چگونه وحشت خرید قرار داده باور نکردنی فشار بر بانک های مواد غذایی حتی به عنوان نیاز به آنها را منفجر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

برای کارلوس رودریگز مدیر عامل جامعه FoodBank نیوجرسی سنبله در تقاضا شده است به عنوان نمایشی به عنوان ورود coronavirus. در یک سال نرمال رودریگز سازمان را فراهم می کند مواد غذایی برای برخی از 50 میلیون وعده های غذایی از طریق یک شبکه از 1000 pantries غذا آشپزخانه و سایر وابستگان. اما این به معنای همه گیر است که برخی از او بزرگتر غذا pantries دیدم 50% ترافیک بیشتر تقریبا یک شبه. و افرادی که قبلا مواد غذایی اهدا شد و در حال حاضر برای اولین بار در زندگی خود را برای درخواست کمک به تغذیه خانواده خود را.

فاجعه مانند سطح نیاز است تنها یک مشکل است. وحشت خرید توسط مصرف کنندگان به سمت چپ فروشگاه های مواد غذایی با کمی بیش از سمت چپ به اهدا رودریگز گفت: خروج از جامعه FoodBank بدون آن قابل عرضه از مقررات. به نگه داشتن تغذیه مشتریان خود او گفت که سازمان او مجبور شده است به رقابت با ملی مواد غذایی زنجیره ای برای خرید اقلام اساسی پرداخت 15 درصد بیشتر از تنها یک ماه پیش بود.

رودریگز برآورد جامعه FoodBank روشن دسترسی به حدود دو و نیم هفته از مواد غذایی است. “من باید به شما بگم که ما هفته به هفته,” او گفت:. “نیاز نگه می دارد شدهاست.”

در سراسر کشور به بیش از 16 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در فقط سه هفته به این کشور کمک های اضطراری غذایی زنجیره تامین تحت سریع فشار است. مواد غذایی بانک ها در حال محاصره توسط بی سابقه ترافیک حتی به عنوان همه گیر باعث کاهش تعداد داوطلبان که کمک به کارکنان عملیات. لوازم سخت تر است به عنوان مصرف کنندگان سهام بیشتر و اهدای کمتر است.

در نتیجه در برخی موارد چشمگیر بوده است: hourslong منتظر اهدا مواد غذایی است. تصاویر multimile خطوط معطل ماندن خودروها در حال تبدیل شدن به مدرن معادل افسردگی دوران, عکس از مردان در لرزند در انتظار نان است.

تماس به برخی از مواد غذایی کمک خطوط تماس ویژه ده برابر افزایش یافته گفت: کتی فیتزجرالد, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای تغذیه امریکا این کشور بزرگترین بانک مواد غذایی سازمان است. بین 30 ٪ و 50 ٪ از بازدید کنندگان به بانک های مواد غذایی در تغذیه امریکا شبکه پس از coronavirus به دنبال کمک های غذایی برای اولین بار, او گفت:. “در بسیاری از ناامیدی و ترس وجود دارد.”

داده ها از دولت 211 کمک خطوط که به کمک اتصال آمریکایی ها با خدمات اجتماعی به یک داستان مشابه است. محققان در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس در مقایسه با درخواست برای شربت خانه مواد غذایی اطلاعات در 211 تماس های بین مارس 12 و 25 به مدت مشابه سال گذشته است. کسانی که درخواست حداقل دو برابر در تمام 23 متحده محققان مورد بررسی قرار گرفت. در نیوجرسی 211 شربت خانه مواد غذایی درخواست پرید 2,200%; در آلاباما 967%; و در مریلند 963%.

مواد غذایی محلی بانک ها تحت فشار. ایالات بانک مواد غذایی در مسا خدمت تقریبا چهار بار به عنوان بسیاری از خانواده ها در آخرین هفته از ماه مارس در مقایسه با هفته اول همه در حالی که مبارزه با 40 ٪ کاهش در فروشگاه مواد غذایی و کمک های غذایی گفت: تایسون Nansel سازمان سخنگو.

عواقب ناشی شده است فوری. یک پنجم از وعده غذایی محلی برنامه های کمک در تغذیه امریکا شبکه در حال حاضر توقیف حداقل به طور موقت با توجه به بررسی های سازمان غذا بانک ها.

به طور کلی در ایالات متحده عرضه مواد غذایی کارشناسان می گویند فراوان است. اما پشت سر هم در تقاضا به دلیل همه گیر ترس باعث شده است تا به طور موقت به قفسه های خالی گفت: Ananth Iyer سر گروه مدیریت در دانشگاه و متخصص در مدیریت زنجیره عرضه.

که کاهش می یابد بانک مواد غذایی لوازم unsold در آن زمان پس از غذا با منقضی شده “فروش” یا “بهترین” تاریخ در فروشگاه های مواد غذایی است که هنوز هم می تواند امن برای غذا خوردن اغلب اهدا شده به بانک های مواد غذایی. کمک های نقدی کمک به بانک های مواد غذایی, اما فیتزجرالد گفت: هنوز هم دشوار به خرید قفسه-پایدار منابع در حال حاضر.

در این نظرسنجی از 200-بانک شبکه فیتزجرالد گفت: 20 درصد نگرانی در آنها اجرا از تجهیزات لازم در آینده دو تا چهار هفته. “ما تخمین می زنند که وجود دارد $1.4 میلیارد شکاف در چه اضطراری کمک های غذایی نیاز سیستم برای پاسخگویی به این افزایش نیاز,” او گفت:. بدون که فیتزجرالد گفت: این سازمان ممکن است با مشکل تداوم عملیات. “این یک مشکل بسیار بزرگ است.”

در ضمن برنامه های کاربردی برای دولت فدرال بزرگترین غذایی-برنامه حمایت از طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی — در محاوره به عنوان مواد غذایی — در حال افزایش در اکثر ایالت گفت: Stacy Dean, معاون رئیس جمهور برای کمک های غذایی سیاست در مرکز بودجه و اولویت های سیاست. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به قانون امضا شده در مارس 18, بیایید متحده افزایش منافع (با تایید وزارت کشاورزی ایالات متحده که نظارت ضربه محکم و ناگهانی برنامه می دهد و راهنمایی برای سازمان های دولتی و دفاتر محلی اداره آن) برای خانواده ها در حال حاضر دریافت حداکثر ضربه محکم و ناگهانی مزایای.

این به هیچ افزایش به فقیرترین خانواده ها که در حال حاضر دریافت حداکثر منافع با توجه به دین. “من بسیار نا امید که آنها قفل شده است و فقیرترین خانواده ها از اورژانس سهمیه,” او گفت:. دین و دیگر طرفداران می گویند وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند بیشتر انجام دهید.

زیر خانواده اولین عمل ضربه محکم و ناگهانی خانواده ها دریافت می کنند و در مجموع 1.7 میلیارد دلاری در هر ماه بالای قبلی کل این وزارتخانه گفت: در یک ایمیل پاسخ. این سازمان اضافه شده است که “اعمال نفوذ همه از برنامه های ما’ خدمات ساخته شده است-در انعطاف و انعطاف های جدید برای اطمینان مردم از دسترسی به مواد غذایی است.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که برخی از 37 میلیون آمریکایی ها نا امنی غذایی در سال 2018 است. اضافی 17 میلیون نفر در حال حاضر در معرض خطر از رفتن گرسنه با توجه به پیش بینی های تغذیه امریکا است.

ضربه محکم و ناگهانی برنامه های در حال افزایش در کشورهایی مانند گرجستان, یوتا, لوئیزیانا و کانکتیکات است. در آلاباما برنامه های کاربردی آنلاین برای مواد غذایی تمبر مشخصی 155% از فوریه تا مارس است. کالیفرنیا برنامه های کاربردی بیش از دو برابر بین اول و چهارم ماه مارس.

در بسیاری از ایالت ها وجود دارد کمتر کارکنان پردازش برنامه های کاربردی بیشتر به دلیل اجتماعی فاصله و coronavirus مربوط telework دین گفت. در کالیفرنیا, لس آنجلس بخش عمومی و خدمات اجتماعی خود را بسته دفاتر و گسترش teleworking به گفته سخنگوی جیمز بولدن. او گفت که این گروه شنیده نشده درباره مسائل خود را با پورتال آنلاین, اما که برخی از مشتریان را به حال طولانی تر از حد معمول صبر بار برای تلفن مرکز خدمات مشتری.

خانواده اولین قانون در نظر گرفته شده بود به عنوان یک تسکین فوری پاسخ مرکز بودجه و اولویت های سیاست نوشت: در پست های اخیر. این بسته شامل مزایای دیگر مانند یک قطعه ای است که اجازه می دهد متحده (با USDA signoff) به غذا-مزایای جایگزینی برای خانواده ها با کودکان که می خواهم در غیر این صورت دریافت رایگان و یا کاهش قیمت غذا در مدرسه. متحده از جمله میشیگان و فلوریدا در حال شروع به گرفتن تایید شده برای این.

در آوریل 6 140 نفر از نمایندگان — همه اما یکی از حزب دموکرات — امضا نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبران ترغیب آنها برای افزایش حداکثر ضربه محکم و ناگهانی سود 15 درصد, دست انداز تا ماهانه حداقل سود از 16 دلار به 30 دلار قرار داده و نگه دارید و بر مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت که به تضعیف منافع و واجد شرایط بودن برای مواد غذایی تمبر. (2009 بازیابی قانون افزایش حداکثر ماهانه ضربه محکم و ناگهانی سود 13.6%.) خیریه گروه مانند تغذیه امریکا خواستار افزایش به ضربه محکم و ناگهانی برای کمک به میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی ها خواستار آن مدت کوتاه و دراز مدت راه حل برای کمک به غذا دسترسی داشته باشید.

در اکثر ایالت ضربه محکم و ناگهانی منافع نمی تواند مورد استفاده برای ایجاد آنلاین خرید مواد غذایی, هر چند یک برنامه آزمایشی است باز کردن این گزینه در تعداد انگشت شماری از کشورهای. آن را ندارد و در عین حال از آن ساخته شده به ویرجینیا که در آن موانع اتحاد نا امید دریافت کنندگان کوپن غذا مانند اریکا اشنایدر 42 ساله در شارلوتزویل که بیکار است به دلیل تنفسی و عصبی. اشنایدر که نمی درایو آغاز شده Change.org دادخواست به گسترش مواد غذایی آنلاین و تحویل وانت گزینه برای ضربه محکم و ناگهانی کاربران است.

او با تکیه بر وعده های غذایی روزانه بر روی چهار چرخ تحویل مواد غذایی که متوقف روزانه تحویل چند هفته پیش و به جای آن حذف شده است خاموش قفسه پایدار آیتم ها در هر دو هفته. اشنایدر است که در یک رژیم غذایی خاص و گفت که او نمی تواند غذا خوردن همه چیز را که کاهش یافته است به تازگی. او با توسل به خوردن قوطی های ساده و سس گوجه فرنگی و برنج. “ناگهان همه از یک, گفتم, آه خدای من, من تقریبا از مواد غذایی,'” اشنایدر گفت. “و سپس من از مواد غذایی و به طور کامل دست پاچه.”

او در نهایت قادر به restock او کابینت با کمک جامعه کمک های مالی و سازمان های, او گفت:, و چند روز پیش وعده های غذایی بر روی چهار چرخ کاهش یافته است یک جعبه از مواد غذایی است.

“من حدس می زنم من فقط خوش شانس این زمان” اشنایدر گفت. “اما ما نباید به خوش شانس در یک بحران. ما باید زیرساخت های برابر برای دسترسی به غذا در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de