چگونه امن هستند خانه های سالمندان در نزدیکی من است ؟ این ابزار کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ساکنان خانه سالمندان شده است در میان کسانی که سخت ترین ضربه جدید کروناویروس. در برخی از کشورها بیش از نیمی از ثبت مرگ و میر بوده است در دراز مدت مراقبت از ساکنان. برخی از خانه ها شده اند ذکر شده برای قرار دادن ساکنان در “معرض خطر فوری” از آسیب و یا مرگ تجزیه و تحلیل ما نشان داد.

و بسیاری از خانه های آسیب دیده شده اند که قبلا نوشته شده تا برای نقض استانداردهای فدرال. درست است که در کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی.

ما در حال به روز رسانی پرستاری صفحه اصلی بازرسی شامل اطلاعات بیشتر در مورد خانه های پرستاری در سراسر کشور از جمله مشکلات گذشته با عفونت شیوه های کنترل و آنهایی که تا به حال موارد COVID-19 در میان ساکنان و یا کارکنان.

ما با معرفی این منابع در سال 2012 به عنوان یک راه برای جستجو از طریق ده ها هزار نفر از خانه سالمندان گزارش های بازرسی برای پیدا کردن مشکلات و روند.

شما به راحتی می توانید مقایسه خانه های پرستاری در دولت خود را بر اساس چگونه بسیاری از بار آنها ذکر شده است به دلیل نقض پروتکل کنترل عفونت در گذشته سه بازرسی چرخه (حدود سه سال). ما همچنین اضافه شده داده ها از واشنگتن پست در خانه با COVID-19 موارد است. خانه سالمندان بازرسی همچنین اجازه می دهد تا شما را به مرتب سازی بر اساس تعداد سلامت کمبود ذکر شده توسط تنظیم کننده; تعداد جدی کمبود در هر خانه (که کمبود در آن بيمار را در معرض خطر فوری از آسیب); میزان جریمه اعمال شده; و چگونه اغلب دولت به حالت تعلیق در پرداخت به صفحه اصلی جدید برای بیماران مبتلا به نوع دیگری از مجازات است.

داده های ما از مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) است که وب سایت خود را به نام خانه سالمندان مقایسه کنید. ما اطلاعات گرفته شده و سازمان یافته آن را به آسان به استفاده از منابع برای خانواده ها و شهروندان و همچنین محققان و روزنامه نگاران.

سایت ما شامل:

• وزارت امور خارجه صفحات: هر دولتی دارای بخش خود را که اجازه می دهد تا شما را به مقایسه تمام خانه ها در دولت بر روی انواع-شاخص های اقتصادی

• فرد خانه سالمندان صفحات: هر خانه دارای یک بخش لیست تمام کمبودهای بهداشت شناسایی شده در گذشته بررسی سه چرخه (حدود سه سال). متن کامل این کمبود گزارش اگر در دسترس را می توان از طریق لینک از این صفحه به سیستم مدیریت محتوا. صفحه اصلی هر صفحه نیز وضعیت مالکیت — آیا برای انتفاعی دولتی یا غیر انتفاعی — و اینکه آیا صفحه اصلی خوانده شده است توسط دولت به عنوان یک تمرکز ویژه تسهیلات به این معنی است که آن را تا به بسیاری از مشکلات از خانه های دیگر. ما همچنین برچسب خاص تمرکز تسهیلات داوطلبانی که واجد شرایط به ویژه تمرکز امکانات اما هنوز تعیین شده است به عنوان یکی. (ما تنها شامل بهداشت و کمبودهای, نه آتش و نقض ایمنی در این پایگاه داده است.)

• دولت توسط دولت نقشه: صفحه اصلی این برنامه نشان می دهد چگونه متحده مقایسه از نظر درصد خانه های با حداقل یکی از جدی کمبود متوسط خوب پرداخت شده توسط خانه ها در دولت, و, درصد از خانه ها در هر دولتی با حداقل یکی از عفونت های مرتبط با کمبود.

• بالا 20 لیست: لیست کرده ایم این خانه که پرداخت کرده اند بیشترین جریمه در کشور و کسانی که با کمترین تعداد جدی کمبود.

اگر خانه های فدرال را نقض استانداردهای سیستم مدیریت محتوا ممکن است جریمه یا تعلیق مدیکر/پزشکی پرداخت به خانه پرستاری برای ساکنان جدید تا زمانی که تسهیلات تصحیح کمبود.

اگر مشکلات باقی بماند یا نه, ثابت, سیستم مدیریت محتوا می تواند در نهایت قرارداد خود را با خانه سالمندان است. جزئیات بیشتری در مورد سیستم مدیریت محتوا’ رویکرد به اجرای می توان در اینجا یافت نشد.

خانه سالمندان بازرسی همچنان اجازه می دهد تا شما را به جستجو از طریق حدود 80,000 گزارش بازرسی با کلمات کلیدی مانند “چوک” و یا “کرم” به دنبال مسائل شما در مورد مراقبت. نتایج جستجو این را می توان مرتب شده بر اساس تاریخ شهر و دولت یا شدت از کمبود.

خانه های پرستاری در حال بازرسی در هر دو یک برنامه منظم و زمانی که شکایت وجود دارد. بازرسان به طور معمول کار برای سازمان های دولتی پرداخت شده توسط مدیکر. اگر آنها پیدا کردن مشکلات شناخته شده به عنوان کمبود آنها و رتبه آنها را در مقیاس یک به L, شدید ترین. اکثریت قریب به اتفاق یا برچسب یا E. D

چه شما نمی خواهد پیدا کردن در این سایت در گزارش خود از اقدامات با کیفیت برای هر خانه. آن را می توان در خانه سالمندان با یکدیگر مقایسه کنید. ما همچنین نمی لیست دولت تحریم های اعمال شده علیه خانه, زیرا کسانی که در مرکز جمع آوری شده است. برای کسب اطلاعات در ضربات پنالتی در درون یک دولت شما باید به مشورت آژانس دولتی است که تنظیم خانه های سالمندان. دولت فدرال دارای یک لیست از اطلاعات تماس در دسترس در اینجا.

هنگام خواندن از طریق گزارش های بازرسی از آن یک ایده خوب برای نگه داشتن در ذهن هشدارهای ما مشخص شده قبلا.

چگونه ما همراه منابع داده

برای کامپایل برنامه های ما ما با استفاده از مجموعه داده های مختلف: یک لیست از تمام مدیکر-گواهی پرستاری و خانه و بازرسی تخلفات و مجازات و کمبود گزارش روایت.

ما هم ادغام شدند گسترده حاوی یافته های حاصل از بازرسی های معمول و شناسایی کسانی که در طول شکایت بازديد و نگهداری سلامت تنها نقض نشده نقض ایمنی و آتش.

ما با استفاده از هر یک از خانه های منحصر به فرد کد شناسایی برای مطابقت با مجازات های اعمال شده به تاریخ مربوط به خود را بازرسی بنابراین ما می تواند نمایش داده که با هم برای هر خانه. (ما نیز به ذکر برخی از موارد که در آن یک پنالتی تاریخ نیست که یک مسئول بازرسی در پایگاه داده است.)

شما می توانید داده های ما در این سایت:

• برای یک لیست از خانه های پرستاری: https://data.medicare.gov/Nursing-Home-Compare/Provider-Info/4pq5-n9py

• برای مجازات: https://data.medicare.gov/Nursing-Home-Compare/Penalties/g6vv-u9sr

• برای سلامت کمبود اطلاعات: https://data.medicare.gov/Nursing-Home-Compare/Health-Deficiencies/r5ix-sfxw

• برای کمبود گزارش روایت (به روز شده در مارس 2020): http://downloads.cms.gov/files/Full-Statement-of-Deficiencies-April-2020.zip

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de