چگونه پوتین شد جن

این هفته یک عضو حزب حاکم روسیه پیشنهاد اصلاح قانون اساسی به “تنظیم مجدد” ولادیمیر پوتین ریاست جمهوری که می تواند کمک به او را به ماندن در قدرت تا 2036. پوتین در حال حاضر دوم-طولانی ترین-خدمت رهبر مدرن در روسیه, تاریخچه انتهایی تنها یوزف استالین. در طول این 20 سال پوتین تبدیل به یک لو لو به جهان غرب موقعیت خود را به عنوان یکی از آن بالا جغرافیای سیاسی و ایدئولوژیک دشمنان. برخی از سیاستمداران و مفسران ما حتی از بین رفته اند تا آنجا که برای متهم کردن رئیس جمهور روسیه از به راه انداختن جهانی جنگهای صلیبی به جانب غربی لیبرال دموکراسی.

اما پوتین نیست همیشه به عنوان کسی که خصمانه به غرب یا لیبرالیسم. در سال های بلافاصله پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی پوتین کار می کرد به عنوان معاون یکی از روسیه قابل توجه ترین سیاستمداران اصلاح طلب: سن پترزبورگ شهردار آناتولی Sobchak. رییس جمهور آینده و کار کمک به سرمایه گذاران خارجی رسالت او را به دیپلمات های غربی و تجار در این شهر بازدید که او را به عنوان یک دلسوز حل مشکل.

بنابراین پوتین صرف چند از مهمترين تحول سال کشور از تاریخ اخیر ساخت پل با غرب و مبارزه با بازگشت به گذشته اتحاد جماهیر شوروی. وجود دارد که حداقل برخی از شواهد نشان می دهد که اقدامات او بودند حمایت اعتقاد. در اولین مصاحبه در سال 1991 39 ساله پوتین صحبت کرد و عاشقانه در دفاع از دموکراسی است.

“به نظر می رسد به همه ما و من گاهی اوقات فکر می کنم این راه نیز هست که اگر کسی با دست آهن خواهد موسسه یک شرکت سفارش و سپس زندگی را تبدیل به راحت تر و امن” پوتین گفت. “در حقیقت این راحتی خواهد ناپدید می شوند به سرعت از آنجا که آهن در دست را بسیار به سرعت شروع به خفه و ما احساس می کنید این کار بسیار به سرعت در خودمان و خانواده ما است.”

در سال 1990 یک سال پس از دیوار برلین آمد پوتین بازگشت و از سال کار با کا گ ب در آلمان شرقی به زادگاه خود لنینگراد. که در آن جوان هوش عمل در ارتباط با Sobchak یکی از قانون سابق استادان رنگارنگ حریف از سیستم شوروی و اولین دموکراتیک انتخاب شهردار لنینگراد.

که ماه اوت تندرو در داخل دولت شوروی — پشتیبانی شده توسط KGB و نظامی — راه اندازی یک کودتا در یک تلاش نهایی برای معکوس کردن تدریجی اصلاحات سیاسی که تا به حال انجام شده توسط رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف. Sobchak و پوتین سوگند به مقاومت در برابر atavistic جزر و مد و با هم آنها را سازماندهی یک تجمع در سنت پترزبورگ در اعتراض به کودتا با استفاده از ایستگاه های تلویزیونی محلی برای ارائه یک مطلب متوسط مشاهده در غیر این صورت سخت-بوش امواج رادیو و تلویزیون. هر دو Sobchak و پوتین در سخنرانی های خود. در پایان طرفدار دموکراسی طرف برنده — سیاسی حرکت مخاطره آمیز تا به حال پرداخت شده است. چند ماه بعد شوروی داس و چکش و پرچم شد کاهش بیش از کرملین برای آخرین بار به عنوان امپراتوری محلول به دولت-ملت.

به عنوان سنت پترزبورگ وارد یک عصر جدید Sobchak ساخته پوتین مسئول جذب سرمایه گذاری خارجی به این شهرستان است. آن را در این نقش که پوتین یک رابطه خوب با دیپلمات های غربی و تجار در سنت پترزبورگ. “به نظر می رسید به ما که پوتین درک است که سیستم های قدیمی به پایان رسید خوب است و یک روسیه جدید که ساخته شده بود می گوید:” جان مارشال ایوانز که در خدمت به عنوان ایالات متحده سرکنسول در سن پترزبورگ از سال 1994 تا 1997. “آمریکا تجار و بازرگانان است که ما می دانستم که یکنواخت گفت که پوتین بود قابل اعتماد است که او بپرسید برای رشوه که آنها احساس او یک جامد فرد است.”

Moscow, russia, outgoing russian president boris yeltsin (r) shaking hands with russian prime minister and acting president vladimir putin (l) as he leaves moscow's kremlin, the seat of russian power,1999.

اما در حالی که غربی ها در سن پترزبورگ شدند و مشتاق در مورد پوتین شهر رای دهندگان بودند بطور قابل توجهی کمتر هیجان زده با رئیس خود. Sobchak در بر داشت خود را به طور فزاینده ای زیر آتش بیش از سن پترزبورگ نصب اقتصادی و افزایش جرم و جنایت است. در سال 1996 رای دهندگان نشان داد هر دو Sobchak و پوتین درب.

پوتین را پیدا کنید, خود را از کار برای هر چند او پیشنهاد کار در کرملین و به سرعت در حال افزایش از طریق صفوف. در حال حاضر این مرد که یک بار تکرار استاندارد لیبرال صحبت نقاط derides لیبرالیسم به عنوان “منسوخ شده است.” به عنوان رئیس جمهور پوتین تقویت نقش دولت در اقتصاد و در زندگی سیاسی با منتقدان او را متهم به عقب آزادی های مدنی و تمرکز ثروت در دست چند.

پس چه چیزی تغییر ذهن خود را? سرزنش ’90s. پوتین اقرار کرد سال بعد که شهر را به آزمایش با دموکراسی پارلمانی بود “تبدیل به یک وحشت بی پایان” را به عنوان قانون گذاران بی وقفه میان خود squabbled. همانطور که برای خود طرفدار غرب گرایش در اوایل ریاست جمهوری پوتین او اقدام به ساخت یک همکاری با ایالات متحده بر اساس منافع مشترک در مبارزه با تروریسم است. اما در اواسط 2000s او برخاستیم و رشد سرخورده با دولت بوش خروج از عمده کنترل سلاح مقابله با جنگ عراق و گسترش ناتو. به عنوان ایالات متحده آمریکا پشتیبانی طرفدار غرب و ضد کرملین دولتها در کشورهای شوروی سابق پوتین نگرش تغییر کرده است. یک غرب متحد کار نمی کند را به نفع خود ندارد.

روسیه و پر سر و صدا اصلاحات اقتصادی در طول 1990s دیدم بسیاری از روس ها — نه فقط پوتین — رشد سرخورده با بی بند و faire سرمایه داری می گوید روزنامه نگار ویتالی Tretyakov بنیانگذار نفوذ Nezavisimaya گازتا. اما Tretyakov همچنین تصدیق میکند که ممکن است پوتین تا به حال سوء ظن در مورد روسیه انتقال به بازار سرمایه داری و دموکراسی از همان ابتدا — و را انتخاب و به صدای آنها.

“یک عامل است که می یابد خود را در میان دشمن باید برای رسیدن به بالاترین رتبه در درون خصمانه سیستم” Tretyakov می گوید: با توجه به پوتین KGB آموزش. “برای انجام این کار, شما باید برای کار با این سیستم و انجام کاری مفید برای آن به ترویج درون آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im