چگونه آمریکایی ‘خاک’ نویسنده این دور از فرهنگی اندام

OZY خبرسازان: غواصی عمیق بر روی نام شما نیاز به دانستن.

داستانی که مجبور جانین کامینز به قلم او اولین کتاب خود را. او در سال 2004 خاطرات یک Rip در بهشت به ارمغان می آورد به زندگی تجاوز به عنف و قتل او عموزاده — و اقدام به قتل برادرش در سنت لوئیس که کامینز بود 16.

این یک سکوی پرتاب برای یک کار ادبی که دیدم کامینز خزیدن بیشتر بر روی یک خلاق اندام. در سال 2010 در خارج از پسر کاوش آمدن از سن داستان یک کولی ایرلندی پسر در 1950s آگاهانه توسط خود او در زمان زندگی در ایرلند. او سال 2013 رمان کج شعبهرسیده بازگشت به قرن 19 ایرلندی قحطی سیب زمینی اما دوباره تا حد زیادی در فرهنگی bailiwick.

اندام جامعی با خاک آمریکا.

توسط لوله کشی یک مهاجر مکزیکی داستان رمان نویس کشیده شده خشم برای نوشتن در مورد تروما فراتر از تجربه خود را — و ناشیانه بنابراین او منتقدان استدلال می کنند. در یک سوپر لحظه ای سیاسی برای مهاجرت به این سوال هستند: چه کسی باید به یک کشتی برای پیچیده داستان در مورد هویت?

در برخی از راه های کامینز شد ناخواسته هدف خود را در کمپین های بازاریابی.

کامینز’ داستان خود را آغاز کرد و در یک پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده در روتا اسپانیا به یک خانواده ایرلندی و پورتوریکویی تبار. خانواده اش به مریلند, جایی که او به صرف سال دوران کودکی خواهد بود که قطع تراژدی در سال 1991. چهار غریبه ها او را کشته عموزاده و به او حمله کردند ، این حادثه خواهد reorient کامینز شخصی و حرفه ای مسیر شکل دادن به داستان های او می خواهم بعد قلم. در تاوسن تحصیلات تکمیلی دانشگاه رفت به بلفاست ایرلند که در آن او کار می کرد به عنوان یک متصدی بار. پس از بازگشت به ایالات متحده, او شروع به کار در انتشارات در پنگوئن.

کامینز می خواستم برای پیدا کردن یک خانه برای خانواده اش داستان — و این در اصل قرار بود به یک مشترک انجام با برادرش. اما او حمایت می روم کامینز به نویسنده یک Rip در بهشت ، پس از انتشار, او شروع به سخنرانی ها و دیدار با دانش آموزان به بحث در مورد حقوق قربانیان پردازش تروما و با استفاده از هنر به عنوان وسیله ای برای درمان است. یک جاذبه به سمت بازمانده محور روایت هدایت او کار ادبی.

خاک آمریکاکه ضربه قفسه on Jan. 21, unspools روایت یک مادر و صاحب کتابفروشی در آکاپولکو, مکزیک که تلاش می کند برای فرار به ایالات متحده در کنار پسر خود را به منظور فرار از خشونت از یک کارتل مواد مخدر. کامینز گفته است که انگیزه ی او در نوشتن این کتاب این بود که به تغییر و گو در مورد مهاجران و برجسته امریکا ناقص مرز سیاست.

اما او به نظر می رسید به او را می دانم شعبه خم شد حتی قبل از این که کتاب منتشر شد. “من آرزو کسی کمی براونر از من می نوشتن آن را,” او نوشت: در یک یادداشت نویسنده. که همان توجه جلب انتقاد به دلایل دیگر نیز هست: کامینز چالش او و شریک زندگی خود را — که او را به عنوان مستند نشده — در مواجهه با این حال او اشاره نمی کند که او یک ایرلندی مهاجر و یا حفر کردن به چگونه امریکا را دریافت سفید اروپایی مهاجران متفاوت از مهاجران لاتینی.

در زمانی که Latinos شامل فقط 6 درصد از صنعت چاپ و نشر با توجه به لی و کم مقاومت مواجه آمد و قبل از این رمان ضربه قفسه. یک بررسی داغدار از خاک آمریکا توسط Myriam Gurba بود در ماه دسامبر منتشر شده با تیتر “Pendeja شما نمی Steinbeck: من Bronca با الاغ عدالت اجتماعی ادبیات.” منتقدان می گویند استعارههای و مکزیک کلیشه نفوذ متن این استدلال که کامینز’ ارائه نه تنها فاقد درک متفاوت از شخصیت او’ تجارب زندگی می کردند اما همچنین که این نادرست است. در Jan. 30 کامینز’ ناشر Flatiron لغو کتاب تور دلایل ایمنی.

در برخی از راه های کامینز شد ناخواسته هدف خود را در کمپین های بازاریابی. پس از گرفتن هفت شکل پیشرفته برای کتاب prepublication ستایش دیگران نورد در. رمان نویس دان وینسلو آن را به نام “انگور از خشم در زمان ما” از این رو Gurba مرجع به John Steinbeck. اپرا وینفری ساخته شده خاک آمریکا کتاب خود باشگاه انتخاب اول از سال است.

به عنوان یک نتیجه, کتاب شد بسیار بزرگتر و juicier — کیسه بوکس برای منتقدان. مشکل این نیست کامینز,’ پس زمینه می نویسد: لئون Krauze در تخته سنگ. به جای آن “تصمیم به بسته بندی و فروش خاک آمریکا نه به عنوان آب نبات اما به عنوان داستانی است که باید به عنوان سمبل.” کامینز’ کار نمی تواند فرآیندی بدون شخصیت مهاجران می تواند مربوط به Krauze می نویسد.

پس برای خواندن این انتظار می رود یک رمان بزرگ آمریکایی است که به درستی در دیدار لحظه. به عنوان کامینز حتی اگر هیچ چیز به فروش می رساند کتاب مثل بحث وجود دارد یک فرصت خوب برای او داستان سرایی آینده خواهد شد و نزدیک به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de