چه شیرین! باقلوا و کیک و بیشتر در خانه پخته کالا از Kardashians

ببین کارداشیان-Jenner خانواده نانوا! معروف قبیله ممکن است شناخته شده برای همه چیز از آرایش به لباس تمرین, اما مهارت های خود را محدود به کسب و کار موفق سرمایه گذاری. در واقع تعدادی از اعضای تناسلی نوزادان در حال تبدیل شدن به طور جدی متخصص نانوا.

را Kylie Jenner, به عنوان مثال. این مغول ممکن است میلیاردها به نام او, اما او نمی بالای پخت خود دسر. در واقع Jenner اغلب باعث ایجاد خود شیرینی در خانه برای مناسبت های مختلف. در ماه فوریه سال 2020 به تنهایی Keeping Up With the Kardashians ستاره ساخته شده کیک برای روز ولنتاین و همچنین برای دختر Stormi وبستر 2nd birthday.

روز ولنتاین رفتار sported صورتی شکر و تخم مرغ و sprinkles در شکل مانند قرمز و سفید و صورتی sprinkles. علاوه بر این هر نوعی کیک کوچک بود “XO” بر روی آن نوشته شده در شکر و تخم مرغ. Jenner با استفاده از یک شبیه پالت رنگ برای او کمی دختر کیک تولد که او آماده چند روز قبل. کسانی که شیرینی بودند صدر با نور صورتی شکر و تخم مرغ و عبارت “تولدت مبارک Stormi” که نوشته شده بود بر روی هر یک از شیرینی ،

در حالی که او قطعا از طرفداران سنتی آب نبات و حتی Kourtney Kardashian bakes خودش یک چیزی کمی شیرین در هر حال حاضر و دوباره. در ژانویه سال 2020 به سلامت آگاهانه ستاره شلاق تا دسته ای از خانه ارمنستان باقلوا و با افتخار به اشتراک گذاشته تصویر کامل پروژه نهایی از طریق او Instagram داستان.

هر چند Khloé Kardashian ممکن است یکی از آخرین اعضای خانواده معروف به گاز گرفتن توسط پخت اشکال او قطعا برای زمان از دست رفته. در سپتامبر 2019 در Kourtney and Khloé را Hamptons آلوم شروع پخت او خود نان و او به زودی داوطلب خدمت سربازی او دختر واقعی تامپسون برای کمک به. “ما نان پخت و با هم چند بار در هفته” او به اشتراک گذاشته شده از طریق او Instagram در نوامبر سال 2019 همراه با چند عکس از کودک کار در آشپزخانه است. “من دعا می کنم ما همچنان این سنت هفتگی برای همیشه.”

Khloé بالا برده پخت او بازی فقط یک زمان کوتاه بعد زمانی که او ساخته شده یک کیک برای مادر, Kris Jenner‘s پسر کوری قمار. دایره ای ایجاد شد و در صدر با رنگ آبی و نقره ای زرق و برق به عنوان یک ادای احترام به قمار ترجیح فوتبال تیم دالاس کاوبویز. “اوه خدای من شما بچه ها Khloé ساخته شده از ژله کیک برای کوری چرا که او می داند که او را دوست دارد Dallas Cowboys” این momager بوده از طریق او Instagram داستان در زمان. “Khloé شما هستند.”

پایین ببینید بیشتر در خانه کارداشیان-Jenner خلاقیت!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>