چگونه ستارگان از جمله حامله Sophie Turner و جو جوناس در حال خود Quarantining: عکس

حامله Sophie Turner و جو جوناس در میان ستاره ها تمرین های اجتماعی فاصله و خود quarantining میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بازی از Thrones ستاره 24 ساله که در انتظار اولین فرزند او با شوهرش, 30, shared a photo on Instagram داستان در یکشنبه 15 مارس را به او نشان دادم و برادران جوناس خواننده با پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان آنها نشسته در یک ماشین.

“هیچ f—پادشاه در اطراف” او زیر نویس عکس. “ایمن ماندن همه است.”

با بیش از 155,000 مردم در سراسر جهان تست مثبت برای این ویروس و بیش از 6000 مرگ و میر و اضطراب در حال افزایش است. در ایالات متحده شهرها و ایالات متحده هستند توصیه خاموش شدن ناگهانی از مدارس و بیشتر با برخی از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها برش خود را در ساعت و یا بسته شدن.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد خانه انزوا برای افراد 65سال و کسانی که با بیماری های مزمن همراه با بسته شدن میله کاباره ها از wineries و کسب و کارهای مشابه. رستوران می تواند باز بماند اما نیاز به صندلی کاربران در هر جدول به صورت اجتماعی فاصله.

ایلینوی رستوران ها و کافه ها نیز دستور داد تا بسته شود از 16 مارس 30 در حالی که شهردار بوستون مارتی والش دستور میله, رستوران ها و باشگاه ها برای حذف میز و صندلی برای کاهش گنجایش در نیم.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که مدارس در شهر نیویورک به عنوان به خوبی به عنوان ناسائو و Suffolk شهرستان بسته خواهد شد شروع دوشنبه, مارس 16. شهردار بیل د Blasio گفت: NYC مدارس نمی بازگشایی حداقل تا مارس 20, اما همچنین می تواند بسته شود برای بقیه سال تحصیلی.

استارباکس اعلام کرد در روز یکشنبه که در آن بسته است را انتخاب کنید و مکان های کاهش ساعت در دیگران و تغییر به یک “برو” مدل “حداقل دو هفته.”

تام هنکس و ریتا ویلسون در میان کسانی که مبتلا به این ویروس در حالی که دیگران از جمله هایدی کلوم و Ali Fedotowsky تست شده اند و در انتظار نتایج خود را.

در حالی که برخی از مشاهیر از جمله اورلاندو بلوم, تام کروز و دواین “راک” جانسون فرستاده شده اند خانه به عنوان تولید در آخرین فیلم شده است تعطیل دیگران مانند Jana Kramerدر ادامه به کار می کنند.

این بازیگر و خواننده در زمان به رسانه های اجتماعی به دفاع از تصمیم خود برای پرواز به کانادا با شوهرش مایک Caussinو دو فرزند خود Jolie, 4 و Jace, 15 ماه که در آن او در حال فیلمبرداری یک فیلم برای یک ماه.

“برای همه نفرت که من در حال حاضر در تغذیه پست در مورد ترک, No. 1, من فقط نمی خواهم برای رفتن در تعطیلات. من قصد دارم به فیلم یک فیلم است. من درک می کنم دیگر محصولات را تعطیل اما جایی که من قصد دارم ظاهرا وجود ندارد در موارد. همه چیز خوب است,” او گفت: در Instagram, داستان, در روز جمعه, مارس 13. “من همچنین می دانم که اگر من را نشان نمی دهد تا من می توانم شکایت کرد.” اما در روز یکشنبه او اعتراف به احساس برخی از “اضطراب” در مورد وضعیت فعلی است.

پایین ببینید که چگونه دیگر ستاره خود quarantining در خانه در لس آنجلس و نیویورک و جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net