است. “هر زمان که همه چیز کثیف است که آنچه شما می خواهید برای خود.”

Stock Markets React To Federal Reserve Interest Rate Announcement

Iannelli می گوید: asset manager نعمت اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده به این دلیل که فدرال رزرو اتاق برای کاهش نرخ بهره باید به ضعف در چین بیش از نشت به جهانی وسیع تر کاهش سرعت.

بازار اوراق قرضه در سراسر جهان باقی می ماند برخی از راه های کوتاه از سطوح شدید آمار در ماه اوت و سپتامبر سال گذشته بیش از $17 تریلیون دلار از اوراق قرضه انجام subzero عملکرد. حتی به طوری که subzero کل گسترش بیش از 2 تریلیون دلار از اواسط ماه ژانویه است. مقیاس و سرعت باند رالی تحت فشار قرار دادند تا بازده بازگشت به سطح است که حاکی از یک تلخ چشم انداز اقتصاد جهانی را ترک کرده است و حتی برخی از اوراق قرضه خریداران با احتیاط.

حرکت در خزانه به بازار میآید به این معنی است که ایالات متحده منحنی بازدهی نزدیک به معکوس — معنی دراز مدت بازده سقوط به زیر بازده کوتاه مدت — به عنوان آن را برای بسیاری از سال گذشته است. در گذشته چنین وارونگی شده است یک شاخص است که رکود اقتصادی در راه است, در حالی که اکثر سرمایه گذاران بر این باورند این سال را متوسط اگر unspectacular رشد.

“به طور کلی هر زمان که ما شاهد یک دولت بزرگ bond فروش من یک خریدار می گوید:” مایک Riddell یک درآمد ثابت مدیر نمونه کارها در آلیانز سرمایه گذاران جهانی.

“اما ما کمی ریزشی [در اوراق قرضه] در این سطح” او همچنان ادامه دارد. “با توجه به جهت جهانی اطلاعات رالی به نظر می رسد کمی بیش از حد. شما می توانید در توجیه آن گفت که به دلیل coronavirus چشم انداز رشد اقتصادی بسیار بدتر, اما من مطمئن هستم که آنچه در بازار واقعا فکر می کند.”

+

توسط تامی Stubbington

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>