چگونه اغلب مدارس با استفاده از انزوا و خویشتن داری? دولت فدرال درستی نیست ردیابی داده ها با توجه به یک گزارش جدید


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون.

فدرال مقامات آموزش و پرورش موفق به بررسی دقت و صحت اطلاعات ارائه شده توسط مدارس در استفاده از آنها از انزوا و خویشتن داری و نمی سعی کنید برای شناسایی آنهایی که به طور بالقوه استفاده بیش از حد از این روش های خروج از کودکان در معرض خطر بدرفتاری با توجه به ناظر گزارش کنید.

دولت پاسخگویی دفتر گزارش یافت ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش را تلاش برای تعیین اینکه چگونه اغلب مدارس با استفاده از انزوا و خویشتن داری هستند “تا حد زیادی بی اثر و یا وجود ندارد.” ده ایلینوی مدارس با مشکل داده بودند برجسته در این گزارش صادر شده این هفته است.

در سال گذشته شیکاگو تریبون-Marketplace, ایلینوی, بررسی و تحليل 50,000 صفحه از گزارش حادثه ایجاد شده از سپتامبر سال 2017 از طریق دسامبر 2018 و مشخص است که در ایلینوی مدارس به طور معمول جدا شده و محدود دانش آموزان به دلایل نقض قوانین ایالتی. “اتاق آرام” سری نیز یافت می شود دولت نمی نظارت بر این شیوه و مناطق آموزش و پرورش گزارش نادرست یا ناقص داده ها به دولت فدرال و آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا و چگونه انزوا و محدودیت بودند در مدارس استفاده می شود.

وزارت آموزش و پرورش است “فاقد اطلاعات است که واقعا می تواند کمک به آنها را تعیین اینکه برخی از مدارس و مناطق در استفاده از این شیوه می تواند بیش از حد و یا تبعیض آمیز و یا هر دو” ژاکلین Nowicki یک مدیر با گائو در مصاحبه ای گفت:. “کسانی که برخی از اثرات جدی از انتخاب به خود را تجزیه و تحلیل داده ها و گام های قابل توجهی را برای اطمینان از کیفیت داده ها.”

برای همه اما این کشور بزرگترین, مناطق وجود ندارد و نیاز است که مقامات تایید اطلاعات خود را درست زمانی که آنها گزارش آنها استفاده نشده انزوا و یا خویشتن داری. که با توجه به گائو است از جمله دلایل این شیوه underreported. در پاسخ وزارت آموزش و پرورش گفت: آن را در حال حاضر نیاز به تمام مناطق برای تایید صحت اطلاعات آنها ارسال کنید.

گائو نیز آنچه در آن گفت: وزارت آموزش و پرورش باید انجام شود: تجزیه و تحلیل داده ها. که تجزیه و تحلیل در بر داشت ده ایلینوی آموزش و پرورش ویژه مدارس در میان کسانی که با بالاترین نرخ از انزوا و محدودیت هر دانش آموز ثبت نام شده در 2015-16 سال مورد بررسی در این گزارش دولت و دوره های اخیر که اطلاعات عمومی ساخته شده است.

تمام مدارس دولتی ملزم به ارائه گزارش های خود را با استفاده از انزوا و محدودیت به وزارت آموزش و پرورش به عنوان بخشی از سازمان حقوق مدنی جمع آوری داده ها استفاده شده است که برای کمک به بررسی تبعیض شکایت و برای اطمینان از مناطق به دنبال سیاست های فدرال. داده بود که تمرکز گائو گزارش جمع آوری شده است هر سال دیگر و منتشر شده آنلاین.

از 52 مدارس یا مناطق با بالاترین نرخ فیزیکی داری هر دانش آموز ثبت نام, 11 در ایلینوی — تا کنون بیشترین تعداد از هر دولت با توجه به گائو را تجزیه و تحلیل.

برای انزوا پنج از 36 مدارس برجسته برای بالا نرخ هر دانشجو آمد از ایلینوی دوباره قرار دادن آن در بالای صفحه. دو ایلینوی منطقه بيشترين نرخ: Sangamon منطقه ویژه آموزش و پرورش منطقه که گزارش شده است که 25 نفر منزوی به طور متوسط 27 بار هر یک و دو شهرستان ویژه آموزش و پرورش تعاونی در شمال غربی ایالت ایلینوی که گزارش دادن 34 نفر در انزوا به طور متوسط 13 بار در هر. هر منطقه گزارش secluding دانش آموزان صدها بار است که سال تحصیلی.

علامت Strawn این Sangamon منطقه مدیر آموزش و پرورش ویژه گفت: این منطقه با قرار دادن دانش آموزان در انزوا 424 بار آخرین سال تحصیلی را از 676 بار در 2015-16. او گفت: منطقه ممکن است از جمله حوادث در آن گزارش که مناطق دیگر نیست. گائو گزارش در واقع می گوید: وزارت آموزش و پرورش باید روشن آن تعاریف از انزوا و خویشتن داری.

مقامات در دو شهرستان تعاونی در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جنوبی خواهد County تعاونی به ویژه آموزش و پرورش در Joliet نیز برجسته در گائو تجزیه و تحلیل گزارش شده است که حدود یک چهارم از دانش آموزان خود را مهار شد توسط کارکنان به طور متوسط 16 بار در هر یک نرخ بالاتر از هر ایلینوی منطقه. این منطقه گزارش ضابط دانش آموزان 441 بار است که در سال. اطلاعات به دست آمده توسط تریبون و ProPublica ایلینویز نشان داد که در این منطقه مهار دانش آموزان 1,424 بار در 15 ماه دوره خبرنگاران مورد بررسی قرار گرفت. مدیر اجرایی لایحه Roseland نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت آموزش و پرورش به احتمال زیاد نمی خواهد که شناسایی مناطق استفاده مکرر از آنجا که آن را “تا به حال هیچ قانون است که پرچم دورافتاده که ممکن است حکم اکتشاف بیشتر” با توجه به 58 صفحه گزارش سه شنبه منتشر شد. بدون این نوع از اطلاعات این بخش نمی تواند اجرای حقوق مدنی بر علیه قوانین تبعیض این گزارش گفت:.

“این بسیار نگران کننده است که حتی اگر ما می دانیم که دانش آموزان به خصوص دانش آموزان با ناتوانی و دانش آموزان از رنگ در حال منزوی و از لحاظ فیزیکی محدود در مدرسه وزارت آموزش و پرورش هنوز هم نمی تواند به ما ارائه با کیفیت گزارش به درک دامنه مشکل و شروع به حل آن” ایالت پتی موری, D-بشویید. یک عضو مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“اتاق آرام” را بررسی و بر اساس یک پایگاه داده ساخته شده از جزئیات 35,000 حوادث در 100 مدارس از سپتامبر 2017 از طریق دسامبر 2018 نشان داد کودکان قرار داده شد و در انزوا هر روز در مدرسه به دلایلی که نقض قانون اجازه داده است که انزوا و محدودیت تنها زمانی که دانش آموزان رفتار مطرح فیزیکی خطر برای خود و یا دیگران است.

روز پس از تحقیقات منتشر شد, ایلینوی, مقامات ممنوع قفل جدا انزوا و کف محدودیت و دستور داد مدارس برای هشدار به هیئت دولت آموزش و پرورش از هر فاصله و محدودیت استفاده می شود. دولت همچنین از جمع آوری سه سال ارزش از حادثه داده است. ایلینوی مقامات پس از تصمیم به اجازه طبقه محدودیت برای سال بعد هر چند انتظار این می تواند ممنوعیت آنها.

ایلینوی در حال حاضر جمع آوری حادثه داده ها از مدارس اما نه برای دو دهه گذشته. Nowicki گفت: گائو پژوهش شامل بازدید از نه منطقه که در آن محققان گفته شد که مدارس بهره مند زمانی که آنها نیاز به جمع آوری و ارسال داده ها در سطح دولت است.

“ما را پیدا کردن که در مناطق که در ایالات متحده است که تا به حال دولت-بر اساس گزارش های مورد نیاز بسیاری از کسانی که مقامات منطقه به ما گفت که به آنها کمک کرد گزارش بهتر داده ها و استفاده از داده های خود را برای بررسی اینکه آیا آنها ممکن است نیاز به ایجاد تغییرات در شیوه های خود را,” او در مصاحبه ای گفت:.

در ایلینوی برخی از مناطق گزارش شده صفر حوادث انزوا و محدودیت برای دولت فدرال حتی اگر سوابق به دست آمده توسط ProPublica ایلینوی و تریبون نشان داد که مداخلات استفاده شده بود. کریستال دریاچه منطقه 47 برای مثال قرار دادن دانش آموزان در انزوا بیش از 120 بار در 2015-16 سال تحصیلی اما گزارش شده است که از آن استفاده نمی کند انزوا در تمام طول این زمان.

وزارت آموزش و پرورش گزارش سیستم نمی خواهد گرفتار شده اند که خطا به دلیل آن تنها پرچم یک منطقه برای گزارش صفر حوادث انزوا و خویشتن داری و می پرسد برای تایید اگر آن منطقه است که در میان 100 بزرگترین در کشور است. دریاچه کریستال مقامات به خبرنگاران گفت: در سال گذشته است که حذف یک اشتباه بود اما پس از آن تکرار آن در 2017-18 گزارش سال است.

گائو ساخته شده, شش توصیه به وزارت آموزش و پرورش از جمله تغییر آن سیستم گزارش دهی به پرچم هر منطقه است که گزارش صفر حوادث به دلیل “گزارشدهی نادرست است یک مشکل در میان مناطق از تمام اندازه ها.” شناسایی الگوهای از طریق داده ها می تواند کمک به مدارس تعیین اینکه آیا آنها نیاز به اطلاعات بیشتر کارکنان آموزش و خدمات پشتیبانی در این گزارش آمده.

گائو نیز توصیه می شود بخش تجزیه و تحلیل مدرسه در سطح داده ها و شناسایی مزاحم روند از جمله بالا بروز انزوا و خویشتن داری.

در ماه مارس نامه ای همراه با گزارش وزارت آموزش و پرورش گفت: این توافق با توصیه ها و پیاده سازی آنها.

بخش آموزش و پرورش سخنگو گفت که این گروه ساخته شده است “قابل توجه تلاش اصلاحات” از 2015-16 جمع آوری داده ها از جمله بیشتر تجزیه و تحلیل داده ها و افزایش کمک رسانی به مناطق. در ماه اوت گروه روشن گزارش مورد نیاز و دریافت تصحیح انزوا و محدودیت داده ها از ده ها تن از مناطق سخنگوی گفت.

مدارس در حال حاضر داده های ارائه شده برای 2017-18 اما آن منتشر نشده publicly. بعد از جمع آوری داده ها را برای سال تحصیلی جاری بود که برش های کوتاه برای مناطق اطراف این کشور در ماه مارس به دلیل گسترش COVID-19.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>