چگونه سنگاپور برپا جنگ در Coronavirus

سنگاپوری وکیل Iman ابراهيم با بهره گیری از اسنوبورد تعطیلات در ایتالیا و سوئیس و اتریش در این ماه هنگامی که شیوع کروناویروس در اروپا به طور ناگهانی تبدیل شده سفر خود را به یک مسابقه در صفحه اصلی.

با مرزها و استراحتگاه کوه بسته شدن در اطراف او و او را پرواز به سنگاپور لغو ابراهیم سوار به آلمان و گرفتار یک هواپیما به آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت.

“وضعیت در حال تغییر بود هر چند ساعت … اما هنگامی که شما پشت در سنگاپور شما می دانید همه چیز کارآمد است و به شما خواهد شد نگاه پس از” ابراهیم می گوید.

ابراهیم نمی دانید چقدر خوش شانس او را ساخته اند آن را به خانه به سنگاپور مالی بین المللی hub شناخته شده برای آن شبه اقتدارگرا اما موثر دولت است. سه روز پس از بازگشت او آزمایش مثبت برای coronavirus.

سنگاپور گزارش اول مرگ و میر ناشی از پاتوژن فقط این آخر هفته گذشته با وجود اینکه یکی از نخستین کشورهایی بود آمار شیوع خارج از چین در دو ماه پیش. ساخته شده است که آن را یکی از امن ترین مکان در جهان برای بیماران مبتلا به این بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 13000 نفر در سراسر جهان.

سنگاپور موفقیت در برخورد با شیوع است که نسبت به این دولت با سرعت در اعمال کنترل مرز به زودی پس از بیماری برای اولین بار پیاپی در چین, دقیق ردیابی شناخته شده حامل, مهاجم, تست روشن عمومی استراتژی ارتباطی و برخی از شانس.

وجود دارد یک درجه بالاتر از پذیرش نظارت با دولت است. که باعث می شود برخی از روش تهاجمی برای تماس با ردیابی آسان تر است.

چونگ Ja ایان دانشگاه ملی سنگاپور

“هیچ چیز وجود دارد آنها باید انجام دهند متفاوت می گوید:” دکتر یانگ-Ru ژاکلین Lo, سازمان جهانی بهداشت, نماینده, سنگاپور, مالزی و برونئی دارالسلام.

پس از کنترل اولین عفونت سنگاپور در حال حاضر چهره موج دوم از موارد از بازگشت مسافران مانند ابراهیم. مقامات محکم محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله اقدامات پس از تعداد موارد دو برابر به 455 در هفته گذشته. در عین حال بسیاری از تحلیلگران بر این باورند سنگاپور را نیز به ارمغان بیاورد موج دوم تحت کنترل است.

برخی از دولت شهر را از مزایای در مقابله با شیوع کروناویروس دشوار است برای بزرگتر کشورهای غربی به تکرار مانند آن جمعیت کوچک از 5.7 میلیون. آن را نیز آموخته شده از تجربه خود را با سارس در سال 2003 که مجبور به تقویت آن سیستم مراقبت های بهداشتی.

مشابه به کسانی که از برخی آسیایی, همسایه مانند تایوان و کره جنوبی و هنگ کنگ که همچنین موفق به آهسته عفونت نرخ سنگاپور را مثال می تواند حاوی درس های بزرگی برای ایالات متحده و اروپا که گرفتار شده اند اشتباه پا توسط ویروس.

به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات در مورد این بیماری پدید آمده از ووهان شهر در مرکز چین شیوع سنگاپور شروع به آماده شدن توسط ramping تا آزمایشگاه ظرفیت برای تست توده و در حال توسعه خود را تست کیت. این دیده می شد به عنوان ضروری شامل عفونت و نه پایمال کردن بیمارستان ها با مشکل مواجه شده کشورهایی مانند ایتالیا.

مارس 20, سنگاپور به حال انجام شده 38,000 آزمون و یا در مورد 6,800 امتحانات در هر 1 میلیون نفر در وزارت بهداشت گفت. که نرخ خودرو کره جنوبی, منطقه پوستر کودک به صورت سریع و گسترده تست که تا به حال اجرا در مورد 6,100 آزمون در هر 1 میلیون نفر از مردم در همان زمان.

“ما با استفاده از زمان منجر شود که چین به ما توسط عظیم آن خاموش کردن واقعا تصحیح ما آمادگی” می گویند دکتر دیل فیشر استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور است. “در زمانی که ما تا به حال یکی از موارد ما قادر به انجام آزمون و در عرض یک هفته آزمایش شدند و در دسترس در تمام بیمارستان.”

برخی از کارشناسان می گویند این واقعیت است که بسیاری از بیماران در سنگاپور شده اند زیر سن 65 نیز کمک می کند تا توضیح کم تعداد مرگ و میر.

اما دکتر لئو یی گناه, مدیر اجرایی در مرکز ملی بیماری های عفونی که قرار بود پس از سارس و است که با کمک آن سنگاپور پاسخ به coronavirus می گوید: “من همین حالا در نظر بگیرید ما خوش شانس. ما فقط ارائه بهترین مراقبت ويژه به کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

لئو همچنین می گوید که 15 درصد از موارد تایید شده در هواکش در بخش های مراقبت ويژه با دو تحت ” سنگ شکن غشاء اکسیژن است که در آن خون خشک شده از بدن بیمار و اکسیژن در یک دستگاه.

این کشور با جامعه کسب و کار و همچنین سرعت نقل مکان کرد. به زودی پس از سنگاپور گزارش اولین موارد بانک ها تقسیم شده و تیم خود را در میان ادارات و دفاتر خانه و اورژانس طبقه تجاری که بسیاری از آنها در یک مرکز صنعتی منطقه در نزدیکی فرودگاه Changi.

در حالی که اقدامات دولت برای مهار موج اول از عفونت موثر بودند آنها را نیز به پرسش های مطرح شده در مورد تهاجم از دولت است. دوربین های مدار بسته, افسران پلیس و تماس با ما-ردیابی تیم کمک کرده اند, دولت پیدا 7,957 تماس نزدیک از تایید موارد همه آنها شده اند قرنطینه.

دولت در روز جمعه راه اندازی TraceTogether یک برنامه که با استفاده از بلوتوث به رکورد فاصله بین کاربران و مدت زمان برخورد. مردم رضایت به اطلاعاتی که رمزگذاری شده است و حذف شده پس از 21 روز به وزارت بهداشت. در این بخش می توانید با کاربران در مورد “احتمال تماس با ما” با فرد آلوده است.

“وجود دارد یک درجه بالاتر از پذیرش تحت نظارت دولت می گوید:” چونگ Ja ایان استادیار علوم سیاسی در NUS. “است که باعث می شود برخی از روش تهاجمی برای تماس با ردیابی آسان تر است.”

اما چونگ می افزاید: یک بار چنین مکانیسم هایی هستند که در محل “آن را باز درب برای کسی که پنج تا 10 سال پایین جاده به استفاده از این فضا در راه است که شاید کمتر شریف.”

دولت همچنین با استفاده از یک سخت آنلاین جدید دروغ قانون برای اصلاح اطلاعات غلط در نوشته های در مورد کوروناویروس که منتقدان استدلال می کنند به مقامات بیش از حد طول و عرض جغرافیایی به سانسور.

حتی اگر سنگاپور موفق شده است تا کنون این جنگ به مراتب بیش از. برای مقابله با پتانسیل موج دوم عفونت های دولت در روز یکشنبه ممنوع کوتاه مدت بازدید از ورود یا ترانزیت از طریق این کشور است. بازگشت ساکنان را مجبور به انجام قرنطینه به مدت 14 روز در خانه و یا در معرض خطر جریمه تا 10,000 دلار سنگاپور (6,900) و/یا شش ماه در زندان است.

“این است برای رفتن به یک بلند مدت نبرد. ما تنها شاهد آغاز” لئو می گوید.

گزارش اضافی توسط ادوارد سفید در ولینگتون نیوزیلند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im