چگونه Parnas و Fruman را خطرناک اهدای کشف شد توسط دو نفر با استفاده از گوگل ترجمه


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

لو Parnas و ایگور Fruman به دست آمده بد نامی برای قطعات خود را در اوکراین ظروف سرباز یا مسافر. آنها هر دو اتحاد جماهیر شوروی به دنیا آمد شهروندان آمریکایی که از نزدیک با رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی در خدمت به عنوان فرستادگان در مبارزه برای سرنگونی آن سفیر آمریکا ماری Yovanovitch و فشار دولت برای بررسی جو بایدن ،

اما Parnas و Fruman نیز نمونه بسیار مخربی از هنجارهای وقتی که می آید به تاثیر پول کثیف در سیاست در دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و این موضوع این هفته قسمت از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc”.

با استفاده از یک تازگی تشکیل LLC, Parnas و Fruman اهدا $325,000 به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC در اوایل سال 2018 است. آنها سپس با حضور در شام با رئیس جمهور — رئیس جمهور در هتل — و رو به گوش رئیس جمهور است. در آن شام در مارس 2018, Parnas و Fruman ساخته شده در زمین به ناروا به حذف Yovanovitch کمک مجموعه ای در حرکت یک سری از حوادث که منجر به رئيس جمهور را استیضاح.

Parnas و Fruman شده اند تحت تعقیب توسط دادستان فدرال در نیویورک برای, در میان چیزهای دیگر اقدام به نمایندگی از یک یا بیشتر مقامات اوکراین که می خواست سفیر ایالات متحده برداشته و funneling پول از یک تاجر روسی به مبارزات در نوادا در حالی که پنهان کردن منبع از بودجه. مردان باید التماس کرد گناه نیست.

در نگاه اول کیفرخواست به نظر می رسد نشان می دهد که پتانسیل مبارزات انتخاباتی سوء استفاده هستند که به طور موثر ای اداره. اما “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” قسمت نشان می دهد تنها مخالف: حوادث به نور آمد به دلیل غیر محتمل تقریبا تصادفی سری از وقایع و حداقل یک کلید لغزش ،

Parnas و Fruman موفق و تلاش برای استفاده از پول را به نفع خود دسترسی به رئیس جمهور نیست آورده به نور توسط دادستان. و یا توسط آژانس فدرال تنظیم به طور خاص برای به اجرا درآوردن قوانین حاکم بر پول در سیاست است. این کشف توسط تعداد کمی از ناظران در پاسخ به سئوال یک خبرنگار و با استفاده از گوگل ترجمه به کشف مقاله به زبان روسی منتشر شده در اوکراین است. “تنها دلیلی که ما می دانیم در مورد Parnas و Fruman است که آنها پیچیده اهدا کنندگان گفت:” رابرت مگوایر این مدیر پژوهشی در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است.

روند شروع با یک سوال. در یک خبرنامه او نوشت: خبرنگار Lachlan Markay از Daily Beast فکر در مورد یک 325,000 دلار کمک مالی به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار تایید شده منسوب به یک نهاد او هرگز تا به حال شنیده ای جهانی به نام انرژی تولید می کند. می تواند کسی او خواسته خوانندگان خود به او بگویید هر چیزی در مورد آن ؟

که piqued است کنجکاوی برندان فیشر رئیس فدرال برنامه اصلاحات در انتخابات فدراسیون فوتبال در کمپین مرکز حقوقی. وی با اشاره به این اندازه از کمک مالی است که به نمایندگی از 6.5 درصد از آنچه را که امریکا برای اولین بار PAC گرفته بود که در سه ماهه. او خواسته محقق-محقق در مرکز مگی مسیح شروع به حفر.

مسیح آموخته است که انرژی جهانی تولید شد یک دلاور, LLC تشکیل شده تنها پنج هفته قبل از. هیچ نشانه ای از آن بود که عامل کسب و کار و یا هر دارایی. به عنوان نمونه ای از دلاور LLC آدرس نشان داد هیچ چیز نیست.

اما مسیح متوجه آدرس دوم. آن را تبدیل به بوکا راتون فلوریدا, صفحه اصلی مردی به نام لو Parnas. (کافی است بگویم که بسیاری از افرادی که در راه اندازی LLC برای محافظت از هویت خود را انتخاب کنید به ترک خانه خود را به آدرس خاموش اسناد و مدارک آنها فایل. Parnas’ وکیل کاهش یافته است به مصاحبه.)

مسیح هرگز از Parnas. او یک رمز آنلاین; او هرگز تحت پوشش این اخبار تا آنجا که مسیح می تواند تشخیص. “Fruman و Parnas تا به حال هیچ ردپای که در آن نقطه,” او گفت:. “آنها نه تنها چهره های عمومی در همه. بنابراین ما خیلی به اشتباه به چه انگیزه های خود شده اند ممکن است.”

مسیح نگه داشته کشیدن موضوعات. با استفاده از گوگل ترجمه, او قادر به خواندن برخی از مقاله به زبان روسی بود که به نظر می رسد در اوکراین که یکی از آنها شرح داده شده Fruman به عنوان یک “کانال ارتباطی مستقیم بین جامعه یهودی کیف و رئیس جمهور ایالات متحده است.” از او وجود دارد نشانه آن است که Parnas و Fruman شده بود در شام با رئیس جمهور و همچنین یک عکس از Fruman در Mar-a-لاگو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشکوک کمپین مرکز حقوقی تصمیم به شکایت با کمیسیون انتخابات فدرال شارژ که جهانی انرژی تولید شد یک جبهه برای ناشناس دهنده — که سازمان ادعا که ایالات متحده نقض قوانین انتخابات.

شکایت تولید اطلاعات بیشتر. یک وکیل در فلوریدا به نمایندگی از خانواده ادعا می شود بدهکار پول توسط Parnas — سرمایه گذاری سال پیش در یک فیلم به نام “آناتومی یک قاتل” که مرد اظهار داشت Parnas هرگز بازپرداخت — تماس کمپین مرکز حقوقی. که وکیل بود و پس از آن قادر به احضاریه بانک و سیم انتقال سوابق. در نتیجه اسناد و مدارک نشان داد که جهانی انرژی تولید نشده بود اهدا $325,000 به امریکا اولین PAC; های مختلف شرکت شل این یکی متعلق به Parnas و تا به حال در واقع کمک پول.

که تنها افزایش سوء ظن و در نهایت دادستان فدرال تکرار کمپین مرکز حقوقی این اظهارات در کیفرخواست خود را در حالی که همچنین با اضافه کردن این ادعا که Parnas و Fruman بودند اقدام به نمایندگی از “حداقل یک خارجی رسمی — یک دولت اوکراین رسمی که به دنبال اخراج سفیر ایالات متحده به اوکراین است.”

چه شد از شکایت به FEC? آژانس مجاز نمی باشد می گویند چه چیزی آن را انجام می دهند, در پاسخ به شکایت (هر چند FEC به طور معمول کنار هنگامی که دادستان پرونده اتهامات جنایی که موازی یک FEC تحقیقات).

اما حتی اگر FEC می خواستم به اقدام آن را نمی. آژانس دیگر حداقل تعداد کمیسیون از نظر قانونی ملزم به اجرای یک عمل به طور موثر ساخت آژانس ناتوان. و حتی قبل از آن با توجه به کمیسر الن Weintraub دموکراتیک خلق منصوب آژانس تا به حال تسلیم به کل فلج. چه زمانی بود که یک حزبی تقسیم در آژانس گفت: تا به حال تبدیل به یک اختلاف بر سر اینکه آیا این تصور بسیار از اجرای قوانین انتخابات به شایستگی. آن دیگر مسائل او گفت: آیا هدف بالقوه یک تحقیق است که یک جمهوری خواه یا دموکرات.

به عنوان Weintraub قرار داده و آن را: “بنابراین جمهوری خواهان رای داده اند بارها و بارها برای به اجرا درآوردن قانون, نیست به بررسی, به دنبال اتهامات علیه دموکرات ها. و دموکراتیک در کمیسیون داشته باشد از سوی دیگر رای دادند و به دنبال آنها. بنابراین اکثر اخیرا ما یک مورد ادعا یک چند دلار هماهنگی طرح بین یک سوپر پک و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. و من رای دادند به دنبال تحقیق و خواهان آن مسدود شده است. و این اتفاق افتاده است — این سناریو اتفاق افتاده و بیش از بیش و بیش از دوباره.” (دو نفر دیگر نشسته FEC کمیسیون هر دو حزب جمهوری خواه منصوب کاهش یافته است به مصاحبه.)

به شنیدن داستان کامل گوش دادن به “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” و اگر شما می خواهم به درگیر شدن و انجام خود را در مبارزات انتخاباتی آیفون شما می توانید در اینجا بخوانید.

تماس با ما

شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق سیگنال واتساپ یا پست صوتی در 347-244-2134. در اینجا بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تماس با ما ایمن.

شما همیشه می توانید به ما ایمیل در [email protected]

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن Inc در Marketplace

155 خیابان های آمریکا, طبقه 13th

نیویورک 10013

“مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” یک تولید WNYC استودیو و ProPublica. حمایت از کار ما با مراجعه به donate.propublica.org و یا با تبدیل شدن به یک حمایت عضو WNYC. عضویت در اینجا و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>