چگونه تظاهرات بیش از جورج فلوید را در معرض قتل مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک لنگ-اردک استبدادی

TOPSHOT - A man faces a row of police holding a burnt upsidedown US flag as protesters gather in downtown Los Angeles on May 27, 2020 to demonstrate after George Floyd, an unarmed black man, died while being arrested by a police officer in Minneapolis who pinned him to the ground with his knee. - Outrage has grown across the country at Floyd's death on May 25, fuelled in part by bystander cellphone video which shows him, handcuffed and in the custody of four white police officers, on the ground while one presses his knee into the victim's neck. (Photo by Agustin PAULLIER / AFP) (Photo by AGUSTIN PAULLIER/AFP via Getty Images)

یک مرد در برابر یک ردیف از پلیس برگزاری سوخته وارونه پرچم ایالات متحده به عنوان اعتراض جمع آوری در مرکز شهر لس آنجلس در مه 27 سال 2020 نشان می دهد پس از قتل جورج فلوید.

عکس: Agustin پوللیر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب موفقیت سیاسی است طراحی شده از ابتدا توسط یک افراطی کمپین موثر از تصویر سازی. در شخصیت مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم پیش بینی شده خود را به عنوان یک غنچه قدرتمند reveling در اقتدارگرا تهدید محاسبه هیجان را به هواداران خود و مرعوب کردن مخالفان خود را.

شیوع بی سابقه ملی جنبش اعتراضی موجب شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید به نظر می رسید مانند آن می تواند لحظه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تحویل داده و در این وحشتناک وعده. کسانی که از ترس تهمت و آماده خود را برای بدترین کابوس برای تبدیل شدن به واقعیت است. کسانی که از او حمایت و در زمان به طور جدی استبدادی او وعده به احتمال زیاد احساس مدتها در انتظار لحظه ای از خلسه در نهایت نقشه کشی نزدیک است.

به عنوان هر استبدادی می داند واقعی قدرتمند نیاز به حکومت یا از طریق عشق یا ترس. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده نه.

به جای تهمت را پر كرديد حالت آینده به تصویب هر چند چیزی متفاوت اتفاق افتاد: نه طرف است که با داشتن انتظارات خود را ملاقات کرد. این در نتیجه ممکن است سمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سال 2020 از انتخابات. به عنوان هر استبدادی می داند واقعی قدرتمند نیاز به حکومت یا از طریق عشق یا ترس. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده نه. او prevaricating و در عین حال بی رحمانه پاسخ موفق به ساخت او نگاه استبدادی و ضعیف در همان زمان یک برنامه به طور بالقوه کشنده مخلوط برای هر رهبر.

برای کسانی که در انتظار یک خرد کردن پاسخ به یک قیام ملی تهمت شدید اظهارات به مقدار زیادی از دلیل یا امید یا ترس. این مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که حتی خود را به عنوان تهدیدات بیشتر شدید او به نظر می رسد قادر به مطابقت آنها با عمل موثر است. او قطعا ساخته شده است هر گونه سازش با تظاهرات — معترضان شده اند و در زندان مورد ضرب و شتم و حتی کشته شدند — اما او نیز نمی تواند کاملا خرد کردن آنها را مانند یک واقعی استبدادی خواهد بود. شده است وجود دارد هیچ سفارش به صورت کلی و قتل عام شدند. نهادهای دموکراسی شده اند به طور یک جانبه حل شده توسط فرمان ریاست جمهوری به نام امنیت.

به جای قوی و شوم تهمت به نظر می رسد checkmated. حتی استقرار نظامی او انجام داده است بسیار به تملق گفتن به نظر می رسد تبدیل به او.

در بدنام عکس-op در مقابل یک کلیسا که در آن او ناشیانه خود کتاب مقدس به سیگنال خود را انجیلی هواداران برای آمدن به نجات خود تهمت به نظر نمی آید قاطع او نگاه از جان گذشته. و آن کار نمی کند: حرکت بود و حتی سرزنش توسط سناتور جمهوریخواه.

در هزینه های واقعی درد و رنج پس از آن معترضان ممکن است در حال حاضر برنده یک دستاورد بزرگ است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن نیا-فاشیستی شخصیت سیاسی بود که بت آنها به شکست آن را به قطعات با پتک. قرار داده به آزمون واقعی تهمت واکنش شده و بدترین های هر دو جهان خود را برای فعالیت های سیاسی. او در پاسخ به این قیام با به اندازه کافی خشونت به خشم مخالفان خود اما نه به اندازه کافی به واقعا سرکوب آنها و برآورده کردن پایگاه خود را.

این وضعیت هنوز هم مایع و همه چیز می تواند یک زشتتر به نوبه خود. اما ترتیب وقایع در حال رفتن تظاهرات که رفت و تمام راه را به دروازه کاخ سفید نگاه مانند آنها در نهایت کشیده و پشت پرده در مغلوب ساختن پیشی جستن فاشیستی فوتبال. چه بی امان تظاهرات نشان داد که کمتر از یک دیکتاتور-در-انتظار از یک هنرمند باهم – یک مرد که در واقع هرگز قادر به زندگی می کنند تا به او دلسرد کننده ترین تهدیدات. هر چند او قطعا تحمیل آسیب های عظیم در اتاق — فکر می کنم مثلا از خانواده است که در ادامه به پاره پاره از هم جدا شده توسط, وحشیانه, سیاست های مهاجرتی و یا کشته شده در جنگ های خارجی — در هنگام قرار دادن به آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است که به عنوان قدرتمند و بدون هر گونه قدرت واقعی است. حتی Wizard of Oz ندارد چنین ویرانگر نشان می دهد.

در روز سه شنبه تهمت شروع عموم خونریزی پشتیبانی نظامی ایالات متحده ایجاد که او رفته بود به cringeworthy طول به ضمیمه خود را. وزیر دفاع علامت Esper سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, و گارد ملی رئیس ژنرال جوزف Lengyel تمام با صدور بیانیه های عمومی تضعیف رئیس جمهور نشسته. در یک کنفرانس مطبوعاتی Esper علنا شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن بر استفاده از نیروهای مسلح برای سرکوب اعتراضات در حالی که Lengyel با صدور بیانیه ای در رسانه های اجتماعی شب گذشته ماهرانه تعزیر دولت برای پاسخ به اعتراضات.

دراماتیک ترین ضربه, اما, آمد, از Mattis. یک مرد با یک عمیقا شطرنجی رکورد خود Mattis در زمان بی سابقه حرکت آشکارا محکوم کردن یک رئیس جمهور است که او خدمت کرده بود فقط دو سال پیش از آن. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به سعی” Mattis نوشت: در بیانیه ای داده شده شب گذشته به اقیانوس اطلس. ژنرال بازنشسته نمی گویند به صراحت آنچه باید انجام شود اما suggestively به این نتیجه رسیدند: “ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

آیا با توجه به محدودیت های نهادی شخصی ضعف و یا ترکیبی از هر دو آن است که به دنبال مانند تهمت بود در واقع هرگز قادر به زندگی می کنند تا به او بدهند.

آیا با توجه به محدودیت های نهادی شخصی ضعف و یا ترکیبی از هر دو آن است که به دنبال مانند تهمت بود در واقع هرگز قادر به زندگی می کنند تا به او بدهند. سرخوردگی برای کسانی که از او حمایت بالقوه بزرگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا بحث مانند یک مستبد به طور معمول ساخت مو-بالا بردن تهدید به خشونت و یا سیاست های سخت گیرانه و حتی تشویق هواداران خود را به همه چیز را در دست خود.

با وجود اینکه در معرض به عنوان یک ساختگی بسیاری از رای دهندگان خود را به احتمال زیاد خواهد شد چوب با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شر کمتر در مقایسه با خود را لیبرال و چپگرا مخالفان. اما محرومیت وارونه از رویدادهای خود را در هاله ای از قدرت نابود شده است. زمان و دوباره تهمت مجموعه نوار برای فاشیستی انتظارات به بالاترین سطح است. شکر خدا به نظر می رسد او کاملا ناتوان در واقع ملاقات با آنها است.

برای روشن هر کس در ایالات متحده باید عمیقا رها اگر تهمت برگ در ماه نوامبر داشتن تبدیل به یک لنگ-اردک قدرتمند. اما ما نباید خود راضی می شوند تا زمانی که اتفاق می افتد. باید چیزی تغییر در تفکر خود را و یا اگر شدید تر اعضای دولت به مواضع قدرت او هنوز هم ممکن است در نهایت ارائه واقعی استبداد است که بسیاری از هواداران خود را به وضوح ولع مصرف. وجود دارد خطرات واقعی در ماه های آینده در میان درد ادامه داد: از coronavirus همه گیر سطح بی سابقه ای از بیکاری و نامشخص انتخابات. هیچ کس نباید بقیه آسان حتی اگر ما از طریق فوری بحران است.

در حال حاضر یکی از چیزهایی که مردم ممکن است جشن می گیرند از این تظاهرات علاوه بر حصول اطمینان از جدی اتهامات وارد در افسران درگیر در قتل جورج فلوید, از بین بردن قدرتمند اسطوره مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را برای سال پیش – یکی که انجام او را به تمام راه را به دفتر ریاست جمهوری. مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان که می خواهم به بحث در رابطه جنسی خشن در رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک تصویر برای خود در نظر گرفته شده برای ارعاب دیگران است. هنگامی که مردم او تهدید در نهایت نشان داد تا خود را به درب او دقیقا آنچه در آن بود که همیشه او را فراموش: او را مخفی می کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>