چگونه Coronavirus شد حکم اعدام در یک جغرافیایی گروه در نیمه راه خانه

در این ویدئو برای اولین باراست که در تار و فقط 20 ثانیه یک زن در یک ماسک قدم به مردان خوابگاه در Leidel جامع تحریم, مرکز فدرال در نیمه راه خانه در هوستون, تگزاس, اجرا شده توسط جغرافیایی ، او سفارشات هر کس برای روشن شدن این منطقه است. “به نوبه خود کسانی که گوشی های خاموش,” او می گوید.

در کلیپ بعدی گرفته شده و لحظاتی بعد یک مرد است چرخ پایین راهرو در یک برانکارد پوشیدن یک تی شرت شلوار جین و یک ماسک اکسیژن. فرد هل دادن او را می پوشد فولاد عبا از نزدیک دنبال سیاه چادری ماموران امنیتی است.

مرد روی برانکارد است Oaka Adams 43. او وارد و در نیمه راه خانه در ماه ژانویه پس از روی لئامت دادن در زندان فدرال برای در اختیار داشتن به قصد توزیع اکسی کدون. در آن زمان او شروع به احساس به طور جدی بیمار در اواسط ماه ژوئن coronavirus در حال حاضر به کشته شدن دو نفر از همسایگان خود را در نیمه راه خانه. یکی دیگر از مدت کوتاهی پس از درگذشت او به خانه.

آدامز بود و از ترس او خواهد بود. اگر چه او تا به حال نه تست شده برای coronavirus او احساس تب و تلاش برای نفس کشیدن. آدامز در تماس با یک دوست در خارج از خانه نیمه راه که به نام 911 حدود ظهر روز جمعه, ژوئن 19. در سنت جوزف مرکز پزشکی X-ray نشان داد همه نشانه هایی از Covid-19. 3 p. m., مدیر Leidel مرکز Johnathan هاردی ترک کرده بود کار را برای بعد اما او بعدها به یک مدیر مورد که آدامز احتمالا نمی خواهد اجازه رفتن به خانه از بیمارستان است. به جای آن او خواهد بود مرخص شد و برگشت به نیمه راه خانه. “من خیلی ناراحت” Adams, دوست, پیامک آن شب. “این سیستم پیچ تا زمان بزرگ.”

آدامز صرف تعطیلات آخر هفته در سنت جوزف. زیر پنج شنبه, وضعیت او بهبود یافته بود. “او می تواند نشستن و صحبت کردن در حال حاضر و تنفس بهتر است” دوست خود را گزارش شده است. به زودی پس از آن منتشر شد به خانه بردهاند. در نیمه راه خانه کلمه از ساکنان این بود که آنها برنامه ریزی برای تست هر کس برای coronavirus. اما یک هفته بعد که هنوز هم تا به حال اتفاق افتاده است. در ژوئن 29, هاردی صادر شده همه کارکنان یادداشت که نوشته شده بود در داخل ساختمان. “توصیه می شود که شهر هوستون COVID تست تیم تغییر کرده است و تاریخ بر روی سایت تست” این تکه کاغذ به عنوان خوانده شده. که در آن تاریخ نوشته شده بود — جولای 6, 2020 — کسی که عبور از آن و نوشت: “هرگز.”

امروز ایالات متحده اداره زندانها تعداد هفت کل موارد Covid-19 در Leidel مرکز از جمله دو مرگ. اما زمان و ساکنان سابق — که سخن گفت و به اشتراک گذاشته شده فیلم ها و عکس ها خواست نامش فاش نشود به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه — می گویند وضعیت بسیار وخیم بود. آنها می گویند این ویروس اجرا شایع در میان ساکنان و کارکنان به طور یکسان. آنها را به یک سوم درگذشت مردی که از Covid-19 ماه گذشته در مدت کوتاهی پس از خروج از Leidel مرکز. و آنها می گویند که این مرکز دارای بارها و بارها حاضر به ارائه تست ترک ساکنان به دنبال آزمون خود را در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کسانی که فوت کرده اند. “آیا شما می دانید که چگونه من در مورد اول مرگ — حتی اولین بیماری ؟” یکی یکی از ساکنان سابق گفت: رهگیری. “از یک عضو هیات غیبت با یک زندانی. و اهل بیت آمد و به ما گفت. ما مانند: “آیا شما جدی است؟'”

GEO گروه قبلا کاهش یافته است به نظر تاثیر این بیماری همه گیر در آن مسکونی هنگام ورود دوباره مراکز از جمله مرگ قبل در نیمه راه خانه در نیویورک است. اما در جولای 2, ایمیل, GEO مراقبت از معاونت ارتباطات مونیکا قلاب اذعان کرد دو تا از هوستون مرگ و میر. “ما آگاه هستند از دو Leidel ساکنان مرکز بودند که به بیمارستان فرستاده شده و پس از آن در گذشت,” او نوشت. او همچنین گفت که wآنکه برخی از ژئو گروه در نیمه راه خانه را مرتب در محل برای تست “که اکثر ما RRCs مختصات ساکن بهداشت و درمان جامعه از طریق ارائه دهندگان.” یکتی Leidel, “ما شده اند با اشاره به ساکنان محلی در بخش بهداشت و درمان تست سایت می باشد.”

قلاب ارائه برگه توصیف اقدامات گرفته شده با GEO گروه برای کاهش گسترش Covid-19 در امکانات آن از جمله ویژه عقیم سازی بالا-تماس با مناطق “بالاتر و فراتر از نرمال فعالیت های تمیز کردن در RRCs.” اما چند ساکنان گفت: رهگیری آن است که به آنها برای تمیز کردن خوابگاه و مناطق دیگر در نیمه راه خانه. آنها همچنین با رد این تصور که آنها دسترسی کافی به توجه پزشکی — و یا حتی مواد غذایی است. در یک ویدیو ارسال به رهگیری در اوایل این هفته یک مقیم نشان داد یک وعده غذایی متشکل از دو برش نان سفید یک بسته سس مایونز, ماهی قرمز شیرینی و کوکی.

گسترش ویروس در Leidel مرکز حاکی از خطرات منحصر به فرد مطرح به نیمه راه خانه در سراسر این بیماری همه گیر. ساکنان می رسند از زندانهای سراسر کشور و سپس به اشتراک گذاری اتاق حمام و مناطق ناهار خوری. کارکنان را در داخل و خارج از جامعه اطراف به عنوان ساکنان که در مورد نیاز به کار می کنند. پس از رهگیری شروع پوشش فدرال در نیمه راه خانه در ماه آوریل تعداد تحت تاثیر امکانات همچنان به صعود. در اواخر ماه مه BOP مستند 230 کل Covid-19 نفر در سراسر 42 RRCs. فقط بیش از یک ماه بعد BOP را نشان می دهد 301 کل موارد در سراسر 57 RRCs.

این شماره ها بخش کوچکی از هزاران مورد در سراسر زندان فدرال سیستم. اما آنها همچنین نشان دهنده یک معنی داری undercount. نه تنها این آمار و ارقام در نوسان است از تسهیلات به, تسهیلات بدون توضیح رسمی شمارش تنها شامل افرادی که در BOP بازداشت ترک کردن خانه نیمه راه از ساکنان که در دست دیگر آژانس های فدرال مانند ایالات متحده مشروط ، همچنین برگ RRC کارکنان که از لحاظ فنی اداره کارکنان بلکه برای کار در نیمه راه خانه ارائه دهندگان. از 57 تحت تاثیر فدرال در نیمه راه خانه در حال حاضر ذکر شده در BOP سایت وجود دارد نه یک مستند در مورد کارکنان شما با Covid-19.

با 195 RRCs اجرا شده توسط یک درهم آمیخته از ارائه دهندگان — حدود یک سوم از آن ها برای-سود — شبکه نیمه راه خانه با BOP قرارداد فاقد شفافیت حتی تحت شرایط عادی است. در حالی که BOP صادر کرده است منتشر شده در مطبوعات در مورد Covid-19 مرگ و میر در داخل خود زندان — ارائه نام سنین و امکانات آن مرحوم برگزار شد — آن را منتشر کرده است هیچ اطلاعاتی در مورد کسانی که فوت کرده اند, در داخل فدرال در نیمه راه خانه. عمومی تنها تشکر و قدردانی از مرگ و میر اعداد ذکر شده در “زندانی مرگ” ستون در BOP سایت.

از شش مستند مرگ و میر در فدرال RRCs ثبت شده توسط BOP تا به امروز سه نفر از ساکنان GEO گروه امکانات — و دو نفر از ساکنان در Leidel مرکز. تا به حال هویت اعلام کرد که پس از بیمار شدن در هوستون نیمه راه خانه باقی مانده اند ناشناخته فراتر از خانواده و امکانات. اما سابق و فعلی ساکنان Leidel مرکز مشترک نام خود را با رهگیری. قدیمی ترین بود و 60 سال سن جوانترین 46. هر سه رفته بود به زندان نقض آزادی مشروط و یا اتهام مواد مخدر. و همه آنها تا به حال خانواده هایی که آماده می شدند به استقبال آنها را در روزهای آینده. به جای خانواده های کسانی که در حال برنامه ریزی یادبود خدمات.

Leidel-Center-gppgle-1

Leidel مرکز در هوستون تگزاس.

تصویر: نقشه گوگل

من نمی خواهم به مرگ در نیمه راه خانه

این Leidel مرکز واقع در قلب مرکز شهر هوستون, فقط مراحل از اتوبان و دقیقه, خدمتکار, پارک ورزشگاه خانگی برای Houston Astros. وجود دارد یک منطقه با جداول پیک نیک و نیمکت دوبله لوگان باغ. تسهیلات خواب برخی از 190 نفر اکثریت مردان است اما برخی از زنان بسیاری از کسانی که در حال خدمت روز گذشته فدرال خود را از جملات.

در عمل از 1990s Leidel مرکز قبلا اجرا شده توسط کرنل اصلاحات بود که به دست آورد GEO گروه در سال 2010. خصوصی, زندان, شرکت گسترش به هنگام ورود دوباره خدمات در حال رشد تبدیل شده و بخشی از آن طرح کسب و کار. امروز Leidel مرکز یکی از 45 نیمه راه خانه را تحت GEO گروه استمرار مراقبت و تقسیم و به فروش می رساند که همه چیز را از هنگام ورود دوباره به دارو و درمان به خدمات مشاوره به دولت و دولت فدرال است. پانزده جغرافیایی را در نیمه راه خانه را در قرارداد با BOP.

GEO گروه شده است متهم mistreating کسانی که در مراقبت از آن. در هوستون 2019 طرح دعوی در دادگاه توضیح داد که چگونه این شرکت رها ساکنان مختلف در نیمه راه خانه در طول طوفان هاروی ترک آنها را در یک آب گرفتگی تسهیلات بدون غذا و آب تمیز و یا مراقبت های پزشکی. زمانی که coronavirus بحران آغاز شد ساکنان به زودی شروع به جزئیات مشابه غفلت در حوزه های مختلف جغرافیایی گروه امکانات و حتی به عنوان مدیران شرکت افتخار در مورد پاسخ این شرکت به سهامداران است. ساکنان در اوکلند کالیفرنیا در نیمه راه خانه گفت: رهگیری که از این مرکز تا به حال سعی کردم به نگه داشتن آن موارد مثبت یک راز است. و در مرکز گراسمن در Leavenworth, Kansas, که در آن coronavirus گسترش خارج از کنترل در این بهار متعدد ساکنان گفت که این مرکز را تلاش برای جلوگیری از شیوع تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده.

ساکنان Leidel مرکز توصیف مشابه هرج و مرج و سوء مدیریت. یکی از ساکنان که وارد نیمه راه خانه در ماه فوریه گفت که هیچ چیز انجام شده است به انطباق با بحران بلندی. “آنها آماده نیست,” او گفت:. “آنها تا به حال هیچ سرنخی از طوفان بود.” پس از آن ضربه مقیم گفت: “آنها نشسته در haunches.” در حالی که دیگر در نیمه راه خانه را متوقف فرستادن مردم به کار به جز برای کسانی که در خدمات ضروری مطابق با BOP, دستورالعمل این اتفاق رخ نداد در Leidel. “اگر شما تا به حال کار شما می تواند به” یکی از ساکنان سابق گفت. “و این بود که همه. مهم نیست چه نوع از کار شما را انجام داد.” در عین حال یکی دیگر از ساکنان به یاد می آورد ناراحت بودن در نزد یک کارمند بازرسی وسایل از یک عضو از زنان, خوابگاه, مه. کارمند بود و نه با پوشیدن یک ماسک و دستکش. “مثل من درک می کنم شما را مجبور به رفتن را از طریق ما همه چیز خوب است,” ساکن گفت. “اما ما نیز در وسط یک بیماری همه گیر.”

در یک نقطه یکی از ساکنان سابق گفت: “آنها شروع به قرار دادن نشانه های روی زمین و گفت: نگه داشتن فاصله خود را’ شما می دانید ” شش پا و چیزهای شبیه به آن. اما این غیر ممکن است. این است که در نیمه راه خانه. … تخت ما آنقدر به یکدیگر نزدیک … این غیر ممکن است برای اقامت شش فوت دور از هر کسی در آن محل است.”

در 22 مه یک جفت Leidel ساکنان نوشته شده یک ویدیو آنلاین. یک مرد عینک hoodie و یک مقاله شهر در اطراف بینی و دهان خود را. دیگر عینک bandana به عنوان یک ماسک. “ما در حال گزارش است که coronavirus است که در اینجا” مرد در hoodie گفت. “کل تسهیلات در معرض شده است و آنها در انجام هر چیزی در مورد آن. آنها در حال تلاش برای پوشش آن است.” مرد گفت که او سعی کرده بود برای تماس با هر کس از شیلا جکسون لی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo که صادر هوستون اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. “ما فقط نیاز به کسی به این نگاه کنید,” او گفت:. “من نمی خواهم به مرگ در نیمه راه خانه.” فقط بیش از یک هفته بعد در مه 31, اولین Leidel مرکز اقامت درگذشت.

“کل تسهیلات در معرض شده است و آنها در انجام هر چیزی در مورد آن. آنها در حال تلاش برای پوشش آن است.”

این مرد 56 ساله راجر زنگ. مانند مرد در این ویدئو او زندگی می کردند در C, خوابگاه, صفحه اصلی به برخی از 80 ساکنان در نظر گرفته و بدترین منطقه مسکونی در Leidel. “او خواهد بود تا تمام شب فقط سرفه و سرفه و نرم و سرفه” مرد در این ویدئو گفت: رهگیری. متعدد ساکنان گفت: او با استفاده از واکر. “هیچ راهی وجود دارد که انسان حتی باید شده اند وجود دارد و آنها هنوز هم او را نگه داشته و در آنجا” سابق مقیم گفت.

دو هفته بعد دوم درگذشت. نام او مایکل McLarty. او استفاده می شود به نشستن در مقابل ساختمان قبل از رفتن به محل کار که در آن ساکنان دیگر اغلب در چت با او. “املاک, شیرین, آه خدای من واقعا مرد خوب” این یکی از ساکنان سابق گفت. یک روز در اوایل ماه ژوئن او به یاد می آورد, “من گفت:” شما به دنبال بیش از حد خوب است.’ او گفت: “من می دانم.’ من گفتم: ‘شما نیاز به نگه داشتن صورت خود را با ماسک در همه زمان ها است.’ … من نمی دانم که بود آخرین باری که من همیشه می خواهم به او صحبت کنید.”

به دنبال در صفحه مربوط برای اولین بار او به رسمیت شناخته شده عکس McLarty استفاده می شود; او گرفته بودم آن را در نیمه راه خانه که در همان نقطه که در آن او همیشه استفاده می شود به نشستن. عکس قابل توجه است McLarty بزرگ فرمان سبیل و گلچهره آفتاب سوخته می دهد. “ما نمی کنید که مقدار نور خورشید که در آن ما زندانی” گفت: یکی دیگر از ساکنان یک مرد که می دانست McLarty قبل از آنها هر دو وارد در نیمه راه خانه. “پس من و او انجام بسیاری از حمام آفتاب وجود دارد.” آخرین پیام متنی مقیم دریافت شده از McLarty بود زمانی که او در بیمارستان است. “من بیمار هستم به عنوان یک سگ” او گفت:.

همان روز که McLarty درگذشت, در ژوئن 14, مردی که به تازگی در سمت چپ نیمه راه خانه فوت در هیوستون تگزاس. سدریک Oliphant, 46, یک هانتسویل بومی شده بود در آخرین روز از نه ماه حبس تعلیقی نقض. مانند McLarty خانواده Oliphant بستگان کاهش یافته است به صحبت علنی در مورد مرگ او. اما یک دوست نزدیک گفت که Oliphant به دکتر رفت در هانتسویل در ژوئن 4, سپس آزمایش مثبت برای Covid-19 روز 5 ژوئن روز او منتشر شد از BOP بازداشت کرده است. “او با هشدار به اندازه کافی به تماس و ارسال یک متن در مورد قرار دادن در یک دارو کما و چگونه این ممکن است پایان خود را,” او نوشت: در Facebook پیام. “سپس چیزی که بعد پرستار به نام او رفته بود.”

چرا نمی تواند او را در خانه حبس?

برای ماه خانواده از مردم در زندان فدرال سیستم باید گفت آنها در تاریکی نگه داشته در مورد دست زدن به این بیماری همه گیر. مردم در BOP بازداشت شده اند به خصوص تلاش برای دریافت پاسخ در مورد اینکه چرا آنها نشده اند مجاز به انجام آنها زمان باقی مانده در خانه حبس به ویژه در نور از خطر ناشی از کوروناویروس به شلوغ امکانات. اگر چه BOP ادعا کرد که ramped تا خانه حبس در اوایل سال از این بیماری همه گیر برای بسیاری از این ثابت کرده بود نادرست وعده.

در نیمه راه خانه ساکنان به نظر می رسد نامزدهای ایده آل برای خانه حبس داده شده که آنها در پایان جملات خود را. در عین حال ساکنان در Leidel و امکانات دیگر می گویند درخواست های خود را برای خانه حبس شده اند بارها و بارها رد شده است. در یکی معمولی حساب عمه از یک زن در حال حاضر در Leidel گفت: رهگیری که خواهر زاده او همچنان در نیمه راه خانه با وجود این واقعیت است که خانه اش سلول تاریخ در حال حاضر به تصویب رسید. به عنوان یک پرستار در هوستون او نگران است که GEO گروه قرار دادن کل جامعه در خطر است. “من می دانم آنچه در آن است در بيمارستان” او گفت:. “تعداد ما در حال رفتن به بالا و بالاتر.”

خانواده ها از مردان که فوت کرده اند در Leidel توصیف در مجموع عدم ارتباط با مدیر و کارکنان حتی زمانی که عزیزان خود گذشت. Oliphant خانواده کاهش یافته است به صحبت علنی در بخش بزرگی بود چرا که آنها تا چند پاسخ در مورد بیماری خود را. اگر چه McLarty بیوه نیست پاسخ دادن به یک پیام تلفن, تعدادی از ساکنان گفت: آنها صحبت کرده و به او در پی مرگ شوهرش. “او عصبانی” یکی از ساکنان می گوید. “چرا نمی تواند او را در خانه حبس?” با توجه به این که ساکن او می شده اند واجد شرایط در ماه مه.

در یک تماس تلفنی با رهگیری خانواده راجر زنگ توصیف یک clueless در و معکوس پاسخ به بیماری خود را. زنگ را Austin گفت که پدر خود را در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است یک بار در حالی که زندگی در Leidel مرکز هفته قبل از اینکه تشخیص داده Covid-19. زنگ شده بود با استفاده از استنشاقی برای دفع حملات که پسر خود را به عنوان ترکیبی از آسم و اضطراب است. پس از او تا به حال چنین یک قسمت در ماه آوریل “بیمارستان نوع آن را مانند حمله آسم و سپس او را فرستاده حق بازگشت. آن را مانند یک روز و پس از آن … او در نیمه راه خانه.”

Roger-Rust-1

راجر زنگ با پسرش آستین در خانه خود در ازل TX حدود سال 1993.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خانواده

Austin زنگ گفت: پدر او یک مرد خانواده اختصاص داده شده زمانی که او در حال رشد است. “او مربی بیس بال. او شما می دانید همه-پدر آمریکایی که چیزی برای بچه ها,” او گفت:. پس از راجر زنگ و همسرش طلاق گرفته اما “او نوع دیوانه رفت.” اگر چه پسرش نیست بحث در مورد جزئیات و زنگ توسعه یک مشکل مواد مخدر که منجر به دستگیری او در فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

با توجه به سوابق دادگاه زنگ دستگیر شد, در مارس 6, 2016 و پس از او متوقف شده در مرز تگزاس گشت بازرسی در بزرگراه 281 درست در شمال مرز مکزیک. او رانندگی با کامیون, کشیدن یک اسب تریلر بود که پس از آن جستجو توسط عوامل گشت مرزی. چهار مردان کشف شد پنهان شده در تریلر. مقدار کمی کوکائین و متامفتامین داشت در زنگ را در محفظه دستکش.

آلیسون راموس یک کرپوس کریستی دفاع وکیل به نمایندگی زنگ در مورد. او غمگین در اخبار از مرگ او توصیف او به عنوان متفاوت از دیگر مشتریان او در دفاع مشابه قاچاق اتهامات در بخشی به دلیل او سنگدلانه نسبت به مردان او شده بود حمل و نقل. “من او را دوست داشت. او احتمالا یکی از پنج مشتریان. … او واقعا خوب احترام است.” به راموس روشن شد که جرم وی ریشه در یک مشکل مواد مخدر. “او فقط نیاز به پول و او موافقت کرد به حمل و نقل مردم است. … شما فقط می تواند بگوید او تا به حال یک موضوع مواد مخدر و او در برابر آن است.”

زنگ التماس کرد گناه را به بیگانه قاچاق و محکوم به 18 ماه را در زندان فدرال — نسبتا کوتاه حکم با توجه به اتهام به علاوه شش ماه دیگر در نظارت و انتشار است. تنها چند ماه پس از بیرون آمدن از زندان در سال 2018 با این حال او rearrested و زندانی مواد مخدر جدید از اتهامات عنوان شده علیه. اگر چه خیلی از صدور حکم اطلاعات مهر و موم شده است نامه ای به دادگاه از دختر در قانون پیشنهاد کرد که زنگ تا به حال می خواستم به بازگشت به شمال تگزاس پس از اولیه خود را حبس بود اما قادر به این دلیل که از شرایط آزادی او. “او واقعا می خواهد به بسیار عالی پدربزرگ و پدر به پسرش,” او نوشت: در ماه فوریه 2019. “ما فقط می خواهیم او را به اقامت در نزدیکی ما که در آن ما می تواند کمک به او را روی پای خود.”

Austin زنگ هرگز نفهمیدم که چرا پدرش بود از زندان آزاد شد تا به دور از خانه. تمام خانواده خود و پشتیبانی از سیستم های زندگی در شمال تگزاس فقط در خارج از فورت ورث. اگر او اجازه داده شده بود در خانه حبس او را به حال مقدار زیادی از مکان برای رفتن. “من خریداری یک تریلر سفر و من میخوام قرار داده و او را در یک پارک کوچک در پایین جاده,” او گفت:. “من فقط احساس می کردم همه چیز در مورد برای رسیدن به جایی که من تا به حال پدر من نزدیک است.”

پدر آنها فوت کرده در 11:45 بعد از ظهر دو روز بعد کارگر مورد نام, درخواست برای به روز رسانی. “آیا می توانید لطفا برای پیدا کردن آنچه در رفتن با او تماس گرفته و مرا به عقب؟”

زنگ هم نمی فهمم که چرا حداقل پدرش نمی توانست تست شده برای coronavirus در بیمارستان اولین بار او رفت. “شاید این را های مختلف,” او گفت:. به جای فقط یک زن و شوهر هفته پس از بازگشت او به Leidel پدرش به نام به می گویند که او در بیمارستان است. در زمان خود coronavirus آزمون برگشتم مثبت او به سرعت در سراشیبی. “آن را به نقطه که در آن هر زمان که ما به نام شما می دانید که شما حتی نمی تواند به او صحبت می کنید,” زنگ گفت. زمانی که او سعی در برگزاری یک گفتگو “او فقط می تواند سرفه و خس خس سینه و تنها با داشتن یک زمان وحشتناک.” تماس های تلفنی خود را کوتاه شد check-ins: “مانند شما می دانید” من فقط فکر کردن در مورد شما, I love you, don’t فشار خود را.'”

سپس یک روز زنگ نمی تواند رسیدن به پدر خود در همه. او تا به حال قرار داده شده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. از آن پس در زنگ تمام اطلاعات خود را از یک پرستار در بیمارستان است. در هیچ نقطه ای را در نیمه راه خانه تلاش برای اطلاع رسانی به خانواده او گفت:. به جای آن راه دیگری در اطراف. زنگ یک تماس تلفنی از پدرش مدیر مورد پس از او قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. “او گفت ،” من سعی کرده ام ahold از او و او قرار بود به من تلفن از بیمارستان است. و من شنیده ام از او را برای سه یا چهار روز.'” زنگ پاسخ داد که پدرش در وضعیت بحرانی است. این مدیر مورد خواست او را به نگه داشتن او ارسال شده است.

آن را درست قبل از نیمه شب در مه 31 وقتی که زنگ رو یک تماس تلفنی از خواهر خود را. پدر آنها فوت کرده در 11:45 بعد از ظهر دو روز بعد همان کارگران مورد نام, درخواست برای به روز رسانی با پدر و مادر خود. “آیا می توانید لطفا برای پیدا کردن آنچه در رفتن با او تماس گرفته و مرا به عقب ؟” او به یاد او درخواست.

به دنبال پاسخ به این پرسش که وضعیت در نیمه راه خانه زنگ در تماس با پدر, پیر bunkmate که او را فرستاده متن در ژوئن 2. “من متاسفم برای شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است,” او نوشت. “ما هم اتاقی. فرض آنها این است که ما همه آلوده, اما آنها نمی خواهد آزمون هر کسی و یا جدا کردن بیمار است. من سرفه شده برای ماه گذشته اما من احساس خوب, من حدس می زنم. من فقط ممکن است یکی از افرادی است که بدون علامت هستند. … هر کس در اینجا این است که ترس به مرگ از من و سایر هم اتاقی. ما حتی نمی توانید طعم و مزه و یا بوی مواد غذایی است. راجر بود یک دوست خوب است. من متاسفم برای از دست دادن خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>