چه سود و بی کفایتی تاخیر N95 ماسک در حالی که مردم دنیا در مورد VA


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

قبل از گام گذاشتن در 36 ساعت سفر از طریق زیرزمینی از پیمانکاران و واسطه تلاش برای ایجاد یک باک در کشور نیازمند ماسک کارآفرین رابرت استوارت جونیور ارائه شده یک نکته غیر معمول.

“من صحبت کردن با شما را در برابر مشاوره از وکیل من” مرد در براق خاکستری کت و شلوار آمریکایی پرچم دکمه با کلمه “VETERAN” دوخته به جارچی گفت: همانطور که ما سوار یک جت خصوصی شنبه از اجرایی بال در فرودگاه بین المللی دالس.

آن را یک راز باقی مانده است چرا که مدیر عامل از دولت فدرال کارشناسان LLC من اجازه مشاهده کوره خود را تلاش برای پیدا کردن 6 میلیون N95 ماسک و نهایی پرده برداشتن از $34.5 میلیون معامله به عرضه آنها را به وزارت امور جانبازان بیمارستان که در آن 20 و کارکنان باید درگذشت COVID-19 در حالی که این سازمان منتظر ماسک.

همچنین معلوم نیست که چرا و به استوارت نوپای کسب و کار — که تا به حال هیچ تجربه در زمینه فروش تجهیزات پزشکی هیچ زنجیره تامین و تخصص بسیار کمی اعتباری — قرارداد مهم. یا چرا و موافقت به پرداخت حدود 5.75 هر ماسک 350% نشانه گذاری از تولید کننده لیست قیمت. در پایان پس از Marketplace پرسش و پاسخ در مورد معامله این هفته و به سرعت خاتمه آن و ارجاع پرونده به آن بازرس کل برای بررسی است.

استوارت حفظ او تلاش برای انجام خدمات عمومی و برنامه ریزی برای گفتن محققان چگونه او را برای سوار شدن با “دزدان دریایی و دزدان دریایی” چند لایه واسطه fixers و وکلا ایستاده بین ماسک تنفسی تولید کنندگان و کارگران خط مقدم که در حال مرگ هستند و بدون آنها.

من تا به حال اولین تماس استوارت جمعه گذشته پس از یک ProPublica تحلیل فدرال پیمانکاری داده ها نشان داد که این قابل توجهی معامله شد شرکت خود را اول و اعطا شده بود بدون معمول مناقصه به معنای علف هرز از شرکت های است که نمی تواند ارائه.

استوارت تنها نبود. این بیماری همه گیر کوروناویروس به هر طریقی بود یک ثروت باد اورده برای تست نشده پیمانکاران سوار موج بی سابقه تقاضا و کمبود از همه چیز از ضد عفونی کننده دست به ICU تخت. تا کنون دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست از حداقل $5.1 میلیارد دلار در هیچ پیشنهاد قرارداد به آدرس گیر فدرال خرید داده ها را نشان می دهد. VA به مراتب بیشتر از هر سازمان دیگر به نظر می رسد به اعطای قراردادهای بزرگ به کوچک شناخته شده فروشندگان در جستجوی تجهیزات حفاظت شخصی که چاله چاله های محلی و ایالتی و فدرال در برابر یکدیگر است.

من می خواستم به می دانم که چگونه یک شرکت 34 ساله استوارت شکل گرفته بود دو سال پیش تا به حال بدست یکی از بزرگترین no-پیشنهاد قرارداد. و مهمتر از آن می تواند آن را انجام?

وجود دارد دلیلی برای تعجب. یک جستجوی سریع در گوگل نشان داد که بخش های زیادی از متن را در FGE به وب سایت شرکت برداشته شده بود کلمه به کلمه از یک سال 1982 بررسی کسب و کار هاروارد مقاله. این شرکت در درجه اول تبلیغ آن مشاوره و تبلیغ یک “بلوک های زنجیره ای” A. I. راه حل برای دولت تهیه و هر آنچه که بدان معنی است. اما من هیچ چیز نشان می دهد این شرکت می تواند خرید و کشتی زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و سریع است.

در یک تماس تلفنی استوارت دفاعی در مورد یک مقاله در قراردادهای فدرال در وال استریت ژورنال که به اعتقاد او ناعادلانه نقاشی او را به عنوان یک کلاه بردار. مادر او خیلی ناراحت او نوشت: نامه به سردبیر. “پدر و مادر من به من مطرح بود مرد صداقت” او گفت:.

که زمانی که اولین تناقض به وجود آمد. این مجله به نقل از استوارت عنوان کرد و گفت او در بندر لس آنجلس “به دنبال در چند میلیون ماسک” و “آماده به گام در یک بوئینگ 737 را به این ماسک به VA.”

او به من گفت که او تا به حال شده است در قرنطینه و تا به حال سفر در هر نقطه از کریسمس.

اما او گفت که او باید 6 میلیون N95 ماسک ماسک صف در لس آنجلس خواهد بود و گرفتن یک “اثبات تصویری از زندگی” در قالب تلفن همراه فیلم هایی از نمرات جعبه با 3M برچسب ها فرستاده شده از یک فرستنده ناشناس. روز بعد او برنامه ریزی شده را به یک هواپیمای خصوصی به و مرکز توزیع در خارج از شیکاگو تا شاهد تحویل. من خواسته برچسب همراه است.

بنابراین در اینجا ما روی یک whirring میراث 450 Flexjet مملو از چرم کاپیتان’ صندلی ده ها تن از مشروب بورس تنقلات و دو خلبان کنجکاو که چرا ما توقف در کلمبوس جورجیا در مسیر به شیکاگو. این یک pit stop را انتخاب کنید تا استوارت پدر و مادر را به آنها را برای آنچه که قرار بود یک لحظه افتخار.

“این است که در مورد کمک به مردمی بودن قادر به گفتن به مامان و بابا ‘با تشکر از شما’,” او گفت:. “همه این کار را انجام داد در حال حاضر ما در مورد به کمک 6 میلیون نفر — خوب 6 میلیون ماسک.”

“نوع ایمان چیز”

برای یک مرد که گفت که او تا به حال صرف هفته از خوابی در جستجو از ماسک و یادگیری حمل و نقل و تدارکات و استوارت تراوش اعتماد به نفس از یک شعبده باز در مورد به انجام کار خود را تعریف ترفند. اما در عمل بعدی او در حال حاضر در حال سقوط از هم جدا.

ما midair زمانی که استوارت نشان داد که 6 میلیون ماسک که ظاهرا در لا تضعیف شده بود از چنگ او و فروخته شده به خریدار دیگر هنگامی که او را تولید نمی کند پول به اندازه کافی سریع. بنابراین او تا به حال هیچ ماسک.

این دومین بار استوارت گفت که او تا به حال از دست رفته یک ماسک تغذیه قبل از او می تواند دست خود را بر روی آن. او سعی کرده بود در اوایل مارس برای تهیه ماسک از چین, اما این شکست زمانی که دولت چین در زمان کنترل آن ماسک-شرکت های تولید محدود و صادرات است.

رابرت استوارت جونیور چک تلفن خود را در طول یک پرواز به کلمبوس جورجیا است. (J. David McSwane/Marketplace)

پرسیدم چرا بر روی زمین ما پرواز به شیکاگو برای سعی کنید برای دیدار با VA نیمه شب مهلت تحویل اگر او نبود در حال حاضر N95s.

“این نوع از ایمان چیزی,” او گفت:.

برای 24 ساعت استوارت بود دیوانه وار رسیده به تماس های او ساخته شده بود به عنوان یک سابق قرارداد افسر پنتاگون. و اوایل جمعه فقط یک روز قبل از حمل و نقل به دلیل VA استوارت گفت: او متصل به یک دلال در آمریکا

این دلال بود Troy پادشاه سابق دادستان کل ایالت آلاباما بود که فقط از دست یک اجرا برای کنگره در دولتی که 2nd District. استوارت گفت: پادشاه متصل او را به یک ناشناس توزیع کننده, که پس از آن می تواند اتصال او را با 3M تولید کننده N95s که بلوک 95% از ذرات کوچک مانند آن حمل COVID-19. استوارت گفت: پادشاه نیز وعده داده شده به ترتیب تامین مالی پس FGE می تواند معامله سریع انجام می شود.

“هنگامی که شما یک بچه های فقیر از آلاباما” استوارت گفت: “شما انجام آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت کار انجام می شود.”

بسیاری از آنچه استوارت به من گفت یا ثابت نادرست و یا غیر ممکن است برای تایید که او می گوید به خاطر او بود که به دروغ توسط دلالان و واسطه ها. برای مثال او ادعا کرد که یک تماس در داخل کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که کار به او کمک کند صاف مقابله با VA وزیر رابرت Wilkie. اما زمانی که من از سخنگویان با نیروی کار و VA در مورد نام او ذکر شده هیچ کس تا به حال از او شنیده و یا تا به حال سوابق اشتغال برای کسی که نام.

استوارت گفت: شاه بود که ادعا می کرد به پنس نیروی کار ارتباط و مبادله این قرارداد از طریق یک آلاباما, LLC, خرس کوه شرکت توسعه. شاه را شارژ کارگزار هزینه برای اتصال FGE به توزیع استوارت گفت و پرداخت خواهد بستگی به حجم حمل و نقل. اما قیمت هر ماسک را نگه داشته در حال تغییر است. پادشاه گفت استوارت آن را خواهد او را هزینه $4.90 هر ماسک — بدون حمل و نقل و یا سربار — برای دریافت منابع از توزیع با توجه به متن پیام استوارت به اشتراک گذاشته.

پادشاه پاسخ نمی دهند به تماس و یا ایمیل اما از طریق یک سخنگوی گفت که او به صحبت استوارت چرا که او با داشتن مشکل گرفتن ماسک.

“من تمام آخر هفته برای قرار دادن 3M ماسک که در دسترس بودند. تنها 3M ماسک های ما می تواند منبع برای او بودند و در قیمت $4.90 هر ماسک است که در قیمت است که ما در حال شارژ توسط ما تامین کننده.”

پادشاه گفت: هیچ نقدی تغییر دست و که او فکر او ممکن است از چشم پوشیدن کارگزار هزینه.

“با توجه به این واقعیت است که این محصولات برای استفاده در جانبازان امکانات ما توافق کرده اند که تلاش های ما ممکن است در نهایت به عنوان یک جبران نشده خدمات عمومی” بیانیه ای گفت:.

معامله را شکننده طبیعت — یک کارگزار استوارت نمی دانید خرید از یک فروشنده او را نمی دانند, تامین شده توسط کسی که او را نمی دانند — به نظر می رسید عمیق و گران جهش از ایمان است. اما استوارت متقاعد شده بود که او “گرفتن و یک چیز خوب در یک قیمت خوب.”

او تا به حال شده است به عمل نامیده می شود گفت: بعد از دیدن سی ان ان بخش که در آن یک پرستار توصیف ساخت صورت خود سپر از فیلم های پلاستیکی. به عنوان یک سابق نیروی هوایی افسر به او گفت که او احساس اجبار برای کمک به.

“هدف در اینجا این است که برای پولدار شدن,” او گفت:. FGE خواهد بود خوش شانس به جیب حدود 10 سنت یک ماسک گفت: در جایی در اطراف $600,000 وقتی VA آن کالا.

در عین حال ما شد bobbing در اطراف اسراف جت زمانی که پروازهای تجاری در دسترس بودند و در حدود یک صدم هزینه هر بلیط.

استوارت صرف بیش از $22,000 به سفر در این هواپیما خصوصی. (J. David McSwane/Marketplace)

وقتی از او پرسیدم که چرا او صرف بیش از $22,000 در یک هواپیمای خصوصی او گفت: آن را به اثبات او هیچ fly-by-nighter اما معتبر پیمانکار دولت.

“آن پایین می آید به من و اعتبار” او گفت:. “چرا کسی پرداخت $22,000 به یک شبح جعبه تحویل ؟ آن معنا ندارد.”

این پول از FGE جیبی. دولت به طور معمول نمی پرداخت فروشندگان مانند استوارت تا زمانی که کالا تحویل داده می شوند. (Marketplace بازپرداخت FGE برای هزینه های تجاری بلیط.)

استوارت کشیده پژمرده مقدس از کیسه های خود را و صحبت در مورد معجزات. شانس خود را برای اثبات خود در این معامله گفت: یک معجزه کوچک.

“اعطای $34.5 میلیون دلار قرارداد برای یک شرکت کوچک بدون هیچ گونه زنجیره تامین, تجربه,” او mused. “چرا شما انجام این کار؟”

قیمت سنگ آهن در بازار?

چرا VA را که طولانی است سوال. در حالی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال رسما پیشرو تلاش برای صرفه جویی تا PPE بنا به گزارش برداشت محموله را از زیر متحده و دیگر بخش های اجرایی شعبه و ساخته شده خود را عرضه خرید در مارس و آوریل.

اما با وجود امضای 1,100 قرارداد به ارزش $591 میلیون فقط برای PPE VA تجربه کرده ویرانگر کمبود برای هفته ها. پرستاران و پزشکان در حال استفاده مجدد از ماسک اجتناب از بیماران و سهمیه بندی چرخ دنده ها. به عنوان BuzzFeed اخبار گزارش شده در مارس 7, با وجود VA عمومی اطمینان داد که زنجیره تامین شد “لگد به دنده کامل,” رهبران در یکی از بیمارستان گفت: پرستاران و پزشکان اجازه داده شد تنها یک فولاد ماسک در هر شیفت. بیشتر موثر N95 ماسک که VA استخدام استوارت و شرکت خود را برای شکار سه روز بعد در چنین تامین کوتاه مدت است که آنها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر وجود دارد به احتمال زیاد از aerosolization معنی ویروس اعتقاد بر این بود به طور موقت هوابرد.

هر چند استوارت بارها و بارها وعده داده شده به من نشان دهد خود را اصلی و قرارداد زمین, او در نهایت کاهش یافته است آن را به اشتراک بگذارید. آنچه روشن است این است که FGE که تعیین شده است به عنوان یک سرویس غیر فعال کهنه متعلق به کسب و کار کوچک تا به حال یک مزیت رقابتی در تامین امنیت کار در ویرجینیا که مجموعه کنار برخی از قراردادها برای کوچک کهنه متعلق به شرکت. استوارت کاهش یافته است به بحث در مورد چگونه او واجد شرایط به عنوان غیر فعال است.

استوارت گفت: مقابله هزینه شد رانده می شود تا با تقاضای بالا و توسط کارگزاران در تلاش برای جمع آوری “هزینه های موفقیت.” در حالی که او گفت: شاه هرگز فاش هزینه های خود را, او به من نشان داد یکی دیگر از قرارداد با کارگزار. که ارائه می دهند که FGE کاهش خواهد پرداخت 5 سنت یک ماسک — در مورد $300,000 — به واسطه راه اندازی کرد.

کن Curley یک سرهنگ بازنشسته ارتش که شرکت با این نسخهها کار با دولت های محلی و بیمارستان ها به منظور ماسک در خارج از این در حال ظهور بازار سیاه به نام FGE برخورد “کاملا” مورد قیمت سنگ آهن در بازار. “بنابراین شما باید یک $4.90 ماسک قبل از شما قرار داده و آن را در یک کامیون ؟” او گفت:. “این جنون.”

Curley شرکت ریموند Associates LLC پیش نویس یک بهترین شیوه های مقاله برای خریداران مانند بیمارستان های محلی اشاره به این که 3M لیست قیمت ماسک مانند کسانی که استوارت بود اقدام به خرید شد $1.27. پس از هزینه های حمل و نقل و سربار پایان قیمت در واقع باید حدود 2 دلار ماسک, او گفت:.

“بنابراین کسی که بالاتر از این تعداد است, درآوردن” Curley گفت. “و آنها آن را می دانم.”

Curley گفت: او را دیده متعدد ارائه می دهد برای ماسک که بسیاری از آنها واقعا وجود داشته باشد و تبدیل به دور کارگزاران کار را از طریق لایه های متعدد از واسطه ها. برای جلوگیری از این کار او توصیه می کند “یک خط” بین توزیع کننده و سازمان دولتی خرید محصول به این معنی است که تنها یک تسهیل کننده.

سرجیو Fernández de Córdova که صندلی یک رسانه غیر انتفاعی در نیویورک در حال کار با Curley به کمک های دولتی دریافت معتبر ماسک در قیمت های بهتر. سازمان های دولتی تا حدودی به سرزنش او گفت: چرا که آنها به شدت توزیع قراردادهای بزرگ به شرکت های ناشناخته و پرداخت قیمت گزاف برای هر چه می آید. در FGE معامله مثلا VA اساسا مجموعه ای از قیمت بالای آن زمانی که این توافق به 6 میلیون واحد در $34.5 میلیون.

“آنها در حال تصویب آن است.” “به همین دلیل مردم نمی بینید یک مشکل با آن است.”

هر چند چندین ایالت را روشن قیمت درآوردن قوانین آن قوانین اعمال نمی به دولت فدرال خرید.

“این غرب وحشی و یک راه گریز — همین دلیل است که بسیاری از وکلا درگیر هستند” فرناندز د Córdova گفت. “ما دیده ایم معاملات با وکلا ساخت چند صد گرند.”

3M به شکایت در حداقل پنج متحده در برابر مردم فروش ماسک و ماسک در زشت و ناپسند و نشانه های. وزارت دادگستری نیز شکار کردن اتهام scammers مانند دو کالیفرنیا مردان بودند که بازداشت برای فروش چینی نسخه از N95 ماسک KN95s که آنها نمی در واقع داشتن.

استوارت به عنوان خوانده شده بود در مورد این موارد داده شده بود یک کپی از Curley, بهترین شیوه یادداشت و آن را به وضوح نگران او.

“من فقط در تلاش برای تحقق تعهد من و به زندان رفتن نیست,” او گفت:.

هتل خالی خالی, وعده

در ساعت 11 صبح شنبه پرواز N407FX skidded بر روی آسفالت گرم در کلمبوس.

استوارت پدر و مادر در انتظار بودند با توشه در حالی که برخی دیگر از اعضای خانواده آمد برای گرفتن عکس.

همچنین پیوستن به ما شد سحر پسران استوارت, دوست, از مدرسه که او استخدام کرده بود به عنوان FGE مدیر منابع انسانی. او مثل من گفته شده بود توسط استوارت است که هر کس در هیئت مدیره خواهد دسترسی به یک N95 ماسک برای حفاظت در پرواز است. اما هیچ کدام وجود دارد.

با وجود شرکت خود را به نام مورد وجود دارد به نظر می رسید هیچ چیز متخصص در مورد این عملیات است. استوارت گفت: وکیل شرکت تا به حال از دست رفته پرواز چرا که او در خواب بود. لاکهارت که شوخی که او با پوشیدن دامن و کفش پاشنه بلند برای اولین بار در سه سال شد کوه در می رم از طریق یک کتاب درسی با عنوان “استراتژیک نیروی انسانی.”

استوارت ساختمان شرکت خود را مانند این معامله در midflight.

هنگامی که ما هوابرد استوارت گفت که او در بر داشت یک ماسک جدید تامین کننده در آتلانتا که به سرعت می تواند ارائه به شیکاگو.

او گفت که یک بار ما فرود آمد او را رها مردمی خود را در هیلتون اوک بروک تپه رفت و آمد مکرر فقط در خارج از شیکاگو و سپس من و او را یک تاکسی به VA مرکز توزیع و منتظر یک ماسک تحویل “حتی اگر ما مجبور به صبر کنید تا ساعت 3 صبح”

اما ما هرگز به سمت چپ محدوده وسیع و خالی هیلتون که در آن دو نفر از کارکنان نشسته خسته در پشت موقت پلکسی گلاس موانع.

در لابی استوارت مشغول به کار تلفن. او نیاز VA برای ثبت نام در جدید خود را تنظیم, اما برای برنده شدن در تایید او نیاز فاکتورها و اسناد دیگر که او گفت: شاه نبود, ارسال بیش از.

فقط قبل از ساعت 2 بعد از ظهر شاه فرستاده بود “ضد زندگی” تصویری که استوارت گفت که او می خواهم برای درخواست شده است با توجه به متن پیام استوارت بعد از آن به اشتراک گذاشته. این دانه دار تلفن همراه تصویری تابه بیش از آنچه به نظر می رسد صدها نفر از جعبه برچسب 3M اما معلوم بود چه بود در جعبه و یا جایی که آنها بودند.

پیام های متنی بین تروی شاه و استوارت. (به دست آمده توسط Marketplace)

3 p. m. استوارت شده بود پیوست و توسط چند تن از دوستان و همکاران از جمله روزولت “Trey” دانیلز از خط مقدم بازیابی هوستون بازیابی فاجعه ، دانیلز متصل FGE به پادشاه.

استوارت و Daniels ساخته شده ده ها تن از تماس های تلفنی به پادشاه به شرکت های حمل و نقل به cargo jet ، “هی فرانک” Daniels گفت: به همراه خود دارد. “چه کسی خوب است حمل و نقل شرکت؟” و که منجر به تماس بعدی و بعدی.

5:20 دانلود, پیشنهاد کرده بود آنها ارسال بخشی از حمل و نقل توسط کامیون به ایلینوی در حالی که آنها نمیفهمد چگونه می توانید استراحت در هواپیما. استوارت اصرار داشت که او می خواست برای دریافت کل حمل و نقل وجود دارد در یک بار.

سپس یک ایده جدید پدید آمده است. شاید آنها می توانید خرید برخی از زمان با گرفتن و به توافق برسند به یک فرمت. دانیلز کار کرده بود به عنوان یک منطقه مدیر برای کنگره ایالات متحده Sheila Jackson Lee, تگزاس از حزب دموکرات و دفتر او به پیش نویس نامه ای در حمایت از FGE.

“شما می توانید به من قرض بدهید و صدای خود را به این کهنه متعلق به آمریکایی آفریقایی کسب و کار؟” روزولت گفت: او از کنگره. “و او گفت: بله. او همیشه مایل به رفتن به خفاش برای مردمی که در حال تلاش برای انجام کار درست است.”

استوارت پیش نویس رسمی فرمت درخواست با استناد به مقررات فدرال قرارداد قانون است. به عنوان شب عینک, چه بود که در اولین اتشی عزم به جلو و یک معجزه فروکش کرد به استعفا و سپس به انگشت اشاره — در پادشاه و بوروکراسی بازار خود را.

دانیلز می گوید: معامله رفت و جنوبی به دلیل پادشاه و استوارت رو به چالش کشیدن بازار, تلاش برای حرکت پول نقد بیش از حد سریع در حالی که دولت فدرال را فراهم می کند به اندازه کافی راهنمایی برای فروشندگان است.

“این وضعیت با تروی شاه و راب استوارت است که شما واقعا باید دو خوب بچه ها که تا به حال بسیاری از miscommunications,” او گفت:. “یکی نبود ارتباط کافی است. یکی بود پشت خود را در برابر دیوار.”

“رابرت استوارت یک پسر خوب” Daniels گفت. “او بسیار صادقانه مرد.”

این گروه دستور داد tacos برای چه استوارت گفت: این شرکت بود “شام آخر.” “من انجام داده ام همه چیز من می تواند انجام دهد” استوارت گفت. “من به نام در هر نفع من بود.”

یک تحقیقات فدرال

صبح روز بعد به عنوان نژند حزب سوار برای بازگشت پرواز خلبان پرسید: “هر چیزی من می تواند به شما قبل از اینکه ما را؟”

“شش میلیون N95 ماسک” استوارت پکتیا میباشد.

ما فرود آمد در گرجستان یک ساعت و نیم بعد استوارت جامعی عکس با خانواده اش در مقابل جت و دو نفر از ما در زمان خاموش برای دالس.

مدیر عامل شرکت بود و در همان کت و شلوار خاکستری به روز گذشته در حال حاضر چین و چروک. با دوستان و خانواده خود رفته خود را طرب تا به حال با توجه به خستگی و تحقق است که این مقاله نبود که احتمالا رفتن به یکی او را دوست داشت. اپتیک از جت خصوصی گفت: خوب نخواهد بود.

“تنها دلیل من در زمان این هواپیما بود که از پدر و مادر من,” او گفت:. “آنها هستید و من نمی خواهم آنها را به بیمار و من می خواستم آنها را برای دیدن این. من می خواستم به می گویند با تشکر از شما.”

استوارت گفت که او تا به حال قطع روابط با پادشاه قبلی شب. استوارت گفت که او و تیم او نمی تواند پیگیری کردن هر Juanita راموس اتصال شاه ادعا را به پنس وظیفه نیروی. و پادشاه تا به حال فرستاده شده بیش از فاکتور مورد نیاز او برای VA.

“من کاملا معتقدم که او ساخته شده او را تا” استوارت گفت. پادشاه نمی پاسخ به یک سوال در مورد راموس.

“او ساخته شده است که تا این وهم راموس بانو” استوارت اضافه شده است. “من نمی را که تا.”

“پس از چند مکالمات بیش از آخر هفته آقای استوارت به ما اطلاع داد که او تا به حال امن این ماسک از طریق منبع دیگری که او نمی خواهد نیاز به خدمات ما به امن ماسک” پادشاه گفت: از طریق یک سخنگوی. “شده اند وجود دارد هیچ بیشتر مکالمات بین آقای استوارت و من. هیچ توافق شد که تا کنون ساخته شده است, بدون قرارداد تا کنون اجرا شده و هیچ پولی بود که تا به حال رد و بدل است.”

استوارت معتقد است وجود دارد هرگز هر گونه ماسک در لا یا آتلانتا.

“هر زمان که شما آماده به انجام علت سعی و کوشش و یا هر چیز دیگری — از شما می خواهم برای دیدن اثبات زندگی — مردم:” آه خوب ما که ندارد. ما از این نوع است. یا ما نمی تواند انجام دهد که تا این هفته یا این تاریخ.’ مسائل فقط هرگز تحقق. آن دسته از دود و آینه و ارواح است.”

استوارت, به, پایان, حفظ او خواهد پیدا کردن یک راه برای دریافت ماسک و. او به دنبال تا با VA ارائه یک قرارداد در یک خط تولید به طور مستقیم از 3M در یک ارزان تر هزینه فقط $3.77 یک ماسک.

اما VA فسخ معامله روز شنبه پس از من نپرسید با آژانس و سخنگوی پنس وظیفه نیروی. آژانس نگفت استوارت به طور مستقیم هر چند او گفت که او ساخته شده بود آگاه از IG بررسی است.

“داستان این است که ما شروع به تلاش برای انجام بهترین کاری که برای کشور” استوارت گفت. “من شکست خورده که در نهایت.”

پشت در, DC, من از یک VA سخنگوی چرا هر یک از این FGE قرارداد و واسطه شد و حتی لازم است. نمی تواند و فقط خرید ماسک به طور مستقیم ؟

آژانس منتظر است همراه با بسیاری از دولت فدرال در FEMA گفت: سخنگوی کریستینا نوئل. بیش از 166 میلیون ماسک در حال تولید توسط 3M تحت دفاع از تولید بیش از چند ماه آینده “که برخی از آنها در حال ارائه به VA.”

در ضمن VA شد استخدام پیمانکاران به تکاپو برای اضافی ماسک.

“به دیدار باقی مانده از آن N95 ماسک نیاز VA اضافی انجام فعالیت های کسب با دیگر فروشندگان” Noel گفت.

در پایان و به پایان رسید تا با دقت صفر اضافی N95 ماسک از آن مقابله با استوارت.

در سمت بالا و پرداخت پول به FGE, Noel گفت.

از روز شنبه بیش از 2,200 و کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد قراردادهای فدرال که باید ، ایمیل [email protected]. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

درک ویلیس و لیدیا DePillis کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im